Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40301) kavicssli válasza sNORh (#40300) üzenetére


kavicssli
addikt

270? :Y

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#40302) Str8 sk8r válasza kavicssli (#40296) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...THX... :R ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#40303) nervus.v válasza kavicssli (#40301) üzenetére


nervus.v
tag

Jah, és én akkor akartam venni, amikor még 230 körül volt. :O

Csak annyit kérek, hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek!

(#40304) pohár válasza sNORh (#40300) üzenetére


pohár
félisten

Mi az az ejró?? :D

kavics... mennyi bosszúságtól megkímélhetted volna magad :)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40305) pohár


pohár
félisten

Jah EURO :D
Nekem még van itthon 10 fontom... Mennyiért vesznek most egy fontot??? :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40306) kavicssli válasza Str8 sk8r (#40302) üzenetére


kavicssli
addikt

nm! Mire kell a zene? :B :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#40307) nervus.v válasza pohár (#40305) üzenetére


nervus.v
tag

Hát a hivatalos árfolyamadatoknál 335,73 van.

Csak annyit kérek, hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek!

(#40308) Str8 sk8r válasza kavicssli (#40306) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...egy ismerős már régóta kereste... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#40309) nervus.v


nervus.v
tag

Na bégetésben gazdag jóéjt mindenkinek ;)

Csak annyit kérek, hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek!

(#40310) sNORh


sNORh
addikt

Jóéjt :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#40311) kavicssli


kavicssli
addikt

Van még itt valaki? :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#40312) Winner_hun válasza kavicssli (#40311) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van.
~200 km kocsikázás megvolt.
Jóéjt mindenkinek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#40313) kavicssli válasza Winner_hun (#40312) üzenetére


kavicssli
addikt

Szép álmokat! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#40314) Pecc


Pecc
őstag

Francba, felköltöttek. :((( Piroslámpa, istenverte csengő.
Ki él még rajtam kívül?

(#40315) szalai56 válasza Pecc (#40314) üzenetére


szalai56
senior tag

Jó estét mindenkinek.
Remélem a többiek is élnek, csak alszanak :DDD

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#40316) kavicssli válasza Pecc (#40314) üzenetére


kavicssli
addikt

Én is vagyok! Kicsit unalmas ez az este de lassan eltelik! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#40317) adalbert1 válasza kavicssli (#40296) üzenetére


adalbert1
veterán

Az nagyon nagy zene! :C

(#40318) kavicssli válasza adalbert1 (#40317) üzenetére


kavicssli
addikt

:D :D

Pókerezel? vagy pókereztél? :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#40319) adalbert1 válasza kavicssli (#40318) üzenetére


adalbert1
veterán

Pókereztem... Kezd visszajönni amit az elmúlt pár napban elbuktam... Sajnos a szerencsének is szerepe van a játékban, és néha elég sok szerencsés idiótával találkozom. :D
Veled mizu? Láttam hogy tesód is beregelt, a végén az egész kavics család az Éjszakai műszakot fogja boldogítani. :D

(#40320) kavicssli válasza adalbert1 (#40319) üzenetére


kavicssli
addikt

Estés vagyok! Még ma este 22.00kor lenyomok egy 8 órás műszakot és pihi!

Amúgy még mindig nem jött meg a VGA! :W Kedden lejár a 14 nap...utánna Senki kollegáé a pálya hogy lépjen valamit! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#40321) adalbert1 válasza kavicssli (#40320) üzenetére


adalbert1
veterán

Akkor jó melót!

Hát ha eddig nem jött meg, akkor sok reményt ne fűzzetek már hozzá... :(
Mindenesetre ez mindkét fél részéről kurva bosszantó, főleg hogy a harmadik fél kurta el az egészet.

(#40322) kavicssli válasza adalbert1 (#40321) üzenetére


kavicssli
addikt

Hát igen!Én sem várok sok reményt hozzá mert ha eddig nem tudtak kézbesíteni egy ajánlott cuccot nem az utolsó 1-2 napon fog megjönni! De ne fessük az ördögöt a falra! :U
Reméljük ma megjön a VGA :D :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#40323) adalbert1 válasza kavicssli (#40322) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja, reméljük a legjobbakat. :)

Nézgelődök, hogy van-e valami jó cikk vagy topic, de nem igazán sikerül olyat találnom ami túlságosan lekötne... :(

(#40324) kavicssli válasza adalbert1 (#40323) üzenetére


kavicssli
addikt

én most az ikea oldalát nézegetem!Szeretnék valami egyszerű íróasztalt venni!

Otthon is ehhez hasonló van és ehhez hasonlót szeretnék venni vagy "építtetni" [link] semmi csicsa semmi extra! monitor+gép az asztalra és mehet a móka! Viszont ezek a kihúzható billentyűzet tartók nekem nem jönnek be mivel sokat játszok szeretem ha az egész kezem az asztalon van...

szerk: Még jó hogy Debrecenbe is van Ikea és a "hivatalos" oldalon egy szó nem esik róla! :W

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#40325) adalbert1 válasza kavicssli (#40324) üzenetére


adalbert1
veterán

Debrecenben tényleg van IKEA? Nem is tudtam. :F
Mondjuk életemben egyszer voltam talán Debrecenben, akkor is a Lovardában (ha jól emlékszem a nevére), céges bulin.

Amúgy az IKEA-nál olyan 3-szor voltam csak 2 bútor miatt reklamálni, szóval nem szívlelem őket túlzottan... Tény hogy olcsóak, engem meg nem vet annyira fel a pénz hogy atomdurva minőségi faanyagokból egyedileg gyártott bútort vegyek... Legalábbis egyelőre, remélem a későbbiekben ez fog még változni.

Amúgy én is gondolkozom íróasztal projekten, én valami L alakút szeretnék, egyik fele íróasztal, másik fele meg számítógépasztal lenne.
A kihúzható billentyűzettartót én se komálom túlzottan, 1x éve az asztalon van a bill. meg se tudnám szokni máshogy.

(#40326) kavicssli válasza adalbert1 (#40325) üzenetére


kavicssli
addikt

kb fél éve épült az IKEA Debrecenbe! :K Oda is kikellene mennem körbenéznem! Meg valami frankó széket is vennem kellene hozzá...elmegy itt a pénz hipp-hopp :O

Az "L" alakú sem rossz megoldás de én nem használnám ki!

Még megkérdezem egyik ismerősömet hogy egy ehhez hasonló asztalt mennyibe csinálna meg... Nem nagy ördöngőség szerintem!

Habár majd ha Winner errejár majd őt is megkérdezem mert ő nagy szaki ebben a témában! :D

Mondjuk egy iylen asztalon szívesen "eljátszanék" :B

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#40327) kavicssli válasza kavicssli (#40326) üzenetére


kavicssli
addikt

Ez is jól néz ki és semmi csicsa

De hülye vagyok! :W :W Nem IKEA van debrecenbe hanem KIKA! :Y

Úúúú de hülye vagyok! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#40328) adalbert1 válasza kavicssli (#40326) üzenetére


adalbert1
veterán

Elég pengén néz ki a terve ennek az asztalnak...
Hát ha minden jól megy én is végzek mostmár ebben a félévben :DDD , utána lehet hogy én se használnám túlzottan ki... Viszont adott egy sarok, és jó lenne faszán megcsinálni... Rengeteget töprengtem már a dolgon hogy is lenne a legjobb, de dűlőre még nem jutottam.
Az L alak azért lenne jó, mert kitöltené a sarkot faszán, utána lenne elég hely a gépnek+monitornak+hifinek+routernek+modemnek.
Gondolkozok még polcon is ugyanígy L alakban köré, dvd-knek, könyveknek. Utána jó lenne még pár fiók is, de úgy hogy ne zavarjon az ülésben és abban sem ha át akarok fordulni az asztal másik feléhez.
Szóval ezen még kattogni fogok egy darabig.

(#40329) adalbert1 válasza kavicssli (#40327) üzenetére


adalbert1
veterán

Az én elképzeléseimtől ez nagyon messze áll...

Tudod, tévedni emberi dolog, mondta a sün és lemászott a drótkeféről. ;]

A Kikában meg az nem tetszett, hogy bementem szétnézni, megkérdeztem hogy ha ma megvenném ezt a darabot, akkor mikorra lenne kiszállítva vagy mikor lehetne átvenni, erre ők: 6-8 hét. Hát az anyátok gondoltam és sarkon fordultam. Mondjuk lehet hogy kisebb dolgoknál ez nem így van, én speciel gardróbot akartam venni.

(#40330) Pecc válasza kavicssli (#40327) üzenetére


Pecc
őstag

Nekem ilyen van, asszem tescoban vettem. Nagyon jól használható és elég nagy.
Nemsokára lefekhetek, hogy 7kor kelhessek:)

[ Szerkesztve ]

(#40331) kavicssli válasza Pecc (#40330) üzenetére


kavicssli
addikt

Na ez is tetszik! Egy olyan székkel már ellenék! :K NA lehet délután körbe is nézek majd a városba 1-2 boltba!

Jövőhónapba jön a GTA4 illetve a COD5 :Dmind a 2re előrendeltem! :B
Nem fogok itt szopni a tört szarokkal

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#40332) adalbert1 válasza kavicssli (#40331) üzenetére


adalbert1
veterán

Erre a kettőre én is kíváncsi leszek... Főleg a GTA-ra, a COD single része úgyis gyorsan ki lesz végezve...

(#40333) Pecc válasza kavicssli (#40331) üzenetére


Pecc
őstag

Olyan szék 20k, a multkor majdnem vettem egyet, de inkább egy kisebbre ruháztam be 8k-ért, ritkán vagyok otthon túlságosan, hogy számomra drága székben üljek:)

Cod5-re kiv leszek. Ha megtetszik lehet megveszem én is, bár előbb jó lenne megtanulni jáccani is:)
Mi a jobb ha sok az fps, low a graf, vagy full graf kevesebb fps(125). :F

[ Szerkesztve ]

(#40334) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Mint a mosott szar:U
Na nem is. Annál egy fokkal jobb. De kettővel már semmi féle képpen nem.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#40335) Pecc válasza Winner_hun (#40334) üzenetére


Pecc
őstag

Jó reggelt neked is:)

(#40336) kavicssli válasza Pecc (#40333) üzenetére


kavicssli
addikt

Mi a jobb ha sok az fps, low a graf, vagy full graf kevesebb fps(125) mindegy csak a 125fps legyen meg minimum :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#40337) Kavicsusz válasza Pecc (#40333) üzenetére


Kavicsusz
tag

Régebben tesómnak jobb videókártyája volt és azon fullon ment minden de csak 40-90 FPS között volt és amikor lőni akartunk akkor lassabban lőtte mint most :K

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#40338) Pecc válasza kavicssli (#40336) üzenetére


Pecc
őstag

Akkor ok, annyi megvan.

(#40339) *HaYha*


*HaYha*
aktív tag

Jó reggelt.. Tegnap nem volt semmi... Reggel hatkor indulás Budakeszi onnan le Pécs, vissza Dunaújváros, onnan még egyszer Budakeszi, onnan le még egyszer Pécs kamionnal. 815km-et mentem tegnap.. .

Megjegyzés= Mien jó kurvák vannak Budakeszi körzetébe te jó isten.. Rázták a seggüket mind, táncoltak ahh.. Egyszer csak miattuk felautózom oda, és átmegyek mindegyiken.. (nem a kocsival..) :O

A gépem végre a saját szobámban :D

(#40340) sNORh válasza kavicssli (#40327) üzenetére


sNORh
addikt

Jó Reggelt.
Festés közepette készült ez a kép, én egy ijen asztalt vettem, 20k volt a praktikerbe

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#40341) *HaYha* válasza sNORh (#40340) üzenetére


*HaYha*
aktív tag

Tetszik a körtéd :D Mennyi?:D

A gépem végre a saját szobámban :D

(#40342) sNORh válasza *HaYha* (#40341) üzenetére


sNORh
addikt

nemtom mennyit adsz érte? Limitált Edition Körte
OEM, CL4-es harapási idővel. 5ms, Gar 1nap a Fára szól, Beépített kukaccal..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#40343) *HaYha* válasza sNORh (#40342) üzenetére


*HaYha*
aktív tag

esetleg beszámítasz egy alig használt almát? Csak 1 harapás erejéig volt használva, a széleken már kicsit zöld.. Amúgy dobozos, gar levél, minden megvan + ajándékba adok egy szalvétát, hogy meg tudd törölni a szád... Amúgy nem néztem mennyit megy tuningba, félek a fesz emeléstől..

A gépem végre a saját szobámban :D

(#40344) Winner_hun válasza kavicssli (#40326) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha lesz valami nagyobb debreceni tali akkor lehet lenézek arrafelé...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#40345) sNORh válasza Winner_hun (#40344) üzenetére


sNORh
addikt

multhétre terveztük, de vkinek pénteken, vkinek szombaton nemvolt jó.. pedig 2hete nyúztuk a témát előtte..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#40346) *HaYha* válasza Winner_hun (#40344) üzenetére


*HaYha*
aktív tag

Én szünetbe felnézek a Bázis-ba.. Kavics azt mondta szóljak elötte..

A gépem végre a saját szobámban :D

(#40347) Winner_hun válasza *HaYha* (#40346) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azt se tudom mi az, bár gondolom valami szórakozóhely féleség.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#40348) Winner_hun válasza sNORh (#40345) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azért ne holnapra ha lehet, bár arra is van esély hogy december közepéig nem igazán fogok tudni kimozdulni. Bár nem is bánom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#40349) *HaYha* válasza Winner_hun (#40347) üzenetére


*HaYha*
aktív tag

http://www.bazisclub.hu/

A gépem végre a saját szobámban :D

(#40350) sNORh válasza Winner_hun (#40348) üzenetére


sNORh
addikt

nem.. mostis 2héttel előtte megbeszéltük, csak nemjött össze mégsem. :( szólunk időben.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.