Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  FEJHALLGATÓ / FÜLHALLGATÓ / DAC beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:48

LOGOUT.hu

FEJHALLGATÓ / FÜLHALLGATÓ / DAC beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#331) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!

Úgy döntöttem, hogy megválok "szeretett" fülhallgatóimtól és ehhez szeretnék egy irányadó árat kérni tőletek. Lehetőleg egyben menne el, de ha úgy alakul, akkor külön, tehát egybe és külön árat is kérnék.

Szóval!
Típus:
1db Vsonic GR06 ; 1db Vsonic GR07BE
Állapot:
GR06 bal oldali egysége nem szól, meg van törve a kábele. Szerelhető a dolog, de én nem foglalkoztam vele, megvettem a GR07BE-t. A hangvetőnél az egyik oldalt beesett a rács valami oknál fogva.
GR07 már egyszer szerelve lett, jack dugó csere(Sennheiser-re). Kábel majdnem rendben, kivéve hogy a borítása a hangkeltők tövében és az Y résznél elvált kicsit. Mindkét oldali hangkeltő működik jól.
Tartozékok: Mindkettő füles dobozaikkal, gumiharangjaikkal, szütyőjükkel együtt van, szóval mindennel + Volt korábban egy MeElectronic M6 fülesem, amit elhagytam valahol :O , ennek a dobozát, hordtáskáját és gumiharangjait is adnám, ha kell, ám ezeknek kicsit nagyobb a belső lyukméretük. A GR06 szütyője nagyon viseltes.
Vásárlás időpontja:
A GR06 kb 3 éves a GR07 másfél/2 éves
Garancia:
Na az nincs rá egyikre sem. Használtan vettem már én is őket itteni kollégáktól, de mindegyik akkor még patika állapotban volt, ők külföldi vásárlásból jutottak hozzá.

Esetleg képeket tudok csinálni otthon róluk, ha úgy pontosabbat tudtok mondani.

[ Módosította: kemcso ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  FEJHALLGATÓ / FÜLHALLGATÓ / DAC beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.