Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) fityfiritty


fityfiritty
csendes tag

Azt kell látni, hogy a digit kamerák elsősorban a ''hobbifotósoknak'' készültek, a profik sokáig maradtak a filmes megoldás mellett. Ez így volt jó, hiszen ki lődözött el egy nyaralás alatt több tekercs filmet, amiért aztán még fizetni is kellett, hogy kiderüljön, ''jó próbálkozás'' volt. A diginél viszont mehet a csihi-puhi, a nagy számok törvénye szerint még akár jó képek is születhettek :D

Én magam is csak a digit használom pár éve, pedig a régi gépemmel bizony sok száz tekercset ''firkáltam'' össze és vagy két cipős doboz van tele a képekkel. Azóta viszont megtöltöttem négy vagy öt CD-t, mert a nem éppen tökéletes képeket (fájlokat) is elteszi az ember, hiszen ő követte el és még plusz pénzbe sem került :C

A fejlődés azonban nem állt meg, ma már ott tartunk, hogy egy profi fotós barátom meg tudja mondani, mi az a gép, amiért váltani is hajlandó lenne. Az Index DigitCam oldalán pedig nagyon sok szépen megkomponált digit kép is látható, szóval nem adok öt évet sem, és már csak a leg ''elvetemültebbek'' fognak filmre dolgozni. Ez van.

Maradtam
Fityfiritty

[Szerkesztve]

Az élet nem egyszerűsége miatt szép (N910C)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.