Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Extra gyors dvd írás ! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) korompal


korompal
csendes tag

Üdv !
Esküszöm soha többet nem nyitok új témát de most nyakig ér a kaki ! :O Naggyon sürgőssen le kéne másolnom egy eredeti dvd-t és nem megy. :F Már órák óta itt ülök és próbálok megfelelő megoldás találni. Az az ábra, hogy a dvd-t 7,9 gb-nak érzékeli nekem meg föl kéne préselni egy 4,5gb-os lemezre. Olvastam temérdek anyagot, de a legtöbb esetben 10 programmal kéne-ide-oda konvertálgatni fél napon keresztül. Író programok nem tudják tehát felírni a túl nagy méret miatt. A Clone DVD-vel már majdnem összejött (az magától konvertál), de az viszont az APS másolásvédelmet nem komálja. Írtak még DVD-Shrink-ről de azt ki se próbáltam mert nem sokkal később olyan vélemény is jött róla, hogy nem lehet vele eléggé tömöríteni. A dvdxcopy is csak 6gb-ra tolja össze én meg nem értek hozzá annyira, hogy a sávokat meg ezt-azt levegyem róla. Minnél egyszerűbb megoldás kéne minnél hamarabb ! Előre is hódolatom minden segítő emberkének ! :R

Kőbőőől vagyóóóók !

(#2) korompal


korompal
csendes tag

Ja és ha valaki akar akkor küldjön privát üzit ! köszönök még1x mindent !

Kőbőőől vagyóóóók !

(#3) MyKonzerv válasza korompal (#1) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

nem biztos, hogy eredeti dvd másolásakor szimpatizánsokra találsz (a warezolás tiltott ugyanis)

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#4) MarKoo válasza korompal (#1) üzenetére


MarKoo
őstag

Oké. Akkor a topikot itt és most zárom. Jogodban áll másolatot készíteni, ha a tiéd az eredeti példány is, de a másolásvédelmet megkerülni nem szabad. Innentől kezdve nincs miről beszélni, mert ez warez. Azt pedig itt nem szeretjük.

Megértésedet, köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Extra gyors dvd írás ! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.