Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  ELEX (PC, XO, PS4)

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

ELEX

[link]

A Piranha Bytes és a THQ Nordic közös játéka egy posztapokaliptikus világba kalauzolja el a leendő játékosokat.

Fejlesztő: Piranha Bytes
Kiadó: THQ Nordic
Célplatformok: PC, PS4, Xbox One
Megjelenés napja: 2017. október 17.

A topik a PC részlegen lett létrehozva, de ugyanúgy beszélgethetnek a játékról itt a konzolos verziók tulajdonosai.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) _drk


_drk
őstag

Elsőnek be is teszek egy quest mapot.

Ezzel biztos gondjaim lesznek hol találjam meg az embereket, helyszíneket.

(#3) donki


donki
aktív tag

Végre van saját topik. Mindenkinem ajánlom ezt a játékot, aki szereti a fantasy rpg-t.
Fontosnak tartom megemlíteni, hogy akár csak a fejlesztő cég többi játékában, itt is nagyon gyengék vagyunk kezdéskor, és nem szabad bosszankodni, ha semmit sem tudunk megölni, tegyünk szert egy követőre, hagyjuk, hogy harcoljon helyettünk. A városban csináljunk küldetéseket, majd ha már van pajzs, páncél , fegyver, akkor óvatosan kimerészkedhetünk, de egy darabig még minden egyes harc kockázatos lesz.
A beállításokat illetően a nehézségnél kapcsoljuk ki az autofocus-t.
A játék, az érdemtelen negatív kritikák ellenére majdnem teljesen bug mentes, a világ nagysága és kidolgozottsága pedig egyenesen pozitív példa a többi játék számára. Teljes áron vagy leértékelve, ezt minde rpg kedvelőnek ki kell próbálni, szerintem 100 óra játékidő bőven benne van.

(#4) myckey


myckey
veterán

Ez jól hangzik.

Szerettem a Gothic sorozatot ( emlékszem hogy alig ment a gépemen a 3. rész :D

A THQ is rendben van, pláne hogy nagy Darksiders fan vagyok.

Nem biztos hogy most, de később érdemes lehet beneveznem erre a szerelem gyerekre. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Amint fejlődik a karakter már nagyon leegyszerűsödik a harc, pláne távolról. A jet-pack-kel fel kell repülni olyan helyre ahol nincs feljáró és jól szájon lehet vágni mindenkit aki nem lő.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6) donki válasza bitpork (#5) üzenetére


donki
aktív tag

És ez nem fogyaszt túl sok lőszert?

(#7) bitpork válasza donki (#6) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Van upgrade lehetőség a mindenféle távolba ható eszközhöz. Van olyan berserker lőcucc ami 50m és 100 sebzés!

Miért nincs SPOILER gomb?!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8) tiv83us válasza bitpork (#7) üzenetére


tiv83us
veterán

Mar van.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9) bitpork válasza tiv83us (#8) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Késő ;]

2ALL: Nagyon vigyázzatok!
Akartam új karit indítani, és a legelső mentéseket akartam törölni. Nem engedte, és az hagyján h nem engedte, de látszólag megcsinálta a törlést csak mint kiderült az utolsókat törölte a kötsög... :W

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10) scyllafren


scyllafren
senior tag

En eddig (steam szerint) 9 orat jatszottam vele. Mar tok jol el tudok kerulni nagyobb ellenfeleket, vagy belehuzom masokba, es ok elintezik egymast :) Mivel az Outlaw-ok tavol allnak tolem, es a Berserkerek allando beszolasat se csipem (amikor megnyitom inventoryt/skill listat/terkepet es latjak), igy most kezdtem el a Cleric beavatasi kuldit. Egyebkent is oket valasztottam volna, de igy szerepjatekosabb :D

A legnehezebb az elejen a penz osszegyujtese skillekre szerintem.

Ha valaki nem tudna, statpont 31-ig 1/1 aranyban noveli a statokat, 31->32-tol mar 2. Ezzel a rendszerrel valszeg 60 korul mar 3 fog kelleni. Ha ezzel szamoltok, igy ugy tunik erdemes tobb tulajdonsagot is felhuzni legalabb 20-30-ig, nem csak azt, ami az erossege a valasztott fegyvernek/skilleknek.

(#11) kola99 válasza scyllafren (#10) üzenetére


kola99
tag

Érdemes a kémiára is rakni 1 pontot mert gyárthatsz potit amik :
◾Small Elex Drink offers 100XP.
◾Elex Drink offers 2 attribute points.
◾Strong Elex Drink offers 1 ability point

[ Szerkesztve ]

(#12) bitpork válasza kola99 (#11) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Megeri eroforrast forditani ra? Vegtelen az inventory mindent IS lehet es kell venni azon meg irgalmatlan mennyisegu minden veheto. A harccal meg vegtelen mennyisegu xp van, sajnos. Itt is elkovettek a hibat h a jatekmenetet hosszabbitando a megolt monstak vegtelen szamban respawnolnak :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13) _drk válasza bitpork (#12) üzenetére


_drk
őstag

Na ez új rendszer az eddigi játékhoz képest, mert ott meg volt szabva a megszerezhető xp mennyiség, ezért az elején ügyesen kellett még a quest-eket is megcsinálni.

De a játék eleji tanácstalanság, biztos sok ember kedvét elveszi majd. Viszont akkor ha meg van a kellő szint és cuccok akkor határ a csillagos ég!

(#14) donki


donki
aktív tag

Vannak olyan helyek, ahol méregfelhő van. A megfelelő skill (poison resistance) megvéd ettől?

(#15) bitpork válasza donki (#14) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem nem fog teljesen mentesíteni. De van egy maszk ami nem ad AC-t, viszont ad +25 poison resistance-t ami a skillel már egész jó lehet. De nem tudom elképzelni hogy ilyen nehézség mellé beférne a teljes ellenállás.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Most telepítetem fel, GOG-os verzió. Minden víz textura lila színben vibrál. 1.1. patch letöltve, file intergrity check megtörtént. Úgy tűnik a hiba csak régebbi Radeonokkal jelentkezik. Ha más is belefut, az ideiglenes megoldás:

1. Go to ELEX directory, then open folders data/ini
2. You need to edit 2 files with WordPad:
ConfigDefault.xml and ConfigDefaultNew.xml
3. Seek for the "OceanMaterial=" (or simply Ctrl+F)
4. Delete [ WT_Ocean_1._xmat ]
5. So finally you must have only [ OceanMaterial="" ] with empty space between "".

Enjoy! There's no water texture now, but there are at least reflections. This is temporary solution. Waitin' for the patch.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#17) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

https://www.nexusmods.com/elex/mods/3/?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#18) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#19) scyllafren válasza bitpork (#18) üzenetére


scyllafren
senior tag

Elohalott? :) Jo bug :) Ha jol latom elso varosban vagy. Megeri tartogatni/hasznalni a flare-t? Eddig semmi szukseget nem ereztem, igy mind el lett adva :)

(#20) bitpork válasza scyllafren (#19) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Jah Eden fővárosa még. Én meg veszem meg gyűjtöm mert az épületekben nem látok. Marhára idegesít a mesterséges vakítás amikor bemegyek romba és hirtelen niggerafroamerikaisegge az alagútban szindróma van.

Élőhalott? Ezt sajnos nem értem, de a képet a no-fog mod miatt raktam be. Gyönyörű lett , és végre nem kell erőltetnem a szemem a 4 méternél előbbre akarok látni :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#21) donki válasza bitpork (#20) üzenetére


donki
aktív tag

Szerezz valahonnan napszemüveget, akkor nem vakulsz el. Ráadásul mindegyiknek van valami speckója is ezen felül. Nekem az vált be, amelyik a közelben levő tárgyakat mutatja. Jóval könnyebb a lootolás...

(#22) donki


donki
aktív tag

Hát én kb. 20. szintű vagyok, most álltam be a cleric faction-be és pont ugyanolyan gyenge vagyok mint eddig.
Úgy gondoltam, hogy ezen semmilyen páncél sem segít, úhogy az összes pénzemet (kb. 20 ezer elexit-et halmoztam fel) kábítószerre (elex és heavy elex italokra) költöttem. :) Hát most az upgrade-elt fegyverekkel két-három lövés egy szörny :) Nincs mese, ebben a játékban drogozni kell...

(#23) scyllafren válasza donki (#22) üzenetére


scyllafren
senior tag

A statok csak arra valok, hogy unlockoljanak skilleket es equipmenteket. +50 ero nem ad magaban semmit.
Az elemental fegyvereket nem blokkolja a pancel, ami alapbol 1-1 aranyban csokkenti a sebzest. Pl van egy 20-at sebzo fegyvered, ellennek van 25-os pancelja, akkor csak a kombo vegefele tudod sebezni, mivel a kombo-meterrel no a sebzesed is. Ha lesz egy 30-as fegyod, akkor 5-ot mar az elso utessel is sebzel. Energiafegyverrel, vagy hasonloval meg beutod a teljes 30-at (ha nincs elemental vedelme).

En 8-ason alltam be Clericnek, egybol 10 lettem :) Psi amplifiert kertem, a black hole skill brutalis :) Csak nem szabad kozelre loni, mert teged is sebez :D

Es igen, a jatek felenel a legjobb befektetes a skill es stat-italok. Vedd meg a stat-ital receptet, mivel azzal olcsobb, mint nullarol. 1 small elex ital 1 vodka, 2 natural elex, 1 elex ital 2 vodka, 4 natural elex. Ha kombinalsz 2 kicsit, ahhoz kell meg 2 natural elex. Igy ha egybol kozepeset csinalsz, megsporolsz 2 natural elexet. A kicsiket viszont ha talaltad, erdemes kombinalni. 2 statpont tobbet er, mint 200xp :)

Veletlen talaltam egy bugot: a psi italokat 1-1-be lehet upgradelni, igy 10 minorbol 10 powerfult lehet csinalni, es semmi mas nem kell hozza :) Tuti kipatchelik hamarosan, hasznaljatok ki :D

(#24) donki válasza scyllafren (#23) üzenetére


donki
aktív tag

Én tökéletesen értem a játék harc- és fejlődésrendszerét, de nem értek vele egyet.
Minden frakció küldetéseit teljesíteni akartam, ezért a küldik nagy részét be akartam fejezni, mielőtt csatlakozok bárhová. kb. 18. szintig bírtam idegekkel, aztán csatlakoztam a clericekhez.
A fejlődésem így nézett ki: minden statot 30-ra húztam, hogy a megfelelő skilleket el tudjam sajátítani. Ez 100 pont (10 szint). Ezután elpazaroltam még pár pontot str-re és con-ra, majd gyűjtögetni kezdtem a pontokat.
Kitérőként megjegyzem, hogy a kézifegyveremmel csak maximum combo esetén tudtam sebezni, és minden harc sokáig tartott, unalmas volt. Inkább elszaladtam amikor csak tudtam.
Amikor csatlakoztam a cleric frakcióba, kiválasztottam a plasma rifle-t fegyvernek, mert annak volt a legnagyobb alapsebzése. Rájöttem, hogy a leggyengébb szörnybe is bele kell pumpálni 10-20 töltényt, ami azt jelenti, hogy egy darab trash legyőzése legkevesebb 100 elexitembe kerül. (hangsúlyozom, ezek trash szörnyek)
Na akkor upgrade-eljünk. Utólag nem tudom mennyi volt a követelmény, de ha jól emlékszem 60 körüli dex és 40 int. 30-as stattól számolva ez további 40 pont, ami 80 stat pontba kerül, tehát 18. szintre jöhet össze, (ha másra nem költöttem volna).
18. szintig vagy jelzálog hitelt veszek fel töltényre, vagy minden szörny elől elszaladok, vagy tovább kombozgatok a baltámmal.
De még az első tier sem gazdaságos, jobb azonnal a tier 2 (67 dex, 45 int) (22-23. szint) fejleszteni, csakhogy 60 felett már 5 pont kell minden stathoz. Viszont egy gyenge szörnyet ekkor már 2-3 lövésből el tudok intézni.
18. szintig a fegyvereknek olyan feelingjük van, mintha valami gyerektől csórtam volna el a műanyag puskáját, és nekem kell kiáltani hozzá, hogy durr-durr. Jobban tetszett volna, ha nem a fegyver viselését korlátozzák, hanem csak nyersanyag követelménnyel az upgrade-elését. Abban az esetben a névvel ellátott fegyverek megtalálása is örömet okozott volna, nem csak az árcédulájukat tekintettem volna meg. Mert jelenleg egy 80 str/70con fegyver kb. annyi örömet okoz, mint 2 karton cigi, mindkettőt eladom...
Tetszik a veszedelmes légkör, de ha túlzásba viszik, akkor nagyon hamar unalmassá vagy bosszantóvá válik.
Na mindenesetre 1 szintnyi stat pont kb 2300 elexit, ha pure elex-et veszünk és craftolunk. Tehát 10 ezer elexit-ből 5 szintet spórolunk.
Ki fogom próbálni berserkerrel is. Ha nem kell lőszerre költeni, akkor még több marad italra...

[ Szerkesztve ]

(#25) _drk válasza donki (#24) üzenetére


_drk
őstag

Én még az elején szenvedek, de már nem értem hogy vannak küldik ahol leírják csak magas szinten menjek oda, de akkor mit csináljak a legelején? Érdemes kimenni egy companionnal és a szörnyeket végig ölni?
Mondjuk a Raptor-ok őt is megölik rögtön.

Ami külön tetszett hogy oda van írva a Suggestion, már a legelején, mondjuk a kocsmáros küldetésnél ezt kb 6-7 szinten sikerült megcsinálnom, de az egy Clerik-es skill, tehát rajta nem is tudtam volna használni :D

(#26) donki válasza _drk (#25) üzenetére


donki
aktív tag

A companion csak elájul és egy idő után magához tér, akár csata közben is. Ha addig az ellenfél körül szaladgálsz, akkor újra bekapcsolódik. Kitartással a legtöbb szörnyet (amit egyáltalán sebzel) le lehet amortizálni. Minden küldit csinálj meg amit tudsz. Ha túl erősek az ellenfelek, csald oda őket egy trollhoz, vagy más erős mutánshoz.

(#27) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Meg nem szabad elfelejteni a jet-pack-et sem! Fel egy ház v szikla tetejére és onnan lehet nyilazni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#28) donki


donki
aktív tag

Mindent összevetve a harc elég szélsőséges. Vannak olyan fegyverek (plasma rifle, flame thrower) amiknek minden egyes támadása 100% knockdown, az ellenfél a harc teljes ideje alatt harcképtelen.
A játék elején nagyon nehéz a harc, aztán fegyver upgrade után hirtelen átmenet nélkül nagyon könnyű. Egy nagy harci robotot 2 vagy 3 lövésből megölök.
Komoly balance problémákat látok.
Különös módon a játék úgy is jó tud lenni, hogy gyakorlatilag minden fontos része (inventory, fejlődés, combat) elég gyengére sikerült.

(#29) donki


donki
aktív tag

Cleric upgrade-et (enchant) csak közelharci fegyvereken lehet végezni?

(#30) scyllafren válasza donki (#28) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ez azert van, mivel egy nem elemental fegyverrol elementalra valtasz, es az ellen keves enemynek van ellenallasa. Es ha a bekapott sebzes tullep egy bizonyos szintet, akkor azzal altalaban knockdown effect jon elo. Probaltad mar ugyanazt a fegyvert elementalis sebzessel es anelkul? Pl egy kard.

(#31) bitpork válasza donki (#29) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha elementalra gondolsz akkor igen. A lőfegyvereknél (papi) a sebzés megy a 100-s határig, ami megint nem olyan nagyon rossz ha pl lehet vele burst fire módban küldeni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#32) _drk


_drk
őstag

Mágia mennyire működik?
Nem nagyon akarok lövöldözni, inkább a berserk vonalon mennék tovább.

(#33) bitpork válasza _drk (#32) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Elég so-so lett. Én imádom mindenhol a varázslatot, de itt valahogy elkerültem. Van tán 2 spell amit érdemes és élvezetes használni, de inkább a fegyver enchantra érdemes gyúrni szerintem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34) scyllafren válasza _drk (#32) üzenetére


scyllafren
senior tag

Jo a magia/PSI (En utobbit hasznalom, mivel Cleric vagyok), csak arra keszulj fel, hogy (eddig) egy darab PSI regen gyuru kivetelevel nincs regen. Vagy alszol, vagy potionbol tolod vissza.

(#35) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Valaki meg tudná mondani, hol lehet kikapcsolni a Target Lock-ot? Sehol sem találom a beállítások között.
Társak felszerelését, taktikáját lehet valahol változtatni?
Ha beállok egy frakcióba, utána a többi frakció városaiba beengednek?
Az Abessa előtt ácsorgó Huntert és Coopert (már kiengedték a városból) kinyírták a muntánsok. Vesztettem ezzel küldetéseket (a hamisított ID-t már átadtam)?

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#36) ArtMooney válasza GypsFulvus2 (#35) üzenetére


ArtMooney
tag

Hali, az első kérdésedre a válasz: játék közben Esc --> Difficulty --> Close Combat Focus --> Manual-ra kell állítani.
A többire majd más talán tud valamit mondani. : )

(#37) bitpork válasza GypsFulvus2 (#35) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Beengednek. Lesz egy pontja a main missönnek ami miatt ez elengedhetetlen. Csak a választott frakción kívüli skillek , specializációk és jobb felszerelések nem lesznek elérhetőek ahogy látom.

Ha a társak felszerelését meg tudod változtatni, kérlek írd meg mert nem lenne rossz :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#38) GypsFulvus2 válasza bitpork (#37) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Köszi mindkettőtöknek!

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#39) scyllafren válasza GypsFulvus2 (#35) üzenetére


scyllafren
senior tag

Tarsak nem manipulalhatoak semmilyen modon. Max a kuldijuk megcsinalasa - talan - ad nekik valamit, de eddig nem lattam/olvastam ilyesmit.

(#40) GypsFulvus2 válasza scyllafren (#39) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Kár, mert a máguslány kicsit furán néz ki a sivatagban mezítláb... :)
Azért jó kis játék, a hibáival együtt; visszahozta a jó kis Gothic hangulatot. Ja, és abszolút megdöbbentő, hogy eddig szinte teljesen bugmentes; nem is értem, mi történt a piranyákkal.?. :D

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#41) scyllafren válasza GypsFulvus2 (#40) üzenetére


scyllafren
senior tag

Volt benne par bug :) Pl a legkisebb Cleric "mana" potiont chemistryvel megcsinaltad, es 1:1 aranyban lehetett felturbozni maxra. Volt olyan, hogy bevetted a haggle skillt, ami -% minden árra, de ha bevetted, eltuntek a 1 elexites targyak, pl ammo. Szerencsere ezeket ki-patch-eltek, de meg van jopar.

(#42) donki válasza GypsFulvus2 (#40) üzenetére


donki
aktív tag

Kisebb bugból azért akad bőven.

(#43) GypsFulvus2 válasza donki (#42) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Játszottatok a Gothic 3-mal közvetlenül a megjelenése után? Na, ami az Elexben van az kb. úgy viszonyul ahhoz, mint hangyafing a tornádóhoz. :D
Amúgy az ilyen különbözű puhaságó WC papírokra, lámpaolajra, régi papír és fémpénzekre, gyerekjátékokra stb. stb. szükség lesz valami craftinghoz, vagy eldahatom az összes kacatot, mint a cigit is?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#44) bitpork válasza GypsFulvus2 (#43) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Eladni kő. Bár amennyi cigit és wöcepappert összeszedtem alul felül elrohadtam volna még digitálisan is ha elhasználom :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#45) GypsFulvus2 válasza bitpork (#44) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Köszi! És ezeknek az "unusable first aid kit" -eknek lesz valami haszna, gyűjti valaki?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#46) donki válasza GypsFulvus2 (#45) üzenetére


donki
aktív tag

cleric-ként játszva én semmi hasznát nem vettem, mindig eladtam.

(#47) Desy


Desy
tag

... végre megint egy játék, amit nem tudok irányítani és ezért nem is kell /tudok játszani vele. :O :K Marad egy csomó időm másra. A manus páncélja viszont nagy tetszik. Talán, vannak ennél izgalmasabb darabok is... mindegy. Kiszedni úgy se tudom. A design viszont jó.

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#48) Departed válasza Desy (#47) üzenetére


Departed
őstag

Hát igen, nem túl játékosbarát a játék én is abbahagytam már egy ideje. Kérdés hogy miért nem szempont egy fejlesztőcsapatnál hogy az legyen.. :U

(#49) scyllafren válasza Departed (#48) üzenetére


scyllafren
senior tag

A tipikus valasz erre az lenne hogy "Git gud" :) En se vagyok egy asz az ilyen jatekokban, de ha szerzel egy companiont, es megvalasztod az ellenfeleidet, akkor relativ hamar lehet szerezni tavolsagi fegyver(ek)et, amivel sokkal jatszhatobb lesz :) Bow, gun, rifle, valamint "magic"-et is lehet vagy a berserkererektol vagy a clericektol. Ezek egyike se hasznal staminat, es "csak" celozni kell.

(#50) Departed válasza scyllafren (#49) üzenetére


Departed
őstag

A "Git gud"-ot az a játék érdemli meg amelyik nem utálatos a játékossal. Ilyen mostanában az Assassin's Creed Origins, ahol remek a harc és nem vág pofon folyton a játék, hanem szórakoztatni igyekszik. De sok ilyen van.

A másik ami miatt abbahagytam hogy extrahamar eljutottam bárhova, a nagy világ csak illúzió.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  ELEX (PC, XO, PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.