Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  FIFA OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-24 02:53:43

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Azog the Orc válasza MdewC (#1149) üzenetére


Azog the Orc
őstag

Megvan a 15. kupagyőzelmem! Pont a dicsért olasz csapat szállította, ezzel a két góllal (nem nagy gólok, de sokat értek :) ): [link]

Ez ellenfél nem volt rossz, elég agresszívben tolta és nyomatta a gizda cseleket pl: álló labda mellett elrúgás, dekázás stb....meg ment a szlalom majomkodás ezerrel, kiszámítható volt a 20. perc után, na mondom akkor toljuk így :DDD belőttem az elsőt aztán elkezdtem "joga bonito"-zni én is Azog módra, ekkor még idegesebben játszott, becsúszkált FULL letámadás, de hát ez nekem csak jól jött! Courtois-a szanaszét védett mindent!

Ez lett belőle :DDD

----------------------

SIF Insigne már nincs meg, mégpedig azért mert 5 meccsen a közelébe nem sikerült érnie Gervinho-nak :N
Labdával nyilván ügyesebb volt, de bszhatom ha nem indul be úgy, helyezkedik úgy mint a raszta.
Erőtlen bizony, kicsit fáradékony is sajna, de cserébe NAGYON agilis.
Tudom fura hogy nem adja, de hát most mit csináljak, én azt fogom játszatni aki bevált, nem azt akinek jónak kéne lennie :)
Úgy voltam vele, hogy ne álljon benne a coin, főleg ha nem is adja!

[ Szerkesztve ]

(#1152) Azog the Orc


Azog the Orc
őstag

Sztetek lesz még ma akciós pakk? Talán 9-kor? Mert most 7-kor volt 50k-s pakk de csak limitált és nagyon kevés darab :(

Van erről valami infó valahol? :F

[ Szerkesztve ]

(#1153) MdewC válasza Azog the Orc (#1151) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tx, kb erre tippeltem! :)

Grat.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1154) MdewC válasza Azog the Orc (#1151) üzenetére


MdewC
nagyúr

Most én is egy kupagyőzelemmel "vigasztaltam" magam, mert a szombati haverokkal történt piálás, játékátengedés és a mai 2 elcsalt meccsem miatt "csak" bent maradtam a szezonban, de ez a kupa most jól jött.

Garsza: Azt az egyet tudom tanácsolni, hogy ne stresszelj rá. Minden meccset úgy tolj, mintha a nyolcad döntő lenne, de egyszer se add fel, ha az eredmény nem megfelelő. Sokszor nem is arra megyek, hogy a 90 perc alatt nyerjem meg, hiszen 120 áll néha rendelkezésre. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1155) Azog the Orc válasza MdewC (#1154) üzenetére


Azog the Orc
őstag

Helyes, üssük vágjuk a népet , grat neked is:C

Garsza:

Nem fogadtad meg a tanácsom :N Szépen kell játszani, élvezni a futballt felszabadultan és ezt vinni a meccsekbe, hidd el sokat segít, én már régóta így tolom, már a 15-be is és nemhogy jöttek az eredmények de nagy mértékben fejlődött a játékom is, ami a legfontosabb volt nekem.

Nyilván vannak meccsek amikor ellenszélben nehéz játszani, plusz lag, belassulás stb.... de 80%-ban tudom hozni a játékom és ez nekem elég, play beautiful :R

Sokat és rendszeresen nyomjuk a baráti meccseket, én ezt látom:

Tessék cseleket tanulni, a passzjátékon javítani, kevésbé kiszámíthatóan játszani és jó lesz :K
A védekezésed rendben van, támadás tuning kell csak ;)

:R

[ Szerkesztve ]

(#1156) LedyGyuszi válasza Azog the Orc (#1151) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

gratula! :C
én még csak 10nél tartok... :((( bár mostanában alig játszottam...

XONE: LedyGyusziHU

(#1157) Azog the Orc válasza LedyGyuszi (#1156) üzenetére


Azog the Orc
őstag

Köszi :R

Tessék szépen belehúzni :D , de nem beérni és utolérni, azt nem ér :DDD

(#1158) Garsza


Garsza
veterán

Ez nem lehet stressz mentesen játszani. És nem is fogom tovább. Most már ott tartok hogy egy kibaszott offline kupát nem bírok megnyerni profin mert a kibaszott Arzenal guddmodeba kapcsol a döntőben. Esküszöm levagdalom az ujjaim ha még egyszer hozzányúlok ehhez a szarhoz. Nem tudok játszani én nem idegelem magam ezen tovább.

(#1159) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Egy kis Barca és Dortmund Fifa

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1160) Azog the Orc


Azog the Orc
őstag

IF Navas-ról van valakinek tapasztalata? :R

(#1161) zsolti72837 válasza Azog the Orc (#1160) üzenetére


zsolti72837
őstag

tszottam akinek megvolt. :DDD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1162) Azog the Orc válasza zsolti72837 (#1161) üzenetére


Azog the Orc
őstag

Mi van? :F :DDD

(#1163) zsolti72837 válasza Azog the Orc (#1162) üzenetére


zsolti72837
őstag

Itt valami árulás történt. :DDD

Akivel akkor játszottam annak megvolt.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1164) MdewC


MdewC
nagyúr

Mi a kutykurutty folyik itt?? :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1165) Azog the Orc válasza MdewC (#1164) üzenetére


Azog the Orc
őstag

Sajnos semmi :(

Most valamiért lankadt a játék iránti érdeklődés :DDD

De úgy látszik mi itt vagyunk :) :R

[ Szerkesztve ]

(#1166) Azog the Orc válasza MdewC (#1164) üzenetére


Azog the Orc
őstag

Ja elfelejtettem :Y

Képzeld akciósan találtam 59p 55mp-es SIF Insigne-t 30k-ért, közben az IF megy annyiért a SIF 50k.
Ezért úgy döntöttem hogy adok neki még esélyt, hátha ráérzek. Egyszerűen képtelenségnek tartom hogy ne tudjak profitálni a tudásából. Mindenben jobb mint Gervinho WR is stimm stb.... egyedül a stamina kissebb.

Eddig 2 meccse volt és 2 gól 2 assist-ja van. Meglátjuk :D

Lehet pont az ellenfelek voltak erősebbek vagy fingom sincs elsőre miért volt olyan szürke hatása :F

De sztem neked a 4-2-3-1(2)-höz nem elég szegény, túl messze van a kaputól.

(#1167) Azog the Orc


Azog the Orc
őstag

Árulja már el nekem valaki hogy egy játékot MI A K.ANYJÁÉRT KELL ÁLLANDÓAN SZÉTPECCSELNI?????

Megint CSAK a szlalom droidkodás megy, főleg szélről befelé HÁTHA BÜNTETŐ LESZ BELŐLE MERT 10-BŐL 8X BEFÚJJA HA ODAÁLLSZ ELÉ, amúgy meg mindenhonnan szlalomoznak!
Már kibaszottul kezdem unni hogy amire az ember ráérez a játékra, megszokja akkor biztos k.isten hogy jön egy patch és szétkúr mindent!!!

Nem arról volt szó hogy gyengítik ezt a dolgot? Erre még jobban felcsavarják?????????

Ráadásul az eddigi mai 3 meccsemen az össze emberem homokzsák, alig tudok megfordulni, de a sok köcsög meg vígan szlalomozik a higany testű embereivel!!!

Elnézést a kifakadásért, de ,most nagyon felbaszott!!!

:R

[ Szerkesztve ]

(#1168) MdewC válasza Azog the Orc (#1166) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jó nekem oda Anderson. :)

Másik csapatban pedig Di Maria és Pereyra!

Illetve a 7vége célpontja, SIF Kurzawa! :K

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1169) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Kicsit összejött most minden(melo, kocsi...), úgyhogy mind a játék, mind a fórum kicsit off lett...most pedig irány london!!! :)

XONE: LedyGyusziHU

(#1170) zsolti72837 válasza LedyGyuszi (#1169) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ma mész?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1171) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Amikor a kapus rúgja a tizenegyest.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1172) Azog the Orc


Azog the Orc
őstag

Akkor számomra ennyi volt a játék! Ennek így nincs értelme, hogy MINDIG a hülye, debil, barmoknak teszik kedvezővé játékot, akik meg értelmesen játszanak azoknak meg nehezítenek!!!

Ugyanis a labdakezelés nehezebb lett, sokkal jobban elpattan, nem tudom már azt a megszokott intenzív játékomat játszani: passz-lekezel-fedez-tempóból lefordul-passz-lekezel-fedez-csel/fordulás-stb.....mert már a l.kezelésnél elakadok a legkomolyabb emberekkel! Minek is ezek amikor lehet szaladni-cikázni mint a fogyatékosok!

De a dribbling az megy, annak jól kell működnie mert a sok faszkalap akkor nem játszana a játékkal :W

Azt hittem hogy végre ez a rész lesz ami tényleg már támogatja a FUTBALLT játszókat is, ez így is volt, de 1-2 patch-el szépen lassan lebutították a gyengébbek képességeire a játékot!

Ebből az ökörködésből köszönöm nem kérek!!! Szépen listázom a játékosaimat és megválok a játéktól..........

[ Szerkesztve ]

(#1173) ali75 válasza Azog the Orc (#1172) üzenetére


ali75
aktív tag

Üdv.!

Ezt én is így érzem! A patch letöltésével se labdát átvenni,lekezelni nem tud rendesen egyetlen egy játékosom sem! Pedig vannak normálisak elhihetitek!Valaki írta hogy a passzok jobbak lettek. Nálam az is rosszabb lett sokkal,sokkal több az eladott ill.nem jó helyre tartó labda!

Szerintem nekem is vége a 16- nak,és próbát teszek az NBA 2 k16-tal!

(#1174) Azog the Orc válasza ali75 (#1173) üzenetére


Azog the Orc
őstag

Nekem a passzokkal nincs bajom, csak azzal hogy nem tudok olyan gyorsan játszani mint eddig! Sokkal körülmnényesebbek lettek a játékosaim amikor a passzokat fogadják és ezzel meg is semmisítették a játékomat! Nehezen tudták eddig tőlem elvenni a zsugát mert mindig időben, jó tempóban tudtam levenni-lefordulni, de most minden droid szerel amire megcsinálnám a megszokott tempó fordulásokat.

Nem vagyok hajlandó a beidegződéseimen változtatni és újra tanulni játszani azért mert egy cég úgy dönt hogy lebutítjuk a játékot!
Végre úgy éreztem elértem ingame azt a szintet mint a 15-el, erre bekavarnak megint............

Elfogyott a toleranciám, vége.........

[ Szerkesztve ]

(#1175) #13793792 válasza Azog the Orc (#1174) üzenetére


#13793792
törölt tag

Szvsz. nagy butaságot csinálsz, hogy ha most befejezed a játékot.
Még szinte az elején tartunk, és már itt feladod, illetve sírsz a szlalomdroidok miatt :F
Sokan fognak csatlakozni még hozzájuk, mert a Jézuska még csak most fogja elhozni nekik karácsonyra.
Engedd meg, hogy idézzek tőled:
„Szépen kell játszani, élvezni a futballt felszabadultan és ezt vinni a meccsekbe, hidd el sokat segít, én már régóta így tolom, már a 15-be is és nemhogy jöttek az eredmények de nagy mértékben fejlődött a játékom is, ami a legfontosabb volt nekem.
Nyilván vannak meccsek amikor ellenszélben nehéz játszani, plusz lag, belassulás stb.... de 80%-ban tudom hozni a játékom és ez nekem elég,„

Illetve MdewC kollégától is idéznék:
„Minden meccset úgy tolj, mintha a nyolcad döntő lenne, de egyszer se add fel, ha az eredmény nem megfelelő. Sokszor nem is arra megyek, hogy a 90 perc alatt nyerjem meg, hiszen 120 áll néha rendelkezésre. ”

A tavalyi évben megfogadtam, hogy a következő Fifában nyugodtabban fogom kezelni a játék közben kialakuló helyzeteket. Hozzá kell tennem, hogy már kevesebbet játszom, mint eddig, mivel első a családom. Nem stresszelem magam feleslegesen, mert tudom, hogy mit várhatok a játéktól.
Tavaly mindenki sírt és megfogadta, hogy nem veszi meg a játékot, (tisztelet a kivételnek), ahhoz képest, szerintem ők voltak az elsők, akik előrendelték. :U :C

Sajnos még nincs megfelelő konkurencia, így csak ez marad nekünk. :K
Aki régóta tolja a Fifát, az tudja, hogy az évek során sok hibája előjött a játéknak, amit vagy javítottak, vagy benne hagytak, de azért fejlődött.

Magáról a fejlesztő cégről nem szeretnék most itt írni, mert nyomdafestéket nem tűrő szavakat is leírnák róluk. :((( :DDD
Ui: Szerintem még korai, ne siesd el. :R
ali75: Ez neked is szól. :R

[ Szerkesztve ]

(#1176) szekto


szekto
aktív tag

Helllóóóóó emberek! :)

Rég jártam errefele, szóval gondoltam, hogy beköszönök, meg egyúttal nyafogok már egy kicsikét! :D

Nyaff-nyaff :DDD

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#1177) Garsza válasza #13793792 (#1175) üzenetére


Garsza
veterán

Én kérdezném azt hogy mért játszon az ember olyan játtékkal, ami legtöbször felidegesíti. Egy játék arról kell hogy szóljon, hogy az ember kikapcsolódjon. Akkor még egyszer kérdem minek ölje, idejét az ember egy ilyen foshalmazma, ahol még legtöbször nem is enged játszani a játék? Mikor van milió játék ami mellett az ember kikapcsolódhat. Persze minden játékkal van bosszúság is én nem tudok még egy ilyet mondani amivel enyi volna mint a Fifaval. Pedig elég sok játékkal játszottam már.

(#1178) #13793792 válasza Garsza (#1177) üzenetére


#13793792
törölt tag

Egyáltalán nem kötelező ezzel játszani, nem is írtam ilyet. :N :R

(#1179) Garsza válasza #13793792 (#1178) üzenetére


Garsza
veterán

Nem támadásnak szántam, ne haragudj ha úgy jött le csak egy okfejtés amit a hozzászólásod ichletett. :)

(#1180) #13793792 válasza Garsza (#1179) üzenetére


#13793792
törölt tag

Nem vettem támadásnak. :N
Hogy miért játsszon az ember olyan játékkal, ami legtöbbször felidegesíti :F
A válasz egyszerű: Azért, mert szeretjük a focit. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#1181) MdewC válasza #13793792 (#1175) üzenetére


MdewC
nagyúr

:R

(#1176) szekto: :D

Ezen jót nevettem! :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1182) Azog the Orc válasza #13793792 (#1175) üzenetére


Azog the Orc
őstag

Tiszteletem! :R

Ezek szerint látom nem ment át a lényeg!

LÉNYEG:

Nem az bosszant hogy szlalom parasztok ismét jönnek!!! Hanem AZ hogy az én játékomat gátolja a patch, a labdakezelés stb... (a hsz-ben részleteztem), mert ha tudom hozni a játékomat akkor a szlalom parasztok SEHOL sincsenek ellenem, de mivel már nem tudom hozni azt a szintet, így a mérleg megbillen az ő javukra!

Az zavar a legjobban hogy megint a fogyatékosokat támogatja a patch, nem pedig a normálisan játszókat!!!

Mivel nem tudom játszani a megszokott játékomat amit évek óta fejlesztek egyre jobb szintre, ezért tárgytalanná válik az idézetedben leírt nézőpontom is!!!

:R

[ Szerkesztve ]

(#1183) MdewC válasza Azog the Orc (#1182) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekem adja a patch összességében, szerencsére a bogyeszt is jól kezelik a srácok. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1184) Azog the Orc válasza MdewC (#1183) üzenetére


Azog the Orc
őstag

Én nem tudom mi van ezzel, de valami nem kóser lett egyik napról a másikra. :)
Nem tudom hogy mi baj volt egyáltalán az előtte lévő állapottal? :F

Azt sem tartom kizártnak hogy konzolon az más tészta, mindig is voltak különbségek PC és konzol között. :R

[ Szerkesztve ]

(#1185) #13793792 válasza Azog the Orc (#1182) üzenetére


#13793792
törölt tag

Üdv. :DDD :R
„Ezek szerint látom nem ment át a lényeg!”
Éppen ez az, én jól tudom, hogy mit írtál le. :K
Igen, a Hsz.-m elején a szlalomdroidokat említettem, de kitértem magára a játékra is.
Mivel naponta játszom a fifával, már ha az időm is úgy engedi, így én is tapasztalom az általad említetteket, de nem adom fel.
Én se tudom hová tenni azt, hogy pl. Wc szinten simán verem a gépet, de proffon meg vért izzadok.
Persze te jóval előrébb jársz játéktudásilag, mint én, de szvsz, akkor se kell megfutamodni, mert most nem megy a játék.
Tudod, elég sok jó tanácsot olvastam tőled, amit javarészt tudok hasznosítani a csapatom fejlesztésében. De szerintem nem vagyok egyedül.
Ui:Még messze a jövő szeptember. :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#1186) MdewC


MdewC
nagyúr

Skacok. :)

Offline ultimatre fel, végig kell verni az első osztályig (pár meccs és megvagyok vele) és utána az online problémák nagy része is megoldódik. (kivéve lag és hendi)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#1187) Azog the Orc válasza #13793792 (#1185) üzenetére


Azog the Orc
őstag

Na jó, egyezzünk ki egy döntetlenbe! :DDD :R
Neked is igazad van, meg MdewC-nek is :K
(de nekem is ;] )

:R

(#1188) ali75 válasza Azog the Orc (#1184) üzenetére


ali75
aktív tag

Szerintem csak annyi történt a patch kiadásával hogy akik eddig fogalmatlanok voltak a játékhoz vagy újak illetve kezdők azok sokkal könnyebben játszanak vele mint a patch előttivel!

Nálam teljesen megváltozott minden labda átvétel,játékosok mozgása konkrétan olyan lett a játék mintha nem is a fifa lenne! Megy a játék azért,de már tök más a játékosok futása passzolás labda kezelés stb.! Én a sok passzos játékot játszom de itt ennek vége! Ez már sajnos játszhatatlan! Viszont meglátásom szerint nagyon jól játszható (amit én nem tartok játéknak) az elfutok a szélen majd beadom stílus! Majd jön középen Remy és társai...Na ez az igazi foci...! Az ilyenek miért kezdenek bele a játékba? Se egy csel se 4-5 egymás utáni passz csak védekezek és sprint gomb el nem engedése egészen a lelátóig... Bravo ezt támogatja ez a szuper játéknak nem nevezhető valami!

Ma 4-5 meccset játszottam elég is lett belőle!
Az egyik ellenfél chem kb. 45 lehetett sehol egy zöld de még sárga vonal se! Csak szinte piros! Játékosok non rare arany ezüst bronz vegyesen. Névtelen játékosok akik piros színű erő vonallal kezdtek mind! Viszont a 90.percben mint a golyó úgy futotta le ezüst lap Wilson st pozició Walkert! Csak írom hogy Wilson gyereknél már piros sem volt az erő vonal!

Kérdezem tehát ennek mi értelme mint játék? Mikor egy ilyen csapatot elvileg egy jobb frissebb csapat megver, de itt nem! Mivel az én játékosaim össze szaladnak majd elesnek saját magukban,a testükön átmegy a labda (ezt fel is vettem) a gyorsnak hitt embereimet lefutja hátrányból egy bronz 59-es játékos,a labda nem abba az irányba megy amerre a kart irányítom,cselt nem lehet megcsinálni mert vagy nem érzékeli a cselt amit akarok vagy nem tudom mi van... Stb.!

Akkor ez hogy is...?

[ Szerkesztve ]

(#1189) Azog the Orc válasza #13793792 (#1185) üzenetére


Azog the Orc
őstag

Közrejátszik még egy dolog abban hogy amíg nem jön egy patch addig NEM fogom bekapcsolni a játékot, ha nem jön akkor ennyi volt, így nem isd érdekel már annyira!

Mégpedig az hogy eddig csak azt tudott szépen játszani, tetszetős passzjátékot játszani aki tényleg tudott passzolni, most már MINDEN fogyatékos képes erre mert MINDEN labda pontos és még a HÁTTAL passzok is halál pontosak. Ez egy kbszott nagy vicc, hogy lefelé butítják a játékot annak érdekében hogy az agyatlanoknak is érdekes legyen, na ez az amit nem vesz be a gyomrom.

Ha így jött volna ki, akkor azt mondom oké, de az hogy már EGYÁLTALÁN nem hasonlít arra a játékra mint amit először kaptunk!!!

:R

(#1188) ali75:

Erről szól az egész, teret kell engedni a teljesen fogalmatlanoknak is, nem lehet "nehéz" a játék mert akkor rögtön leteszik és nem ajánlják a spanjaiknak sem!

[ Szerkesztve ]

(#1190) ali75


ali75
aktív tag

Üdv.újra!

Hihetetlen ez a játék vagy minek is nevezzem!

Nem hagyott nyugodni az előző napok sikertelensége ezért újra elővettem a játékot!
Új csapattal vágtam neki az egésznek.Egyszerű csapatot raktam össze csak a szórakozás miatt! Bundesliga team lett:
Bürki,Caicara,Santana,Brooks,Bernat,Baumgartlinger,Junuzovic,Meyer,Traoré,Caligiuri,Kruse

Tehát amióta ez a csapatom van kb. 13-14 meccse azóta nem kaptam ki!(Hát ha ennyi kell a nyeréshez minden nap össze rakok egy ilyen teamet!)
Érdekes nem??? Pedig volt ellenfél 86-87 rating,If lappal tele,volt Ronaldos messis,volt full Silver team, tehát minden féle!Érdekes most nem éreztem ezt a nagy hendit ellenem, sőt ellenkezőleg!Inkább velem volt pl.Meyer full pirosban (erő) lefutott mindenkit majd gól! Ennyit erről!

A játékosokról:

Én szeretem a magas agility és balance képességű játékosokat! Aki megnézi láthatja hogy ezek a játékosok ilyen stattal rendelkeznek.

Kivétel Kruse!A sima lapját használom de hihetetlen a pali!Minden meccs gól gólok vagy gólpassz!
Aki használja az if lapjait irhatna pár sort hogy azok milyenek mert vennék ha jó! Élmény vele játszani!

Aki még nálam nagyon jó az Meyer,Bernat,Traoré,Junuzovic,Caicara!Ezek nagyon jók!

Baumgartlingert is ajánlom mert jó CDM !A két középső CB és a kapussal vagyok inkább bajban!Santana és Brooks képesek a semmire! Nagyot tudnak hibázni,úgy ahogyan Bürki a kapuban!
Tehát ide várok ajánlatokat ezekre a posztokra,akiket ti is teszteltetek!Jó lenne non rare player de tudom nincs sok, ezért jó az alacsony ratinggal rendelkező rare gold is!

Bocs ha hosszú lett! Telórol!

Köszi

(#1191) Azog the Orc válasza ali75 (#1190) üzenetére


Azog the Orc
őstag

Nálam egy jó ideje IF Kruse van, ő rögtön kiszorította Lewa-t, azóta jött belőle SIF és már az van, alap ember lett, mindig tűz közelben van, sok gólt lő és gólpasszt ad, nálam a legjobb Bundes csatár! Reus-al és Bellarabi-val az oldalán perfekt a csávó.

Még ajánlom CB-be Papadopoulos-t és Jantschke-t
kapuba pedig Fahrmann-t

ők nálam még az elején biztos pontok voltak :R

[ Szerkesztve ]

(#1192) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Matic milyen ebbe a részbe? Érdemes +venni?

(#1193) Azog the Orc


Azog the Orc
őstag

Egy jó ajánlat érkezett a játékra egy apukától (ismerősöm) a kisfiának vette meg mikulásra, úgyhogy NEM fájó szívvel eladtam neki!

Köszönet az eddigi türelmetekért! :R

További jó játékot mindenkinek! :)

Azért majd hetente 1x benézek hozzátok :)

[ Szerkesztve ]

(#1194) Garsza válasza Azog the Orc (#1193) üzenetére


Garsza
veterán

Sajnálattal hallom. De érthető döntés.

(#1195) zsolti72837 válasza Azog the Orc (#1193) üzenetére


zsolti72837
őstag

De kár, hogy már nem játszol többet. :(
Segítőkész ember voltál. ;)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1196) zsolti72837 válasza Garsza (#1194) üzenetére


zsolti72837
őstag

Amúgy te milyen platformon nyomod?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1197) Garsza válasza zsolti72837 (#1196) üzenetére


Garsza
veterán

PC. De jelenleg nekem is parkoló pályán van a játék. Meg kell tőle kicsit pihennem. Nem tudom mikor térek vissza hozzá.

(#1198) zsolti72837 válasza Garsza (#1197) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ja értem. ;)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1199) zsolti72837 válasza Azog the Orc (#1193) üzenetére


zsolti72837
őstag

A gyerek szerintem még most is azzal nyomja. ;]

Amúgy mennyiért adtad el?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1200) LedyGyuszi válasza Azog the Orc (#1193) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nah elmész te a... :O

XONE: LedyGyusziHU

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  FIFA OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.