Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) wolfpapa72 válasza Chriss745 (#8) üzenetére


wolfpapa72
csendes tag

Szerintem csak a játékok alatt. A melegedés sem megfelelő. Ez a proci (5900X) nagyon tud melegedni játékok alatt. Most meg beáll egy fix hőmérséklet körülire (50-55) attól függően mennyi kakaót adok a ventiknek meg a víz pumpának. Ezalatt meg 3400MHz-töl 4600MHz-ig váltakozik max 5%-os használattal. Mintha alap használaton lenne. Játékok alatt ez a proci kiakad 4700-4850 MHz-en minden szálon majd 85-100% -on és kb. 65-70 fokon.
Tegnap az R6-ot is kipróbáltam, de uez a helyzet. Szóval a VGA dolgozik, de a proci nem. Úgy érzed játékok alatt , hogy működik de valójában nem teljes gázzal.
Mintha homokon síelnék és nem jeges havon..
Ahogy írod pl. az AIDA64 stressz vagy Cinebench R23 alatt jól dolgozik, de ott is teljesítményt vesztett. Sokkal kevesebb értékeket kaptam R15 vagy R20 alatt is.
Szóval ez úgy kaka ahogyan van.
Még jó, hogy nem ugrottam egy 700 Eurós 7950-es procira. Amiből egy konzolt is vehetnék játékra jobb teljesítményt elérve mint egy 3000€-os géppel. Ez vicc!!!! :)) :W
Hova tart ez? A fejlesztőket már átterelték a win12 fejlesztésére mert ez a 11 kuka lett!
Az AMD részéről minden rendben. Legalábbis ezt nyilatkozták.
Az Intel procikkal nincs gond...
A Júzer-Lúzer meg megszívja az egészet.. :DD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.