Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) prolad


prolad
őstag

Szomorú, hogy ennyire nem foglalkozik a Fold vonnallal a Samsung. Lehet marad még egy évet a Fold 2, 3 év alatt nem lett sok előrelépés. A konkurenciát meg nem lehet kapni.

(#2) paatrick


paatrick
senior tag

Én még mindig nem értem mire lehet értelmesen használni egy ilyet :B

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#3) SkyLine3000 válasza prolad (#1) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az első mondatodra ott a válasz az utolsóban. :)

(#4) Lajmund


Lajmund
senior tag

Akkor jó hogy a s23 ultrát vettem. Majd 3-4 év múlva ha majd lesz rendes felbontás a belső kijelzőn majd meglátom mi legyen. Az biztos samsungrol nem fogok váltani. Androidba verhetetlen. Xiaomiról jövök első samsungom és szerintem márkahű maradok.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#5) bali


bali
tag

Lehet fikázni a Fold vonalat, de egyelőre csak a Samsung tette elérhetővé globálisan, lassan már 4 éve. A többi gyártó demózza, hogy ilyen, meg olyan jó a megoldásuk, de az elérhetőség korlátozott majdnem mindegyiknél.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#6) adamklark válasza bali (#5) üzenetére


adamklark
senior tag

meg legalább működik rendesen, örülök hogy foldot vettem. bár mai napig nem tudom mire jó a flip megoldás

(#7) Plazmacucci válasza bali (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az emberek nagyobbik fele meg sem tudja különböztetni a hármast a négyestől. Könnyű egyedül uralni a piacot, közben meg megy az emberek lehúzása az újabb rókabőrökkel.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) polo493


polo493
tag

fold 3 van amíg nem lesz nagyobb kijelzőkkel nem cserélem le,egyetlen előnye hogy lehet kapni és szolgáltató is adja részletre a Samsung hajlítható telefonjait más gyártótól elég nehéz szerezni és még drágább is valamivel.

(#9) doooo


doooo
veterán

Ice Universe... lol

Uborkaszezon. Pedig még korán van ehhez.

(#10) helixP válasza paatrick (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem baj. Más érti.

(#11) xedamen válasza SkyLine3000 (#3) üzenetére


xedamen
senior tag

+1 :R

Ha a Vivo meg az Oppo nem is, remélem, hogy legalább a Xiaomi Mix Fold 3 jönni fog az EU-ba. Továbbá a Google Fold már kapható bizonyos országokban (itthon ugye az Alza forgalmazza), valamint a OnePlus is készül valamelyik Vivo Fold átmatricázásával most nyárra. Pont ez a pofon hiányzik a Samsungnak, remélem meg is kapják... Meg lett volna a lehetőségük elhúzni a többiek mellett, de ehelyett 2-3 éve szinte semmit sem fejlesztettek a Fold szérián (azt már nem akarom belekeverni, hogy az S23 1:1 ugyanúgy néz ki, mint a 4 évvel ezelőtti Note 10+).

Azóta nem törik magukat, mióta a Huawei-t kiejtették a játékból az Apple-lel karöltve.
Érdekes egybeesés, hogy 2019 februárjában mutatta be a Huawei a Mate X-et, majd májusban megkapták az embargót... :U

(#12) worxland válasza paatrick (#2) üzenetére


worxland
addikt

Segítek: a nagyobb kijelző élvezetesebb alkalmazás-használatot jelent.
Többek között ezeket az app-okat használom napi szinten tartalomfogyasztásra párhuzamosan 6,65" méretű telefonon és 8,3-as tableten:
Outlook, Gmail, Chrome, Youtube, VLC Player, Teams, Viber, Facebook, Onedrive, Messenger, Excel
Ég és föld a különbség.
Egy Fold kinyitva majdnem eléri a tablet méretét és használhatóságát, előnye viszont, hogy összecsukható és zsebre tehető, így jobban hordozható.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#13) polo493 válasza worxland (#12) üzenetére


polo493
tag

Akinek nincs úgysem érti mire jó,amikor sima telefon van kezemben már fura hogy ilyen kicsi minden rajta :) egyedül a fényerő gyenge rajta mikor süt a nap egy s23 ultra peak 1700nit vs 1200nit

[ Szerkesztve ]

(#14) 7Heads Drago válasza worxland (#12) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tedd hozzá hogy ehhez vicc üzemidő társul.... És az is kérdéses hogy minek kell egész nap nagy kijelzőn elérni a fent soroltakat. Nekem elég a nap végén a noti. A 15 collos notihoz képest meg vicc az a 7-8 coll. Na meg ha tablet akkor az iPad a király és nem a Samu.
Biztos jobb a nagy kijelző, de a legtöbb embernek megfelel ugyanez kicsibben is és mellé súlyban és vastagságban lényegesek a különbségek. Én pl rühelem ha leszedi a nadrágot rólam egy féltégla a zsebben.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#15) helixP válasza 7Heads Drago (#14) üzenetére


helixP
nagyúr

...nekem...
...legtöbb embernek...
...én pl...

Nekem meg már sosem kell nem foldable telefon, nekem nem kell iOS, nekem nem csúszik le a nadrágom, mert van övem, és egyáltalán nem probléma a vastagság.
És nekem 10 coll felett kezelhetetlenül nagy egy talbet. 7-10 között ideális.

Ennyi mások vagyunk, lapozzunk.

[ Szerkesztve ]

(#16) worxland válasza 7Heads Drago (#14) üzenetére


worxland
addikt

Elmondtam, mire jó. Pont. Ha neked nem kell, akkor nem kell. Felesleges volt magyarázkodni hozzá.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#17) worxland válasza 7Heads Drago (#14) üzenetére


worxland
addikt

"Na meg ha tablet akkor az iPad a király és nem a Samu." - ebben egyetértünk.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#18) Ck. válasza paatrick (#2) üzenetére


Ck.
addikt

Na, vajon mire? Mire jó egy mini tablet? Mire jó egy okostelefon? Na, ha erre megvan a válasz, akkor ezt a kérdést sem lesz nehéz megfejteni: Miért kell belőlük 2 külön eszköz?

(#19) doooo válasza xedamen (#11) üzenetére


doooo
veterán

"Érdekes egybeesés, hogy 2019 februárjában mutatta be a Huawei a Mate X-et, majd májusban megkapták az embargót... :U"

:DDD

(#20) polo493


polo493
tag

Vicces ,hogy sokan okoskodnak mire jó de ki nem tudták próbálni ,tipikus,+30g lehúzza a zsebet mivel egy csúcstelefon közel ilyen nehéz ,sőt van hajlítható ami könnyebb.

(#21) helixP válasza xedamen (#11) üzenetére


helixP
nagyúr

Érdekes egybeesés, hogy körülbelül 3 éve folyt már akkor ellenük az eljárás, de persze az összeesküvés elméletek lényege pont az, hogy leegyszerűsítse az amúgy elég bonyolult világot az emberek számára :)

Az első felével amúgy teljesen egyetértek. Valóban ráférne a Samsungra a seggberúgás a konkurencia részéről.

(#22) 7Heads Drago válasza worxland (#16) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A magyarázkodást te kezdted a 12-es hsz-el.
Ha csak annyit írsz hogy kinek mi abba nem lehet belekötni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23) Ck. válasza polo493 (#20) üzenetére


Ck.
addikt

Nem.

(#24) Mobilking válasza Lajmund (#4) üzenetére


Mobilking
csendes tag

Teljesen egyetértek! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.