Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Extreme Digital

Hozzászólások

(#153) vpleft


vpleft
tag

Sziasztok!
Cetelem hitellel rendeltünk edigitaltól egy mosógépet és egy tv-t egy rendelésben. A Cetelem elfogadta, szerződés beküldve, stb. Edigital írja, hogy feladták a csomagot és érkezik. Oké. Nézem a csomagkövetést... Csak egy csomag van és az is csak 5.5kg (ami a tv tömege kb.) gondoltam biztos elírták vagy valami és hozzák a mosógépet is. De nem, ma meghozták a TV-t, át is vettem és kifizettem az önrészt a hitelből a futárnak, gondoltam biztos nem egyben hozzák a két cuccot akkor... Jött az email az edigitaltól, hogy gratulálnak az első vásárlásomhoz. Mondom mi van? Hiszen még meg sem kaptam mindent... Írtam még tegnapelőtt az ügyfélszolgálatnak a furcsa csomagkövetéssel kapcsolatban, de nem kaptam választ azóta. Szerintetek ez az egész ügy normális edigitalnál? Eléggé nyugtalanít a dolog és érdekelne, ha van valakinek hasonló tapasztalata... Úgyis felhívom őket majd, de azért megnyugodnék félig, ha más is járt már hasonló cipőben és két csomagban jött a rendelés és csak szimplán a weboldal visszajelzései xarok....
Előre köszi, ha valaki válaszol! :R

Szerk.: Ja és a webshopban kaptam egy kiállított számlát, ami csak a tv-re szól... De amúgy mindkét termék látható a webshopban feladottként :F :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Extreme Digital
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.