Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd írót vennék (infó kellene) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bass


Bass
addikt

3 gép jöhet szóba Toshiba 5112 27500ft,LG 4040B 34300ft,vagy Pioneer 106 34700ft melyiket válasszam (LG iróm van és maximálisan megvagyok vele elégedve az dvd iróik is ilyen jók?)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#2) easy rayder


easy rayder
csendes tag

Én szivem szerint az LG-t ajánlom. Nekem is az van, ésfrankó. Ja meg a dobozoshoz adtak egy 4.7GB-os DVD-RAMot. Ami szerintem frankó dolog, főleg hogy a RAM-ot 4-5ruppóért vesztegetik. És egyépként is jobb mint az RW.

Még egy kis infó az LG-ről:
4x DVD+-R
15-20 perc egy DVD KELLEMES :)

2,4x+RW 2x-RW
Ez kicsit kevés :( de szerinten inkább a RAM-ot fogod használni.

3x DVD-RAM
Ez is jó szerintem. 25-30 perc kibírható ;)

24x CD-R
Ez szerintem tökéletesen elég, 4 percet kibírsz egy CD írásáig

16x CD-RW
Ez is jó nem kell ennél tömm meg a mostani lemezek se nagyon
támogatnak nagyobb sebességet

Don't worry, be happy

(#3) szepi79 válasza Bass (#1) üzenetére


szepi79
őstag

eztet hol is láttad?

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4) _Pupák


_Pupák
csendes tag

asus mert olcsó és frankó

B.U.É.K mindenkinek! Hajrá 2004

(#5) easy rayder


easy rayder
csendes tag

Remélem segítettem.

Azért még ide írom ogy mindjárt jönnel a ''LEUGATÓK'' akik majd beszólnak hogy:

MÁR EZER TROPIK VOLT ERRÖL, ÉS HOGY MIÉRT NEM HASZNÁLOD A KERESŐT, MEG AMÚGY IS MIÉRT NEM HAL MEG AZ AKI TROPIKOT MER NYITNI! :(( ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

De le se sz@...d őket had mondják. :P Amúgy meg szrintem azért van tropik hogy mindenki megkérdezze azt ami érdekli. És jobb is ha az ember töbször megbizonyosodik hogy a jót választja, és nem valami gagyit.

Don't worry, be happy

(#6) Zoller34


Zoller34
aktív tag

a Pioneer DVDírója milyen ? elég megbízható ?

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#7) Loretto válasza Zoller34 (#6) üzenetére


Loretto
veterán

tudomásom szerint nem a legrosszabb.de a toshibát is dicsérik.legalábbis az ismerettségi körömben

Soirée...

(#8) Male válasza Bass (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Most volt itt a PH!-n teszt a DVD írókról, szerintem megnézhetnéd. Az LG és a Pio szerepelt benne ezek közül.

Szerintem egyébként Pioneer-t vegyél (DVD-RAM-nak nem sok értelme van, egyelőre túl drága, és nem is valószínű, hogy olcsóbb lesz). NEC szóba sem került? Nekem NEC ND-1300A-van és nagyon jó (gyors és nagyon halk).

Kedves easy rayder, nem azért ''ugatjuk le'', mert bunkók vagyunk, hanem azért, hogy ne legyen 5000 egyforma topik, ahol ugyanazokat a dolgokat ismételgetjük. Szóval tényleg először kereső, aztán ha nincs róla topic (vagy már nagyon régi, vagy esetleg túl hosszú, és már nem olvassa senki végig), csak akkor nyissunk új topicot.

(#9) MLaca


MLaca
őstag

Ilyen topikok láttán kérdezem magamat, vajon érdemes-e egyáltalán teszteket írnom? :( Ott ugyanis ki vannak vesézve az írók, amiket te is itten megneveztél... [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=279[/L]

http://mlzphoto.hu/

(#10) caleb


caleb
aktív tag

LG-re szavazok!
Nekem bejött.

Az élet jó a világ nem!!!

(#11) Auslander válasza Bass (#1) üzenetére


Auslander
tag

LG

A kígyó és a zsiráf közt nem csak az a különbség, hogy az egyik vízszintesen, a másik függőlegesen hosszú....

(#12) Auslander válasza Male (#8) üzenetére


Auslander
tag

(DVD-RAM-nak nem sok értelme van, egyelőre túl drága, és nem is valószínű, hogy olcsóbb lesz)
Használtál már DVD-RAM-ot? Nem ezt írnád, ha igen. :(((

LG szerintem a leghalkabb, na mindegy....

A kígyó és a zsiráf közt nem csak az a különbség, hogy az egyik vízszintesen, a másik függőlegesen hosszú....

(#13) Bass válasza szepi79 (#3) üzenetére


Bass
addikt

Az árakat a Tp Comp-ban Pécsen ha erre gondolsz

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#14) Bass válasza Male (#8) üzenetére


Bass
addikt

''Kedves easy rayder, nem azért ''ugatjuk le'', mert bunkók vagyunk, hanem azért, hogy ne legyen 5000 egyforma topik, ahol ugyanazokat a dolgokat ismételgetjük'' na azé nem ugyan az mert teszem azt hogy egy ilyen topic 1 vagy 2 hónapos ami nem nagy idö de arra böven elég hogy valakinek legyen tapasztalata az irókról vagy bármi másról na pá:) valszeg LG lesz dobozos a dvd-ram miatt mert egy 4.7 gb-os vinyónak is jó udf módban:) de irjatok még hogy meggyözzetek.:)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#15) Bass


Bass
addikt

A zacsishoz adnak szoftvert legalább? (a 48x lg irómhoz adtak Nero-t)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#16) _Pupák válasza MLaca (#9) üzenetére


_Pupák
csendes tag

kedves házigazda
már bocs hogy beleszólok
de ha unalmas hogy mindig uj topicot nyit valaki szeretne valamit kérdzni vagy tudomást szerezni valamiről.
Ha egy régebbi topicban kérdezi meg talaán senki sem veszi rögtön észre és érdektelenűl elsikilik melette de az uj topicocat sokan megnézik és így könnyebb megkérdezni és választ kapni a kérdésekre.
De ha ez neketek nem tetszik akkor miért nem törölitek a topicokat, mert meg van hozzá az eszközöztök.
Így csak azok a topicok lennének életképesek amelyeket ti gondoltok, hogy van értelme.
A tesztekről meg annyit hogy miért ne volna értelme.
ha nem volna értelme nem csinálnád.
Úgyhogy szerintem had nyisson mindenki topicot akinek kérdezni valója van és nem kellene érte szekálni meg lefujjolni.
Így lehet legjobban az ujjoncokkal megutáltatni az egész ph-t
amit gondolom nem akarsz? vagy igen?

B.U.É.K mindenkinek! Hajrá 2004

(#17) vicces válasza Bass (#15) üzenetére


vicces
addikt

lehet, hogy még csavarokat sem kapsz.
én a pio-106-hoz semmit nem kaptam. csak valami gagyi füzetet.

:)

(#18) easy rayder


easy rayder
csendes tag

Bass:

Kiváncsi lennék végül mi mellett döntöttél, és hogy tetszik e?
Ha gondolod e-mailt is küldhetsz vagy ahogy jól esik.

Don't worry, be happy

(#19) Bass válasza easy rayder (#18) üzenetére


Bass
addikt

No megvettem az irót egy LG 4040b zcsis verziót amihez csavarokat ugyan nem kaptam de kaptam hozzá PoverDVDXP-t meg egy cd-t amin van egy cd-iró progi az egyik egy neodvdplus5 meg valami B.H.A meg B's clip meg gold 5-öt de nemtom használni mert kiírja hogy nincs csatlakoztatva ezköz holott a bios felismeri,teleiteni tudok róla szóval megy de mégsem mi lehet a baj? A301-es a bios benne

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#20) easy rayder


easy rayder
csendes tag

Nekem semmi ilyen problémám nem volt. Betettem feltelepíterrem a DVD-RAM formázó progit, meg a Power DVD-t és azóta vígan megy. Foggalmam sincs hogy mi lehet a baj. :F talánegy WIN reinstal segítene. Mondjuk nekem nem kellett, de egy próbát megér föleg ha régi a rendszer. SO-X-ERENCSÉT

Don't worry, be happy

(#21) tibibi válasza Bass (#19) üzenetére


tibibi
őstag

akkor jól jártál nekem csak egy zacskót adtak +kértem egy fuji dvd -rw 1270-ért és erre adott egy -r és amikor visszamentem még ki sem cserélte! :((( 36000 huf-ért

(#22) Zsotie


Zsotie
tag

Nekem LG van, azért ezt vettem, mert ez volt sulinetben.
De ha a Pio106 lett volna akkor már erősen gondolkoztam volna, hogy
melyik legyen.
Ha használni fogod a DVD-RAM-ot valaha, akkot válaszd az LG-t, nekem eddig bejött. Ha nem akkor a Pio-t.

486DX2 - 66, S3 Trio 1MB, 20MB WD, Win 3.11

(#23) g@bo


g@bo
nagyúr

egy szavazat a pio 106-ra. ritek g03-as lemezeket irok vele ( gagyibbat nem adok neki ) rosszat nem modhatok róla 26400+fa volt. nekem teccik.

az lg-nek a dvd ram az előnye. ha teheted koreai gyártmányt végy.

(#24) Bass válasza easy rayder (#20) üzenetére


Bass
addikt

No történt hogy felraktam a nero 5.5.9.9-et ami ugyan még mindig nem ismeri fel de a másik progi már müxik vele,kérdés:mit rakhtott fel a nero amitöl müxik? ja és próbakép beraktam egy 1x-en irható sentinel dvd-rw-t de elért 99%-hoz ott elég sokáig vacakolt majd újraindítottam a gépet mert meguntam(nem fagyott le)amikor beraktam felismerte,meg le is játszotta,lehet hogy várnom kellett volna még? amúgy az dvd-rw kb negyedig volt egy 50megás könyvtártól,lehet hogy még dolgozott volna (elöször lett rá irva)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#25) Zoller34 válasza vicces (#17) üzenetére


Zoller34
aktív tag

Hali !
jó az íród ? Meg vagy vele elégedve ?
csak azért kérdezem , mert ilyet szeretnék venni

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#26) Elbandi


Elbandi
aktív tag

Hello!

Bocs hogy ide pofazok, errol az irorol mi a velemeny?
SONY DRU-510A


Elvileg ezt tudja:
DVD újraíró +RW/-RW, IDE, BOX, 8 MB buffer, írási sebességek: DVD-RW 2x, DVD-R 4x, DVD+RW 2.4x, DVD+R 4x, CD-RW 10x, CD-R 24x, olvasási sebességek: CD-ROM 32x, DVD-ROM 8x, DVD+R/+RW 4x, DVD-R/-RW 2x

csakhogy ez pl 45+fa :(

Elbandi

(#27) vicces válasza Zoller34 (#25) üzenetére


vicces
addikt

ma cserélem ki, mert az enyém nem jó.

:)

(#28) vicces válasza Elbandi (#26) üzenetére


vicces
addikt

noszahát!
vedd meg, és ird meg nekünk, hogy milyen :)

:)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd írót vennék (infó kellene) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.