Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-10 15:42:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

(#18951) Rico33 válasza Janesz1981 (#18950) üzenetére

Rico33
(aktív tag)

Ha jól megnézed, pontosan az általad preferált v3-at linkeltem ;]

(#18952) Janesz1981 válasza Rico33 (#18951) üzenetére

Janesz1981
(tag)

Lehet de köze nincs az általam linkelt alibabáshoz :] Most nézegetem épp már van feliratos fémpalástos is és a képeket nézve anyaga is impozánsabbnak hat mint a jelenlegi ft-s verzióké. Ja még valami. Van ilyen agymenésem engem zavar a szívó hang. Jelen esetben GS-nél. Megnéztem és ha vékony szövetet lyuk elé rakok ahol beszívja levegőt drasztikusan csökken ez a "zaj". Ez a kazán azért is lenne jó mert ahogyan meg van oldva levegőzés raknék alá valami gyűrűt még nem tudom milyen anyagból "kitömítse" lyukakat de még elég levegő tudjon bemenni. Kíváncsi leszek hozza e majd a várt hatást zajszűrésben :D

(#18953) Rico33 válasza Janesz1981 (#18952) üzenetére

Rico33
(aktív tag)

Oké, nincs köze hozzá...azt veszel amit akarsz...

(#18954) xxxjjjkkk válasza Janesz1981 (#18952) üzenetére

xxxjjjkkk
(senior tag)

Ha jol ertem mit akarsz, lyukat tömni forrasztopakaval szoktam, egycsöpp ès kèsz.

Amugy aliról mennyibe kerül?
Nem látok árat.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#18955) Janesz1981 válasza Rico33 (#18953) üzenetére

Janesz1981
(tag)

Most meg ne sértődj, semmi rosszindulat vagy lekezelés nem volt válaszomban. Ha megnézed amit linkeltem alibabás piros gumigyűrűs, anyaga is mattosabb valamint erre 22mm-t írnak átmérőre. A lényegen nem változtat, hogy várok még mindenképp amíg letisztul kínálat belőle és rostálódik férgese :]

(#18954) xxxjjjkkk: több időt nem szánnék kifejtésére ha nem para, ha működik majd leírom hátha valakit érdekel. :]
alibaba nagyker ahogy nézem úgy kb 10-et mindenhol rendelni kell legalább. Árakat valahol írnak valahol nem.

[ Szerkesztve ]

(#18956) WOT-H-A-C válasza Janesz1981 (#18955) üzenetére

WOT-H-A-C
(addikt)

Alibabán nagy mennyiségben rendelsz van kivétel de többnyire nagytétel. Viszont van aliexpress ami alibaba kicsiben. Az alis regeddel oda is betudsz lépni, de figyelj oda milyen eladótól rendelsz minimum 6-7000 rendelés minimum 96-97% pos. feedback és olvasd el a negatìvokat hogy mire panaszkodnak!!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#18957) xxxjjjkkk válasza Janesz1981 (#18955) üzenetére

xxxjjjkkk
(senior tag)

Igen,pont ezért kérdeztem hogy mennyi

(#18958) hege01

hege01
(tag)

Sziasztok,

Gt-hez keresek egy olcsó, egyszerűen használható mechát, 18650-es akkuval használnám.
FT-ről tudnátok ajánlani valamit?
Mennyire kényelmetlen a talpkapcsoló, van e nem talpkapcsolós, kell e hozzá más kiegészítő is?
Még nem volt mechám, ezért ez a sok kérdés.

Köszi

(#18959) agent_k válasza hege01 (#18958) üzenetére

agent_k
(senior tag)

nemesis-re rákeresel itt a fórumon mindent megtalálsz.

(#18960) redingitell válasza hege01 (#18958) üzenetére

redingitell
(aktív tag)

Gus, Nzonic, amikkel jól is mutat. A zsebzár funkció klasszisokkal jobb mint a nemesisé, valamint mindkettő mágneses kapcsolóval kapható.
A nemesis néppszerű volt 1 éve nagyon, de szerintem azóta 1000 más, jobb klón került a piacra

(#18961) hege01 válasza redingitell (#18960) üzenetére

hege01
(tag)

Köszi, megnézem őket.
Ez pl. nem ajánlott?

(#18962) agent_k válasza hege01 (#18961) üzenetére

agent_k
(senior tag)

Ha az alapján döntünk, hogy melyik készülék mikor jött ki, akkor nem ajánlott, mert ez régebbi, mint a nemesis.

(#18963) Remusz911

Remusz911
(veterán)
LOGOUT blog

Na elkelt a szuka (stuka ), ecf-en a kopottas.

3900ft-ért hirdettem, végül elbarteroltuk aroma + vatelin

45 ml különféle aroma, ami neki annyira nem tetszett, nekem igen (persze megszaglasztam, kostolgattam ), BF és flavourart, állítólag fél évesek sincsenek és hűtőben voltak

illetve 3 kis lap juwel és egy zacskonyi valami másféle vatelin (ez sokáig elég lesz nekem talán évekre )

szóval kb 6500 Ft értékű csere árút kaptam, jó biznisz volt

a 45 ml aroma pedig a 2015-ös évre lesz elég (persze esetleg veszek hozzá ezt-azt )

https://hardverapro.hu/apro/keresek_msi_gx_740-hez_valo_lehetoleg_gyari_toltot/friss.html

(#18964) Peti78

Peti78
(őstag)

Sziasztok!
Milyen VV/VW Mod -ot (18650) ajánlanátok 30-40 dodo környékén? Lehet marok, cső, a lényeg, hogy hozza egy siegelei zmax "minőségét" és tulajdonságait! Nem bánnám, ha fasttechről tudnátok ajánlani valamit.
Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#18965) ati2 válasza Peti78 (#18964) üzenetére

ati2
(őstag)

Szerintem használd a keresőt, ZMAX, Vamo, DNA kulcsszavakra, azt amelyik szimpatikus :)
Más értelmes VV most nincs, az SVD már nem ajánlott.

(#18966) hege01 válasza agent_k (#18962) üzenetére

hege01
(tag)

Nem az alapján döntök, ezért kérdeztem, hogy mi ajánlott. Nekem egyszerűen csak ez tetszett meg, de mivel nincs semmi tapasztalatom mechákkal, ezért kérdeztem. Nézegetem a nemesiseket is.

Köszi

(#18967) agent_k válasza hege01 (#18966) üzenetére

agent_k
(senior tag)

Én nem rád ugrottam, hanem, hogy ajánlottam egy elterjedt sokak által használt kipróbált mechát és jött az, hogy az idejét múlt, mert a talpkapcsoló...
Minden talpkapcsolónak van egy záró mechanizmusa, egy sajátossága. Az egyik ilyen a másik olyan.

Például a talpkapcsoló moddolása után a kayfun súlyát is megbírja a szerkezet nyitott állapotban.
https://www.fasttech.com/p/1558901

(#18968) Dany007

Dany007
(veterán)

No jelentem immár 4 hete szívok e-cigit.
Egy Helix V3 + eGo 1100-as akksival (a héten újítottam valami alsó kazános típusra).

A részleges átállás már másnap megkezdődött. Onnantól kezdve csak pár szálat szívtam el egy nap... Aztán pár nappal később már lecsökkent napi 1 szál cigire!
Aztán 3 héttel később, most kedden elfogyott a cigim és azóta kizárólag e-cigit szívok. :R

Eszméletlen jó. Az előnyöket nem is sorolom, itt mindenki tudja. A lényeg, hogy csatlakoztam a klubbhoz.
Persze még nikotinost szívok, de tervezem, hogy idővel fokozatosan csökkentsem a nikotin tartalmat és, hogy arról is leszokjak. Jelenleg a 11mg/ml-est tolom, ahogy néztem ez a második leggyengébb. Szóval nem vészes.
Nagyon bejön ez a sokféle íz és lehetőség. Na meg hogy mostmár a cégnél is az irodában ülve tudok cigizni. :D
Meg szvsz elegánsabb is ezt szívni, mint a hagyományos cigit.

(#18969) xxxjjjkkk válasza agent_k (#18967) üzenetére

xxxjjjkkk
(senior tag)

Ezaz veszekedjetek egy talpkapcsolon :D

(#18970) M_o_g_y_i válasza Peti78 (#18964) üzenetére

M_o_g_y_i
(őstag)

EZT nézegetem most, amolyan "ütöm-vágom" napi használatra szánt cucc lenne.

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#18971) Dany007 válasza M_o_g_y_i (#18970) üzenetére

Dany007
(veterán)

Hadd kérdezzem már meg, mire jó a fesz szabályzás?
Kollega is újított egy ilyen fesz szabályzós akksira... De nem értem mire jó? Beállította egy értékre és ott használja, pont.

Egyébként ha már itt vagyok és kérdezek... Azt szeretném kérdezni, hogy mi a következő lépés? A következő lépcsőfok? Valami komolyabb cuccot terveznék jövőre...
Jelenleg a Helix V3 és egy alsó kazános alap cucc van egy alap eGo 1100-as akksival.
De jövőre szeretnék "szintet" lépni. Valami komolyabb cucc felé.

Kérdés, hogy van-e értelme és mi lenne az? Ami szempont, hogy nagyobb tartálya legyen. A jelenlegi leírás alapján 1,6ml-es.

(#18972) agent_k válasza xxxjjjkkk (#18969) üzenetére

agent_k
(senior tag)

Itt valamit félreértettél. Kolléga az egyik oldalról világította meg a dolgot én meg a másikról.

Dany007

Az az értelme, hogy az akkuk merülnek 4.2-ről lefelé. A feszszabályzó ezt kiküszöböli és mindig a beállított feszt adja rá a tekercsre, akár 4,2 fölé is.

Spinner II + aspire, nautilus, ami tetszik. Viszont 1,6ml-nél nagyobb űrtartalommal rendelkező porlasztók már nem igazán fognak jól kinézni egy ego féle átmérőn. Persze itt majd lesznek olyanok, akik linkelnek iszonyat fejnehéz konfigokat, de a szépérzékre hagyatkozva könnyű dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#18973) Tomics válasza Dany007 (#18971) üzenetére

Tomics
(addikt)

ahogy kicsee is írta, spinner 2 akksi + aspire natutilus mini vagy sima - ez most a menő.
Én is erre váltottam ego + aspire bdc-ről, jobb élmény, de az igazi ugrást majd az adja mikor v/w vagy mecha moddal magadnak tekersz, plusz magadnak kevered ki a liquidet - legalábbis ahogy utánanéztem. én már meg is rendeltem kínából a kis rba klónom, várom :)

[Xbox GT: Tomics] [Hearthstone BT: tomics#2849]

(#18974) Fricy78 válasza Dany007 (#18971) üzenetére

Fricy78
(tag)

Gratulálok.

A szintlépés kinek mit jelent. Te fogod tudni, hogy mit érzel. Kipróbálhatsz többféle kazánt, varivoltos egot, vagy modot, esetleg felújítható kazánt, mechanikus modot. Mindez attól függ, hogy mennyit költesz rá, hobbi lesz-e? Vagyunk itt már többen is, akiknek a cuccai közelítik, vagy meghaladják a 100 000 Ft-ot, van akinek 10-15 a cuccainak értéke. Nekem hobbivá vált, bár ész nélkül nem költekezek.

A fesz. szabályozás arra jó, hogy megtaláld, hogy neked milyen feszültség értéknél ízlik leginkább az íze, vagy a gőze.

Én mechát és VW modot használok jelenleg, de én is feszszabályozós egoval kezdtem, illetve helixel. A VW-nél, ha kazánt cserélek, akkor ugyanannyi teljesítménnyel hajtja meg a másik kazánt is, mint az előzőt, emiatt ugyanolyan ellenállás mellet nagyjából ugyanazt a ízt és gőzt kapom. Nagyon nem szoktam állítgatni a teljesítményt.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#18975) Remusz911 válasza agent_k (#18972) üzenetére

Remusz911
(veterán)
LOGOUT blog

A kanger t3s pl 4 ml-es és ego mereten is szép.

https://hardverapro.hu/apro/keresek_msi_gx_740-hez_valo_lehetoleg_gyari_toltot/friss.html

(#18976) Fricy78 válasza Tomics (#18973) üzenetére

Fricy78
(tag)

Itt a nautilus mini egy ego méretű akksira rakva (az alsó a mini, a felső a sima nautilus).

[ Szerkesztve ]

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#18977) WOT-H-A-C válasza Remusz911 (#18975) üzenetére

WOT-H-A-C
(addikt)

:Y t3s 4ml

2.5 eset láttam csak idáig...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#18978) xxxjjjkkk válasza WOT-H-A-C (#18977) üzenetére

xxxjjjkkk
(senior tag)

Vivi novak hogy eltüntek, pedig régebben az volt a "legjobb"

De ez az aspire szerintem rohadt drága

[ Szerkesztve ]

(#18979) DeltaPower válasza xxxjjjkkk (#18978) üzenetére

DeltaPower
(őstag)

Jó azt most is (én még azt használok), de a nautilus állítólag jobb :) Majd karácsonyra meglepem magam eggyel.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#18980) kisgyerek85 válasza xxxjjjkkk (#18978) üzenetére

kisgyerek85
(senior tag)

Sokáig kedvenc, legmegbízhatóbb patronom volt, aztán jött a taifun klón. Azóta pihen szegény, de 2. számú vésztartaléknak még megvan :)

(#18981) Dany007 válasza Fricy78 (#18974) üzenetére

Dany007
(veterán)

:R

Húh éreztem én, hogy ez komolyabb annál, mintsem veszek egy random valamit és szívom.
Az a helyzet, hogy én jelenleg is jóval többet szívom, mint a sima cigit... :D Egyszerűen tetszik / ízlik... Jó érzés.

Volt egy random Kanger patron nálam pár napig próbára, de nagyon nem jött be. Egyrészt alig éreztem ízt, másrészt mocskosul marta a torkomat. Egyáltalán nem volt jó.

Most pont egy ilyet használok. És egészen jó. Talán kevésbé sűrű a füstje mint a Helix v3-nak, de jobban lehet szívni. Az íze is jó.

"vagy meghaladják a 100 000 Ft-ot"

wow!

Azért nyilván ennyire nem gondonék. : ) De egy pár tizes belefeccölnék egy jó rendszerbe... majd jövőre. Nyilván most kezdem kitapasztalni mi lenne az ideális. Pl nem ártana egy kicsit erősebb íz érzet. Bár a jelenlegivel sincs sok gondom. De ha lehet fokozni. Meg egy kicsit több TH is kéne.

Amit észrevettem, hogy mindegyik patron akkor nyomatja a legjobban a cuccot ha kb fullon van töltve. A Helxinél akkor amikor a felső fűtőszállal van egy vonalban a liquid is. Akkor jól jön és finom. Ha már lejjebb csúszik a szintje akkor már gyengébb és jobban is kell szívni.
Most valamiért ezt az alsó kazánost - amit az előbb linkeltem - is hasonlónak találom. Nem értem mért. Ha rátöltök akkor mindig jobbnak érzem és erősebb is a cucc.

@kicsee:

Ez a merülés dolog ez érdekes. Még nem tűnt fel. Mondjuk én minden nap töltöm este. Elvileg 2 napot kibírna, asszem volt már, hogy elfelejtettem tölteni és gond nélkül kibírta a második napot is, pedig kb egész nap a számban van. :D

@Tomics:

Na ilyet újított kollégám. Mármint akksiban. Patronban meg valami hasonlót, mint most az enyém. Kipróbáltam egyszer, annyira nem voltam elájulva tőle.
De maga az akksi tetszik, bár abból is valami komolyabb kinézetűre gyúrnék. :D

Nemtom, de a moddolásba azért nem mennék bele. Kéne - majd - valami szabályozható akksi, ami szépen néz ki, de azért szolidan... Meg valami nagyobb tartájos patron.
Jelenleg az 1.6-ost naponta 2x töltöm hogy elég legyen... Na persze ezt azért majd vissza akarom fogni...
Az se gond ha vastagabb, mint a mostani ego-m, sőt. Az a spinner 2 is vastagabb. Az még teljesen jól kezelhető, zsebre rakható. A súly már más kérdés. Az is lehet több.

Egyelőre még a lquideket is csak próbálgatom. Ami bejött nagyon az a burbun vanília, a cherry meg a cherry cigar. Mindegyik a MeDo premium liquid típusból. Próbáltam még az áfonyát, az se rossz. Az Apple mix már kétesélyes, annyira nem jött be. Plusz a Dunhill mentol. Na az nagyon komoly cucc. : )
De próbáltam már random forrásból (nem volt rajta cimke) sárgadinnyést meg barackosat... na azoktól a hányinger jött rám, gusztustalan. Nem bírtam.

Szerk.:

Egyébként rohadtul meglepődtem, hogy át tudtam szokni... Az elmúlt 16 évben nem telt el úgy 2 óra, hogy ne gyújtottam volna rá... Erre most pár hét alatt teljesen abbahagytam a hagyományos cigit. Persze nikotinosat szívok, de abból is csak a 11-est...

[ Szerkesztve ]

(#18982) DiamondBack válasza ati2 (#18965) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

1 éves az svd-m és semmi baja. Ki által nem ajánlott? :)
Párom vamo-ja sokkal gagyibbnak tűnik kidolgozottságra, munkatársam zmax-a pedig fél éves és mindenhol le van kopva a festék... (persze mindhárom klón) Ha ma vennék újra ezt venném.

[ Szerkesztve ]

(#18983) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

(#18984) Tomics válasza Dany007 (#18981) üzenetére

Tomics
(addikt)

Hát elsőre nem egyszerű a téma az biztos. Ajánlom az ecigifórum.com olvasgatását ha ennyire érdekel a téma, van sok jóféle leírás ott. Az a baj hogy neked kell kitapasztalni melyik az ízlésednek megfelelő kazán. Aspire nautilust ajánlom továbbra is, integráltas patronok között az egyik legjobb. Akksiban meg ha komolyabb tudású kompaktot szeretnél akkor talán az iStick

Én is azt mondtam pár hónapja hogy nem moddolgatok soha, elég lesz nekem az integrált.de sok olvaagatást utánajárást követően rászánom magam... Más világ, új élmények. Nálam ez már hobbivá vált, szerintem nálad sem lesz ez másképp olvasva az érdeklődésed...:)

Én is könnyen leraktam a cigit, volt néhány visszaesésem az analógra ami először mámorosan jó volt aztán átment undorrá, egyedül piázgatásnál veszélyes a rágyújtás lehetősége nálam

[ Szerkesztve ]

(#18985) Peti78 válasza ati2 (#18965) üzenetére

Peti78
(őstag)

VAMO-ból melyik széria ajánlott, és melyik kevésbé? Mintha olvastam volna, hogy némelyik problémás

(#18986) zodo válasza Peti78 (#18985) üzenetére

zodo
(veterán)

Állítólag mind problémás de ez igaz más készülékekre is amúgy elektronikailag pl a v6 jó vétel.

Szerk:

Boombasticc ha visszaolvasol akkor rájössz hogy a mostani beszerzések akár egy héten belül megadják magukat ill. kezd eljárni felette az idő.
Viszont az új SVD2.0 a DNA elektronikával már erős belépés a mai mezőnybe.

Nivel V3 azzal a két csavarral, hát ízlések és pofonok. :)

[ Szerkesztve ]

(#18987) Remusz911 válasza DiamondBack (#18983) üzenetére

Remusz911
(veterán)
LOGOUT blog

hú ez komoly cucc, tetszik :R

(#18988) Peti78 válasza zodo (#18986) üzenetére

Peti78
(őstag)

A v6-ről néztem video-t, ahol az illesztés stabilitására volt panasz.
Erről van valakinek tapasztalata, véleménye?

(#18989) zodo válasza Peti78 (#18988) üzenetére

zodo
(veterán)

Eddig az az egy, videóban szereplő példány "eset" szét míg többen jelezték hogy az övék míg bírja és nyoma sincs hogy szétessen.
Rugón kell esetleg gyengíteni de szerintem ha a fél év gari alatt nem esik szét akkor már nem is vagy addigra már nem kár érte.

(#18990) ati2 válasza DiamondBack (#18982) üzenetére

ati2
(őstag)

Mázlid van, másnak beszarik az SVD gombja, elég sokan panaszkodtak itt a topicban rá. De a fő probléma, hogy satuban sem lehet szétszedni, javíthatatlan.

#18985 Peti78: Nincs nagyon olyan hogy ajánlott, mind megpusztul a Vamo-ból is, mint a legtöbb VV mod.
De egy V5 22$, V6 28$ és 11$ a csere V5 panel, szétszedhető, javítható. A V6-ot most dicsérik hogy jobb mint a V5, tartóssági tapasztalat nincs még.
Ha "örök élet" kell, akkor egy jó mecha + kick.

(#18991) Dany007 válasza Tomics (#18984) üzenetére

Dany007
(veterán)

Köszönöm! Nézelődök folyamatosan.

" Az a baj hogy neked kell kitapasztalni melyik az ízlésednek megfelelő kazán."

Na ettől féltem én is, de amúgy teljesen így van, mindenki ezt mondja. Csak ugye az sok sok pénz meg idő meg miegymás. :) Majd azért alakul.
Ezt a nautilust is néztem és tényleg komolynak látszik.

Azért azt nem szeretném, hogy hobbivá váljon :D Mert részben a költségcsökkentés volt a cél. Na meg hogy egészségesebb legyen a dolog valamivel.
De persze ismerem magam és ha rákattanok valamire akkor nehéz visszafogni magamat. Főleg ha valami tech cuccról van szó.

Egyébként néha nekem is eszembe jut a cigi. Sőt, múlthéten mikor fentvoltak anyámék kértem is egy szálat, de igazából eléggé szarul éreztem magam tőle. Meg már hiányzik az íz is. Úgyhogy igazából el se tudtam szívni egy egész szálat. Pedig akkor még csak pár napja volt hogy a reggeli sima cigimet se szívtam el.
A piás részben igazad van, mert 1-1 sör után tényleg vágyik még rá az ember, de igazából ez már nem vészes. Leküzdhető. Mondom ezt úgy, hogy soha nem bírtam ki pár óránál tovább cigi nélkül...

(#18992) csakb válasza Dany007 (#18991) üzenetére

csakb
(őstag)

"Csak ugye az sok sok pénz meg idő meg miegymás. :)"

Mennyi cigit lehetne venni abból a sok pénzből? :)

Ha jobb, több ízt, TH-t akarsz, és van egy minimális műszaki érzéked, akkor integrált helyett vegyél egy GS klónt. Persze végigjárhatod a szamárlétrát, de előbb-utóbb úgyis az RBA-knál fogsz kikötni. :)

(#18993) Dany007 válasza csakb (#18992) üzenetére

Dany007
(veterán)

Az tény. Bár én sodort cigit nyomtam, azt is kb felesbe. Tehát olyan havi 10-15k körül megállt a történet... De így is sokkal olcsóbb az igaz.
Inkább végigjárom a létrát szépen lassan, aztán majd meglátjuk. Nem akarok egyből belecsapni a lecsóba. Inkább maradok a fokozatosságnál. :)

Mondjuk az íz meg a füst a liquidtől is függ. Ugye azt már olvastam, hogy a VG és PG között mi a különbség. Na most pl Dunhill mentolból vettem egy adag VG-t és PG-t is. De nem vettem észre érdemi különbséget. Talán a PG-nek tényleg jobb az íze, de szvsz semmivel se ad kevesebb füstöt.

Ja és a legjobb, hogy külföldi oldalon láttam lehet fű ízű liqudet is rendelni. :D Sőt még leírást is találtam arra, hogyan lehet fűből liquidet csinálni. :D Azért ez nem semmi... Bár én már 4-5 éve nem szívok ilyesmit, de nyilván első kérdésem az volt hogy van-e ebből füves, mert az íze azért hiányzik. :D

(#18994) slyowich

slyowich
(csendes tag)

Sziasztok!

Meg uj vagyok a temaban de elerkeztem egy szintlepeshez nagyon megtetszett ez : http://www.vapevendor.co.uk/index.php?route=product/product&path=72_75&product_id=75

meg is rendeltem... de akksit nem rendeltem mert draganak talaltam es csak annyira lennek kivancsi hogy ti mit ajanlanatok hozza...termeszetesen a leheto legolcsobb megoldasok erdekelnek :)

Valaszaitok elore is koszonom

Udv : slyowich

(#18995) Remusz911 válasza Dany007 (#18993) üzenetére

Remusz911
(veterán)
LOGOUT blog

nahát erről Még nem hallottam, Mari honalja aroma

veszek majd. :D

(#18996) Tomics válasza Dany007 (#18993) üzenetére

Tomics
(addikt)

Nikotinos liquidet ne rendelj külföldről ha lehet, mert ugye ez itt nálunk tiltott dolog. Legalábbis EUn kívül semmiképp

[ Szerkesztve ]

(#18997) neko18 válasza Tomics (#18996) üzenetére

neko18
(senior tag)

A nálunk lévő forgalmazása tiltott tudtommal :)
EU-n belül nyugodtan rendelhet, ha megbízható az oldal :)
pl:
eulifa (ennek még magyar oldala is van)
pink mule
inawera

A magyarok is úgy oldják meg, hogy kiteszik szlovákiába a céget és így megtudják kerülni a dolgot :)

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#18998) Dany007 válasza Tomics (#18996) üzenetére

Dany007
(veterán)

Heh? Sima webshopból rendelem... Aztán hogy azok honnan hozzák mitbánom én. :)

(#18999) Dany007

Dany007
(veterán)

No, tetszetősnek tűnik ez a Nautilus Mini. Igaz, hogy ez is csak 2ml-es tartállyal rendelkezik. A sima Nautilisról azt írták hogy kevésbé sikerült darab...
Pozitívum hogy állítható a levegőztetés. Kíváncsi lennék ez milyen hatást kelthet vajon.
Ezt kéne megfejelni egy Spinner II-vel. És szerintem az elég is.

Ja és írják, hogy 1,8 ohmos. Ez miben számít? Nekem a Helix 2,4 ohmos volt ez a mostani meg 1,8...

(#19000) DonMedve válasza Dany007 (#18999) üzenetére

DonMedve
(addikt)

Veszel bele egy BVC kazánt és ugyanolyan jó mint a kicsi. ;)

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.