Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  FIFA OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-24 02:53:43

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1175) #13793792 válasza Azog the Orc (#1174) üzenetére


#13793792
törölt tag

Szvsz. nagy butaságot csinálsz, hogy ha most befejezed a játékot.
Még szinte az elején tartunk, és már itt feladod, illetve sírsz a szlalomdroidok miatt :F
Sokan fognak csatlakozni még hozzájuk, mert a Jézuska még csak most fogja elhozni nekik karácsonyra.
Engedd meg, hogy idézzek tőled:
„Szépen kell játszani, élvezni a futballt felszabadultan és ezt vinni a meccsekbe, hidd el sokat segít, én már régóta így tolom, már a 15-be is és nemhogy jöttek az eredmények de nagy mértékben fejlődött a játékom is, ami a legfontosabb volt nekem.
Nyilván vannak meccsek amikor ellenszélben nehéz játszani, plusz lag, belassulás stb.... de 80%-ban tudom hozni a játékom és ez nekem elég,„

Illetve MdewC kollégától is idéznék:
„Minden meccset úgy tolj, mintha a nyolcad döntő lenne, de egyszer se add fel, ha az eredmény nem megfelelő. Sokszor nem is arra megyek, hogy a 90 perc alatt nyerjem meg, hiszen 120 áll néha rendelkezésre. ”

A tavalyi évben megfogadtam, hogy a következő Fifában nyugodtabban fogom kezelni a játék közben kialakuló helyzeteket. Hozzá kell tennem, hogy már kevesebbet játszom, mint eddig, mivel első a családom. Nem stresszelem magam feleslegesen, mert tudom, hogy mit várhatok a játéktól.
Tavaly mindenki sírt és megfogadta, hogy nem veszi meg a játékot, (tisztelet a kivételnek), ahhoz képest, szerintem ők voltak az elsők, akik előrendelték. :U :C

Sajnos még nincs megfelelő konkurencia, így csak ez marad nekünk. :K
Aki régóta tolja a Fifát, az tudja, hogy az évek során sok hibája előjött a játéknak, amit vagy javítottak, vagy benne hagytak, de azért fejlődött.

Magáról a fejlesztő cégről nem szeretnék most itt írni, mert nyomdafestéket nem tűrő szavakat is leírnák róluk. :((( :DDD
Ui: Szerintem még korai, ne siesd el. :R
ali75: Ez neked is szól. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  FIFA OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.