Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Epox ep-8rda3+ (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) Mosqu!to válasza Keitaro (#99) üzenetére


Mosqu!to
addikt

és sound storm van rajta? amúgy az télleg az, és a hertában lehet kapni is. ők is azt mondták hogy a rev2.0 8rda+ = 8rda3g

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#102) Géjza válasza Keitaro (#99) üzenetére


Géjza
őstag

Ha 8RDA3G = 8RDA+ v2.0 akkor erre kell rámozdulni !!

De ahogy elnézem nem ugyanaz a kettő, mivel a 8RDA3G-n csak MCP híd van, tehát nuku Soundstorm. :(

(#103) Keitaro válasza Mosqu!to (#101) üzenetére


Keitaro
addikt

Látod ez jó kérdés, mert ugye a Dual lan miatt elég valszinű, hogy MCP-T van rajta. (főleg, hogy firewire is van)
Viszont Epox hivatalos oldal szerint sima MCP és CMedia hang van

[L]http://www.epox.nl/english/products/motherboard/8rda3g.htm[/L]

(#104) Keitaro


Keitaro
addikt

Ha nem lett volna hűtőborda a déli hídon akkor megnéztem volna mi van az alaplapon :))

(#105) Géjza válasza Mosqu!to (#100) üzenetére


Géjza
őstag

Akkor Ultra 400-as a tiéd, ha nem fémes a tokozása (a magnak is, nem csak körben a széle).

Én 1.85V-ot adok neki, többet nem szívesen (bár a 8RDA3 és a többi újabbon van gyári chipsetfesz állítás, ezekben ügye 2V-ig lehet feltolni (1.6V-1.8V-2V).

(#106) Géjza válasza Keitaro (#104) üzenetére


Géjza
őstag

Déli híd steppingje tökmindegy, az északi híd a lényeg. :DDD

(#107) Mosqu!to válasza Géjza (#105) üzenetére


Mosqu!to
addikt

akkor megnyugodtam hogy a procim szar. ugyanis a gyártási szám szerint igaz hogy b magos, de az aznapi gyártásból is késői, a mag olaj színű, a sorozaton is belül sokadik gyártás. szal elég szarra sikeredett:(. mindenesetre emléxem hogy volt egy topic ahol egy srác leírta hogy a sorozatszámból pontosan mit lehet kiolvasni. nem tudja valaki hogy melyik volt ez a topic?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#108) Keitaro válasza Mosqu!to (#107) üzenetére


Keitaro
addikt

Ez kell?

[L]http://www.overclockers.com/articles682/index02.asp[/L]

(#109) Mosqu!to válasza Keitaro (#108) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nem, itt a ph-n volt egy gyerek, aki minden egyes betűre a sorozatszámból megmondta hogy mit jelent. de kösz ezt is:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#110) Keitaro válasza Mosqu!to (#109) üzenetére


Keitaro
addikt

De itt is ez van ha megnézed. Fogyasztástól kezdve mindent meg lehet tudni

(#111) Mosqu!to válasza Keitaro (#110) üzenetére


Mosqu!to
addikt

csak én angolt még nem vágom annyira, hogy ennek nagyrészét értelmezni tudjam, és nekem valahogy amúgy is jobban bejött az amit ő ott írt. mind1, most megnézem majd a procim sorozatszámát megint(bár oda is leírtam, de nemtom a topic címét) és majd kiderül, hogy milyen(akkor nagyon szarnak láttam) bár a 185*11 stabilan megy, de szvsz 2200+ -tól többet is kéne várni sztem. főleg hogy így csak 38 terhelés nélkül, terhelve 41 fok

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#112) Keitaro válasza Mosqu!to (#111) üzenetére


Keitaro
addikt

Jó neked, nekem még A magos 2200+-om van!
Voltak melegedési problémáim nyáron :(

(#113) Géjza válasza Mosqu!to (#111) üzenetére


Géjza
őstag

Vedd le a szorzót, hogy ne a proci túlhúzása legyen a korlát. Pl. 8x200 és hasonlók. Procinak simán bírnia kell a magas FSB-t. Ram időzítéseken állíts !!

(#114) kbalage2


kbalage2
aktív tag

Egy kis uppp. Szal eljött a szokásos 2évenkénti upgrade, és ez a deszka a kiszemelt áldozat, bele meg egy 2500+ barton. Utolsó pillanat hogy lebeszéljetek :DDD Ami nekem kell: tudja a 400as fsb-t, ide raid vagy sata, alaplapi infra csati (komoly, egy csomó nforceos lapról lehagyják :DDD
Másik kérdés a témában, ennél a lapnál számít hogy rev 1.xx/2.xx? Ha igen, akkor plz mondjatok olyan boltot ahol nem néznek rám nagyon tanácstalanul ha ilyenek alapján szeretnék vásárolni :DDD
Még egy, a pci/agp freki állításánál az agp-ből veszi a pci értéket is? Leszedtem a manualt de ott konkrétan nem látom hogy pci-t is lehetne külön állítani. Thnx

[Szerkesztve]

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#115) kbalage2


kbalage2
aktív tag

Epox tulajok ne kíméljetek, avagy egy kis esti ápp :DDD

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#116) Cane válasza kbalage2 (#114) üzenetére


Cane
őstag

No para az PCI/AGP frekiket külön állíthatod 50-től a csillagos égig :)

[Szerkesztve]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#117) kbalage2 válasza Cane (#116) üzenetére


kbalage2
aktív tag

köszi, akkor ez megoldva :DDD Az a lényeg hogy ha az fsb-t piszkálom akkor ezek maradjanak csak szépen alapon nyugodtan :DDD

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#118) kbalage2


kbalage2
aktív tag

Megköszönném ha ezzel a rev.-es dologgal kapcsolatban felhomályosítanátok, számít-e, miért is jobb az új stb... jah és esetleges ellenvéleményeket is szivesen fogadok :DDD

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Epox ep-8rda3+ (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.