Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Iginotus


Iginotus
őstag

Az lenne a kérdésem hogy nevezett előlapi panelre lehet egy potira több ventit is tenni nem csak 1 et.. konkrátan 2 öt és mi történik? tehát ugy lenne hogy 3 poti adott 2 re menne 2-ö hogy együtt legyenek szabályozva.

Plug and Pray... :)

(#2) Iginotus


Iginotus
őstag

meg akinek van esetleg lehet egy kis ledet teni bele? potikhoz? környékére?

Plug and Pray... :)

(#4) Iginotus válasza Kalandor (#3) üzenetére


Iginotus
őstag

hogy célszeröbb? megmaradjon hogy tudom álitgatni de sohanem kell nekem a full fordulatszám.

Plug and Pray... :)

(#6) Iginotus válasza Kalandor (#5) üzenetére


Iginotus
őstag

De nekem kell a 2 hömérsékleled egy vga-ra egy chipszetre..

Plug and Pray... :)

(#7) Deadexpert válasza Kalandor (#5) üzenetére


Deadexpert
tag

Párhuzamosnál a feszültség változatlan, az áramerősség nő. Ebből adódik, hogy az állandó feszültség mellett, a megnővekedett áramerőség miatt a felvett teljesítmény is megnő. A kapott teljesítmény értéket figyelembe véve eldöntheted, hogy a poti ki tudja-e szolgálni a két ventit.

Magyarul nézd meg a két venti teljesítményét (W), add össze és nézd meg, hogy a poti mit bír.

(#8) Iginotus válasza Deadexpert (#7) üzenetére


Iginotus
őstag

Okk ezt fogom tenni. De még nem vetem emg mert ha enm birja akkor másikat kell vennem. vagy nem szabályozok anyi ventit...

Na még egy feltevés zalmannak van egy elenálása mivan ha elenálásal együtt kötöm rá a 2 ventit.. mind2ön rajta ezel az elenáélásal. viszont enmt udom, hány ohmos az az elenálás.

Tippek?

Plug and Pray... :)

(#9) Deadexpert válasza Iginotus (#8) üzenetére


Deadexpert
tag

Szerintem inkább vegyél Enermax-ot. Hat darab ventit köthetsz rá és ezen is van LCD.
Az biztos, hogy kétszerese az ára, de izlésesebben is néz ki.

Esetleg vegyél két Coolink panelt. :)

(#10) Iginotus válasza Deadexpert (#9) üzenetére


Iginotus
őstag

Meglehet de 3 szorosa 2400 coolink enermax 8400 :))

Plug and Pray... :)

(#11) Deadexpert válasza Iginotus (#10) üzenetére


Deadexpert
tag

Enermax van fekete, csont és ezüst színben.

Én ezüst morex házba Vantec Nexus 4 potis vezérlőt raktam. Nagyon király lett a kék világításával és a kék ledes ventikkel. :))

(#12) Dr. Jones


Dr. Jones
csendes tag

Engem meg az érdekelne, hogy az említett Enermax és Vantec panelek kijelzője háttérvilágításos LCD, vagy pedig LED-es megvilágítású (LCD mellett SMD LED-ek). Meg tudná nézni valaki akinek ilyen van?

(#13) Atlantis válasza Dr. Jones (#12) üzenetére


Atlantis
veterán

A Vantec-en nincs LCD, legalábbis azon nincs, amit fentebb említettek. Az Enermax-on lévő meg képek alapján oldalról van megvilágítva külön LED-ekkel. Szvsz nem igazán lehet sem homogén, sem erős fényű ez a megoldás. Viszont jó az a panel, csak nem tudom, hol lehetne venni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#14) Dr. Jones


Dr. Jones
csendes tag

Igazad van, nem neztem meg a Vantecet. De az Enermax-szal kapcsolatban tovabbra is all a kerdes, ha valakinek van ilyen legyen szives nezze meg!
Nem a fenyero miatt erdekel, hanem mert a LEDek cserelhetoek mas szinure.

(#15) marcee válasza Deadexpert (#11) üzenetére


marcee
addikt

Vantec NXP-201 (5 1/4) vagy 205 (3 1/2)?
Hol lehet kapni? Úgy értem boltban, nem neten vagy külföldön.

\m/

(#16) Iginotus válasza Deadexpert (#11) üzenetére


Iginotus
őstag

Zöld alapszinü házam lesz..még gondolkodok (nekem nem jön be a kék)

Plug and Pray... :)

(#17) Iginotus válasza marcee (#15) üzenetére


Iginotus
őstag

Enermaxot mistralban látam ventecet is mintha ott. vagy magicomp... nézz körbe.

Plug and Pray... :)

(#18) Atlantis válasza marcee (#15) üzenetére


Atlantis
veterán

E-Connect. Már ha éppen tudnak szerezni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19) Deadexpert válasza marcee (#15) üzenetére


Deadexpert
tag

Mistr@lnál lehet venni. Ha éppen nincs készleten, megrendelheted.
Nekem másnapra meghozták, mert volt a központi üzletükben.

(#20) marcee


marcee
addikt

Köszönöm a válaszokat, azt felejtettem el mondani, hogy nekem most tünt fel, hogy 3 1/2-es is van egyáltalán és nekem az kellene, olyat viszont nem láttam sehol.

\m/

(#21) Deadexpert válasza marcee (#20) üzenetére


Deadexpert
tag

Azért, mert nincs benne az aktuális árlistában, még nem kell lemondanod róla. Amikor az 5.25-öst vettem, a mistr@lnak volt 3.5-es is picit drágábban. Menj be az egyik üzletükbe és rendeld meg. Amíg eladásról van szó, addig segítőkészek.

(#22) _Volkovy_ válasza Deadexpert (#21) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

A 3.5'' mennyibe kerül?Egyre befizetnék,tekintve hogy az ötnegyedesek tele vannak.

(#23) Deadexpert válasza _Volkovy_ (#22) üzenetére


Deadexpert
tag

[L]http://www.e-connect.hu/[/L]
br. 7380 Ft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.