Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skyer


Skyer
senior tag

Sziasztok!kb egy hete vettem egy ilyen nyomtatot, cimkézésre. Csakhogy az a baj hogy a nyomat elkenődik még több nap után is, pedig nyomtathato lemezre nyomok. mitől lehet ez?megnéztem egy canon ip 4000 esét annak nem kenődött el. Valakinek valami ötlete mit tehetnék? Az espon print cd programját használom hozzá és nem lehet állítani hogy mennyi tintát nyomjon rá. előre is köszi!

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#2) Medi16


Medi16
csendes tag

Sziasztok! Én 1 hete vettem egy ilyen nyomtatót, és ugyanez lenne a problémám, a cd-n, dvd-n a cimke, 3 nap után is elmosódik! Segítsetek, milyen beállítással lehet ezt megszüntetni???
Köszi

[Szerkesztve]

(#3) Skyer válasza Medi16 (#2) üzenetére


Skyer
senior tag

Én sem tudom mitől lehet. lehet maga a nyomtató ilyen.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#4) Medi16


Medi16
csendes tag

Felhívtam az epsont, azt javasolták, hogy matt felületű Verbatim dvd-t használjak, de még nem kaptam sehol, ha te előbb kapsz ilyet, írd meg tapasztalataidat, mennyire vált be ez a dvd!
Köszi

(#5) Medi16


Medi16
csendes tag

Sikerült!!! Matt felületű Memorex-re sikerült nyomtatnom! Nem kenődik el, és a minősége fényképminőség!

(#6) ptesza


ptesza
senior tag

Az r265 nek nem találtam külön topikot. Remélem itt is kapok választ.

Ki hogyan tölti a patronokat.

Ki hogyan nullázza ,és leginkább erre lennék kíváncsi, mert vettem egy chip resetter nevü csodát de nem igazán akar együttműködni. A led pirosan villan 2x azután világít.

Azt már most elmondanám , hogy alkalmas eszközt vettem.A leírásban benne volt a T080x sorozat. Igaz csak 7 érintkezős, de a patronon 9 van . Mit hogyan?

(#7) DamonBounce


DamonBounce
tag

Talán saját bénaságom, de Vista nem támogatja a cd-dvd nyomtató progit amit adtak hozzá.
Van vistával kompatibilis változat valahol?
az epson oldalán nem találtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.