Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106900) djculture válasza Agyzuzo (#106898) üzenetére


djculture
félisten

Még az átvezető videóban is van hogy néha villog. Legalább is legalább háromszor láttam hogy beszél a figura erre mellette egy kis részen villog össze vissza egy textúra darab. De játék közbe is volt ilyen, szerencsére a black floor dolgot amire panaszkodnak még nem láttam, akkor azt mondták el is tűnik minden és fekete lesz...

[ Szerkesztve ]

(#107000) djculture válasza Crytek (#106999) üzenetére


djculture
félisten

Az egyesbe a főhős azért normális volt nem ilyen ratyi.

(#107142) djculture válasza i2k (#107141) üzenetére


djculture
félisten

Hova állnak vissza? Már az első is kijött 3 éve a GoG-ra is ott meg nincs drm.

[ Szerkesztve ]

(#107147) djculture


djculture
félisten

GoG-on is két lépcsős szarságot vezetnek be, aki nem akarja 24-ig jelezzen vissza nekik az értesítőben található linken.

(#107164) djculture válasza Dilikutya (#107162) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk a dobozos uplayes-t ha kifogja az ember tényleg egy sör áráért vesztegetik. Vettem már párat.

A rossz minőségben összerakott játékok ügyében meg annyi hogy mikor a reklámokban teljesen más minőségű játékot mutatnak be azt már rég büntetéssel kellene díjazni. A vásárlók becsapása.

[ Szerkesztve ]

(#107166) djculture válasza Dilikutya (#107165) üzenetére


djculture
félisten

Médiában vagy egyéb helyeken szokott lenni ilyen minden egybe odatolt kocsi abban többször volt már 299ft.
Most hétvégén mondjuk néztem televolt nagyon gagyi szimulátorokkal, abból is van már minden..

[ Szerkesztve ]

(#107244) djculture


djculture
félisten

Most elég jó áron mennek a régi pcguruk a webshopban . 600 pénz pl a 2013-as márciusi stalker clear sky teljes játékkal ami a stalker oldalon igényelhető GoG-ra vagy steam-re.

[ Szerkesztve ]

(#107311) djculture válasza Heavyrain (#107310) üzenetére


djculture
félisten

Jellemzően már szigorúan megtagadják a refundot ha 2 órát túlléped, 2015-ben mikor bejött a refund más volt.

(#107313) djculture válasza Dilikutya (#107312) üzenetére


djculture
félisten

Ja az biztos én se sokáig viseltem el azt a mafiának csúfolt foshalmazt..

(#107317) djculture válasza cyberkind (#107314) üzenetére


djculture
félisten

Neked nem mindegy úgyis minden szrt megveszel, másnem megveszed konzolra.
Amúgy a rockstar nem szorul rá a denuvora mert jó játékokat csinál és nem fél évente hoz ki egy új részt.

[ Szerkesztve ]

(#107319) djculture válasza Crytek (#107318) üzenetére


djculture
félisten

Az volt az a gagyi arab Emirátus játék mi? Mondjuk én eleve nem értettem miért volt annyira gagyi mert ott pénz az tömérdek van. Bármilyen szakit meg technikát megvehettek volna már először is.

[ Szerkesztve ]

(#107328) djculture válasza cyberkind (#107320) üzenetére


djculture
félisten

Mert a rockstart aki odarakott egy jó pc-s portot értelmes szidni, közben egy hangar nevű szart isteníteni.

(#107346) djculture válasza Hokunda (#107343) üzenetére


djculture
félisten

Kivan írva hogy egy kulcs:

All games are delivered as a single Steam key.

[ Szerkesztve ]

(#107352) djculture


djculture
félisten

Gamersgate forintra váltott, ennek örömére van pár cucc fent pl:

(#107370) djculture válasza #79621120 (#107368) üzenetére


djculture
félisten

low-médiumban a GTA V-ig bezárólag mindegyik, GTA elég lagos már. legújabbak egy részénél már nem támogatott a phenom 2, SSE 4.1/4.2 -et nem tudja.

[ Szerkesztve ]

(#107383) djculture válasza #79621120 (#107381) üzenetére


djculture
félisten

Első három médiumban megy simán sőt az alien még nagyobban is de a batmant még csak fos állapotban próbáltam úgyhogy passz..

(#107386) djculture válasza GoZoL (#107385) üzenetére


djculture
félisten

Beteszed a kosárba végig zongorázod a vásárlást a és a végén a folyamatnak lesz egy csúszka azt kell beállítani az összegnek megfelelően.

(#107409) djculture


djculture
félisten

bf1 : [link] Milyen táncot csap már le ez a zeppelin..

csaba951: :C

[ Szerkesztve ]

(#107424) djculture


djculture
félisten

Szokásos hülyeségek irkálása hátha felidegesit valakit ő meg röhög, nem unja még.. Ugyanúgy lesz sajtópáldány is csak vonatkozik rá egy eula mai előtt nem lehet infózni. Ubinál is ez megy. Ami olyan az úgyis felkerül a netre legföljebb nem hivatalos, meg törlik állandóan a stream-et. De muszáj legből kapott baromságokat terjeszteni anélkül nem lehet élni, meg normálisan fórumozni..

[ Szerkesztve ]

(#107444) djculture


djculture
félisten

Evolve-t nem támogatja tovább a 2k. A szerverek még egy ideig élni fognak, bár nem tudni, meddig – frissítések és támogatás viszont már nem lesz. Újabb sor ami dísznek lesz..

[ Szerkesztve ]

(#107450) djculture


djculture
félisten

Lassan oda jutunk hogy majd 10 ezerért odaadják a játék motorját és majd mindenki leprogramozza magának amit szeretne..

(#107471) djculture válasza Crytek (#107469) üzenetére


djculture
félisten

Miért ne lenne igaz ott van a tesco-s ujságban hogy 11990ft. Tehát 12 ezer maradjunk annyiban

Tessék:

[ Szerkesztve ]

(#107475) djculture válasza Frod (#107472) üzenetére


djculture
félisten

Azt nem tudom, tescoba eleve sokféle levásárolhatóság van ha éppen clubcardod van és egyebek.

Ja megtaláltam a kupont jó hogy nem vágtam az újságot a tűzre ahogy szokásom :D

[ Szerkesztve ]

(#107482) djculture válasza i2k (#107476) üzenetére


djculture
félisten

Nekem is és a 27 oldalon van. Amúgy én is kivárok hardline is 5-ért volt, ez is max ennyit ér nekem.

[ Szerkesztve ]

(#107487) djculture válasza oriic (#107485) üzenetére


djculture
félisten

Kiszedték a SecuROM-ot ?

[ Szerkesztve ]

(#107491) djculture válasza Frod (#107483) üzenetére


djculture
félisten

Battlefront most jön újra 10-ért összes dlc-vel..

(#107503) djculture


djculture
félisten

Na ez fasza lesz: [link]

(#107505) djculture válasza tomsolo (#107504) üzenetére


djculture
félisten

Nagyon kevés az olyan újra kiadott játék ami ér is valamit ha már megvan az eredeti. Ezt legalább ingyen megkaptátok. Hard reset redux 3 euro volt de az egy fillért se ért, 20 perc és visszakértem az árát.

[ Szerkesztve ]

(#107527) djculture válasza Crytek (#107525) üzenetére


djculture
félisten

Majd ha megjelenik egyáltalán kiderül ér e valamit. Én egyelőre nem hiszem hogy 10 év után hirtelen vettek egy új motort a COD alá

[ Szerkesztve ]

(#107529) djculture válasza oriic (#107526) üzenetére


djculture
félisten

Ha tényleg jó abszolúté nem drága a dobozos sem 18 ezerért 2 játék, bf1 magába 16 ezer semmi nélkül.
Dobozos árak is nagyon bedurvultak amúgy, 19 ezer lesz a watch dogs 2 is.

[ Szerkesztve ]

(#107530) djculture


djculture
félisten

Ez a legjobb már mindenki tizezerszer megunta +leköpte már az ingyenes verziót is de azért még még egy bőrt lehúznak róla, újabb crew kieg is benne van..[link]

(#107552) djculture


djculture
félisten

THQ akció: [link]

(#107567) djculture válasza DrTechnoid (#107563) üzenetére


djculture
félisten

Hosszú hétvége van, nem működik semmi..

(#107615) djculture


djculture
félisten

Nem semmi, ps meg a többi egybe szarrá égett a bf1 meg a mafia 3 bezzeg megmaradt: [link]

(#107652) djculture


djculture
félisten

Jó pár vizsgálat és per után lépett a steam. Steam áruházi oldalán hamarosan nem lehet majd koncepciórajzokkal, vagy megrendezett „bullshot” képekkel hirdetni a termékeket. [link]

[ Szerkesztve ]

(#107655) djculture válasza i2k (#107654) üzenetére


djculture
félisten

A valve szerintem.

(#107723) djculture


djculture
félisten

ubi következőleg a far cry 3 blood dragont adja ingyen.

(#107725) djculture válasza i2k (#107724) üzenetére


djculture
félisten

Kereskedőkön meg ott rohadnak meg, 576 is tele van mafia 3-al. Igazuk van mert úgyse ők szopnak most. Viszont ha kellően buknak rajta a kiskerek nem is fognak előre rendelni tőlük semmit.

[ Szerkesztve ]

(#107728) djculture válasza i2k (#107727) üzenetére


djculture
félisten

Meg is lesz az eredménye elég sok játékot már csak rendelésre hoznak a boltokba. Emlékeztek még pár éve a gyűjtőikből is szarásig volt most már csak alapkiadások vagy max limitedet tartanak raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#107732) djculture


djculture
félisten

Azért tényleg elgurult a kiadóknak már a gyógyszerük watch dogs 2-nél már a nehézség állitás is külön dlc lesz. Ha túl könnyű a játék vegyél dlc-t vagy sp hát a jó nénikéjét :)

(#107754) djculture


djculture
félisten

Kemény az új COD multiplayer szekciója egymástól el lett választva, van a steam-es meg van a windows store verzió szerverei:)

(#107759) djculture válasza oriic (#107758) üzenetére


djculture
félisten

Microsoftnál pár segget szétkéne már rúgni az biztos, agyilag zoknik akik ezeket a döntéseket meghozzák.

[ Szerkesztve ]

(#107797) djculture


djculture
félisten

call of duty 4 remastered még ilyen szar valamit ezt istenitette a nép beszarás. Egérgyorsítás meg egyebek , akkora gépigény hogy beszarsz a grafika meg alig fejlődött.

[ Szerkesztve ]

(#107824) djculture


djculture
félisten

Megy a burzsujkodás látom, még a egy filmet se töltöttem le meg minden zeném eredeti kimaradt. Szerintem ezt mindenki maga tudja ilyet ír valaki úgyse hiszi el senki:) Azért a doom 1-2 vagy a wolfenstein3d is annak idején floppy lemezes warez verziójának köszönhette hogy ekkora névvé vált és a készítői is istenek lettek.

[ Szerkesztve ]

(#107833) djculture válasza cskamacska (#107832) üzenetére


djculture
félisten

Tavasszal meg lesz 4-5 ezer max ugyanez de lehet még addig se tart mert fos lesz . Ahhoz hogy 20 ezreket kifizessen az ember egy szaros játékért már nagyon jónak kellene lenni rengeteg szórakozást biztosítva de ez már rénézésre is 1-2 óra és agyonig unom játék. Én az előző komplett változatát is 2000-ért vettem annyit épp hogy megért a magyar felirat miatt.
Látjátok mivel a buzi crew-el is még egyszer kiadják újabb olyan kieggel ami megint csak úgy lesz meg ha megveszed újra. Pofátlanság ne topábbja.

[ Szerkesztve ]

(#107837) djculture válasza mcwolf79 (#107835) üzenetére


djculture
félisten

Ja legkésőbb nyáron már 10 körül lesz, fölnyomták az árakat de még jobban csökken az áruk.

Ezért a szarért is van aki 25 ezret fizetett ki most 10990 lesz az egész de lesz az még 5 ezer is:

(#107840) djculture válasza Dilikutya (#107839) üzenetére


djculture
félisten

Utána én is de mennyi évvel, annak idején itt meg se lehetett hivatalosan venni csak a shareware verziók voltak itt elterjedve hivatalosan, mégis mindenkinek megvolt az eredeti.

(#107865) djculture válasza arty (#107863) üzenetére


djculture
félisten

Vedd már meg a steam-en és akkor mond ezt, egy szörnyű a pc verzió, randa grafikát blur-al próbálják elkenni meg benne van egy egérgyorsítás ami miatt ha hirtelen húzod az egeret 360 fokot fordul karakter.

1 órát bírtam vele játszani sokkal rosszabb mint a régi.

Viszont az infinite warfare egész jó lett ellentétben az istenitett remastered szarral.

[ Szerkesztve ]

(#107868) djculture válasza Dilikutya (#107866) üzenetére


djculture
félisten

Nem hőbörgök azért van a pénz vissza terítés, persze itt csak egybe lehet lemondani :)

[ Szerkesztve ]

(#107882) djculture válasza Crytek (#107881) üzenetére


djculture
félisten

Az hogy neked jó még nem biztos hogy másnak is én pl már idegbajt kapok az ilyen oldalfelülnézetes szaroktól. Mind egyforma már.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.