Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csubííí


csubííí
senior tag

Jó lenne minél hamarabb egy kiadós teszt.

(#2) Lajmund


Lajmund
senior tag

Ez még mindig nagyon tetszik :K Kiváncsi leszek a tesztekre. Én még egy kicsivel nagyobb felbontást hiányolok hogy teljes legyen az öröm.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem tudom mit tudnak, de ez nagyon jó áron van tényleg.

Lehet a ZTE fogja leszorítani az árakat? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) edward2


edward2
addikt

Ha jól nézem ugyanaz mint a 8 pro csak újabb proci.

(#5) Bwin87 válasza edward2 (#4) üzenetére


Bwin87
tag

Meg az ár is ugyanaz.

Sony Xperia 1 V

(#6) Graphics válasza Bwin87 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A 8 Pro magasabb áron nyitott.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) KovacsSasa


KovacsSasa
újonc

Sosem értettem hogy a közép és alsó kategóriában miért nem léteznek ilyen sarkos formavilágú telefonok? Pedig ez egy komoly piaci rés amit ki kellene használni

(#8) Willhunting válasza KovacsSasa (#7) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Nagyon kivagyok a lekerekített kijelző sarkok látványától, de a mostani 6,6-os készülékemet használva azért értem, hogy miért ezt a formavilágot választották. Nem tudom mennyire kényelmes mikor az az éles sarok a tenyeredbe fúródik. Persze ettől még támogatom én is hogy legyenek szögletesebb megjelenésű mobilok is ha van rájuk igény, meg tényleg baromi jól néznek ki.

(#9) dajkapeter válasza Graphics (#3) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Kevés esélyt látok rá sajnos. De egy hivatalos beszerzés jó lenne belőle, igen csak befizetnék rá.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#10) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Meséljenek kicsit a termék támogatásról. Mert azt nem nagyon találtam meg. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) edward2 válasza dajkapeter (#9) üzenetére


edward2
addikt

Global.redmagic.gg szerintem hivatalos európai képviselet.

(#12) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ezt még szoknom kell, hogy már egy telefonban is van ventilátor. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) AS válasza Dilikutya (#12) üzenetére


AS
félisten

Egyik legjobb dolog. Föleg töltés közben :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) so_ha válasza dajkapeter (#9) üzenetére


so_ha
senior tag

Red Magic EU Store

Countries/Regions the Seller Ship to: Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain(except Las Palmas and Santa Cruz de Tenerife), Sweden

Is tax included in the total price?
Yes, tax is included in the price.

(#15) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Mennyi jobban néz ki mint az idei Note S23 Ultra. Nincs lyuk, normális sebességgel tölt és profibb a kijelző is. Nyerő cucc az biztos. Az aktív hűtés meg nem hátrány, sőt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.