Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Easy cd creator 5 fagyás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Marcus


Marcus
aktív tag

Miért lehet az, hogy win'98 alatt nem tudok írni az easy cd creator 5-tel, mert lefagy az egész windows explorer!alt+ctrl+del-re kék halál, hogy a rendszer foglalt...stb...A legfiressebb verzióra frissítettem vagyis az 5.4.3.21-re és a legújabb drive update exe-t is felraktam.Két hónapja frissítettem az írom firmware-jét 1.01-ről 1.04-re, azóta pedig ment egy darabig, de egyszer cd írás közben lefagyott, most meg már el sem kezdi az írást, hanem meghal...Nero-val semmi probléma nincs!De én jobban szeretem az easy cd-t, mert tényleg ''easy'' gyorsabban és könnyebben lehet kezelni.Próbáltam már uninsatall majd újra install, de ugyanaz....Szóval mi lehet a bibi?

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#2) Lunatic válasza Marcus (#1) üzenetére


Lunatic
aktív tag

Így látatlanba, az ASPI vezérlő akadhat vmiért.

Egyébként meg használd inkább a Nero-t,
sokkal stabilabb progi!

Careful with that axe, Eugene! ...

(#3) Marcus


Marcus
aktív tag

És ezzel az ASPI vezérlővel mit lehet csinálni? Tényleg!Most jutott eszembe, hogy a winoncd baszakodott valami ASPI-val, aztán utána még el sem tudtam indítani a easy cd-t!Aztán uninstalálltam és azóta van ez!Hogy lehet rendbehozni ezt az ASPI-t?És mi ez egyáltalán?

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#4) Lunatic válasza Marcus (#3) üzenetére


Lunatic
aktív tag

Az ASPI része a winnek, ennek segítségével kommunikál a cdmeghajtókkal.

Egyébként ez elég sűrű probléma, de egyébként is érdemes először a keresővel kicsit körbenézni a fórumban, hátha már másnak is volt hasonló problémája.

Ne habozz, írd be a keresőnek ASPI és olvasgass,
5 percen belül megtalálod a megoldást, garantálom. :)

KovacsUr hozzáaszólásait érdemes figyelemmel böngészni.

Careful with that axe, Eugene! ...

(#5) localhost


localhost
Közösségépítő

[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=12029[/L]

Olvass ide feurio!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6) Marcus


Marcus
aktív tag

Köszi!Megnézem!

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#7) Lunatic válasza localhost (#5) üzenetére


Lunatic
aktív tag

Elkényelmesednek így. :)

Careful with that axe, Eugene! ...

(#8) localhost válasza Lunatic (#7) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szolgálunk és védünk! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9) Marcus


Marcus
aktív tag

Uhh...Nekem egy csomó hibás drivert írt ki a feurio!Pl. ilyet is, hogy a via ide busmaster drive-val is bibi van!Jézusom!Most deaktiváljam azt is?

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#10) Lunatic válasza Marcus (#9) üzenetére


Lunatic
aktív tag

Kicsit konkrétabban a hibaüzenetet plz.

Careful with that axe, Eugene! ...

(#11) up


up
senior tag

ASPI problémákra tuti: aspi4all. Keress rá google-n. És használj Nero-t, valóban, az Easy cd egy fos... a Neronak is van valami egyszerű módja (NeroExpress talán?).

(#12) Marcus


Marcus
aktív tag

Hát most már el sem indul az easy cd.....Asszem win reinstall lesz... :O:O:O:O:O

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#13) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

A Nero varázslóval valóban úgy írsz mint az Easy-vel ami nagy túró... Amúgy van winaspi driver de az lehet hogy csak XP-hez jó mert anélkül itt nem megy az Aspi.De aztán próbáld meg 98-ba is... Ja Az meg lehet hogy a sok hiba miatt nem kell reinstall csak 1 drivert kell kilőni és mindennel az volt összeakadva.Keresgélj...

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Easy cd creator 5 fagyás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.