Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Ez mi? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) useless


useless
aktív tag

Már két napja van a gép szerint egy 3. DVD-meghajtóm (F:)! Amúgy csak egy DVD-meghajtóm (E:) meg egy CD-íróm (D:) van. Az eszközkezelőben megnéztem azt írja ki a harmadikra, hogy AXV CD/DVD-ROM SCSI CdRom. Hiába töröltem, minden újraindítás után visszajött! Segítsen valaki, egyébként nincs semmi SCSI cuccom.

-۞- -۞-

(#2) Szeke válasza useless (#1) üzenetére


Szeke
senior tag

Virtuális CDROM, amit az egyik program (pl. Daemon Tools) hozott létre. Valamelyik feltelepített programoddal együtt került fel.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#3) Flashcash válasza useless (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Gondolom valami virtuális meghajtó amit pl. az Alcohol vagy a Daemon vagy más program tett be neked.

(#4) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Ez szerintem vagy egy cdíró progi ghost drive-ja,vagy a daemon tools-é

(#5) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Behalok :)

(#6) jojojo válasza useless (#1) üzenetére


jojojo
senior tag

Nincs fenn az Alcohol120% ?

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#7) Szeke


Szeke
senior tag

2 percen belül 5 hozzászólás. De én nyertem :DD :DD :DD

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#8) jojojo válasza jojojo (#6) üzenetére


jojojo
senior tag

lassu voltam:(

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#9) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Még mondja valaki hogy itt nem segítőkészek az emberek..Beleverem az orrát a billentyűzetébe :D

(#10) useless válasza Flashcash (#3) üzenetére


useless
aktív tag

Köszi srácok hülye vagyok nemrég raktam fel az Alcoholt! Látszik, hogy most használom először! Rövidre vágtuk! :DD

-۞- -۞-

(#11) Som@


Som@
őstag

Összegezve: Deamon Tools
Alcohol 120%
Clone CD
.....

Ezek közül valamelyiket feltelepítetted, és ennek a folyománya a virtuális meghajtó.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#12) Szeke válasza useless (#10) üzenetére


Szeke
senior tag

Probléma megoldva. Amúgy nagyon hasznos kis dolog a virtuális cd, nekem is szokott csücsülni 2-3 darab a gépben, igaz nem alcohollal, hanem daemonnal :)

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#13) erdoke válasza Szeke (#12) üzenetére


erdoke
titán

Persze nem az imidzsbe rippelt DVD-k bemountolására használod ugye? Én se... (:)))

A legjobb aláírás a héten

(#14) Szeke válasza erdoke (#13) üzenetére


Szeke
senior tag

Miket képzelsz? Csak felvágásból vannak a gépen, meg az öcsém összezavarása végett :DD

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Ez mi? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.