Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Mivel nem találtam nyitott témát ezzel kapcsolatban ezért itt van ez.

Ősszel szeretném esti tagozaton elkezdeni a gimit, és a végén ugyebár megszerezni az érettségit.
Erről szeretnék egy kis információt szerezni.
Pontosan azt, hogy hány éves képzések indulnak most ősszel esti/levelező tagozaton.

Gondolom rajtam kívül más is akar majd menni ősszel, remélem nem zárják/törlik ezt a topikot, itt lehetne ajánlgatni sulikat is, tapasztalatokat megbeszélni.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#2) Thulcandra válasza Thulcandra (#1) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Lehet én vagyok béna, de neten semmi infó, még om.hu -n se. Googleba akármit írok mindíg csak listák jönnek sulikról, de az esti képzésről semmi infó. Néztem egyik helyi gimnázium honlapját is ahol van esti képzés, de a honlapon erről semmi infó.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#3) AMD Power válasza Thulcandra (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Amikor en elkezdtem (2000) akkor en egy 4 eves suliba mentem el. Volt akinek makja volt es nem 1-be hanem 2-ba kezdte a sulit. Mar nem tudom mihez volt ez kotve , hogy ki hanyadikba kezdi el.... :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4) Ildika válasza AMD Power (#3) üzenetére


Ildika
tag

Hali!
Én is estin végeztem és a másodikban kezdtem, így 3 évembe került....
Ez úgy jött ki, hogy volt már 1 szakmunkás bizim és csak kémiából kellett különbözeti vizsgát tennem (igaz éppen átcsúsztam :D ). Nem volt piskóta 1 hónap alatt megtanulni kb 9 év kihagyás után az elsős kémia anyagot ...

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#5) AMD Power válasza Ildika (#4) üzenetére


AMD Power
titán

Hat igen az eleg kellemetlen. De nekem is volt szakmunkas bizim megis 1-be kezdtem. Most mar mind1! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Hát ez elég durva, hogy semmi konkrét infója nincs senkinek, és a neten se találni sehol. Lehet tényleg közvetlen kapcsolatba kéne lépnem egy sulival...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#7) _seth_ válasza Thulcandra (#6) üzenetére


_seth_
veterán

Mi érdekelne konkrétan? A gimnázium 4 éves akár nappalin akár estin vagy ha van szakmunkás vagy más papírod (nem ecdl-re gondolok...) akkor talán egyből másodikos leszel.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8) Thulcandra válasza _seth_ (#7) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Megint ott a talán :(

Ha v.kinek van konkrét infója azt megköszönném!

Hány éves a gimi levelezőn? Estin? 8 általánossal? 10 -el? Szakmunkás bizonyítvánnyal?
Ergo minden esti és levelező gimivel kapcsolatos konkrét adat jöhet!

[Szerkesztve]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#9) norbiphu válasza Thulcandra (#8) üzenetére


norbiphu
senior tag

miért nem mész be inkább egy gimnáziumba megkérdezni, vagy írsz nekik egy e-mailt, amiben megkérdezed? :F

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#10) _seth_ válasza Thulcandra (#8) üzenetére


_seth_
veterán

Előttem már leírták és igaz, legjobb lenne ha bemennél egy gimibe és megkérdeznéd. Az egész nem tart tovább 30 percnél és pontosan elmondanak mindent. Ha járni akarsz akkor egyszer úgy is be kell menned :) (estin, levelezőn 4 év). Én úgy tudom, hogy 10 osztállyal egyből 10-es leszel.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#11) Oliverda


Oliverda
félisten

[link] ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#12) Eagl3


Eagl3
veterán

Énis szeptembertő megyek esti gimibe, Szfváron a Kodolányi suliba... mostmár minden esti suli 4éves, régebben még voltak 3évesek. Én kezdhetem 2.-ba mivel van egy gimnáziumi első évem.

(#13) Thulcandra válasza _seth_ (#10) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Persze be fogok menni, csak gondoltam ne tök hülyén állítsak oda - először körbeérdeklődöm egy picit.
De látom sajnos senki nem tud semmi konkrétat :(
Azért köszönöm a hozzászólásokat!

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#14) Ildika


Ildika
tag

Az esti gimi akkor tud nehéz lenni, ha mellette heti 5x8 órát melózól... Így a hétvégére marad a tanulás. És ha még külön háztartásod is van...
Na mind 1, azért én is elvégeztem (ilyen feltételekkel) és rendesek voltak a tanárok. Belátták mire képes az ember meló mellett....

''Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.''

(#15) Kuvik


Kuvik
tag

Üdv mindenki...
Engem valami 2 éves esti gimi érdekelne...
Az újpalotai Dózsán kívűl tud valaki ilyet? - náluk csak 40 ezer egy félév:)
Neten hiába nézelődtem, a felnőttoktatással nem nagyon foglalkoznak a középsulik..

(#16) Eagl3 válasza Kuvik (#15) üzenetére


Eagl3
veterán

Nemigen vannak 2éves Gimnáziumok, sőt 3évesek sincsenek már, hacsak nincs meg 1 gimnáziumi első éved vagy szakmunkás végzettséged. Akkor kezdhetsz 2.-ba.

(#17) Fullika válasza Thulcandra (#1) üzenetére


Fullika
újonc

HI! Kérlek benneteket, hogy küldjétek el nekem azokat a sulik címét (Bp-i) ahol 2 év alatt lehet megszerezni az érettségit! Nagyon köszönöm!! Sürgős, mert szeretnék minnél előbb beíratkozni!!!! :)) :)) :)) HI!!!K2

Krisztina

(#18) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Eh, én már 3x nekiugrottam az esti giminek, de mindig abbahagytam, negyedszerre már nem próbálom meg. A féléves vizsgák után mindig elfogyott a türelmem. Aztán már legyintettem az egészre. 30-hoz közeledve irritálónak találom, hogy soha a büdös életben sehol sem használható információkat tömjek a fejembe heti két délutánon. Persze, persze az érettségi olyan a mai világban, mint a jogosítvány. Hát, nekem egyik sem lesz. Továbbtanulni meg soha nem akartam. Minek, kiért? Önmagamért? Ami érdekel azt megtalálom a könyvtárban a könyvekben.
Ostoba iskolarendszer.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#19) chungee


chungee
addikt

Üdv!Bocs az off-ért
Mit takar az aug. 11-i határidő egyes felsőoktatású intézményeknél. Most mát csak költsétérítéses formában lehet, nem?

(#20) chungee válasza Algieba (#18) üzenetére


chungee
addikt

Mint ha magamamat hallanám, csak én a diplomával vagyok így :o

(#21) Spirit


Spirit
őstag

Sziasztok! Esti tagozatos felnőtt gimnáziumba jártam tavalyig, és év végén osztályzóvizsgával sikerült befejeznem a gimnázium 12. osztályát, de az őszi érettségiből már kicsúsztam.Idén májusban kellene vizsgáznom, de mivel iskola nélkül vagyok, nem tudom merre, hova kellene jelentkeznem vizsgára.Elméletileg tudtommal bármilyen suliba lehet jelentkezni,de szeretnék egy felnőtt gimibe, talán más a tanárok hozzáállása is a vizsgához,mint a normál nappali tagozatosoknál. Azt már kiderítettem,hogy a jelentkezési határidő februátr 15, úgyhogy sürget az idő.Sajnos a volt felnőtt sulimba nem mehetek vizsgázni,mivel a volt magyartanárom volt olyan kedves, és direkt kibuktatott(személyes probléma) 2x is, és 3-adszorra sikerült a 12-et befejeznem, mire végre más tanárt kaptam.

Tehát mi a menete, hova érdemes mennem. Várom a tapasztalatokat, ajánlatokat :)

(#22) finest válasza Spirit (#21) üzenetére


finest
őstag

Szerintem bármelyik gimibe mehetsz. A volt gimidben sem biztos, h pont a volt magyartanárod érettségiztetne. Kérdezd meg, h ő érettségiztet-e ebben az évben, ha nem tuti nem ő javít.
A menete pedig az, h kinézel magadnak egy szimpatikus estigimisekkel is foglalkozó szakközepet vagy gimit és elmész megbeszélni az igazgatóval, igazgatóhelyettessel, amelyiket éppen elérde.


[Szerkesztve]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#23) Spirit válasza finest (#22) üzenetére


Spirit
őstag

Na akkor hajrá...Sorold az estigimisekkel foglalkozó sulikat:D Én összesen 2-őt tudok, de ezek társsulik, a tanárok keresztbe járkálnak vizsgáztatni, oktatni. Az egyik Kaszásdűlőn van a másik Békásmegyeren.Ezeken kívül milyen sulit ismersz, amiről esetleg még azt is tudod, hogy kellemes a légkör.(nem akarok azért bukni,mert halálra idegesítem magam az idegbeteg tanárok között:)

(#24) finest válasza Spirit (#23) üzenetére


finest
őstag

Ja, nem úgy értettem, akármelyik gimibe jelentkezhetsz.
Én Szentesen tanítok egy ilyenben. Hozzánk biztos jöhetnél.


tbs: :DDD

[Szerkesztve]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#25) tbs válasza finest (#24) üzenetére


tbs
addikt

Hátszél rulez! Spirit gondold meg..! :DDD

(#26) Dade válasza Spirit (#23) üzenetére


Dade
tag

Nem tudom, hogy találtál-e már sulit, de ha nem akkor nézd meg ezt a honlapot :
[link]
Én ide járok, jelenleg harmadikos (vagy 11.-es ;)) vagyok. Szerintem elég jó a tanári kar, nem szoktak idegbetegek lenni. Esti tagozaton választhatod az intenzív képzést is, így tudtommal 2 év alatt megszerezhető az érettségi.

Dade

''...Mordor éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején...''

(#27) finest válasza Dade (#26) üzenetére


finest
őstag

Neki már csak az érettségi vizsga van hátra. Amúgy nálunk sincsenek idegbeteg tanárok - rajtam kívül. :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#28) Spirit válasza tbs (#25) üzenetére


Spirit
őstag

Össze-vissza gondolkodtam, de alig 300km... :DD

(#29) Dade válasza finest (#27) üzenetére


Dade
tag

Hopp, erre nem figyeltem... :B Talán érdemes lenne felhívni a sulit, hátha megoldható...

''...Mordor éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején...''

(#30) Spirit válasza Dade (#29) üzenetére


Spirit
őstag

Úgy csütörtökig nézelődök, várok még itt is, aztán nekilódulok a városnak..kíváncsi vagyok,hogy mennyibe fog kerülni,mert mindenki mást mond.Valaki azt mondja az első ingyenes, valaki,hogy felnőtteknek nem ingyenes, valakim 30 ruppóval ''fenyegetett''...

(#31) ToBeY válasza Spirit (#23) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én Békásmegyeribe jártam,ami valójában Bukalászon van:) az jó volt tanárok rendesek voltak 8k /félév volt.De volt hogy elfelejtjették beszedni :D

(#32) Spirit válasza ToBeY (#31) üzenetére


Spirit
őstag

Én a Veres Péter Gimnázium estijére gondolok az nem Budakalász..Budakalászon is van?
Most Budaörsön lakom, de tavaly még Békáson voltam, onnan jártam Kaszásra.

(#33) Dade válasza Spirit (#30) üzenetére


Dade
tag

Nálunk az első két év tandíjmentes volt, de a harmadik és a negyedik évfolyamért már fizetni kell. :( Gondolom a tandíj összegét az iskola állapítja meg. Elég nagy eltérések lehetnek az iskolák között.

''...Mordor éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején...''

(#34) ToBeY válasza Spirit (#32) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igaz az Békásmegyeren van.Én hülye elmentem békásról budakalászra gimibe :D Mondjuk lehet 2000-be még nem volt ott esti tagozat.

(#35) Spirit válasza ToBeY (#34) üzenetére


Spirit
őstag

De, volt.. :D

Közben jöhetnek ám az ötletek..esetleg valami vizsgaközpont létezik,ahol sulin kívül le lehet tenni?vagy ilyen nincs?

(#36) ToBeY válasza Spirit (#35) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Van központi vizsga,haverom ősszel ott tette le az érttségit.De szerintem ott nem lehet mindig vizsgázni szerintem,de nem tudom pontosan.Lehet ősszel és május körűl lehet csak.

(#37) Spirit válasza ToBeY (#36) üzenetére


Spirit
őstag

Miért, szerinted én mikor akarok?:D
A májsui érettségire február 15-ig kell jelentkezni.Gondoltam,hogy vizsgaközpontban a lecélszerűbb..nem?

(#38) ToBeY válasza Spirit (#37) üzenetére


ToBeY
nagyúr

De gondolom ha már iskolában nem tudsz,marad a központi érettségi. :)

(#39) Spirit válasza ToBeY (#38) üzenetére


Spirit
őstag

Tehát akkor szerinted se egy suliba kopogtassak be, hanem menjek el egy vizsgaközpontba? Holtalálok ilyeneket Pesten, ismersz ilyet?(még nem kerestem utána).

(#40) ToBeY válasza Spirit (#39) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az is jó ha egy iskolában érettségizel le,ha ezt eltudod ezt intézni.
Haverom központin érettségizet,majd megkérdem hogy pontosan hol,ha érdekel.

(#41) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Cinkotán talán garibaldi utca de ez nem biztos csak az, hogy cinkota!

(#42) Zsuzsó


Zsuzsó
újonc

Sziasztok!

Ha valaki szeretne 2 év alatt érettségit szerezni,akkor tudok ajánlani egy iskolát,ami alapítványi,de állami támogatású.
Az V.ker-ben található,de ha jól tudom 21 év a korhatár.
nincs megszabva,hogy mikor mész be a suliba,a saját időbeosztásodhoz alakítják az órákat.
Egy évben kb.25 tanulót vesznek föl.

(#43) Spirit


Spirit
őstag

Na akkor utoljára..Leírom az egészet,hátha nem olvas valaki vissza,de gyorsan kellene valami ötlet:

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni.
Esti tagozaton végeztem a gimnáziumot,de mivel szeptemberben kellett pótvizsgáznom mindenből,mert nem voltak meg az évzáráshoz a jegyeim 12-ben, ezért lecsúsztam a tavaly májusi érettségiről. Idén májusban szeretnék, és most tudtam meg pár napja,hogy február 15 a jelentkezési határidő.Szóval gyorsan találnom kellene egy helyet,ahoba feliratkozhatok.
Legjobban a az ilyen vizsgaközpontok tetszenek, de abból egyet sem ismerek helyileg, és neten sem találtam.Budaörsi vagyok, szóval Bp-en bárhol jó lenne. Ismer valaki valami ilyesmit?

(#44) Fatka


Fatka
újonc

Helloka,egy kis segítséget kérnék.Jelenleg esti gimibe érettségire járok 3.osztályba,most fogok költözni pestre az Vkerbe keresek ilyen sulit.Köszike!!!

(#45) Millyke


Millyke
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
30-as éveimben vagyok, és nagyon sürgősen kellene nekem érettségi. Ha valaki tud a fővárosban olyan sulit, alapítványt, ahol estin 2 év alatt megszerezhető szimpla gimnáziumi érettségi, írjon!!!! :F

Ha minden kötél szakad, akkor még vásárolnék is érettségi bizonyítványt!
Tudom csúnya dolog, de muszály! :B

Előre is köszönöm a segítséget!!!!!!! :R

(#46) philoxenia válasza Millyke (#45) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Muszáj :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#47) lajafix válasza Millyke (#45) üzenetére


lajafix
addikt

mihez muszáj?

Rock'n Roll

(#48) Millyke


Millyke
csendes tag

Tudom, hogy a muszáj az pontos j, próbáltam vicces lenni, máshogy jött le.;)

Azt már elfelejtettem, hogy e-mail-ben értesítsen az, aki tudna nekem segíteni! :))

Mihez muszáj? Ahhoz, hogy meg legyen! Ugyanis sajnos amikor tovább tiniként tovább tanulhattam volna, akkor sajnos dolgoznom kellett egyre többet, hogy megéljünk, és nem volt rá időm, most viszont az állandó leépítések miatt nagyon szükségem lenne rá!!!

Félek, hogy az állásomat veszítem el ez miatt a sz..s papír miatt...

[ Szerkesztve ]

(#49) Millyke


Millyke
csendes tag

tovább szó csak 1x

Kezdek már fáradni, 6 óra óta melózom és este 6-ig itt fogok még rohadni, mert tavaly óta 200 embert küldtek el tőlünk és kibővült a munkaköröm... :(((

[ Szerkesztve ]

(#50) Millyke


Millyke
csendes tag

Helló.

Az eddig írt soraim tárgytalanná váltak!

Mindenkinek minden jót! :)

(#51) lotattila


lotattila
újonc

friss infó: ha van szakmunkás bizid, akkor informatika és nyelv külömbözetit kell tenni, és igy tizedikben kezdhetsz, februárban. de ehez most kell beiratkozni, hogy felvegyenek még a kilencedikbe. egy tanév, fél év alatt van meg, tehát 2009 szeptemberben érettségi vizsga. félévenként 25 rugó. a honlapjukon nincs leírva, de azért itt van: [link] 1151 Budapest XV., Fő út 70. (1) 307-6423, (1) 307-7333

(#52) John_Dean


John_Dean
újonc

Hát jó rég nem írt ebbe a fórumba, de én tavaly akartam beíratkozni, aztán lemaradtam, és telnek az évek...
Idén már nem akarok lemaradni.

Tud valaki egy éveset is, tavaly még hallottam erről.
Esetleg engem is érdekelne, ha valahol lehet venni ilyet.

...ha más nincs, 2éves is jó lenne.

Köszi ha valaki tud segíteni. :W

(#53) Annajulianna


Annajulianna
újonc

Megköszönném,ha valaki irna egy honlap cimet esti gimiröl

[ Szerkesztve ]

(#54) justin03


justin03
újonc

Üdv!
Olvastam hogy sulit kerestek amit 2 év alatt el lehet végezni!
Nos én tudok egyet Katona József közép iskola 13.-ker!
24.-én van a pótbeiratokozás kellenétek mindenképp mert jelenleg 13-an vagyunk és 18 fő alatt nem indítják sajnos az osztályt!!

(#55) Aghy86 válasza Millyke (#45) üzenetére


Aghy86
újonc

Szia Millyke!

Olvastam kérdésed és annyit tudok neked írni,hogy én is most keresgélek Pesten esti sulit és ha minden igaz akkor a Kovács Pál gimnáziumban 32 év alatt megszerezhető az érettségi.Viszont csak hétfőn fogok én is többet megtudni ,de ha érdekel megírom neked mit tudtam meg.

(#56) fogocska válasza Zsuzsó (#42) üzenetére


fogocska
újonc

Sziasztok! Keresek egy Esti tagozatú sulit, ahol 2 év alatt lehet érettségit szerezni, Budapesten. Van még ilyen?

(#57) ladylill


ladylill
újonc

Sziasztok én idén érettségizem esti tagozaton :D
Én tudok ajánlani egy olyan sulit ,ahol olyanokat is meglehet csinálni ahol máshol nem,méghozzá nem is szólnak csak meg kell beszélni az igazgatóval
lehet levelezőin is végezni, esti ha akartok járni akkor kedden,és csütörtökön kell bent lenni,de nem baj ha nem mész be.!!
A tanárok nagyon jó fejek szinte nagyon ritka,hogy ott valaki megbukjon,
rendesen felkészítenek ,én aki nem tudd tanulni,itt megtanultam ,más a tanítási technikájuk,szinte már viccesen,de megjegyeztem! :D
A pestieknek a legmegközelíthetőbb a hely.
Kőbánya-Kispest,majd fel szállunk a metróra elmegyünk az Ecser-ig majd megkeressük a 181es buszt, az utolsó előtti megállónál leszállunk, a busz a suli előtt rak le, lehetetlen nem észre venni :D
Ha csak szakmunkásod van akkor bizony 4éV.. DE!!!
Van lehetőség rá,hogy be bizonyítsd,hogy a második osztályba kerülj,de ehhez le kell raknod az első osztályt ,én pl így csináltam, és már bocsánat a kifejezésért ,de BAROMIRA könnyű volt,sőt bele se szóltak, 20an voltunk így,, és mindenki át ment!! 40évesek is voltak. Alap dolgokat mondtunk csak el.
Mindenki imádná ezt a sulit! Budakalászi gimnázium az iskola neve ,és mint írtam,tudjátok hol találjátok meg
nézetek utána mert itt tényleg nagyon butusnak kell lenni,hogy megbukj.
ha érdekel titeket a suli írjatok bátran! :D

ladylill

(#58) ladylill


ladylill
újonc

Sziasztok én idén érettségizem esti tagozaton :D
Én tudok ajánlani egy olyan sulit ,ahol olyanokat is meglehet csinálni ahol máshol nem,méghozzá nem is szólnak ha nem mész be ,csupán csak meg kell beszélni az igazgatóval
lehet levelezőin is végezni, ha estire akartok járni akkor kedden,és csütörtökön kell bent lenni,de nem baj ha nem mész be!! nem kell igazolás semmi!!!
A tanárok nagyon jó fejek,és megértők ha munkád kapcsán nem jössz be,és nem tolják az orrod alá,miért nem jártál akkor levelezőin.
. nagyon ritka,hogy ott valaki megbukik
rendesen felkészítenek ,én aki nem tudd tanulni,itt megtanultam ,más a tanítási technikájuk,szinte már viccesen,de megjegyeztem! :D
helyileg így megközelíthető:
Kőbánya-Kispest,majd fel szállunk a metróra elmegyünk az Ecser-ig majd megkeressük a 181es buszt, az utolsó előtti megállónál leszállunk, a busz a suli előtt rak le, lehetetlen nem észre venni :D
Ha csak szakmunkásod van akkor bizony 4éV.. DE!!!
Van lehetőség rá,hogy be bizonyítsd,hogy a második tanévbe kerülj,de ehhez le kell raknod az első osztályt ,én pl így csináltam, és már bocsánat a kifejezésért ,de BAROMIRA könnyű volt,sőt bele se szóltak, 20an voltunk így,, és mindenki át ment!! 40évesek is voltak. Alap dolgokat mondtunk csak el.
Mindenki imádná ezt a sulit!Sok sulit jártam végig,nem is sorolom,és itt találtam meg. Budakalászi gimnázium az iskola neve ,és mint írtam,tudjátok hol találjátok meg ,,,az érettségi vizsga pedig 32000ft-ba kerül,de lehet részletre is fizetni :D
nézetek utána mert itt tényleg nagyon butusnak kell lenni,hogy megbukj.
ha érdekel titeket a suli írjatok bátran! :D

ladylill

(#59) Neonhal


Neonhal
újonc

Sziasztok! Jómagam 3szor sikertelenül ugrottam neki az esti érettséginek. Ez a sikertelenség annál dühítőbb, mivel minden mást, amit elhatároztam, meg is csináltam. Nem tudom, mi van velem, agyi rövidzárlat, vagy valami lelki ok? Általában nagyon jól kezdtem, sőt, kérdezgettek is a tanárok, mit csináltam idáig, miért csak most jutott eszembe a tanulás? Másodikban azután a reál tárgyakból elkezdtem szép lassan lemaradozni, amég én egy anyagrésszel megbírkoztam, addig a többiek hármat vettek. Magántanár sem tudott segíteni. Diszkalkuliára gondolok leginkább (ez kóros számolási nehézség), de ez is számomra csupán pótfogalom, nem úgy érzem, hogy teljesen fedné ez a valóságot.
Kérdésem, hogy van-e valaki még, aki ilyen gonddal küzd? Hogy érzi: sokkal többre képes, mint amit nyújt a tanulás területén, és úgy gondolja, ezért nincs egzisztenciálisan a megfelelő helyen? És persze, hasonlóan bántja ez az ügy, mint engem, egy seb a lelkén. Valaki esetleg túl tudott lépni ezen? Egyátalán talált magyarázatot az enyéméhez hasonló hullámzó teljesítményére?
A végére egy gyakorlatiasabb kérdés: a budakalászi gimi anyagi része hogy fest? Van tandíj, vagy térítési díj pl.? Időközben már családot alapítottam, ezért nagyon fontosak az anyagiak.

Ricsi

(#60) bodzavirág válasza ladylill (#58) üzenetére


bodzavirág
újonc

...szia....olvastam, hogy idén érettségizel....engem érdekelne ez a Budakalászi Gimnázium ....azt meg tudnád mondani, hogy a suli a 17.ker. Kép u., , vagy a 16.ker. Georgina u. van-e....válaszodat előre is köszönöm....bodza...

(#61) patail


patail
újonc

Esti érettségi, esti gimnázium
Az ország 23 városában
Szakmunkásoknak 2 év alatt
www.delfikoronaja.hu

Csongrád (székhely)
Mórahalom
Orosháza
Ózd
Pécs
Gyula
Békéscsaba
Sátoraljaújhely
Kazincbarcika
Berettyóújfalu
Szigetszentmiklós
Zalaegerszeg
Vác Ti.
Jászberény
Győr
Tata
Pápa
Veszprém
Szentgotthárd
Kaposvár
Baja
Bonyhád
Gyöngyös

(#63) moneszka


moneszka
újonc

Én meg most szeptemberben szeretnék beiratkozni esti gimibe és a III.kerületben lakom. Mit ajánlotok és mennyi a tandíj? Segítségeteket előre is köszönöm. :DD :DD

(#64) xxy


xxy
újonc

Nekem olyan gondom lenne és a segítségeteket kérni!Szeretném letenni az érettségit 2-3 év múlva esti tagozaton.
Most lett egy munkahelyem de az 3 műszakos 8 órás
Hogyan lehet letenni estin az érettségit 3 műszakos munka mellett?
Köszi

(#65) szinszi válasza xxy (#64) üzenetére


szinszi
újonc

Szia!
Ha budapesti vagy,ajánlom figyelmedbe a Leövey Klára gimit,ott is a digitális szakközepet.Hetente 1x van konzultáció,és félévkor vannak a vizsgák.A konzultáció,minden csütörtökön van.

(#66) timi_one válasza ladylill (#58) üzenetére


timi_one
újonc

Szia! Én azt szeretném megkérdezni, hogy az a gimi amit leírtál ide a
17.ker. Kép u., , vagy a 16.ker. Georgina u. van-e?Válaszodat előre is köszönöm.
Timi :)

(#67) aniboszi válasza #66807552 (#62) üzenetére


aniboszi
újonc

Moderálva: Nem sikerült neki és nem is fog. Ezen a fórumon ilyet nem fogsz találni és nem is érdekünk ilyenben segíteni.

[ Módosította: Ndruu ]

(#68) gubár


gubár
újonc

Sziasztok!!
Szeretném lerakni az érettségit, ha lehet, minél gyorsabban. A 10. osztályom megvan, szakmunkásban tettem le. Győrben élek és dolgozom is, tehát levelezőn lenne a legalkalmasabb. Ha tud valaki valami infót...megköszönném.... :) :)

(#69) csibe0929


csibe0929
újonc

Sziasztok!
Mivel jó magam is szeretnék estin leéretségizni így keresgéltem itt is olvasgatva a suli névre rákerestem és ide is beteszem nektek a honlap címet hétha segítség sokaknak.Jó böngészést hozzá:

http://www.kalaszestigimi.hu/

(#70) karesz1978


karesz1978
tag

Sziasztok! Dettó ugyanaz a helyzet. Érettségit szeretnék mihamarabb. Melyik a legrövidebb? Szakmunkásképzőm van.

Dell inspiron n7110, Intel Core i5-2430M 3ghz turbo CPU, nVidia GeForce 525M 2GB, 8GB RAM, 128GB ssd, 17,3 LED 1600*900 +Hd.

(#71) Beni97


Beni97
őstag

[link]
Erre tudna valaki esetleg válaszolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.