Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3025) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Mostanában nem tudom mi van, de semmi jó új film nincs.

Megnéztem nemrég 1-2 állítólagosan hyperszuper filmet.

Children of men - Az ember gyermeke...

Kitör a chaos az egész világon mert nem születik több gyerek pfffff...

Aki újra terhes lesz természetesen színesbőrű (nem vagyok rasszista!!!!)

A nő ahelyett hogy elmondaná a fószernak h terhes, inkább beáll a tehenek közé, és meztelenre vetkőzik.

Baromság az egész. Na a vége meg főleg...

Aki ilyen meddők lettünk témát akar inkább nézze az Aeon Flux -ot...

The Departed - A tégla

Úgy néztem meg, hogy nem is tudtam h Martin Scorsese rendezte.

Mikor a végén láttam kiírva... sírtam...

A rendőrség által évek óta vadászott maffiavezér által gyerekkora óta nevelt srác simán rendőr lesz, senkinek nem tűnik fel, annak ellenére h a rendőrség a maffia összes tagját ismeri totálisan, ráadásul a másik gyerekről még azt is tudják h az anyja testvérének a feleségének az anyjának a férjének egy távoli rokona mikor mit csinált, neem mindezek ellenére a maffiavezér nevelt fia simán ottvan.
Itt bukott a sztori már, az elején... De azért megnéztem mert jó színészek voltak benne.
A csajról meg kapásból megmondtam hogy lefog feküdni Caprioval is, úgy is lett, ez is f*sznak kellet bele.
Egyetlen meglepetés a filmben h lent a liftnél (mikor Caprio viszi le) várja egy faszi aki ugye... aztán persze tudtam h mi történik, az is történt...

Fűrész 3 is...

Első kettőt imádom. Zseniálisak.
a 3. is jó lenne de az a hülye csaj h kinyír mindenkit tönkrevágta kicsit a sztorit...

Ajánlhatnátok már v.mi tényleg jó filmet :P

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.