Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Sziasztok ! Nem találok olyan oldalt , ahonnan le tudnám szedni a DVD-ékhez a borítókat !! :O - mert ugye ahonnan idáig szedtem az megszünt !!
Nem tudnátok segíteni ??? :Y

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#2) levis4 válasza AlyArkhon (#1) üzenetére


levis4
tag

Ha jó az angol akkor ez: Bővebben: link.
Elég sok magyar is fenn van érdemes megnézni!

(#3) AlyArkhon válasza levis4 (#2) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Thx ! I look that !

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#4) mayerlaci válasza AlyArkhon (#1) üzenetére


mayerlaci
senior tag

(#5) AlyArkhon válasza mayerlaci (#4) üzenetére


AlyArkhon
őstag

innen mindent le lehet szedni normálisan , ?? mert az előbb kapott címről alig lehet levadászni valamit , aztis csak mailben küldik el valamikor !! :F

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#6) vati válasza AlyArkhon (#5) üzenetére


vati
senior tag

magyar borítók: Bővebben: link
nem árt gyorsan letükrözni, úgy tűnik az asva hadba indult a borítók ellen is.:(

[Szerkesztve]

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#7) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Esetleg itt: Bővebben: link

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#8) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Mi most ez a nagy DVD borytó írtó hadjárat ? Mineden oldal illegális vagy mi ??:F

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#9) Polesz válasza AlyArkhon (#8) üzenetére


Polesz
addikt

Jah. Az. :O

http://twingos.freebase.hu/ -> Az Oldalt Az ASVA Törölte !!!

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#10) Vangelis válasza Polesz (#9) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem az asva törölte, csak megkérte őket, hogy szüntessék be a működést, bár semmi jogi dolgot nem tudtak felmuatatni, vagy bemutani , hogy pontosan miért is kérik.

de végülis a végeredmény a lényeg elvégre van jogdij is, semmi alapon:F....de ez egy hosszú történet.


Csakhát mi kicsik vagyunk;)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#11) oregcsóka válasza Vangelis (#10) üzenetére


oregcsóka
őstag

És most ezek az ostobák tényleg azt hiszik, hogy ettől az illegális letöltések és másolgatások csökkenni fognak? ;)

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#12) Norbi27


Norbi27
aktív tag

Itt is van egy pár borító Bővebben: link

(#13) Vangelis válasza oregcsóka (#11) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szerintem nem csak .....megmutassák, hogy ők milyen királyok;)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#14) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Ha jól hallottam , akkor nemsokára megint elindulnak , vagy nem ??:P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#15) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Jahh , és Pestiektől kérnék egy kis PLEASEEEE- t ! :R
Megtudná valaki mondani , hogyan lehet a Keletiből eljutni a Szent Imre kórházba ?? ( Bártfai út )
Előre is köszönöm !! ::B

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16) plömplöm válasza AlyArkhon (#15) üzenetére


plömplöm
őstag

még jól jöhet
Bővebben: link

dzsava kell hozzá asszem!

de ha tutira akasz menni, ülj taxiba :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#17) AlyArkhon válasza plömplöm (#16) üzenetére


AlyArkhon
őstag

ezt a választ láttam a zárolt topicban is , neked is most külön nem fogok mailt küldeni hogy miért is írtanm amit írtam , vagy de mégis elküldöm , olvasd csak el , aztán írd le légyszi te mit gondolsz a dologról !! ::(((

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#18) Cyberslider válasza Vangelis (#10) üzenetére


Cyberslider
őstag

ASVA :)

Nemtudom a gyerek miért törölte az oldalt.. Perelték volna be? :D
A dvd borítókat jó dolog letölteni,megtalálni,hiszen ha megsérül az eredeti (pl a macskám szétkarmolja) akkor így legalább pótolhatom. :D

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#19) plömplöm válasza AlyArkhon (#17) üzenetére


plömplöm
őstag

most végülis nemtom másnak is küldtél-e ''köszönő levelet'', de tessék egy rimél...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#20) AlyArkhon válasza plömplöm (#19) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Remélem megkaptad a Re mailt !! :B

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#21) plömplöm válasza AlyArkhon (#20) üzenetére


plömplöm
őstag

igen, megkaptam, bár nem éreztem választ igénylőnek, de ha már itt is kérded, term semmi harag vagy ilyesmi, szvsz amúgy is temérdek ennél sokkal ostobább topic nyílik nap-mint-nap, de sebaj, jobbulást!

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#22) sbazsi válasza plömplöm (#21) üzenetére


sbazsi
veterán

Egyre undorítobb magatartást folytat az ASVA.
Holnap mi lesz? Már a filmekben szereplő személyekről sem lehet feltenni a netre anyagot? És utána? A filmet pár sorban bemutató szöveget is le kell venni?
Mert ahogy a macska által szétkarmolt borító sem eredeti, úgy az sem az, amit magamnak csinálok Photoshopban. Ja, és utána meg fizessünk a levegőért, mert a sztárok is ezt szívják, és elszívom előle???

Franciaországban megszüntették egy film forgalmazását, mert a DVD lemezt nem lehetett lemásolni, és a jog erre lehetőséget ad a fogyasztónak.


Lucifer revíziót tart a pokolban, megfelelõen gondoskodnak-e az ördögök a rájuk bízottakról.
Az elsõ kondér alatt vígan lobog a tûz, a kondér mellett egy tábla:
NE MÁSSZ KI!
Lucifer kérdésére az ördög így felel:
-Ezek itt a németek. Tüchtig nép, betartják a szabályokat.
A következõ kondér is mintaszerû, ám tábla helyett itt egy géppisztolyos õr áll.
-Ezek itt az oroszok. Ha valamelyik megpróbál kimászni, az õr a
géppisztollyal visszakényszeríti.
A harmadik kondérnál is minden stimmel, de Lucifer felvonja szemöldökét:
- Nem látom az õrséget, és tábla sincs.
- Ide nem is kell, ezek a magyarok. Ha egy megpróbál kimászni a többi
visszahúzza.

(#23) plömplöm válasza sbazsi (#22) üzenetére


plömplöm
őstag

értem én, egyet is értek, de miért nekem mondtad? :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#24) kendet


kendet
csendes tag

www.cdcovers.cc
Én ennél jobbat még nem találtam, ráadásul tele van magyar borítókkal is:R

A Windows nem észleli az egeret, kérem kattintson az OK gombra!

(#25) levis4 válasza kendet (#24) üzenetére


levis4
tag

Lásd #2 hozzászólást!:)

(#26) AlyArkhon válasza plömplöm (#21) üzenetére


AlyArkhon
őstag

oksa ... :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#27) sbazsi válasza plömplöm (#23) üzenetére


sbazsi
veterán

Mindenkinek szólt.
Új hozzászolás helyett válasz erre volt. :B:))

(#28) Szabesz válasza AlyArkhon (#1) üzenetére


Szabesz
őstag

Höh, most nézem hogy a honnan szoktam leszedni törölte az a szemét ASVA.
Nemtudom hogy miért jó ez nekik, warez oldalakat még értem, áh most szedhetem DC-ről ;]

¯\_(ツ)_/¯

(#29) AlyArkhon válasza Szabesz (#28) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Tényleg most hogy említetted a dc-ét , igazad van . Felcsusszanok oda én is , ot valószínűleg elég sok borító van ... :P:P:P Thnkx

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#30) AlyArkhon válasza Szabesz (#28) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Majd ha bent vagy a dc-ében , és megnézted a borítókat , írj már hogy mennyi van fent kb ! , csak mert nekem még le is kéne töltenem a dc-ét , mert valahogy eltünt a dc-ém !! :F

[Szerkesztve]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#31) sbazsi válasza AlyArkhon (#30) üzenetére


sbazsi
veterán

ezt mégis hogy?
filmcím alapján keresel, és eddig mindent megtaláltam.

(#32) Steve-S


Steve-S
tag

Tudom, nem teljesen a témába vág, de ez is DVD.
Szóval kellene nekem egy kis segítség dvd szerkesztés ügyben:
Mpg formátumú fájlokat akarok kiírni dvd-re a TmpgEnc DVD Author-al.
De a fájlok nem megfelelő felbontásúak és azt írja ki konvertáljam át valami emészthető felbontásúra a videót, olyanra amit támogat a dvd pl.: 720x576, stb.

Tud valaki olyan programot, amivel ezt meg lehet csinálni? Fontos lenne.:F:R

[Szerkesztve]

Set The World On Fire!!!

(#33) kebot válasza AlyArkhon (#30) üzenetére


kebot
tag

Biztos törölte az ASVA, vagy mi a tök :).

kebot

(#34) kebot válasza Steve-S (#32) üzenetére


kebot
tag

Adobe premiere rulez.

[Szerkesztve]

kebot

(#35) anyedetti52


anyedetti52
csendes tag

Sziasztok!
Tudna-e valaki segyteni, én az ALAP CALLANETICS borítóját keresem. Köszi

(#36) Feri1990


Feri1990
tag

Magyar lapok közül ez a legjobb jelenleg szerintem: http://www.westbalaton.hu/coversempire ;)

(#37) Kekmen válasza Feri1990 (#36) üzenetére


Kekmen
senior tag

404:(

NE linkelj be olyat amit korábban nem ellenőriztél.
Persze előfordulhat, hogy akkor mikor belinkelted még működött.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#38) Norbi27


Norbi27
aktív tag

DVD-borítók 1
Bővebben: link

DVD-borítók 2
Bővebben: link


[Szerkesztve]

(#39) Kekmen


Kekmen
senior tag

Majd nemsoká indítok egy oldalt, mailbe lehet kérni borítókat, de nem egyesével:DDD
több mint 2000db DVD borítóm van otthon úgyhogy remélem meg lesz minden ami kell.
Addig ne írjatok amíg nem lesz kész.
Az oldal címét is mailba küldöm, megelőzve ezzel az ASVAs eseteket.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#40) AlyArkhon válasza Kekmen (#39) üzenetére


AlyArkhon
őstag

én is kérnék egy címet , ha nem gond -- :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#41) DaWolf


DaWolf
csendes tag

Hello! Sajna nem sokan tudják, de van még egy hely amit nem tiltott le az ASVA! Talán azért mert a neve sem olyan dvd-s és nem is hirdeti magát, bár én beszéltem a webmesterrel, és napont kb 100-an keresik fel az odalt, és folyamatosan fejlesztik! www.webport.fw.hu igaz nem duskálnak a boritokban, és még egy vannak olyan boritok amik feltöltés alatt álnak, de attól még jó!
Én is szedtem le nem egy boritot, és küldtem is nekik!

Itt van megegyszer a cim: www.webport.fw.hu

Ha tudtok küldjetek nekik boritokat is!

Remélem segitettem nektek!

(#42) Sick Boy


Sick Boy
őstag

én is tudok egy helyet, pontosan 1650 DVD borítóval, de PLS csak MAIL

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#43) pumpili


pumpili
csendes tag

Ne csodálkozzatok hogy törlik a borítós oldalakat! Vasárnap láttam egy fickót a Gyáli piacon, aki a kinyomtatott borítókat árulta!

(#44) busman


busman
addikt

Próbáld itt:Bővebben: link

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#45) DaWolf


DaWolf
csendes tag

Hali!

Igazából egyetértek az elöttem szólokkal, akik az mondták, hogy jó ha van akár több oldal is amiről le lehet szedni a borítókat, mert nekem is van sok eredeti dvd-m amiknek költözéskor megsérült a borítója, és csak a netről tudtam pótolni, mert a dvd-kölcsönzöben nem engedték hogy akár csak lefénymásoljam!

De az biztos, hogy az ASVA egyre undoritobban csinálja! Miért fáj ez neki, hogy letöltheti a nép a borítokat?!

Bővebben: link

Ezek az oldalon folyamatos a feltöltése a magyar borítóknak, meg lesz rajta ha minden igaz full veziós progik, meg games is!
Persz csak addig folyamatos amig fel nem dobja valami tulbuzgó mocsing az oldalt az ASVA-nak!
Csomó oldal azért szünt meg, mert beköpték öket, nem azért mert az ASVA megtalálta!

Na a linkel remélem segitettem azoknak akik a tönkrement borítójukat akarják pótólni!

DaWolf!:C

(#46) DaWolf


DaWolf
csendes tag

Dvd borítót akartok letölten?

Itt van az oldal cime, jelenleg olya 1000db-nál vannak de tényleg folyamatos a feltöltés!

www.webport.fw.hu

Nézzétek meg!

Üdv Da Wolf

(#47) gabe_


gabe_
őstag

Ez a webportos oldal egész jó lesz. Alakul...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#48) zoxo


zoxo
csendes tag

Hát, ez a webport elég jó kezdeményezés, de ilyen kis képek bélyegekre elegendők sajnos. Nagyon kár a zsaminet-ér... :O

- Hogy írják a nullát római számokkal ??? -

(#49) McDog


McDog
aktív tag

OFF
Végigolvasva a topicot, ismerve a ASVA hozzáállását a borítókhoz, már várom hogy a CD-ék és DVD-ék után kitalálják, hogy a papír után is fizessünk plusz matrica pénzt, mert feltételezik, hogy illegális dolgot nyomtatunk. :(

OFF

[Szerkesztve]

(#50) AlyArkhon válasza McDog (#49) üzenetére


AlyArkhon
őstag

na az lenne még a '' ne b@ssz ++ '' , ezt aztán lehetne ragozni a végtelenségig , aztán már fizethetnénk azért is mert bemegyünk egy boltba zenei cd-ét venni , nem baj hogy azt sem tudjuk mi kell , csak fizessünk ...

HHH , ez baromság , azért maradjunk a földön -......:P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.