Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) PeliScan


PeliScan
addikt

dshk, tehát azt akarod mondani, h az ideális székmagasság segít eldönteni az ideális asztallapmagasságot is, valószínüleg így van... hm-hm. Hát, lehet h akkor télleg a szék lesz előbb.

Hm? Miért jobb a 80, mitn a 70? Csak mert messzebb van? Tehát akkor a legjobb a 90, vagy a 100 lenne..? Nem teljesen értem. A 19'' TFT pedig ugyanakkor felbontást támogat, mint a 17''es, tehát szerintem épp h nem kicsi a kép, hanem nagy! Hisz a 17''esen két inch-el kisebb képátlóra kerül ugyannyi képinfó.

TexT-BoY, nagyon köszönöm, annak a cikkek baromira örülnék!!

kamikaze boci, én szeretném megcsinálni, amennyire csak lehet. Ha veszek vmi elektromos fűrészt, vmi gagyibbat pár ezerért, nem látombe h miért lenne lehetetlen otthon kivágni egy ívet... felrajzolom, és kivágom. :) A bútorlapot nagyon nem szeretném, miért mondtad? Mert olcsóbb? Valóban, de mértékrenddel csúnyább... igazi fenyőfát szeretnék.Elég baj az h van néhány bútorlap a szobámban, nem szeretnék többet semmiképp!

Igazából, ha meg lehet csinálni stabilra, nagyon jó lenne, ha meg lehetne oldani a fali megtámasztással, nekem naon bejönne. :)

(a sütik miatt meg mindjárt átneveztetem a topiccímből a kettőspontot gondolatjelre, ne haragudjatok, nem tudtam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.