Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Eltünt mappa (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zabos404


zabos404
újonc

Sziasztok

Egy elég fura dolog történt, a másodlagos winyómról eltünt egy mappa amiben minden személyes, meg egyéb
hasznos programok stb.. voltak. Na most egy 1Terás winyóról beszélek amin 249MB szabad hely maradt akkor is amikor ez a mappa elérhető volt, ezért nem értem az egészet.Mert ha törlődött volna akkor felszabadult volna még 250gb kb.

Esetleg valami ötlet, hogy hogyan hozzam vissza ?Mert az tuti, hogy még a merevlemezen van, csak nem tudom hol.Olyan mintha a rejtett fájlokat még egyszer elrejtették volna.Elég nehezen viselem ezt mert kb 10 évnyi adat volt abban a mappában.

Esetleg valami ötlet, hogy miket próbáljak meg?

hiren boot lemezzel már próbálkoztam, de nem mentem semmire.

(#2) Armahun válasza zabos404 (#1) üzenetére


Armahun
addikt

Winnél szokott az asztalról látszólag eltűnni ikon és mappa felbontás változtatáskor vagy másodlagos kijelző csatlakoztatása után.
Ha a sajátgépből nyitod meg az asztalt mint mappát akkor ott van.

Ha nem asztalon volt, lehet véletlenül bele húztad egy másik mappába.
Keress rá olyan fájlra mappára ami tudod hogy benne volt és meglesz.
Lomtárban nézted?

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3) zabos404 válasza Armahun (#2) üzenetére


zabos404
újonc

Nem, D:\ gyökérben volt a mappa, asztalra nem tettem ki parancsikont róla.Az volt az első, hogy rákerestem fileo-kra a D meghajtón, de semmi.Lomtárban nincs, sehol sincs.De az fix, hogy a D meghajtón van még mindig, mert ha töröltem volna akkor rengeteg hely szabadult volna fel. Pont annyi szabad helyem van a D meghajtón mint amikor megvolt az adott mappa és amikor már nem láttam, nekem ez kicsit sci-fi.Köszönöm a gyors segítséget azért, de itt valami húzósabb dolog történt.

(#4) Armahun válasza zabos404 (#3) üzenetére


Armahun
addikt

Itt a fórumon van egy adatmentés topik kérdezz rá ott.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Eltünt mappa (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.