Hirdetés

2024. szeptember 9., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joelke HU


joelke HU
senior tag

Ennyi? Csak nekem fura, hogy nincs product red?

iPhone SE 2020 (PRODUCT)RED

(#2) hapakj


hapakj
aktív tag

Jéjjj, újra menő lesz az iPhone 12-m :D

(#3) Orosz Mérnök válasza joelke HU (#1) üzenetére


Orosz Mérnök
tag

Szerintem az külön fog jönni. De az is lehet, hogy nem.

(#4) s_zoltan


s_zoltan
csendes tag

Ennél a zöld meg a kék színnél még az előző szériák halvány színezése is sokkal jobb. Nekem nagyon nem tetszik de persze másnak még bejöhet.

(#5) hapakj válasza s_zoltan (#4) üzenetére


hapakj
aktív tag

Én is néztem, hogy elég harsányak a színek, de lehet / reméljük a dummyknak nem pont olyan a színe mint a véglegesnek, mondjuk nemtörődömség vagy szándékosságból.

Elvileg ezek csak arra vannak, hogy a tartozékok gyártói tisztába legyenek a méretekkel.

(#6) juuzer válasza s_zoltan (#4) üzenetére


juuzer
addikt

+1

Vagy legyen olyan Emerald Green, mint amilyen a 13-as volt, az gyönyörű volt. :B

Vamos a la playa.

(#7) Zsolt,72 válasza s_zoltan (#4) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Egyetértek, a tavalyi zöld kifejezetten jó lett (az én ízlésem szerint), ezek most nem olyan megkapóak. Tény, hogy nem feltétlenül ezek lesznek majd a végleges színek, hamarosan meglátjuk.

(#8) janeszgol válasza Zsolt,72 (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Oszinte leszek ezek siralmasan neznek ki szinekben. Mar-mar annyira, hogy rafanyalognek a feherre vagy a feketere.
Semmi koze a 12-es kekhez. Az mestermu volt. Ahogy a tavalyi zold es kek is.

(#9) Zsolt,72 válasza janeszgol (#8) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Igazad van, a 12 kék nagyon látványos volt, élénk, figyelemfelkeltő. Ezt idén nem hozzák, ha így marad, ahogy a hírben van.

(#10) playmaker90


playmaker90
friss újonc

Sziasztok!
kicsit off a téma.

Érdemes még Iphone SE(2022)-t venni?
Éles váltás lenni Androiról. Szeretném kipróbálni az IOS világát. Többet nem szeretnék költeni rá mint amennyibe ez. telefon kerül. Semmi extra dologra nem használnám. Frissítést kap 2-3 évig még gondolom az SE így bőven elegendőnek érzem. Mit gondoltok?

(#11) ddaydome


ddaydome
senior tag

Hàt ebben semmi egyedi nincsen. Steve jobs kirúgnà a dizàjnereket.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#12) hapakj válasza playmaker90 (#10) üzenetére


hapakj
aktív tag

Hmmm, hát én lehet inkább egy iPhone 13-at vennék akár használtan is a true up to date iPhone élményért.

Az SE ugye az iPhone 8 design meg touch ID. Szerintem ma már az iOS élményhez hozzátartozik a Face ID meg a notch :D Frissítést ugyannyi ideig fognak kapni mert egy generáció a kettő, s úgynézem használtan két év garival egy árba lenne, cserébe az iPhone 13 minimum 128GB-s

(#13) janeszgol válasza playmaker90 (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen. Az iPhone-t bármikor el tudod adni. Az MM-ben 190k.
Az iPhone 14 ereje elég lesz egy ideig.

(#14) hapakj válasza janeszgol (#13) üzenetére


hapakj
aktív tag

lol, iPhone 13 meg iPhone 14 ugyanazt a chipet kapta :D Erről el is feledkeztem :D
Ha végre berakják a basemodellbe a Promotion-t lesz annyi előrelépés, hogy lecseréljem a 12-t :D

(#15) hapakj válasza ddaydome (#11) üzenetére


hapakj
aktív tag

Dehogyis! Ez revolutionary! tökéletes iPhone 12.4-nek :D

(#16) dodo1114


dodo1114
csendes tag

Nekem a céges 22SE.
Működik :D
Update van rá, Youtube fut, játékok nem laggolnak, és a levelező is értelmesen megy.
Ha nincs szükséged csillió kamerára, meg nem zavar, hogy csak újlenyomattal vagy PIN-el tudod feloldani, akkor használható kis teló, árban is értelmes sávban mozog.


Kicsit az X és az XS széria ugrott be a dumik láttán, gondolom most lejjebb viszik a design elvárásokat, hogy utána 1-2 éven belül villantsanak egy nagyot amit majd mindenki meg akar venni, mert anyus, hogy néz ki.
(Mint a 12-ben amikor visszatértek a szögletes formához)

PC: CPU:Ryzen 5 2600 GPU: RX 6700 XT RAM 32GB, Laptop: Lenovo X260, Konzol: Steam deck, Teló: S22U, céges: iP 2022 SE

(#17) Loik válasza joelke HU (#1) üzenetére


Loik
tag

Már az iPhone 15-ből sem volt Product Red.

No Cat No Life

(#18) .Szaki. válasza joelke HU (#1) üzenetére


.Szaki.
addikt

A product red később fog szerintem is érkezni.

Én örömmel konstatáltam, hogy a 16-ból ezek szerint végre megint lesz fehér szín, ez a 15-nél kimaradt.

(#19) Loik válasza .Szaki. (#18) üzenetére


Loik
tag

De akkor a közel 1 éves iPhone 15-ből miért nem érkezett?

No Cat No Life

(#20) .Szaki. válasza Loik (#19) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ne tőlem kérdezd, én azt sem tudtam, hogy 15-ből miért nincs fehér. :)

De a Product Red modellek általában mindig valamilyen ügy mellett állnak ki. Bár számomra elég furcsa lenne, de lehet, hogy nem találtak olyan ügyet, vagy pedig nem mennek olyan darabszámban, hogy mindegyik típusból csináljanak Product Redet. Fogalmam sincs.

(#21) Loik válasza .Szaki. (#20) üzenetére


Loik
tag

Igen, ha jól tudom, általában az Apple a Product Red változatokkal a HIV-fertőzött emberek kezelését támogatja. Jelenleg iPhone 13-at használok (Product Red), de az iPhone 11-em is ilyen volt. Szerintem nagyon szép.

No Cat No Life

(#22) Wesiz


Wesiz
tag

iphone 11, is that you?

(#23) .Szaki. válasza Loik (#21) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nálunk a családban egy SE2022 és egy SE2023 pompázik Product Red színben, azok is gyönyörűek. :K

Egyébként én már elengedtem azt, hogy képek alapján állapítom meg, hogy melyik iPhone tetszik és melyik nem, mert az utóbbi időben volt egy rakat olyan szín, ami számomra csalóka volt. Amikor megjelent a 12 Mini és megnéztem a választékot, akkor képeken a fehér nem volt szép, a fekete olyan semmilyen volt, a zöld szép volt, a kék pedig egyenesen csodálatos. Aztán amikor bementem egy iStyle-ba, élőben már egész más volt a helyzet. A kék nekem például egyáltalán nem tetszett, a fehér viszont baromi jól nézett ki. Aminek kifejezetten örültem, mert elég gyakran van fehér telefonom, végül ez is az lett. :)

(#24) Loik válasza .Szaki. (#23) üzenetére


Loik
tag

Szerintem fehérben minden telefon jól néz ki, de ez ízlés kérdése. A Product Red viszont nagyon ott van, remélem visszahozza az Apple a kínálatba.

No Cat No Life

(#25) .Szaki. válasza Loik (#24) üzenetére


.Szaki.
addikt

Egyetértek! :)

(#26) divan válasza .Szaki. (#25) üzenetére


divan
őstag

Így nézhetnek ki az iPhone 16 és 16 Plus készülékek hátulról
mondja a képaláírás. De én úgy látom, hogy ezek pont ugyanolyan méretűek. Vagy ez csak a kameraelrendezésre vonatkozik?

(#27) Zsolt,72 válasza divan (#26) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Igen, a kameraelrendezésre vonatkozik. A méret persze eltérő lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#28) .Szaki. válasza divan (#26) üzenetére


.Szaki.
addikt

:K

(#29) judas13 válasza hapakj (#2) üzenetére


judas13
addikt

:D :K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#30) judas13 válasza juuzer (#6) üzenetére


judas13
addikt

Vagy legyen olyan Emerald Green, mint amilyen a 13-as volt,

Nekem is az van :K

Ezek a színek így remélem nem az eredetiek még.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#31) Loik válasza judas13 (#30) üzenetére


Loik
tag

Én is remélem. a 13-as széria színeit nagyon eltalálta az Apple.

No Cat No Life

(#32) janeszgol válasza Loik (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Nee bassz. Ez a zöld teljesen elkerülte a figyelmem a 13-asnál. Nagyon tetszik.
iPhone 13 Green Unboxing & First Impressions (2022) | 128GB | In Detail Look At Color (youtube.com)

(#33) Loik válasza janeszgol (#32) üzenetére


Loik
tag

Ugye? Na most nézd meg a hírben szereplő zöld dummyt. Borzalom.

No Cat No Life

(#34) Luck Dragon


Luck Dragon
nagyúr

Hát nem lesz valami szép .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#35) janeszgol válasza Loik (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Így kép alapján mind az öt szín gusztustalan. Lehet ezzel is a Pro-k felé tolnak.
Kiszivárogtak az iPhone 16 Pro színei, egy vadonatúj opció csatlakozik a listához - Blikk

(#36) judas13 válasza Loik (#31) üzenetére


judas13
addikt

Pontosan! :K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#37) Loik válasza janeszgol (#35) üzenetére


Loik
tag

Szerintem kizárt, hogy ezek legyenek a végleges árnyalatok. Dummynak jó, mert a tokgyártók bele tudnak kezdeni a munkába.

No Cat No Life

(#38) Fritz Teufel válasza Loik (#37) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Meg kell nézni a Pantone oldalát és akkor nagyjából képbe kerül az ember, hogy milyen színekre lehet számítani. Egyet értek, biztosan nem fogják a pontos színeket előre kiadni.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#39) Loik válasza Fritz Teufel (#38) üzenetére


Loik
tag

Legyen igazad. Sokkal szebb árnyalatokra számítok és bízom benne, hogy visszatér a Product Red. :B

No Cat No Life

(#40) m00lash


m00lash
csendes tag

Tök őszintén? Nem teljesen mindegy, milyen színe van? Már lassan egy rózsaszín tud tök izgalmas lenni, a többi huszadrangú.

(#41) m00lash válasza playmaker90 (#10) üzenetére


m00lash
csendes tag

Vegyél egy olcsó Xr-t vagy 13-as. 14 napon belül vissza tudod küldeni, de az iOS-t megismerve 3 nap is elég lesz. 🤣

(#42) Zsolt,72 válasza m00lash (#40) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Sokaknak mindegy, ezt elismerem. Magam viszont az átlátszó tokok híve vagyok, emiatt számít az iPhone színe.

(#43) Zsolt,72 válasza m00lash (#41) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Valóban, elegendő lehet 3 nap is arra, hogy kiderüljön: nem neki való. Emellett itt vagyunk jelen azok is, akik könnyen, gyorsan tudtak hosszabb Android használatot követően is váltani az iOS rendszerre. Ez már csak így van, nem vagyunk egyformák.

(#44) .Szaki. válasza m00lash (#41) üzenetére


.Szaki.
addikt

12-es, 13-as valóban jó alternatívák kipróbálásra, anno én is így próbáltam ki az iOS-t. Egy hét minimum kell hozzá, hogy az ember egyáltalán hozzászokjon, utána pedig jön a további 1-2 hét mire el tudja dönteni, hogy szimpatikus-e neki a platform vagy sem. A 14 napos visszaküldés viszont nem túl szimpatikus megoldás.

(#45) joey04


joey04
titán

jó ronda mind

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.