Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bigya


Bigya
őstag

Üdv mindenkinek!

Dvd írással kapcsolatos kérdésekkel észrevételekkel szóljatok hozzá ehhez a topikhoz!

Ime egy kérdés:

A Pinnacle Instant CD/DVD program ami nekem van az csak tiszta mpeg vagy avi fájlokból hajlndó írni. DivX-es vgy egyébb valahogyan tömörített videót nem!ű

- Ez így van rendjén?

- Melyik fríí programmal lehet mindenféle fajta videófájlokat komvertálni olyanná, hogy az író program lássa?

Köszönöm, leülök magamtól is!

(#2) erdoke válasza Bigya (#1) üzenetére


erdoke
titán

Milyen az a ''tiszta mpeg vagy avi''?
Egyébként a DVD film írás c. témában elég sokmindenre találsz választ, illetve tehetsz fel kérdést is.

A legjobb aláírás a héten

(#3) Bigya


Bigya
őstag

Vettem, köszönöm, leléptem!

Írtam hogy nem divx-es vagy hasonló nagyon nagy méretű avi-kra gondoltam a ''tiszta'' szóval!

ÜDV!

Zárható ám!

(#4) erdoke válasza Bigya (#3) üzenetére


erdoke
titán

Nem elzavarni akartalak, csak arra kértelek, hogy pontosítsd a kérdést, illetve tedd fel a jobban látogatott témában is. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#5) Bigya válasza erdoke (#4) üzenetére


Bigya
őstag

HI!

NA igen, csak annyira nem értek ezekhez a film-formátumokhoz. Így nem tudtam szépen leírni.
Annyit tudok, ha stúdióban beírom az anyagot (pl.: Vegas vagy Premier) akkor vágás, renderelés utám mehet íróra.
Itthon meg netről letöltött filmek, meg dvd-rip vcd-k vannak, és ezeket nem tudtam egyből írni.

ÜDV!

Egy drabig nem nagyon mászkálhatok, szal eccer csak rájövök, időm mint a tenger!

(#6) zsolty28 válasza Bigya (#1) üzenetére


zsolty28
tag

Szia! :))

Miért nem próbálod ki a Tmpegenc Express-t? :DD

Az nagyon jó én is azt használom! :Y

Innen le is töltheted ingyen: Bővebben: link


Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#7) Bigya


Bigya
őstag

Kösz a tippet, kipróbálom!

(#8) Bigya


Bigya
őstag

HI!

Mi az elterjettebb? A + vagy a - os DVD R/RW? Igazából mi is a minket érintő külömbség (az árán kívül)?

ÜDV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.