Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mcleod


Mcleod
tag

Az egyik ismerősöm nemrég vett gépet a fenti alaplapot és nem működött az MX400-as kártyája!Ebből kifolyólag visszavitte a vásárlás helyére ahol kipróbálták, és egy Nvidia-s kártyával sem műxik!!Azt szeretném tudni, hogy valaki hallott-e már ilyenről és vajon a többi ECS alaplap is hasonlóan műkodik(?), vagy esetleg egy hibás példányt fogott ki?

Csak egy maradhat!!

(#2) CsendPenge válasza Mcleod (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Hát, érdekes dolog lenne, ha egyetlen karival sem menne. Szeritnem az alaplap a ludas (vagy az összes nvidia. ami próbáltak? :DD ). Nem volt ugyan ecs lapom, illetve nvidia kártyám sem, de kizártnak tartom, hogy az összes ecs lappal ugynez a gond előfordulna.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#3) Zoz válasza Mcleod (#1) üzenetére


Zoz
őstag

Mi a hibajelenség? Kép sincs, vagy windows-ban vannak fagyások?
Már több tucat gépet raktam össze ilyen alaplappal, és mennek benne az Nvidia kártyák... (Innovision, Abit, és Asus kártyákkal van tapasztalatom)
Viszont windows fagyások lehetnek, ha valaki van olyan naiv, hogy az alaplaphoz meg a videó kártyához kapott CD-ről telepíti a drivereket :-) ezeket a CD-ket jó messzire el kell hajítani, és a netről szedett friss drivereket kell telepíteni, különös tekintettel a VIA 4-in-1-re!

(#4) Steelman


Steelman
csendes tag

Hali!

Még nem tudok túl sokat az ECS alaplapokról. Tud nekem valaki bővebben mondani róluk valamit? Megbízhatóság, kompatibilitás, ár, stb érdekelne. Ugyanis bővítésre szánnám el magam, de mivel nincs annyi pénzem, hogy alaplap, proci és ház mellé DDRAM-ot is vegyek, egyelőre a két 133-as SD-mmel szeretném használni. A többi gyártó (Abit, Asus, Gigabyte) alaplapjai között nem találtam olyat, ami DDRAM és SDRAM slottal is rendelkezne, valamint Socket 478-as is. Csak az ECS volt ilyen, csakhogy nem tudok róla szinte semmit.
Helpet előre is köszönöm.

(#5) hungeek


hungeek
senior tag

nekem ECS lapom van Nvidia-val..... és megy.....kifogástalan

szerintem az alaplap hibás..... netalántán kipróbáltátok nem Nvidia AGP kártyákkal is?
ha azokkal sem megy akkor lehet hogy az AGP környékén van vlm gáz..... ami elképzelhető!
ha megy más kártyával akkor meg vidd be szervízba és mondjad nekik hogy:
''Derítsétek ki a g*ci baja van! Holnap itt vagyok érte, és elviszem MŰKÖDŐKÉPESEN! Vili?''

:))

persze lehetsz humánusabb is :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.