Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) morzsol válasza fityfiritty (#17) üzenetére


morzsol
aktív tag

Az 5 év kevés...

A digi már legalább 15 éve fejlődik, csak a nagy többség azt hisz ez max. 3.

Én is meg tudom mondani, mikor váltanék digire*, de ilyen még nincs. *(Mikor nem vennék többé filmes gépet a kezembe.) Én is használok digi gépet, családi fotókra elmegy, de a filmes persze sokkal szebb. Viszont ha sok munkát ölök egy dologba - utólag nagyon sajnálom, hogy az csak digi volt, mert... Képeslap méretig még nincs olyan nagy baj, de avatott szem (amit nem lehet kikapcsolni, és nem büszke vagy rá, csak már elromlott - vagyis hogy még pont nem és nem is akar!) kapásból kiszúrja a tipikus hibákat, amik (soxor) bántók. Valaki jött a múltkor, hogy ugyan már ''felbontás'' :DDD - ők plakátokat nyomnak 3 Mp-ből! Hát sajnos egyre gyakrabban látni ilyen 3 mp-s plakátokat... Én nem lennék rá még büszke is külön! :( :((( (Egy képeslapomon simán több infó van --- hát persze.)

De nem kell egymásnak ugrani... Akinek elég a digi, használja azt. Ha meg fényképezni szeretnél, akkor film, minden miatt. De jó, hogy van ilyen puffogtatási lehetőség is!!! Hát persze!

(De... attól tartok, engem simán lehet sorolni az elvetemült kategóriába. Nem én változtam, a világ - körülöttem.)

Ui.: Csinálok ún sztereogrammokat. Ezen max. 6,5 cm széles lehet 1 kép. 5 Mp-ből nem lehet hibátlan ekkora képet csinálni! Már ekkorában is látszik...

[Szerkesztve]

Lemérik, hány kiló egy hattyú...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.