Hirdetés

2019. november 21., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-14 21:29:59

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#27001) Alexios válasza pepe091 (#27000) üzenetére

Alexios
(addikt)

szerintem csak izzadt volt

(#27002) Vasinger! válasza pepe091 (#27000) üzenetére

Vasinger!
(nagyúr)

Nem, én is láttam. Fura, hogy pont most. :F

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#27003) .noxwill válasza pepe091 (#27000) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Szerintem most esett le neki hogy zsebben van a 4.

All→M8

(#27004) kukinyo válasza stevve (#26998) üzenetére

kukinyo
(addikt)

És mit bizonyított?
Volt egy szokásos jó rajtja, utána sima futama volt.

(#27005) PumPi válasza stevve (#26998) üzenetére

PumPi
(őstag)

Azon kivul hogy egy brutalisan szep es profi rajtot vett... Mit meg? Safety carral szerencseje volt. Kimi osszedolgozta ezt a napot rendesen. Alonsonal kevesbe erzem ezt mint Kiminel. Kerdezem mert en mast nem nagyon lattam, igaz kozbe csinaltam mast is.

[ Szerkesztve ]

(#27006) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Kölcsön kenyér visszajár :D

Na megint kifütyülték Vettelt. Brundle rájuk is szólt. Hátttt primitív, de jelzi hogy másoknak sem tetszik ez már....

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#27007) b-type válasza Nowhereman (#26990) üzenetére

b-type
(nagyúr)

dehogy ugyanazzal...az embernek a szemét veri ki a dolog. De ez van.
Webbo'-nak mindig van valami...minden futamon..amikor megy akkor se menjen, tartsa 2 másodperces távolságot, egyébként meg a műszaki hibák teljes tárháza...
ugyanakkor Vettel 2 másodpercet ver Rosberg-re....nemá bzzz, és nincs Red Bull fölény..persze nyilván a két versenyző közt van 2 másodperc..
Ahogy Norbi mondta most Suzuka-i győzelme után: a kocsi annyira jó volt hogy nem is kellett a határon autóznia..
Tudom hogy egy véleményen vagyunk, szal leveri a lécet ez az egész... :(((

https://youtu.be/Kr4SwcJy0wU?t=1255

(#27008) stevve válasza PumPi (#27005) üzenetére

stevve
(nagyúr)

7.-ről 2.... ha ez nem figyelemre méltó, akkor semmi. A taktika sem volt épp kockázatmentes. Ez szép teljesítmény volt, mindegy, honnan nézem.

[ Szerkesztve ]

(#27009) JColee válasza stevve (#27008) üzenetére

JColee
(őstag)

A legszebb a rajt. Lonzi mindig olyan első köröket produkál, hogy beszarás. Remélem Kimi eles ezen a téren ezt-azt. :)

Én már a következő rendszert is utálom.

(#27010) Neoteric válasza crey (#26992) üzenetére

Neoteric
(addikt)

Jaja, érdekes mód mindig Webber autóján megy vmi tönkre. :))

Aki meg arra a körönkénti 2-3 secre azt mondja nem dominancia, az vagy szűk látókörű, v szimplán hülye.
Grat a dobogósoknak, főként Rai-nak + Alo-nak. Utóbbi pedig nem az SC-nek köszönheti a dobogóját Wéber kijelentésével ellentétben, hiszen már a rajtnál 3.-nak fordult az első kanyarban. :U

PSN: ne0teric_sAN

(#27011) .noxwill válasza PumPi (#27005) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Ajj ne legyen már annyira savanyú az a szőlő. De ha megnyugtat, Rai is nagyon jól ment ;)

All→M8

(#27012) lacy86 válasza stevve (#27008) üzenetére

lacy86
(addikt)

Semmi ertelme ....
Szokasos lila kod!

(#27013) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Na a középmezőnyben vergődő, motiválatlan, pénzéhes Kimi Raikkonen csak felért a dobogóra :)

Nagyon ment az első három!! :R

"Aki meg arra a körönkénti 2-3 secre azt mondja nem dominancia, az vagy szűk látókörű, v szimplán hülye."

Teljes mértékben egyetértünk, de ki mondta hogy ez nem volt domináns?

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#27014) cyberkind válasza stevve (#27008) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Tekintve hogy tavaly Kanadában így ment el egy dobogó vagy 2. hely, amivel most Alo a vb, csak saját meglátás ! :)
Alo lassan kiérdemli az örök 2. nevet ! :o

(#27013) Motion_Blur
Azért az időmérő után te mondtad hogy nincs itt dominancia ! :K

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#27015) donjohnson

donjohnson
(őstag)

megy a boxutca online

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#27016) stevve válasza cyberkind (#27014) üzenetére

stevve
(nagyúr)

Egy ilyen érában másodiknak lenni felér az első hellyel. És ne feledjük, hogy azért van már otthon a vitrinben ez-az... :)

[ Szerkesztve ]

(#27017) prmcsk válasza Neoteric (#27010) üzenetére

prmcsk
(addikt)

Aki meg arra a körönkénti 2-3 secre azt mondja nem dominancia, az vagy szűk látókörű, v szimplán hülye.

Ki mond ilyet ? Persze, hogy dominancia. Vettel dominancia. :D

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#27018) echterion válasza kukinyo (#26899) üzenetére

echterion
(veterán)

Nem kicsit. Azt azért ne próbáld meg elhitetni az itteniekkel, hogy egy Alonso, Raikoennen, Hamilton páro előtt jár, mert ez a jelenlegi teljesítményéből nem következtethető ki. Azt se feledjük, hogy az élről egészen más versenyezni, mint mondjuk a 3-6. hely környékén. Az ilyen körülmények közötti tudását még nem nagyon láthattuk neki.

Ez a futam meg egy katasztrófa volt, ilyen simán nyerni, gyak. annyit autózott ki a kocsiból, ami a győzelemhez kellett. És "természetesen" megint Webber alatt állt meg a technika.

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#27019) lacy86 válasza Motion_Blur (#27013) üzenetére

lacy86
(addikt)

:R ;)

(#27020) Zoza24 válasza echterion (#27018) üzenetére

Zoza24
(senior tag)

szerintem Webber kocsijában a következő évre tesztelnek már dolgokat csak ő nem tud róla...

Forza Italy!

(#27021) cyberkind válasza stevve (#27016) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Főleg ilyen kocsival, ami az időmérőn a 3. vagy 4. sorba jó, és a futamon is max a 2. helyre elég, de ahhoz is kell szerencse néha-néha ! :)
De akkor is, ez olyan mint a Tour, hiába vették el Arsmstrong-tól a címeket senki se tudja a ki a 2., így mindegy hogy Alo csak örök 2., senki se fog emlékezni a drukkereken kívül, és ezért kéne már valamit alkotni Maranello-ban !

Alonso kinyomta a szemét a Ferrarinak, de az űrhajó ellen ez is kevés volt! A nap másik hőse
Kb

[ Szerkesztve ]

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#27022) echterion válasza Zoza24 (#27020) üzenetére

echterion
(veterán)

Ja, 3-4 éve csinálják ezt. ;)

(#27023) stevve: Ez kétségtelen, de azt még mindig nem tudjuk, hogy mit tud olyankor, ha nem az övé a leggyorsabb gép, hanem mondjuk csak a 2-3. legjobb technika, akkor azzal tud-e extrát nyújtani. Mert ezzel a RB-lal nem kell extrát hozni, csak hibázni nem szabad, ami azért nyomás nélkül sok pilótának menne a mezőnyben.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#27023) stevve válasza echterion (#27018) üzenetére

stevve
(nagyúr)

Azért amíg Vettel jól csinálja a dolgát, vagyis azt, hogy ne hibázzon, nehéz elkapni. Ehhez kell azért némi koncentráció, nem csak az autó viszi előre. Schumit is ugyanezek a vádak érték, de azért tőle sem nagyon vitatható el az elért eredménye. Más kérdés, hogy már baromi unalmas megint csak a 2. helytől szurkolni éveken át.

echterion:
Ha Vettel nem csak első tudna lenni, sokkal szimpatikusabb lenne. Valószínűleg a tapasztalat is jobban jön akkor, ha szívni is kell néha.

[ Szerkesztve ]

(#27024) dragonfx válasza Csabee. (#26955) üzenetére

dragonfx
(veterán)

hát ja be is aludtama 35. kör környékén.
Alonso szépet rajtolt, igaz kicsit beragadt adiresta mögé de ez enm változtat semmin, vettelmindent elsöprően nyert. tud ez a sebastian nahhh....kár fikerolni.magukat nevtetik ki akik kacsadumákat kitalálnak.
azért azs e semmi Kimi honnan jött fel...a gumisporolás bajnoka. :C
Webber sajnáltam...csak nem tudták azt az olajfogyást megcisnálni a hétvégén....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27025) proof88 válasza Motion_Blur (#27013) üzenetére

proof88
(addikt)

azt kihagytad, hogy alkoholista! :DDD

(#27026) Motion_Blur válasza proof88 (#27025) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Én kérek elnézést :R :hiszen a háta is a pia miatt fáj :D

mod: vagy azzal tompítja ;]

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#27027) atok666 válasza echterion (#27022) üzenetére

atok666
(őstag)

Honnan tudod, hogy az ove a legjobb auto? ;)

Atok

(#27028) cyberkind válasza atok666 (#27027) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Talán ez ?

1. Sebastian Vettel 247
2. Fernando Alonso 187
3. Lewis Hamilton 151
4. Kimi Räikkönen 149
5. Mark Webber 130
6. Nico Rosberg 116

Meg a győzelmek száma ?

(#27030) dragonfx
Még szerencse hogy a Ferrari-nál nem játszanak Renault ! :U
Különben is, nem nyilatkozni kéne, hanem normális gépet összedobni, azért 5 év alatt nem ártott volna valami ! :W

[ Szerkesztve ]

(#27029) Neoteric válasza Motion_Blur (#27013) üzenetére

Neoteric
(addikt)

Többek között pl te. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#27030) dragonfx válasza cyberkind (#27028) üzenetére

dragonfx
(veterán)

nincs tovább az idei év elment.max ha vettel a következőn kiesik meg utána is.
de akkor is még utána behozhatja a redbull első helyekre.
meg azért alonso se bizti 2 versenyt megnyer ám...

"Minden, amit tehetünk, hogy próbálunk ott maradni mögötte, mert egyszer vele is történhet valami. Reálisnak kell lennünk, mivel ez az egyetlen esélyünk, hogy megnyerjük a bajnokságot.”" mekkora egy féreg duma eza ferrari csapatfönöktől...tipikusna mintha merényletet akarna szervezni avgy netán massa.t odaküldi ügyködni... :(((

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27031) echterion válasza atok666 (#27027) üzenetére

echterion
(veterán)

:DDD :C

(#27032) atok666 válasza cyberkind (#27028) üzenetére

atok666
(őstag)

Az autok sorrendje erdekel, nem a pilotake :)

Atok

(#27033) cyberkind válasza atok666 (#27032) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Oké !

1. Red Bull-Renault 377
2. Ferrari 274
3. Mercedes 267
4. Lotus-Renault 206
5. McLaren-Mercedes 76
6. Force India-Mercedes 62
7. Toro Rosso-Ferrari 31
8. Sauber-Ferrari 19
9. Williams-Renault 1

Tessék, most már egy szavad se lehet ! :K

Ferrari-nak a 3. hely a reális, a 2. ha lesz szerencse, meg nem tudom mi !

[ Szerkesztve ]

(#27034) Qorthral válasza atok666 (#27032) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Parancsolj...

1 Red Bull Racing-Renault 377
2 Ferrari 274
3 Mercedes 267
4 Lotus-Renault 206
5 McLaren-Mercedes 76
6 Force India-Mercedes 62
7 STR-Ferrari 31
8 Sauber-Ferrari 19
9 Williams-Renault 1
10 Marussia-Cosworth 0
11 Caterham-Renault 0

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#27035) X3B6O0X

X3B6O0X
(aktív tag)

Azért a Mercedesnek is kijár egy taps, ügyesen megfosztotta a pilótáit egy dobogótól...

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#27036) Motion_Blur válasza Neoteric (#27029) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Benézted, én körönként 2-3 tizedet írtam, nem másodpercet :N

Egyébként ma felsejlett bennem a 2004-es nürburgringi verseny, ahol Schumi 9 kör alatt majdnem kiautózott 1 boxkiállásnyi előnyt, talán azóta se volt ilyen durva DOMINANCIA :)

A többi csapat eltöprenghet azon hogy ki, milyen munkát végzett idén, legfőképp idényközbeni fejlesztések terén. Monacoig a Ferrari absz. a legjobb autó volt (de legalábbis egy szinten volt a RB-al), most meg sehol.

[ Szerkesztve ]

(#27037) villamos válasza Qorthral (#27034) üzenetére

villamos
(őstag)

Jó lenne ha kicsit összekapná magát a Mercedes, mert így el fog úszni az a második hely. Felipe hiába harmatgyenge, ha Alonsonak sikerül valamelyest kompenzálnia. Le kellene előzni őket. Bár nem sokkal vagyunk lemaradva van esély javítani, de ha ez így folytatódik tovább, nem lesz jó vége. Ilyen 5-6 helyekkel semmire nem jutunk. Dobogók kellenének... :(

[ Szerkesztve ]

Én vagyok a tűzindító, Csavart tűzindító

(#27038) Malibutomi válasza crey (#26992) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

No ezek szerint a Redbull 2-2,5 másodperccel gyorsabb volt ezen a pályán mint a többi kocsi.
Most akkor:
A. Webber ennyire szar, hogy 2 másodperccel lassabb mint Vettel ( nem valószinű F1 pilóták között)
B. Az elejétől gond volt a kocsijával (megint ahogy írod)
C. Nem irok ide semmit, mert jönnek a Vettel fanok és elharapják a torkomat....

Azért ez a két másodperc nevetséges, indulhatna a többi csapat GP2 kocsikkal....

[ Szerkesztve ]

(#27039) JJános

JJános
(addikt)

Nagyon izgalmas futamot láttam. Lerágtam a körmöm, mint Szujó. Ha valakinek ez a futam nem volt izgalmas azt csak sajnálni tudom. Én a Sumi éra idején is nagyon izgalmas futamokat láttam. :)

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#27040) Qorthral válasza Motion_Blur (#27036) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Igen, tizedeket írtál a feltételes részhez, előtte ugyanakkor világossá tetted, hogy számodra az előző 6 futam alapján nincs RBR dominancia. Látva a mai versenyt, átértékeled ezt a kijelentésedet és immár te sem állítod, hogy nincs dominancia? Hozzáteszem, hogy értelmetlen volt már tegnap is a kvalis 1 tized előnyre azt mondani, hogy nincs dominancia... Szerintem senki nem mondta még idén, hogy a Red Bull domináns az időmérőkön. Sőt, pont idén nem jellemző ez rájuk, mert komoly kihívójuk akadt. Azonban a versenyeket is figyelembe véve egyértelmű, hogy dominánsak és ez az, aminek már a korábbi versenyek után is többen hangot adtak, nem az IMes sziporkázás.

A többivel egyet kell értsek, bizony el kell, hogy gondolkozzon a többi élcsapat, hogy mit csinálnak rosszul. A Red Bull és Vettel párosa oktatja a mezőnyt jelenleg.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#27041) masholnap

masholnap
(senior tag)

Webber váltóját csak kozmetikázhatták a hétvége elején. Ennyi. A tanulságot vonjátok le magatok.

(#27042) Motion_Blur válasza Malibutomi (#27038) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Meg kell nézni hogy Webber milyen tempót ment amikor "egyedül volt". Nem néztem LT-t, de ahogy visszaolvasok abból az derült ki hogy akkor neki is megvolt a tempója. Csak a futam 90%-ban utazott valaki mögött.

(#27043) JJános válasza b-type (#27007) üzenetére

JJános
(addikt)

Egyszerűen nem bíznak Webbóban. Amikor Lonzit kellene védeni, akkor Webbó sehol sincs, de félnek attól, ha Vettel közelébe kerül esetleg kiüti. Én ezt gondolom. Nincs bizalom, és én sem bíznék Webberben.
De azért a váltót nem hiszem, hogy a csapat rongálta meg, de biztos hogy megtesznek mindent, hogy távol tartsák Vetteltől. Én nem találok ebben kivetni valót.

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#27044) Malibutomi válasza Motion_Blur (#27042) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Csak kb. a mercik tempója volt meg...sztem amúgy már az elejétől óvatos módban kellett mennie.

(#27045) TESCO-Zsömle válasza Motion_Blur (#27042) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Webber akkor lenne mérvadó, ha egyforma autóval mennének, de sajnos az autók képességét nem a festésük adja, a többi meg -láthatóan- nem egyforma. Lásd: Technikai hibák.

(#27046) Qorthral válasza Motion_Blur (#27042) üzenetére

Qorthral
(őstag)

2-3 köre volt Webbernek a végén tiszta pályán, akkor egyből nagyon gyors volt. Nem annyira, mint Vettel, de pl a Merciktől simán elszakadt Ő is. A hétvégén nyújtott teljesítményére nálam 2 pontot kapna max, ezzel a technikával sima 1-2-ben kellett volna bejönniük ma, feltéve persze, hogy kibírja a végéig az autó.
A dobogósok nagyot mentek mind.
Kimi sokat profitált a Safety Carból, de egész futamon gyors volt és jött felfele. A Button elleni előzése szépségdíjas volt, bár nem befolyásolta szerintem az eredményt, mert max 2-3 körrel később mindenképp lehagyta volna a britet és utána meg tudta volna tartani a pozíciót. De ezt akkor még nem tudhatta.
Alonso zseniálisat rajtolt, majd jó tempót futott már a verseny első felében is. Az SC neki is kapóra jött, bár lehet anélkül is meglett volna a dobogó, de max csak a 3. foka. A végén nagyon szépen autózott, életben tartotta a gumikat aránylag erős tempó mellett is egy nagyon hosszú etap teljes hosszán keresztül. Ez nem kis dolog ezen a pályán, pl a gumimágus Buttonnak nem is sikerült.
Vettel külön ligában versenyzett ma. Mindent hibátlanul csinált. Ezzel együtt számomra elszomorító volt látni a fölényét. Ekkora különbség nem tesz jót a sportnak, függetlenül attól, hogy ki van elöl... Persze a Red Bull és Vettel maximálisan megérdemli, megdolgoztak érte, ahogy azt Vettel ki is emelte.

[ Szerkesztve ]

(#27047) Motion_Blur válasza TESCO-Zsömle (#27045) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Ez csak feltételezés, Vettel váltója ugyanúgy szarakodott Monzában.
Lehet hogy Webber gépe pont azért adta meg magát mert szinte végig mezőnyben autózott és nem tudott rendesen meghűlni (lásd: Vettel Hring), ami egy ilyen zárt pályán hatványozottan hátrányos.

Amúgy pontosan mi okozta Webber kiesését? Mert a végét már nemigen láttam, csak azt hogy füst + égett valami.

(#27048) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

A legfrissebb hírek szerint Alonso és Webber megrovást, rosszabb esetben rajtbüntetést kaphat.

Beszarok mindjárt ! :W :o :((( :((

Räikkönent arról kérdezték, hogy hányadik lett volna, ha előrébb kvalifikálja magát tegnap: "De nem kvalifikáltuk előrébb magunkat."

A hátáról: "Nem ideális, de jobb, mint tegnap."

:D

[ Szerkesztve ]

(#27049) BMW001

BMW001
(nagyúr)

No, akkor csak ki lehet jelenteni, hogy az RBR fölénye kínosan tetemes volt ezen a futamon. Ezt csak az nem látta már az időmérőn sem, aki teljesen elvakult. :))

Jah, még valami azoknak, akik tegnap fricskáról írtak. A 'kis brazil' hol volt ma is? ;]

[ Szerkesztve ]

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#27050) BMW001 válasza cyberkind (#27048) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Remélem megbüntetik őket... mer az jót tenne a sportágnak. :W

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.