Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) ubulke


ubulke
csendes tag

Amit tudok javasolni, hogy ha használt gépet veszel, akkor kössél visszavásárlási garanciát. Ha többre nem is, akkor 1 hétre, amíg a gépet teszteled. Érdemes! Egy kolitársam megjárta, ugyanis nem kötött szerződést a taggal és kb. az 5. napon nekiállt vibrálni a képernyő. Kontaktos lett. Egy másik gyerek is beleesett egy hasonló vételbe, de az kicsit tovább bírta. A 2. hónapban jöttek elő ugyanezek a problémák. Ha jó szögbe állítja a képernyőt, akkor semmi gond nincs vele. Aztán amikor elment relkamálni, akkor az eladó jót nevetett. Szerinted miért akarnak túltenni rajta? A CNC gépekhez nem kell nagy teljesítmény. A programok elkészítése sem igényel erőművet. Igaz, én csak elméletben tanultam. ;) Meg a programozást is. :) A javaslatom, hogy egy kicsit várjál és spórolj egy kicsit még. A leendő anyósomnak egy Compaq Evo-ja van és szerintem a világ legstabilabb gépe. A típusszámát nem tudom, de én személy szerint nagyon meg vagyok elégedve vele. Ha jól emlékszem, akkor 1,2GHz-es proci, 256 MB memória, ATI 32MB videokártya van benne, cserélhető az FDD és a CD/DVD és egy kisebb(kb.20-30GB) vinyo van benne. Ez a MATÁV!!!! Szóval a céget kellene megkeresni, vagy ott magasabb beosztású embert, aki hozzáfér az ilyen gépekhez a 2 évi selejtezésekkor. Ugyanis minden második évben kidobják a gépeiket.

Nincs semmi mocskos a szexben. Kivéve, ha igazán jól csinálják...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.