Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) niof


niof
addikt

Ez a márkanév egyet jelent azzal, hogy tartsd magad távol tőle. ;]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#2) Graphics válasza niof (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Nagyjából nincs sok közük a meghajtóhoz, OEM design-t alkalmaznak.

Vagy Phison vagy SMI, esetleg Innogrit, de azt leginkább az ADATA és a Lexar alkalmazza .

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#3) anulu


anulu
félisten

ha értelmes áron lesz, akkor a 250-es boot drivenak tökéletes.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) Graphics válasza anulu (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

A 250-esek fajlagosan lassan kikopnak... Már nem éri meg őket lassan gyártani.

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#5) paducc


paducc
csendes tag

Az 1 TB változatnál összesen 320 TBW írási képesség igen gyengécske. Kingston FURY Renegadenél 1000 TBW.

Üdv: Zoli

(#6) Graphics válasza paducc (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Feltehetőleg nem is egy kategória. Mivel ez egy Dram cache nélküli cucc.

A Fury meg az. Más a vezérlő is

[ Szerkesztve ]

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#7) Angie™ válasza niof (#1) üzenetére


Angie™
addikt

Jajj már :U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Raiffeissen meghívó az ajándék 5.000-10.000Ft-ért, belépési bónusz 5/10+50e ⏺ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#8) pandras83


pandras83
senior tag

kireppent a fészkibű' az ssd anyjok!

Cyberfuck Patchrunner

(#9) Synthwave válasza pandras83 (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hozom a mángorlót!

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10) yericho800 válasza Synthwave (#9) üzenetére


yericho800
aktív tag

:DDD xD

R7 3800x 4,5ghz -32gb tridentz neo 3600mhz - asrock phantom 6800xt

(#11) niof válasza Angie™ (#7) üzenetére


niof
addikt

?
Saját tapasztalat, hogy ezzel csak a szívás van. Persze nem használtam tőlük mindent (privát és meló felhasználás egyaránt), de elég sok dolgot ahhoz, hogy előítéletessé váltam a márkával. Nincs sok ilyen nálam, ezen kívül csak egy, a Philips. Na ez utóbbinál viszont annyi problémával találkoztam már, hogy ha ingyen hozzám jutna valami termékük, akkor eladnám, mert úgyis el fog romlani, illetve úgysem úgy működik, mint ahogy kellene. Volt egy haverom, mindene Philips volt, az izzótól a TV-ig, és mindene be is szart, állandóan szervizbe hordta a dolgait, de nem jött rá, hogy más márkát kellene választania... :U

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#12) Graphics válasza niof (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Oke, de írtam is, hogy ennek a terméknek a Gigabytehoz nincs sok köze...

Ez csak szimplán beskatulyázás...

A Philips meg nem annyira jó példa, amikor minden üzletág másnál van szinte...

[ Szerkesztve ]

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#13) niof válasza Graphics (#12) üzenetére


niof
addikt

Igazából tök mindegy, a nevüket adják hozzá, tehát felelősséget vállalnak a termékekért. Értsd jól. Tehát az ő termékük, tehát igazam van.
Az átlag vásárló nem néz utána, és nem is érdekli, hogy a MM-ban lévő kávédarálót valójában ki gyártja. Rá van írva a termékre, a dobozára, tehát az övék. Pont.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#14) Graphics válasza niof (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Nem fogok ezzel ellen menni, mert nem ugyanazt gondoljuk.

Ha igazad van, akkor teljesen mindegy mit írok. Ha nincs hajlandóság más verziót elfogadni, akkor itt zárult le a beszélgetés. :R

Egy szűk mintára hagyatkozol, hogy neked ez a tapasztalatod... Az sajnos nem elég mintának.

[ Szerkesztve ]

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#15) tibaimp válasza niof (#11) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Semmi baj a Gigabyte cuccaival. Évek óta használom alaplap+VGA kombóban, több havernak, ismerősnek családon belül is építettem be, semmi gond velük (kopp, kopp, kopp...)

Ezzel szemben az Asus méregdrága ROG hangkártyám beszart 3,5 év után... :W

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) fanti válasza tibaimp (#15) üzenetére


fanti
addikt

Egyetértek!

A Gigabyte jó cuccokat gyárt, semmi baj nincs velük.
Van úgy minden gyártónál, hogy gyenge eresztés jön ki egy bizonyos termékkategóriában, azon belül is egy revízióban, a Gigánál is volt pl. a tápegységgond asszem a 850 wattos tápoknál, de az Asus meg egy méregdrága alaplapjára fordítva forrasztott fel valami smd-t, így induláskor instant kaput...
Meg még sorolhatnám...egy gyártó sem kivétel ez alól.

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#17) #52931072 válasza Graphics (#14) üzenetére


#52931072
törölt tag

Egyszerű vásárlóként kb ennyit tehetünk, ha a x-edik giga vagy asus cuccod pusztul meg, akkor szerencsét próbálsz egy másik márkával. Konkrétan pl giga ssd-t nem vennék, mert nónémet olcsóbban is lehet kapni. Aki meg minőségi árút keres, olyantól vásárol aki gyárt is valamit, nem csak címkét. Szerintem.
Én pl egy jó ideje nem veszek asus alaplapokat, mert prémiumra felhazudott kommersz gyártónak tartom. Ha olcsó lap kell akkor asrockot veszek inkább, tizen éve egy sem halt meg nálam. Mondjuk annak is köze van ehhez, hogy már p3 óta leszoktunk a gagyi tápok használatáról.

[ Szerkesztve ]

(#18) fatal` válasza niof (#11) üzenetére


fatal`
titán

9 éve mennek probléma nélkül a Philips LED izzóim (igaz, más termékem nincs volt tőlük).
Gigabytetal sem volt több probléma, mint mással, egy alaplapom beszart még a Core2 korszakban. A 4 éve vett Aorus 5700XT-m még most is gond nélkül üzemel a mostani tulajánál.

Amit biztos nem fogok venni jódarabig, az a Seagate.

(#19) tibaimp válasza fanti (#16) üzenetére


tibaimp
nagyúr

+1! Igen, kb. így van, ahogy írod is!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) nonsen5e válasza paducc (#5) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez átlag embernek tud reális probléma lenni?
Max aki szerverbe szánja és erről fut egy production CDN vagy valami. Esetleg ha videovágáshoz ez a fő scratch disk? De azok meg tipik úgysem a legolcsóbb TLC csodát veszik.

Nekem a 5 meg 10+ éve napi 8 órákat használt SSD-n sem sikerült még elérni 100 TBW-t sem, előbb fog tönkremenni a kontroller és/vagy túl kicsi lenni praktikus céloknak, mint, hogy az írási limit akár csak közelébe is kerüljön.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#21) Graphics válasza nonsen5e (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Pontosan.

Legutóbb egy 600 TB-tal írt BX500-ast láttam a Crucialtol, 5-6x votl túlírva... Semmi baja nem volt

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#22) Skyline15 válasza tibaimp (#15) üzenetére


Skyline15
tag

Sajnos nálam pont fordítottja van, Gigabyte VGA kártyán hűtés megadta magát, ismerősnél alaplapon hangkártya halt be (B450 Aorus lap). 2.5"-os Giga SSD is behalt már. Valamint "régi" S1150-es lapoknál volt 100+ gép Giga lappal, nagyjából fele ment tönkre gari lejárata után pár hónappal.

Asus lappal viszont nekem személy szerint még soha sem volt gondom :DDD

"- Nagyapa, Te hős voltál a háborúban?. - Nem de örülök hogy hősökkel szolgálhattam."

(#23) tibaimp válasza Skyline15 (#22) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Hát ez az, kinek hogy! Én nem veszek Asus-t, hacsak a megrendelő kifejezetten nem ragaszkodik hozzá.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24) pluto1969 válasza niof (#11) üzenetére


pluto1969
tag

Lehet csak az elektromos hálózatot kellett volna átvizsgálni, ha már minden elromlott, kissé gyanús. Lehet közel lakik a trafóhoz. ;]

(#25) niof válasza #52931072 (#17) üzenetére


niof
addikt

Köszönöm. Te legalább pontosan érted, hogy én hogyan gondoltam. :R

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#26) Graphics válasza #52931072 (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Ja hát én ezzel tisztában vagyok, de ha tudom mi lapul a címke alatt, akkor megveszem azt, ami jó. Lásd tápok.

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#27) Dragon3000 válasza Graphics (#21) üzenetére


Dragon3000
veterán

Van egy samsung 850 evo 1TB ssd-m erre 150TBW volt a garancia, torrent megy rá, jelenleg tart 792,45TB-nál és még hiba nélkül üzemel. Normál használat melletti ssd-im 100TB alatt vannak még a mai 100+GB-os játékok mellett is.

(#28) niof válasza Skyline15 (#22) üzenetére


niof
addikt

Én is ezt tapasztaltam. Melóban van ~300 desktop. Döntő többsége Asus deszkával, és volt néhány Giga, olyan 10-12. Ebből fixen 4-5 tönkrement, Asus talán 2. Az arányok nagyon nem ugyanazok.
De mindegy, aki akar, tőlem vehet valami dzsunka deszkát is, én tuti nem fogok.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29) freeapro válasza tibaimp (#23) üzenetére


freeapro
senior tag

Csak Asust veszek. Esetleg Asrock.
MSI alaplap nekem égett le zárlatos házventi miatt (meg a fél gép).
Gigabyte meg nem ment ramok miatt amik nem tudtak dualban menni. De nem jelzett hibát. Asus meg megmondta.

Giga VGA hűtővel már többször megszívtam.

(#30) Dragon3000 válasza niof (#28) üzenetére


Dragon3000
veterán

Volt már több gigabyte vga-m mindegyik nagyon csendes és hűvös volt. Az alaplapjaikkal se volt sok gondom, egy tönkre ment még a s775 korszakban, illetve am4-ből az egyikkel bios gondok voltak, asus is volt régebben ott sok minden szar volt az alaplapon, azóta alaplapok terén próbálom kerülni, de jelenleg van itthon egy strix b450 itx a gyerek gépében egy strix 1060 6GB társaságában semmi gond nincs velük, az asus router is már 5 éve üzemel hiba nélkül, illetve az asus hangkártyám is már vagy 6 éves és hibátlan. Ettől még rog strix vga-k esetében többször is voltak már gondok, pl 5700 esetében a laza borda, mert nem volt megfelelően meghúzva a csavar (teljes szériát érintette), 4090 esetében a szar padok használata....... Mindenből lehet kifogni szart, a melóhelyi összehasonlítás nem sokat ér, ha pl ugyanaz a széria van mindkét márkából, mert ha az gyengére sikerült a gigabyte-nál mert valami belépő szar, attól a komolyabb lapjaik még lehetnek jók.

(#31) Synthwave válasza #52931072 (#17) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Alaplapban az ASRock nálam is first pick már egy ideje.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#32) Mekiúr válasza Synthwave (#31) üzenetére


Mekiúr
tag

Pedig abból jön vissza a "legtöbb". Nálunk ez az alaplap RMA 5 évre visszamenőleg (néhány 10000db-os eladás után):

Asrock: 2,16%
Asus: 0,55%
Gigabyte: 0,97%
MSI: 1,33%

Szóval egyik sem olyan rossz hogy kerülni kellene. Ez inkább hit kérdés, meg hogy ki mibe lépett bele.

(#33) Graphics válasza Mekiúr (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

NA ez az, ami konkrét számadat, a többi az mind érzelmi döntés, hogy egyszer már szar volt nem vesz olyat... Pedig ebből látszik, hogy mindnél lehet hibás darab...

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#34) Synthwave válasza Mekiúr (#32) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Érdemes lenne ezt kategóriára lebontva is látni. Fapadot pl. soha nem veszek.

Amúgy meg EVGA és Supermicro. ;]

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#35) Mekiúr válasza Synthwave (#34) üzenetére


Mekiúr
tag

A hibás Asrock kupac eloszlása: Hxxx: 33% Bxxx: 27%, Z,Xxx: 40% Szóval a középkategória a nyerő. Tányleg azt hittem hogy az olcsóbb H-s lesz a befutó. Supermicro még nem jött vissza, EVGA-t meg nem adtunk el egyet sem.

(#36) Synthwave válasza Mekiúr (#35) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

És azt szoktam venni, hehe. :D

"Supermicro még nem jött vissza"

Nem lep meg. :))

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#37) Angie™


Angie™
addikt

Bármi, bármikor elromolhat. Szerintem ezeket az előítéleteket le kellene zárni egyszer és mindenkorra. Persze, teljesen normális az, hogy ha valakinek egyik gyártóval volt kellemetlen tapasztalata akkor igyekszik szerencsét próbálni egy másiknál. Én csak azt nem szeretem, ha utána évekig megy a savazás az adott márka ellen fórumon. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy én nem voltam előítéletes a múltban történt rossz tapasztalatok miatt. Volt olyan időszaka az életemnek, mikor nagyon sok hibás asus deszkával találkoztam, ezért el sem tudtam volna képzelni, hogy magamnak azt vegyek. Aztán egyszer bizalmat szavaztam újra neki, mert úgy éreztem, itt az ideje kilépni a komfortzónámból.. Tessék ASUS alaplapom van :) De mondok még egy példát. Végignéztem a kétezres évek elején, hogyan indult az ASrock a magyarországi piacon. Olcsó, fapados alaplapokkal próbált vásárlóközönséget bővíteni, terjeszkedni. Egy vacak egyszínű zöld dobozban voltak a lapok, semmi extra, semmi premium érzés nem volt mikor kézben tartottad.. És hova nőtték ki magukat? Angélának is ASrock VGA-ja van most :) :B

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Raiffeissen meghívó az ajándék 5.000-10.000Ft-ért, belépési bónusz 5/10+50e ⏺ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#38) Synthwave válasza Angie™ (#37) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Persze, mert a kezdetekkel ellentétben már nagyon rég nem az ASUS selejtes komponenseiből építkeznek. :))

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#39) Graphics válasza Synthwave (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

És a Pegatron szál még említve sincs.

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#40) Synthwave válasza Graphics (#39) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az is ASUS tulajdon volt, mint az ASRock.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#41) Skyline15 válasza Angie™ (#37) üzenetére


Skyline15
tag

Ez így van, én is szoktam adni egy-egy gyártónak újabb esélyt.
De amikor Gigabyte Intel lapból több 100db megy tönkre, aztán kerülöd pár évig, majd teljesen másik "vonalon - AMD" veszel egy lapot (kolléga) - és annak meg az audio része megy tönkre. Én Gigabyte GPU-nak adtam egy esélyt, ott a ventilátor halt be. Mikor másodszor veszted el a bizalmat a gyártóval szemben, azért az már picit tüske a szemben. (Gigabyte lap van most szüleim gépébe egy Ryzen 5 3600 mellett, az szerencsére még jól teszi a dolgát). De nálam már csak Asus vagy Asrock lap lesz a közeljövőben.

+ Konkrét számadat azért nem releváns, mert ezt a 100+ lapot mi "kidobtuk", mert garancia lejárata után 1-2 hónappal álltak meg. Nagyjából 3-6 hónapos sáv alatt.
Sima irodai munkára voltak használva.

[ Szerkesztve ]

"- Nagyapa, Te hős voltál a háborúban?. - Nem de örülök hogy hősökkel szolgálhattam."

(#42) Angie™ válasza Skyline15 (#41) üzenetére


Angie™
addikt

Oké, és ezt így nagyon korrektűl megfogalmaztad. De úgy gondolom, hogy ezeket a dolgokat szépen le lehet írni, hogy mi volt, mi történt. Nekem az nem tetszik, mikor kiad a gyártó egy új terméket és egyből annyi komment jön, hogy sz.r, csak mert gigabyte. Biztos vagyok benne, hogy nekik is (ugyanúgy mint a többi gyártónak) vannak jól és kevésbé jól sikerült szériái, de emiatt ráhúzni a vizes lepedőt ..hát, nem szép dolog. Én tizen x évig használtam gigabyte lapokat, semmi bajom, soha nem volt velük. Egy régi giga ssd-m van most a gépeemben, amit bnőm használt két évig torrentezésre, most nálam annyi dolga van, hogy van rajta egy win10 biztonsági mentés, ha hozzá kell nyúljak a raid tömbjeimhez, vagy gond van a fő oprendszeremmel akkor tudok tovább dolgozni róla és tudok adatot menteni stb. Ezt csak azért írtam le, hogy a sok rossz ellen tudjak mondani jó példákat is.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Raiffeissen meghívó az ajándék 5.000-10.000Ft-ért, belépési bónusz 5/10+50e ⏺ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#43) Synthwave válasza Angie™ (#42) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Én tizen x évig használtam gigabyte lapokat, semmi bajom, soha nem volt velük"

Persze, csak ez már nem az a Gigabyte, mint ami tizenévvel ezelőtt volt.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#44) Dragon3000 válasza Synthwave (#43) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ahogy az összes többi sem, van amelyik megtartotta a minőséget van amelyik a trágyát is prémium áron adja..,.. x370 és b450 chipsetes gigabyte alaplapjaim voltak, a b450 esetében a kevesebb oc beállítási lehetőség volt, de ez is kb alaplap típusonként változott és a többi márkánál is.

(#45) niof válasza Angie™ (#37) üzenetére


niof
addikt

Ki az az Angéla? :)
Amúgy nekem pl. konkrétan olyan ellenérzésem van ezekkel szemben, hogy határozottan kivált belőlem egy érzést, ha mondjuk keresek valami eszközt, és (tételezzük fel) csak ezektől a gyártóktól lenne elérhető, akkor minden érzékem sikítani kezd, hogy NE! És ilyenkor inkább lemondok róla. Pedig aztán más téren, meg ha, egyszer meg akarok szerezni valamit, akkor nem érdekel kitől és mennyibe kerül stb., meg fogom venni. Most is így voltam vele, igaz, ez filléres tétel, de kellett egy ilyen a többi mechanikus cerka mellé a gyűjteménybe. :B

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#46) Synthwave válasza Dragon3000 (#44) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Itt nem az eltérő chipsetekről vagy BIOS-okról volt szó, hanem általános megbízhatóságról, tervezésről és a felhasznált komponensek minőségéről.

Nyilván a legtöbb cég változott az évek során (bár olyan is akad, aki nem), csak az nem mindegy, hogy az előnyére vagy a hátrányára.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#47) Dragon3000 válasza Synthwave (#46) üzenetére


Dragon3000
veterán

Nem volt velük semmi gond, pedig mindkettő folyamatosan ment, mert épített nashoz voltak használva.

(#48) niof válasza Dragon3000 (#47) üzenetére


niof
addikt

Akkor azért... :DDD Ismerős mesélte, volt egy szerverük, teljesen rottyon volt benne az alaplap, púpos kondik, ezer éves, de mivel sosem állították le, csak mikor megszűnt, nem volt vele gond. Lehet, ha lekapcsolták volna, többé nem indul el... :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#49) Angie™ válasza niof (#45) üzenetére


Angie™
addikt

Ki az a niof? :P

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Raiffeissen meghívó az ajándék 5.000-10.000Ft-ért, belépési bónusz 5/10+50e ⏺ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#50) Synthwave válasza Angie™ (#49) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ki, ki? Huncutkodó, ikszszemű nyúlteknős.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.