Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-10 15:42:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

(#18101) DonMedve válasza TazLeacher (#18094) üzenetére

DonMedve
(addikt)

Igen, köszönöm ráleltem az Úriemberre.Már beszéltem is vele, de úgy néz ki sikerült megoldani a dolgot. Remélem tartósan. :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18102) gabancs válasza Fricy78 (#18099) üzenetére

gabancs
(addikt)

Sajnos nem kapok. Csak nekem nagyon nem mindegy, hogy egy azaz egy terméken nyerek 8000 Ft-ot. Mert ha csak ezt az egy terméket kellene megvenni, egye meg a fene. De ugye kell hozzá legalább egy kazán, aksi, aksitöltő, aroma, nikotin.......sok mindent.
Ha ezt mind itthon venném meg, a gatyám is rámenne a tisztességes magyar boltosok árképzése miatt. Így már remélem belátod, hogy az a 8000 haszon már nagyon nem 8000.

Csak egy példa a sok közül.

Mennyi is itthon 10ml lötyi? Ja, mentes lötyi!
Na nekem ez kb. 160 Ft. És nem mentes.
Az sem furcsa senkinek, hogy a nullás lötyi ugyan annyiba került, mint a nikotinos (amikor még volt)? Pedig a nikotin az ár 80% (hasamra ütötem, lehet, hogy csak 70%)
Nem támogat a FT. Én sem ezeket a rablókat.

[ Szerkesztve ]

(#18103) Fricy78 válasza jim bcs (#18100) üzenetére

Fricy78
(tag)

Rátapintottál a lényegre. :)

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#18104) Fricy78 válasza gabancs (#18102) üzenetére

Fricy78
(tag)

Meg is értem amit mondasz, de nekem pl mindenem megvan hozzá, csak a mod testre van szükségem.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#18105) Esoleso válasza jim bcs (#18098) üzenetére

Esoleso
(csendes tag)

Miert kell az uvegtank? Mondjuk az teny, hogy a muanyag flakonban forgalmazott iw aroma, a muanyag tankomat szetmarta. Pl.: a sargaback, vagy a fustos szilva.

(#18106) Esoleso válasza gabancs (#18102) üzenetére

Esoleso
(csendes tag)

Azert egy uzlet mukodtetese penzbe kerul. Tovabba szamukra nem kerulheto el a vam, stb. Ha utana szamolsz, meglatod, Te sem tudnal olcsobban forgalmazni.

(#18107) gabancs válasza Fricy78 (#18103) üzenetére

gabancs
(addikt)

Akkor egy javaslat. Szigorúan az én szempontom szerint.

Ezt ajánlom

Nem azért mert FT! Hanem azért mert ennek van úgy kialakítva a kapcsolója, hogy le lehet tenni az asztalra, és nem nyomódik be. Van mellette 2 "gyűrűs" is, azokat nem szeretem annyira, mindig tekergetni kell.
Ha ezt be tudod szerezni eredetiben, mindenképen nézd meg.

(#18108) jim bcs válasza Esoleso (#18105) üzenetére

jim bcs
(MODERÁTOR)

a Natural aromák a természetes gyümlcssav miatt repesztik a műanyagot valamint a Clove (szegfűszeg) és egyes vaníliák

Üveg tankba bármit tölthetsz. Ha finomat és jót akarsz akkor BF és TPA.

-állandó nagy kedvenc:
BF Cinnamon Apple, BF Melon Natural, BF Duchess Pear Natural, TPA M Type Premium
-egyéb kedvenc:
BF Isabella, BF Watermelon, TPA RY4 Double, TPA Hazelnut, TPA Pina Colada

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#18109) csakb válasza Esoleso (#18105) üzenetére

csakb
(őstag)

A BF-nél amelyikhez nem írják explicite, hogy kárt tehet műanyagokban, azok valszeg tényleg nem tesznek kárt. Amik veszélyesek műanyagra, azok általában a természetes olajokat, savakat tartalmazó cuccok.

A BF, TPA aromákkal tényleg tehetnél egy próbát. A BF annyira tömény, hogy 100% VG-hez sem kell nagyon sok talán.

A Mysticet szintén tudom ajánlani. Drágák ugyan, de nagyon jók.

(#18110) DeltaPower válasza Esoleso (#18105) üzenetére

DeltaPower
(őstag)

Pont ezért, van egy csomó fajta aroma, amitől megrepedhetnek egyes műanyag tankok. Ez főleg olyanoknál probléma, amikhez nem lehet pótalkatrészt kapni vagy nem cserélhető a műanyag részük.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#18111) Esoleso válasza jim bcs (#18108) üzenetére

Esoleso
(csendes tag)

Igen, ertem. Van is gt-m ss palasttal, csak nem vagyok benne biztos, hogy ami szetmarja a muanyagot, az jo lesz-e a tudomnek ill. az egyeb szerveimnek, hisz ez mind megy be a szervezetbe.

[ Szerkesztve ]

(#18112) Esoleso válasza csakb (#18109) üzenetére

Esoleso
(csendes tag)

A Mysticet honnet tudom beszerezni? Esetleg kulfoldi boltokban kaphatok a fent emlitett aromak? Az aruk mar annyira nem fontos, csak talaljak vegre valami jo aromat.

(#18113) Fricy78 válasza Esoleso (#18112) üzenetére

Fricy78
(tag)

Pl. Itt: [link]

(#18114) csakb válasza Esoleso (#18112) üzenetére

csakb
(őstag)

Mystic: [link], [link].

BF, TPA: [link].

TPA külföld: [link].

BF közelkülföld, távolkülföld, eredeti forrás.

Ezen kívül itt mostanában sokan nagyon elégedettek a Pink Spottal: [link].

És a Hangsennel: [link].

(#18115) DonMedve válasza Esoleso (#18112) üzenetére

DonMedve
(addikt)

TPA-ból itt nagyobb a választék...

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18116) csakb válasza DonMedve (#18115) üzenetére

csakb
(őstag)

Istenem, ő is az 5 ml-t erőlteti? Ettől falra tudok mászni, mint a 125 g-os joghurttól, és a 9 decis tejtől. :W
Mystic dettó.

(#18117) gabancs válasza csakb (#18116) üzenetére

gabancs
(addikt)

Mistic 5ml=1300 Ft. Erre nem is mondom semmit.

(#18118) jim bcs válasza Esoleso (#18111) üzenetére

jim bcs
(MODERÁTOR)

ahhhhha na akkor mégyegyszer tehát természetes gyümölcssav, ha neked jobb és szerinted egészségesebb a Diacetyl + mesterséges színezék-es aroma akkor hajrá

[ Szerkesztve ]

(#18119) Remusz911

Remusz911
(veterán)
LOGOUT blog

Én is belépek a mechásokhoz

Rendeltem egy ilyet: [link] meg egy ilyet [link]

Tudom, tudom, gagyi 14650, de neten, videókban dicsérik a kis nemi-t, nekem pedig fontos a kompakt kialakítás, inkább ego-t váltana, ha beválik, nem pedig Vamo-t és társait

milyen drótot javasoltok hozzá, 1-1.3 ohm-os tekerésekhez? NiCr kéne

[ Szerkesztve ]

Csekkold: https://hardverapro.hu/apro/keresek_felsokategorias_earbud-ot_hibasat_is/friss.html

(#18120) Maranello74 válasza Remusz911 (#18119) üzenetére

Maranello74
(aktív tag)

Végre megjött az eszed.
Gratulálok, nem fogod megbánni.
Gondolom ismered a talpas hátrányait.
Kanthal - t használok és a vape42-n veszem.

[ Szerkesztve ]

(#18121) ati2 válasza gabancs (#18117) üzenetére

ati2
(őstag)

Próbára jó az, a probléma inkább az hogy elkéstek Mystic aromákkal, és az elején alig volt készleten valami.
1500-as postával nem rendeltem 1-esével aromát tőlük, most meg már minek, ha 50+ más aroma van itthon?

(#18122) lazlogogola válasza Esoleso (#18106) üzenetére

lazlogogola
(tag)

Nikotin nélkül vagy 30-50ft-ra jön ki 10ml.
A boltok adják minimum 900 ft-rt.
Hány %-os a haszon akkor?
Gusztustalan. :W

Lenovo Vibe Z2 Pro;Iphone 6 16Gb ;Kindle Paperwhite 3; Ipad Mini 2 Wifi Only 16Gb; Samsung Galaxy Tab 10.1;Xbox 360

(#18123) Esoleso válasza jim bcs (#18118) üzenetére

Esoleso
(csendes tag)

Nem kell ellensegesnek lenni. koszonom a valaszokat. Csak, talan a problemaim miat, aggodom kicsit es felotlott bennem, talan mind ez tul szep ahhoz, hogy igaz legyen. Azert is kertem segitseget, hogy tovabb tudjak parasitani. :)

(#18124) bajnokpityu válasza lazlogogola (#18122) üzenetére

bajnokpityu
(nagyúr)

Tudom nem illik ilyet kérdezni, de kb hány csepp tömény aroma kell a 30/70es alaplöttybe?

Kinu M47 eladó

(#18125) jim bcs válasza Esoleso (#18123) üzenetére

jim bcs
(MODERÁTOR)

(#18123) Esoleso
nem vagyok, pontosan ezért írtam hogy természetes gyümölcssav :)
keveréssel PV-ban keress ha az nem megy

(#18124) bajnokpityu

[ Szerkesztve ]

(#18126) Remusz911 válasza Maranello74 (#18120) üzenetére

Remusz911
(veterán)
LOGOUT blog

Írtátok hogy ha RBA-t használsz, annyira nem fontos a VV, kevésbé érezni hogy esik a fesz. Ez győzött meg. Meg a kiváncsiság, meg hogy tetszik. Ha nem válik be eladom a búsba. A talpkapcsoló hátrányaival nem vagyok tisztában. Nem is tudom, az is lehet nekem nem lesz kézreeső, ez használat közben derül majd ki.

Szóval most van elég akksim, pár hétig-hónapig nem a nemi lesz az elsődleges készülékem, de kipróbálom, kitesztelem, megismerem, ha jobbnak találom az ego-nál, itaste-nél, akkor veszek még cellákat, és lassan átállok. Persze a jelenlegieket elhasználom még.

Kanthal melyiket? [link]

A 14650-es kicsit gyengusabb lehet erőre mint a 18650-es, de ha már erősebb mint az ego akkor jó, nem kell több/ meglátjuk, lehet később rászánom magam a 18650-re, bár inkább csak otthoni használatra.

Efest 14650: [link] [link]

Szóval ennek alapján kéne drótot nézni, olyan kéne ami 4-6 tekerésből ad 1-1.3 ohm-ot ( a Stukában szűkös a hely és azt szoktam meg, olyan 5 tekerés 0.16-ból 1.8 ohm kb (ego-kra jó), gondolom 3.8-3.4 volt között van az akku a legnagyobb időben, ehhez kb 1.3 ohm illik hogy jól gőzöljön.

az elején óvatosan kell nyomni, nehogy megsérüljön a tekerés, a végén pedig érezni kell hogy már töltőérett, ez menni fog nekem 2 év tapasztalattal szerintem.

erre tippelnék [link]

ja a kanthal-nak van hátránya is nem? pl oxidálódik, nincs NiCR-ben 0.2-es?

Ha beválik a nemi betegség (majd beszámolok), hozzá lehet kapni eme csinos kis drippert [link] :), mondjuk van már V6 dripperem, ami kevésbé csicsás, de kb ugyanilyen

[ Szerkesztve ]

Csekkold: https://hardverapro.hu/apro/keresek_felsokategorias_earbud-ot_hibasat_is/friss.html

(#18127) jim bcs válasza Remusz911 (#18126) üzenetére

jim bcs
(MODERÁTOR)

NiCR-ben van 0.2-es de még 0.3-mas is

(#18128) lazlogogola válasza bajnokpityu (#18124) üzenetére

lazlogogola
(tag)

Szokás,ízlés és aroma kérdése.
1%-tól 10%-ig.
Van olyan is amiból 2 csepp elég 10 ml-be,annyira tömény.(pl.WG)
A magán felhasználó véleményem szerint többet tesz bele,mint egy üzlet.

Lenovo Vibe Z2 Pro;Iphone 6 16Gb ;Kindle Paperwhite 3; Ipad Mini 2 Wifi Only 16Gb; Samsung Galaxy Tab 10.1;Xbox 360

(#18129) Remusz911 válasza jim bcs (#18127) üzenetére

Remusz911
(veterán)
LOGOUT blog

gondoltam, de nem a vape42-nél

mindegy 3 hét míg megjön, akkor kell vennem töltőt is elsőre ezt: [link] később majd egy kétágyast is(ha beválik), 3 slot elég lesz majd, két külön töltő

kell legalább egy db 14650 akksi (az említett Efest van csak, ami elérhető), később ha beválik veszek még

és akkor a drót

szóval ráérek még...

hol lehet kapni 0.2-es NiCr-t? Annál 4-5 tekerés ugye a 1-1.3 ohm?

(#18130) jim bcs válasza Remusz911 (#18129) üzenetére

jim bcs
(MODERÁTOR)

van pedig

(#18131) Esoleso

Esoleso
(csendes tag)

Koszonom mindenkinek a valaszokat. A keveressel nincs gondom, mar jo egy eve keverek. Kiprobalom az altalatok javasolt aromakat, aztan meglatjuk.

(#18132) csakb válasza jim bcs (#18130) üzenetére

csakb
(őstag)

Az NR, nem NiCr ellenálláshuzal...

Remusz, itt minden létezik, amit csak el tudsz képzelni: [link]. :)

(#18133) Remusz911 válasza jim bcs (#18130) üzenetére

Remusz911
(veterán)
LOGOUT blog

de várjál, ez nikkel, nem nikkel króm

de mindegy mint mondtam, ráérek még a huzallal, jó lenne tudni milyet vegyek, szerintem végső esetben a kanthal is jó, legalább megtudom az milyen, bár ha oxidálódós annyira nem vágyok rá

a NiCr azért jön be, mert tartós, 0.16-os van, kiégetem, még sokáig jó

0.2-es akkor jó lesz ezek szerint, inkább nicr, de mivel kis öszegekről van szó, belefér egy kis tévedés

Egyébként 3 hónapja van meg a két fastteches nagy 1600-zas ego-m (Evod és V.Spinner 2), nagyon jó igáslovaknak bizonyultak, olcsók lehet ütni vágni, annyi hogy lejött a bevonatuk, most mindkettő SS

hiába vigyázok rájuk (igyekszem nem teljesen lemeríteni), szerintem már valamit csökkent a kapacitásuk szvsz olyan 70-80% lehet, bár ez csak találgatás, kicsit mintha gyorsabban töltődnének fel/merülnének le, igaz nagyon sokat használtam őket

Ellenben a fekete itaste nagyon bírja, alig csökkent a kapacitása(Május óta van meg), néha még most is hozza azt mit újkorában (slukkszámot nézve, 260 a sárgáig), azt is csak sárágig merítem, igaz beragadt a gombja egy időben, de szerintem csak szennyeződés miatt, most már kigyógyult :D, azt is rengeteget használtam, 350 töltés lehet benne, napi kétszer biztos volt töltve legalább

Az itaste baja hogy alapból kicsi a kapacitása, de kiváló minőség (igaz a februári fehér itaste-em micro USB csatija kontaktos lett, nagyon nehezen tölt, Chip spray se segít)

Az ego-k baja hogy rosszabb minőség sokkal

kéne egy olyan itaste ami 1200 mah, akkor azt mondom... bár annak is lehet mindenféle baja

Akárhogy is, remélem beválik a nemi minden szempontból (essen kézre a gomb, legyen megfelelő a teljesítménye, legyen tartós mind esztétitkailag, mind működés szempntjából)

Külsőre már most tudom hogy tetszik [link]

És akkor nincs bosszankodás, hogy kontaktos lett a csati, össze vissza izél az elektronika, lehet a mechas-oknak van igazuk, de ezt csak később tudom megerősíteni

Az akksikról pedig, 1500Ft, hát kár hogy nem lehet FT-ről [link], vesz az ember 2*2=4 ilyet, 12 dollár, elvan velük egy jó évig, ha nem több

Ahogy látom a 14650-es akksik durván felét hozzák a 18650-eseknek, kapacitásban, méretben (most tekintsünk el az irreális 3000-5000 mah-któl akiket ráírkálnak) , tehát ha van nálam 4 db 14650, az megfelel 2 db 18650-esnek, így számolok

[ Szerkesztve ]

(#18134) jim bcs válasza Remusz911 (#18133) üzenetére

jim bcs
(MODERÁTOR)

valóban nem NiCr de én ezt használom és tökéletes, egy próbát megér

[ Szerkesztve ]

(#18135) csakb

csakb
(őstag)

Tragikus hirtelenséggel megérkezett a 22 mm-es Varitube csati, így már semmi sem ment meg a DNA30D box mod összebarkácsolásától. Talán a hétvégén, de legkésőbb jövő hét elején szeretnék túlesni ezen is.

(#18136) Maranello74 válasza Remusz911 (#18126) üzenetére

Maranello74
(aktív tag)

A talpkapcsolósok hátrányait nem sorolnám, mert sok nincs. Álltalában alacsonyabbak.
Egy hátrányos tulajdonságot fedeztem fel, ami miatt nem is használom az pedig a súlytűrése.
Megszokásvól állítva teszem le a készséget, de sajnos a gt súlyát egyik sem bírja, így ahogy leteszem már tüzel is.
persze van rajta gombzár, de....

Kanthal 0,3-mast használok, valóban nem krómos, de bírja jól.
Kb 6 menet 2-es száron 1ohm körül van.

Ja és a 18650-es méret kb 2500ma nekem még kell egy teljes napra.

[ Szerkesztve ]

(#18137) agent_k válasza Maranello74 (#18136) üzenetére

agent_k
(senior tag)

Egy mágnes alulra egy felülre a talp kapcsolóban és a kayfunt full töltettel is elbírja.

(#18138) Remusz911 válasza Maranello74 (#18136) üzenetére

Remusz911
(veterán)
LOGOUT blog

hát majd meglátjuk, ki fogom próbálni

Álltalában alacsonyabbak. ez jó, meg azt is hallottam, hogy könnyebben tisztíthatók, illetve megbízhatóbbak a mikrokapcsolósóknál

tényleg, hogy ezüst vagy krómbevonatú a kontakt mennyire számít?

Egy hátrányos tulajdonságot fedeztem fel, ami miatt nem is használom az pedig a súlytűrése. erre majd figyelek, valószínűleg a Taifun GS a legnehezebb RBA-m, attól csak könnyebbek vannak (Stuka, DID genesis, V6)

Kanthal 0,3-mast használok, valóban nem krómos, de bírja jól.
Kb 6 menet 2-es száron 1ohm körül van.
jó, de lehet hogy 14650-esre sok

Ja és a 18650-es méret kb 2500ma nekem még kell egy teljes napra. na hát akkor én meg viszek tartalék akksit majd :)

(#18139) quint válasza jim bcs (#18134) üzenetére

quint
(aktív tag)

Mekkora átmérőre, hány menetet tekersz belőle?

(#18140) TazLeacher válasza csakb (#18116) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Sokan mondták, hogy kéne kisebb kiszerelés. Erre ők mondták, hogy nem fognak 2 félét tartani, mer nagyobb költség, sok helyet foglal, így lett 5 ml. Egyébként semmi bajom nincs vele, főleg, hogy mostanában sokat kísérletezek. Ami eddig top:

10/10-esek:
- eper
- feketeribizli
- RY4

Az áfonyát most fogom kipróbálni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18141) csakb válasza TazLeacher (#18140) üzenetére

csakb
(őstag)

A ribizlire én is nagyon kíváncsi vagyok, de most egy ideig nem veszek új aromát, elvagyok a meglévő készlettel (egy hűtőajtó polc dugig 5 ml-es flakonkákkal :D).

Most a Hangsen is piszkálja a fantáziám, a kész lötyijeikről jó emlékeim vannak, igaz, másfél évvel ezelőttről. :)

(#18142) SoulReaver

SoulReaver
(addikt)

Ezt rendeltem és

EZ jött...

Köszi.. :C :W

Huawei P20 pro

(#18143) SoulReaver válasza SoulReaver (#18142) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

És még csak nem is az 5ml- hez való... Nincs is ilyen a kínálatukban....

4200 Ft szia...

Huawei P20 pro

(#18144) Homer26

Homer26
(újonc)

Sziasztok!

Egy kis segítségre van szükségem.
Három hónapja vettem egy új e-cigi szettet, két 1100 mAh eGo akkuval, 420 mA eGo töltővel.
Eleinte nem volt semmi baj a töltéssel, a leírt idő is stimmelt, 2-3 óra elég volt, hogy tele legyenek az aksik. Kis ideje viszont már nem hogy 2-3 óra, de 14 sem elég, hogy zöld legyen a kis led a töltőn. Ez mindkét aksinál így van. Nem tudom, mi történhetett.
(Megmértem multiméterrel a töltőn a feszültséget, jónak tűnik: 4,2 V. Az akksikon nem tudom, hogy kell megmérni.)
Mi lehet a baj? Vegyek új töltőt? Valaki tud segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#18145) SoulReaver

SoulReaver
(addikt)

Valakit érdekel egy zsír új Aspire Nautilus MINI fém tank palást? :)

Huawei P20 pro

(#18146) Remusz911 válasza Homer26 (#18144) üzenetére

Remusz911
(veterán)
LOGOUT blog

Szerintem új töltő kell neked, ha pesti vagy kolosy térhez eljossz adok egy használt töltőt egy sorert

illetve van nekem új, fastteches töltöm is(ez két sör )

Eléggé sok ego töltöm van, 4 új 1 használt(fasttechrol fillér ), kéne csökkenteni... főleg ha atallok nemi klonra ego-rol

[ Szerkesztve ]

(#18147) LorenzoHUN válasza SoulReaver (#18143) üzenetére

LorenzoHUN
(veterán)

Mit izélsz...farok alakú a betekintő ablak is...:DDD Cumi...

Egyébként úgy globál:ma jött meg a BVC bél a vape42-től,és 100%-ban kompatiilis az FT-s Nautilus Mini-vel...igy azért spórolósan jöttem ki. [link]
Igaz a talpat szétkaptam kitakaritani,DE az üveg fémgőzölt aspire feliratos holmi,szerencsére nem nehéz szétszedni a levegőszabályzót,kimos,polirozás,sorjátlanitás a lyukakon és jéé spóroltam 6ezret :DDD

Mondjuk a kazánbél azért szép áron van,remélem,fel tudom újitani,rendeltem hozzá vatelint,stb...
Régen szerettem a vatelines tankokat,de mióta a Magnum,stb.patronok vackok,szórnak,és abból is egy ötszázas egy...remélem most lesz egy felújitható vatelines tankom :D Az eVic.el még egész kicsi,könnyű is a cucc,18350-el.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#18148) Remusz911 válasza LorenzoHUN (#18147) üzenetére

Remusz911
(veterán)
LOGOUT blog

ez jó hír, hogy kompatibilis, nekem is horizonton van a Nautilus mini,.érdekel, csak nem 9-10 ezerert , de kíváncsi lennék rá

akkor be is rakom a kosárba, a csinos anima dripperrel. :)

érdemes lehet még a potuveget is venni, azt hiszem 2 dollár két pot üveg

[ Szerkesztve ]

(#18149) Maranello74

Maranello74
(aktív tag)

Elkészült a nagytestvér is.
Dna 30 evolv kicsit másképp.

(#18150) DeltaPower válasza LorenzoHUN (#18147) üzenetére

DeltaPower
(őstag)

Ez jó hír, így hogy jó bele az origi kazán, karácsonyra meglepem magam egy ft-s nautilussal :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.