Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) benyo válasza benyo (#2000) üzenetére


benyo
tag

szal így túl a kétezredik hozzászóláson....:B

küldjetek jobb időt:DDD

[Szerkesztve]

HAÉRTMIGO

(#2002) koola válasza benyo (#2001) üzenetére


koola
újonc

Gratulálok a 2000. hozzászóláshoz!:C Ez nem semmi.
Amúgy bálozáshoz helyszínként ajánlották a Koronát a Póstakocsit vagy a Mosolyt.:( Ez így nem túl bíztató de a Mosolyt kihagynám. Nyisson már valaki egy Rock klubbot!!!:D

kőkemény

(#2003) Betterman válasza #70869248 (#1997) üzenetére


Betterman
csendes tag

Csatlakozom:(Bár én csak ma halottam az esetről,de ez tényleg felfoghatattlan,ilyen biztonsági cuccok mellett!De nem lennék a pilóta helyében sem főleg ha ő hibázott és nem a szerencsétlen navigátor!Vagy kocsi hiba volt?

''....Fussatok bolondok!''

(#2004) #70869248 válasza Betterman (#2003) üzenetére


#70869248
törölt tag

pár kép (képileg nem szörnyűek, csak az autó..)
- Bővebben: link
- Bővebben: link
- Bővebben: link
- Bővebben: link
sajnos elég védhetetlen, mert egy az egybe a navigátor felöli oldalával csapódott a fának..
:(
és esetleg egy tavalyi videó: Bővebben: link
3.8mb, nem nagy.


[Szerkesztve]

(#2005) Betterman válasza koola (#2002) üzenetére


Betterman
csendes tag

Csá !Jó gondolat,de ha szabad megjegyeznem eddig még a környéken az összes rock klub becsődölt!Mert ugye mindenki azt hiszi,hogy majd az ő kocsmája megváltja a világot,de végül a szeretve tisztelt vendégek hamar lelakják az adott helyet!Mert ugye max. 1500 Ft befektetéssel az adott vendég teljesen mata tud lenni a pár üveg sopronitól és a két feles baracktól(persze ebben az összegben benne van a haverok letompítása is)!Majd szesztől duzzadó erőtől képes egy ütéssel leverni egy poharat:Ca wcben az acélbetétes bakancs előnyeit kihasználva szétrúgni a vizesblokkot:Cés persze párhuzamossan unalom üzés képpen asztal faragó szakkör,hamutartó felgyújtó klub,óvatossan asztal alá hányok egyesületének aktív tagjai!Közben a lányok egész éves tampon termésüket összegyűjtve már-már a havi rendszert heti sőt napi rendszerré alakítva tömítik el a lefolyókat(ezzel elárasztva a kocsma jelentős részét),így jutunk el szépen lassan a lelkes vállalkozótól a gyűlölt sóher maszek megszólításig,majd jelentős adósággal a hátunk mögött két év non stop munka után kiraknak az utcára a bérelt helyiségből ami valaha életünk álma volt,most pedig kész rémálom!Lehet hogy discót kellett volna csinálni?:Y

Bocsi de ez kiszaladt belőlem........
So we don't know,what can I do?
Szóljatok ha nem van igazam!Amúgy szóljon a rock!

''....Fussatok bolondok!''

(#2006) Betterman válasza #70869248 (#2004) üzenetére


Betterman
csendes tag

Hát ez döbbenet!!!!!Főleg az utcsó kép a pilótával!:(:(:(:(:(:(

''....Fussatok bolondok!''

(#2007) koola válasza Betterman (#2005) üzenetére


koola
újonc

Hát igen! A kocsma sok csúnya dologgal jár.(bár én sosem dobtam a tamponom a budiba! ) De eddig mindenki jól csinálta megnyitott aztán jött egy-két szezon és viszonylag időben kiszállt. Nagyon sajnálom a Pokol bárt sok nagyon jó koncert meg egyéb buli lezajlott ott.Mingyá' sírok! :O
Nekem nem akarja megmutatni rallis képeket! segítség!

kőkemény

(#2008) koola


koola
újonc

Na jó a kanyartechnikát megmutatta de ennyi! Köcsög gép!

kőkemény

(#2009) benyo válasza koola (#2007) üzenetére


benyo
tag

valamit sejtek:D;]:U

HAÉRTMIGO

(#2010) benyo válasza benyo (#2009) üzenetére


benyo
tag

;)

[Szerkesztve]

HAÉRTMIGO

(#2011) Betterman válasza benyo (#2009) üzenetére


Betterman
csendes tag

én még nem vágom,de majd csak leesik!:F

''....Fussatok bolondok!''

(#2012) Betterman válasza koola (#2007) üzenetére


Betterman
csendes tag

Na persze akinek nem tamponja az ne vegye magára!Amúgy a benyó sem jár acélbetétesben vizesblokkot lelakni különböző kocsmákba nem is vette magára!!Persze fény koromban nálam be-be figyelt egy kis fekvőpózos szines ásitás!Amit valaki akkor nekem is a szemere ''hányhatott'' volna!:DD De mi azért próbáltuk megbecsülni a törzshelyünket!Na de hagyom ezt a témát!
Továbbra is kérdés:HOVA MENjEK BULIZNI TÉLEN????:Y

[Szerkesztve]

''....Fussatok bolondok!''

(#2013) benyo válasza Betterman (#2012) üzenetére


benyo
tag

benyo max a beugrálós thémát vállalta be:)
jók voltak azok az idők. de kacsa örök:D
pedig már avval is küzdöttek asszem már

szerintem marad korona, de a fenének sincs kedve oda menni...
tequila-party:C

HAÉRTMIGO

(#2014) benyo


benyo
tag

kész ez a mai nap....
mindenki nagyon elhallgatott:)

HAÉRTMIGO

(#2015) benyo válasza benyo (#2014) üzenetére


benyo
tag

most ötlött eszembe, h kacsa nem lészen szombaton nyitva...

HAÉRTMIGO

(#2016) Betterman válasza benyo (#2015) üzenetére


Betterman
csendes tag

Nem ez az utcsó hétvége a kacsának?:UAmúgy úgy tudom ,hogy a koronát kibérelte szombatra az Oti!Szülinapi bulira készül!De a poén az,hogy eddig akivel beszéltem az mind azt mondta,hogy őt még senki nem hívta meg!Lehet hogy egyedül akar ünnepelni:D?De az is lehet,hogy az egész csak téves infó!Ha valaki tud valamit az ügyben akkor jelezze (mondjuk a boszink rock star barátja állítólag tud a buliról)....

''....Fussatok bolondok!''

(#2017) benyo válasza Betterman (#2016) üzenetére


benyo
tag

nem ez az uccsó hétvége, csak esküvő lészen
szerintem jövő héten lesz, a zárás, de nem vágom...
a buliról én sem tudok, de hát én általában nem tudok ilyenekről....

HAÉRTMIGO

(#2018) koola válasza Betterman (#2016) üzenetére


koola
újonc

Sziasztok!
Az info: Az Oti bulija káosz mert fele társaság Korona a másik fele Molothow. Ez most furán hangzik én sem értem és azt sem tudom maga az ünnepelt hol lesz. Ja de ma jött egy telefon, hogy ma is lesz szülinapozás a kacsába. Ez is zavaros de majd este kiderül a nagy igazság!!!:P

kőkemény

(#2019) koola válasza benyo (#2009) üzenetére


koola
újonc

Mit sejtesz benyo? Te csak ne sejts!(ez milyen hülye szó!):P

[Szerkesztve]

kőkemény

(#2020) Betterman válasza koola (#2018) üzenetére


Betterman
csendes tag

Nekem van már infóm:Molcsi!!!!A majdnem mindenki,mert közben a boszorkányunk és a barátja a baráti társaságát ide a koronába szervezte!Állítolag egy picit össze is vesztek az Otival,mert ők már tuti hogy itt lesznek és nem a molcsiban!:(Én meg mivel senki nem hívott sehova igy csatlakozom a csapat azonfeléhez akinek senki nem szólt semmit így nem is tudok semmit,és átmegyek a szomszédba ''sk'',mert ott biztos vár egy-két ''szomjas barát''):D


[Szerkesztve]

''....Fussatok bolondok!''

(#2021) Betterman válasza koola (#2019) üzenetére


Betterman
csendes tag

amúgy lehet,hogy én is sejtek(nem falósejtek):DDDHa ma találkoztál egy egomi lánnyal aki szemüveget visel és hosszú a haja és M.Z. a barátja,és tőle tudod az Oti buli infóját akkor nem csak sejtek!:F

''....Fussatok bolondok!''

(#2022) benyo válasza Betterman (#2021) üzenetére


benyo
tag

szerintem megnyerjük a hangszórót:DDD
én sejtek te sejtesz ő sejk
na szal én is a band azon feléhez tartozok, akinek nem szólt senki, úgyh én is vmerre el és jól érző théma:)de még mindig van behűtve vmi a pálesz mellet, pl arany színű:D
amúgy meg ki merre lát, mint mindig aztán majd itt-ott amott pala parton.
de szerintem én sejtem mi lesz ma este és mivel nem tudok a kacsa homokozójában 2órán keresztül azon gondolkodni(mivel zárva lesz), hogy kell járni, nagy baj nem lehet az este/éjjel:DD

ja és koola vigyázz a mikrohullámokkal:U
szép napot

HAÉRTMIGO

(#2023) koola


koola
újonc

Nagyon okos csávók vagytok!;) Igen van egy esztergomi szemüveges tündéri barátnőm. Most lebuktam!:U Én nem sejtek semmit betterman, de majd megsejtem!!
Azt hiszem ma moli lesz mivel engem meg koronába nem hívtak. azé' remélem a bosziék is jót fognak bulizni csak sajnálom hogy kettéoszlás van! Enye-benye!:O
Bregyólenden is biztos jó lesz a bál! Jól lehet szlovákul tanulni részegen! Azért ha van kedvetek nézzetek be a moliba! Lesz Vackor koncert! Jajj de jó! Juhé! :P

kőkemény

(#2024) benyo válasza koola (#2023) üzenetére


benyo
tag

jesssz;]

nem tom lyányok mennyire fáradnak ki ma suliba, de lehet mi is megyünk wackorra, és better nézzél be te is 1x csak, összedobunk vmi:)
amúgy meg:

lulekovonya, szúcsenyi szpráni,
gyenyekezsnye kvájú szó kvalítá...

ábá kicist rssozul mneni szvláok fnoiteká

[Szerkesztve]

HAÉRTMIGO

(#2025) koola válasza benyo (#2024) üzenetére


koola
újonc

A lányokról annyit hogy a kisebbik nem akar bejönni a nagyobbal meg nem beszéltem erről.De jó lenne ha összeszednéd a kicsit meg a nagyot és bejönnétek! :C Aludjanak délután!!!!
Nem is rossz a szlovákod! Nyelv vizsga?:P

[Szerkesztve]

kőkemény

(#2026) juggler


juggler
csendes tag

Jézusom! Még nem pusztultatok ki??? :R

Gyerekek, a fórum ma tölti be első életévét !!!! :C

Jajj, Better, rossz volt végig olvasni a nosztalgiázásod! Teljesen elérzékenyültem és egy apró könnycseppett szétmorzsoltam a bal lábujjamon! :O
Nincs és nem lesz még egy olyan hely. Az idei tél nulla lesz. Nincs olyan hely, ahol nyugodtan berúghatsz, ordibálhatsz, asztalon táncolhatsz és ''tömegtbe'' ugrálhatsz. Ezért el van cseszve a telünk. Kis szolid ücsörgős tél lesz. De egyszer jön majd még tavasz!

(#2027) benyo válasza juggler (#2026) üzenetére


benyo
tag

tényleg!
Boldog szülinapot totyik!!!:C:C:C

HAÉRTMIGO

(#2028) koola


koola
újonc

Szevasztok!
Milyen volt a hétvégétek? Benyo mi volt a koronában? Meséljetek!

[Szerkesztve]

kőkemény

(#2029) Betterman válasza koola (#2028) üzenetére


Betterman
csendes tag

Asszem jó volt a molcsiban a koncertből semmit,viszont ingyen bevittem 7 embert!Milyen jó,ha az ember 16 éve jár egy helyre pénzt költeni:DD!Viszont most pénteken megyünk kertvárosi kocsma étterembe ismert számokat felismerhetettlenül énekelgetni:D!Asszem jó lesz egy kis kerihoki:P!

''....Fussatok bolondok!''

(#2030) Betterman válasza juggler (#2026) üzenetére


Betterman
csendes tag

Szeva arc!!!Mi újság?Mikor jössz egy kicsit mulatni velünk?Mondjuk a pénteki program jó lenne nektek is!?!:C

''....Fussatok bolondok!''

(#2031) benyo


benyo
tag

már csak 7nap....

HAÉRTMIGO

(#2032) Betterman válasza benyo (#2031) üzenetére


Betterman
csendes tag

És mi 7 nap ?:F És addig senki nem szólhat semmit a totyikhoz?Vagy hol vagytok:(

''....Fussatok bolondok!''

(#2033) #70869248 válasza Betterman (#2032) üzenetére


#70869248
törölt tag

szega :)
hát csak köpködni tudnék:
Bővebben: link
:(((

(#2034) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

hali Esztergomiak:) nemgondoltam volna hogy él még a topic:) és happy birthday a totyiknak:):C

(#2035) Betterman válasza #70869248 (#2033) üzenetére


Betterman
csendes tag

Hát apám ez már tényleg gáz!Én csak megpróbálnám megtudni ki a f..szom volt ,elvégre mégis csak egy zárt udvarban történt ahova nem tudnak emberek csak úgy bejárkálni.....:((És hogy még szöget is na ez az über!A gumik kuka ?Vagy javíthatók?

''....Fussatok bolondok!''

(#2036) #70869248 válasza Betterman (#2035) üzenetére


#70869248
törölt tag

:)
Majd Zsolti megmondja,...felrakom a téliket ha nem javítható, úgy is le akartam cserélni a felnit nagyobbra tudod, szal ebben a méretben már nem veszek rá gumit.

(#2037) benyo válasza Betterman (#2032) üzenetére


benyo
tag

már csak 3....

HAÉRTMIGO

(#2038) benyo válasza #70869248 (#2033) üzenetére


benyo
tag

az ilyen embereket én sem értem, mi a rákért kell ilyet magukra dobni, mi a rákért csinálják. lehet ez is magyar sajátosság, mert ugye nálunk, akinek kicsit jobb van ebből-abból, már szúrja a többség szemét. miért van ez így?
magyar sajátosság.
az ilyen emberekre alapból allergiás vagyok, rántotta volna magára az ilyen kiskorában a forró vízzel teli a fazekat....
:(((:(((:(((

amúgy szép napot.
szombaton tequilla party, előreláthatólag jól.
szeretettel.

HAÉRTMIGO

(#2039) benyo válasza <>jana<> (#2034) üzenetére


benyo
tag

üdv:)

HAÉRTMIGO

(#2040) Betterman válasza benyo (#2037) üzenetére


Betterman
csendes tag

Apám !!!Lehet hogy megvan:C Talán a kacsa vége világ vége....lesz 3 nap múlva !Oké megyek gyónni aztán utolsó kenet és irány az apokalipszis(vagy apukalipszis:F) Lassú téli hónapok:o!

''....Fussatok bolondok!''

(#2041) benyo válasza Betterman (#2040) üzenetére


benyo
tag

majdnem:)

HAÉRTMIGO

(#2042) Mannon


Mannon
tag

Cső kedveskéim!
Mi ujság? Nálam minden nyugi...őrület...router vásárlás és a többi...csoda egy szerkezet...bár kicsit lagg veszély...nem tom attol.e vagy mi...
Meséljetek kicsit...hagy tájékozódjak ...mi van veletek...:)

"For the Horde"

(#2043) benyo válasza Mannon (#2042) üzenetére


benyo
tag

Hi!
nemsok...tengődés-pangás..melóban b@szakodás
én moncsit újítottam nemrég, eléggé lesoványodott a pénztárcám:)
de legalább jóságos

na szép napot.

HAÉRTMIGO

(#2044) Betterman válasza Mannon (#2042) üzenetére


Betterman
csendes tag

Hy Mannon!Üdv minálunk vagy tenálad:F!?!itt csak úgy pezseg az élet!Már a benyó is csak ezzel a sűrűséggel írogat(okt.6 majd okt.14),pedig eddig ő volt a totyik defibrilátora( vagy hogy kö aztat mondani)

''....Fussatok bolondok!''

(#2045) benyo válasza Betterman (#2044) üzenetére


benyo
tag

próbálkozik az ember, de mostanság időm nuku vala, ezért is nem küzdöttem, de próbálok defibrillálni néha:)
jól.
bááá milyen köd van odakünn, ma még legyen jó idő, pls, muszáj ezt-azt befejeznem

silver!te is fiam brutusz? a moncsi h szuperál?

HAÉRTMIGO

(#2046) koola


koola
újonc

Sziasztok! Jaj, de régen olvastalak titeket.
Képzeljétek el : ma reggel sokkot kaptam :Y jeget kellett kaparnom a kocsimról. Nagyon nem bírom a telet ezért rázott meg az eset!
Benyo milyen volt a szombat este? Jövő héten meg kéne ismételni!;) Annyira jól éreztem magam hogy majdnem elaludtam!:o És ti better mi jót csináltatok hétvégén?

kőkemény

(#2047) benyo válasza koola (#2046) üzenetére


benyo
tag

kössz:)

HAÉRTMIGO

(#2048) koola válasza benyo (#2047) üzenetére


koola
újonc

Naaaa!! Most miért mondod?:P

kőkemény

(#2049) benyo válasza koola (#2048) üzenetére


benyo
tag

hát mit is mondjak, gázos lesz ez az akárhova is eljárás.
tényleg nincs egy normális hely, ahová el lehetne menni lazulni, mint tavaly, tavalyelőtt, azelőtt....:(:(:(

HAÉRTMIGO

(#2050) benyo


benyo
tag

top priority is to eliminate paxton fettel

HAÉRTMIGO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.