Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Incognito


Incognito
senior tag

Hali

Nagyon örülnék ha valaki meg tudná nekem mondani melyik az a program ami feltelepítés után figyeli a leütött billentyűket és azokat rögzíti egy log file-ba.

THX

(#2) jeges válasza Incognito (#1) üzenetére


jeges
senior tag

Keylogger-t keresel?
hmm
Nem szép dolog mások életében kotorászni...
:(

(#3) McJames válasza Incognito (#1) üzenetére


McJames
senior tag

keylogger :) - és van belőle többféle, ha jól láttam itt-ott. Igazság szerint sosem próbáltam ki egyet sem. Most van egy új ''vírus'', amit közepesen veszélyesnek minősítettek, annak egyik negatívuma pont a keylog.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#4) tr00p3r


tr00p3r
őstag

(#5) Obi-1


Obi-1
őstag

www.downloads.com

Bár amíg winfiles.com volt, valahogy jobb volt

Only a Sith deals in absolutes.

(#6) Incognito


Incognito
senior tag

És azt hogyan lehet megtudni hogy valaki külföldre utazott-e?

(#7) neduddki válasza Incognito (#6) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Megkerdezed!!!:-))))
Ha tod az ipjet akkor whoisban lekered a szolgaltato tartomanyt! ip-t mongyuk level fejlec!
De ezek csunya dogok ejnye bejnye!!! Csak nem vmi no ugy,m sarga szemu szornyeteggel kiegeszitve????;-)))) /bocs/

udv

neduddki

p.s. ja egyeltalan van nekije gepe?????
na most mingya gyun local oszt ki akar moderalni de ma nem tuddd:-))))) /bocs nem birtam kihagyni/

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8) Superman válasza Incognito (#6) üzenetére


Superman
nagyúr

Többféleképpen:
1. Felhívod a lakástelefonját.
2. Felhívod a mobilját.
3. Becsengetsz a lakásába.
4. Megkérdezed a szomszédot.

Több ötletem nincs momentán...;]

(#9) Polesz válasza Incognito (#6) üzenetére


Polesz
addikt

Ezt pontosan hogy érted? :)

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#10) HEBI válasza Incognito (#1) üzenetére


HEBI
senior tag

Aki a tűzzel játszik...

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#11) neduddki válasza HEBI (#10) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

Az tuzes lesz!!!!:-))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#12) Incognito válasza Superman (#8) üzenetére


Incognito
senior tag

Ezekkel itt az a baj hogy nem akarom, hogy megtudja, hogy tudom (remélem érthető) Amúgy meg ráhibáztatok, nő ügy. Csak kicsit furcsállottam hogy azt mondta hogy kificcen külföldre és közben a lakásában mindíg másik redőny van felhúzva. Ez kicsit érdekes mert nem hiszem hogy odaadta volna a szomszédnak a kulcsot, meg azt se hogy kiadta volna albérletbe. Tehát ezek a dolgok az ellen szólnak hogy (még) itthon van. De van ellenérv is: a családja teljesen kész van. Most vagy nekik is kamuzott vagy tényleg kiment (amit nagyon sajnálok) és valakinek lepasszolta a kulcsot.
Tudom hogy nem szép dolog a kémkedés de iszonyat kiváncsi vagyok hogy itthon van-e és csak engem akar szivatni (ami nem baj mert szeretem a játékokat). :DD

(#13) jeges válasza Incognito (#12) üzenetére


jeges
senior tag

Attól Neked jobb, hogy nem tudja, hogy tudod?
Ha hazudik, úgyis mind1...
:(

(#14) Incognito


Incognito
senior tag

Persze hogyha valamiféle Prohardver-es elvbe ütközik amit éppen itt folytatok, nyugodt szívvel lehet törölni. Annyira nem életbevágó. :)

(#15) Incognito válasza jeges (#13) üzenetére


Incognito
senior tag

Igen jobb, mert így lépéselőnyben vagyok és meg tudom lepni mondjuk egy csokor virággal.

(#16) McJames válasza Incognito (#12) üzenetére


McJames
senior tag

Hm. Ha otthon van, tutti nem ül állandóan a lakásban. Van kendvenc bevásárló helye, újságos stadja, stb.? Kérdezd meg járt-e mostanában arra. De erre jó a szomszéd, a házmester - ha van -, meg a postás is. De megkérhetsz valakit, hogy hívja fel telefonon.
Minek ide keylogger?

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#17) Superman válasza Incognito (#15) üzenetére


Superman
nagyúr

Na de ha hazudott és tényleg kificcent, akkor itt más is van. Végül is pár dolgot - magadban - tisztázni kell:

1. Milyen kapcsolatban voltál/vagy a hölggyel...
2. Megéri -e az egész felhajtást, vagy sem...

Én is voltam anno ilyen helyzetben, de legjobban az egyenes utat kedvelem. (Most már.)

(#18) Polesz válasza McJames (#16) üzenetére


Polesz
addikt

Szerintem a keylogger csak ürügy volt, hogy meg tudja hogyan lehet a csajt becserkészni ;););)

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#19) Incognito válasza McJames (#16) üzenetére


Incognito
senior tag

E keylogger és ez az ügy teljesen elkülönül egymástól. Házmerter nincs, a szomszéd kilőve mert ha megkérdezem akkor biztos lejelenti neki. A Te*co-ba szokott menni de nincs időm ott ülni és várni míg megjelenik.

(#20) Superman válasza Superman (#17) üzenetére


Superman
nagyúr

Lehet egy fotóágyú is a szemközti ablakba, vagy a tetőre, aztán jöhet a fényképezés. Persze csak akkor, ha szereted a játékokat, ahogyan mondtad. Aztán meg elküldeni neki postán a képeket, ha tényleg otthon van.

(#21) jeges


jeges
senior tag

Superman: egyetértek, az egyenes út a legjobb.

Incognito: az itt folytatott beszélgetésből valszeg a szereplők számára úgyis azonosítható a sztori...
egyébként meg, kb. 7500-an olvas(hat)ják...:DD

(#22) The Thing


The Thing
tag

oFF
Na a keyloggertől jól eljutottunk a féltékenységi jelenetekig.
on.
Máskülönben meg azt a keyloggert vagy fel kell telepiteni a célgépre vagy el kell küldeni neki valahogy de az már más dolog.

''Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat!''

(#23) Incognito


Incognito
senior tag

A szereplők közül iszonyat kicsi az esély arra hogy olvassák ezt az oldalt.

(#24) Superman válasza Incognito (#23) üzenetére


Superman
nagyúr

Szereplők? Hát többen is vannak? Eddig ugye vagy te, meg a a hölgy. És még??....

(#25) Incognito válasza Superman (#24) üzenetére


Incognito
senior tag

A szereplőket úgy értem, hogy akik ismerik és olvassák az oldalt egyszerre.

(#26) localhost válasza Incognito (#6) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jó pénzért én kiderítem neked az igazságot! De sokba' lesz ám! :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#27) McJames válasza Superman (#20) üzenetére


McJames
senior tag

Túl sok regényt olvasol (meg filmet nézel). Tudod mennyibe kerül egy olyan cucc? Jó oda egy videokamera is, vagy akár egy webkamera is, ha már muszáj. Amúgy a telefon a legjobb, leggyorsabb. Ha vki otthon van, vagy a mobilja bekapcsolt állapotban van, akkor előbb-utóbb úgyis felveszi - emberi kíváncsiság rulez.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#28) GhanBuri Ghan válasza Incognito (#12) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nem egyszerubb az egesz nougyet felejtobe tenni? Vagy elotte meg leulni, megbeszelni az esetleges felreerteseket.

(#29) neduddki válasza localhost (#26) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Te Local nem vagy mostanaban egy kicsit anyagias?????:-)))))
Minden boldog es boldogtalant le akarsz nyulni! Szerintem Te nem is mentel el mashova dolgozni, hanem foallasban az itt felmerulo problemak megoldasat vallalod irtozatos pizekert!!!!:-)))))))))))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30) Incognito


Incognito
senior tag

Félreértés ne essék, nem vagyok vele haragban. Tehát semmi ellenszenv nincs köztünk. De ha nagyon kiváncsi lennék úgy is odamennék délután négytől és figyelném a mozgásokat csak erre nem sok időm van. :D

(#31) Superman válasza McJames (#27) üzenetére


Superman
nagyúr

Persze, hogy tudom. De mert nem teszek szmájlit, azért még nem kell mindent 100% - osan komolyan venni ám! Na itt egy szmájli. :)

Mellesleg való igaz szeretem a filmeket. De ha már kémkedésnek indult a dolog, akkor adjuk meg a módját...

(#32) khalox válasza Incognito (#30) üzenetére


khalox
őstag

Nem kell hozzá sok idő.. egyszerűen este nyolc felé elbattyogsz és megnézed, hogy ég-e a villany / megy-e a TV. Ha igen, akkor szépen becsengetsz, hogy jé, nézd mán, valaki lakik itt...

(#33) ödönke válasza Incognito (#30) üzenetére


ödönke
aktív tag

''De ha nagyon kiváncsi lennék úgy is odamennék délután négytől és figyelném a mozgásokat csak erre nem sok időm van''

azért ez egy kicsit beteges is lenne már nem?:)
nyomozni olyan után akit netántán szeretünk is?
szvsz nagyon nem egézséges dolog!:)
de még érdeklődés szintjén se egézséges, mert ha megtudja az áldozat, hogy figyelik vagy kémkednek utánna nem fogja felfogni valami jól :)

egyet mondok légy Férfi! :DDD

(#34) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Amennyiben hozzáférhető helyen van: villanyóra. MEg kell nézni, hogy mennyin áll, aztán vagy naponta nézni, vagy 1 hét múlva. Ha nincs otthon, valszeg elég kevés, vagy semmi lesz a villanyfogyasztás. Ha meg otthon van...hűtő, szgép, boiler (ha van) stb.

P.S.: ha már ennyire nem bízol meg valakiben, akkor ott már régen nagyobb gondok vannak. Szóval: megéri?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#35) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Nah, mivel enm akartam neki új topico-t nyitni ezért itt szeretném feltenni. Poloskát hol lehet venni és menyiért? Olyat ami felveszi a hangot..vagy ez csak diktafon? A poloska továbbítja is valahova? Lehet túl sok filmet nézek. Plz help.

Original's never fit - Socket 370

(#36) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Hupp;)

Original's never fit - Socket 370

(#37) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

HUpp!

Original's never fit - Socket 370

(#38) zsiga667 válasza <MZ/X> (#35) üzenetére


zsiga667
addikt

Kis utánajárással (google) könnyedén találhatsz. Ha jó minőséget akarsz, akkor a komplett cucc (poloska + hozzávaló rádióvevő) 100k körül van... Ja, és mellesleg totál illegális, szóval szvsz gyorsan felejtsd el.

(#39) VladimirR válasza zsiga667 (#38) üzenetére


VladimirR
nagyúr

biztos, hogy illegalis? csak azert kerdem, mert aprokban (pl borsodi apro) eleg surun szoktam latni

(#40) zsiga667 válasza VladimirR (#39) üzenetére


zsiga667
addikt

A használata illegális. Ha dísznek tartod a polcodon, az nem.

(#41) <MZ/X> válasza zsiga667 (#38) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Nekem csak dísznek. kell. Tudnál a kémtech-en kívül más oldalt lokni? Én nem találtam.

Original's never fit - Socket 370

(#42) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Találtam 6 ezerért SPION poloskát- Lehet megveszem:)

Original's never fit - Socket 370

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.