Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Perzsa


Perzsa
tag

Hi!

Nekem eddig max 6X sikerült! Lehet valahogy gyorsitani rajta?
LG-GSA4163B+Toshiba SD-M1912....

It isn't expression

(#2) Perzsa válasza Perzsa (#1) üzenetére


Perzsa
tag

ZUPP!

It isn't expression

(#3) LuckyL


LuckyL
őstag

sok múlik a gép egyéb hardverein is sztem.
a64 gép+plextor dvd-k jó kombináció
amúgy van lemez, hétfő-kedd viszem:)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#4) Perzsa válasza LuckyL (#3) üzenetére


Perzsa
tag

A legszűkebb keresztmetszet szerintem az olvasó sebessége adja, mert attól fűgg az irási sebeség! szerintem....:)

It isn't expression

(#5) liksoft válasza Perzsa (#4) üzenetére


liksoft
nagyúr

Most írsz, másolsz vagy mi? Egy kábelen, 2 kábelen, memóriában puffer mérete, chipset, proc sebesség, memória órajel, SATA, PATA, SCSI, ..... ? :F

Ezek mind befolyásolják, a winyó átviteli sebességéről nem is beszélve, vagy copy esetén az olvasott anyag minőségéről (karcok, anyagminőség, reflexiós tulajdonságok, stb....).

A fentieket figyelembe véve jó a kérdés. Vagyis a válasz: szerintem jó érték a 6x főleg, ha lemez - lemez között volt. Vagy nem jó. A géped határozza meg, mit lehet kihozni belőle. És az alkatrészek összeszerelése (nem minőség, hanem mit hova dugunk) is rengeteget számít.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#6) Vikky


Vikky
tag

SZerintem az a 6x érték nagyon király. :R Én 4x szoktam, mer nekem nem tud az íróm 6x írni. AZ elején kicsit ingadozik a puffer, amíg fel nem veszi az 5540mps olvasást, utána ok. 8x meg még nem mertem kipróbálni. De sztem baromi rossz lesz az írott lemez eleje, mer a író már nyomatná a cuccot, de az olvasó még seholsem tart.:(

''Neked milyen a Maxtorod? SÜTI?''

(#7) Perzsa válasza Vikky (#6) üzenetére


Perzsa
tag

Én 12X irást választottam, és az időbol gondolom hogy 6X mert olyan 11 perc alatt porkolte meg. A puffer állandoan 5% körül volt :(

It isn't expression

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.