Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd-rom javítás miskolcon (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) domedee


domedee
senior tag

Hellóka!

Úgy néz ki behalt a dvd olvasóm. Ugyanis mostanában nem akarja kinyitni a tálcát, vagy ha van benne lemez, akkor nem pörgeti fel.

Ezt viszont teljesen összevissza, de sajnos egyre gyakrabban teszi.
Az aida ezt mondja róla.
Eszköz tulajdonságai
Illesztőprogram leírása HL-DT-ST DVD-ROM GDR8161B

Optikai meghajtó tulajdonságai
Gyártó Hitachi-LG
Eszköz típusa DVD-ROM
Sebesség 16x/48x

Eszköz gyártó
Cégnév LG Electronics
Termék információ http://www.lge.com/catalog/proddivergent?categoryId=CTG1000500

Szóval, tud-e valaki Miskolcon olyan szervízt, ahol olcsóért megcsinálják. Mert ha nem, akkor veszek egy újat. A garija sajnos már lejárt.:(

bye

dömedee

ui.:Vagy ha kell valakinek, szívesen eladom, de csak Miskolcon, ezért nem éri meg postázgatni.:P

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#2) domedee


domedee
senior tag

UP!

senki?

dömedee

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#3) Ronyman válasza domedee (#2) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Szeva! Szerintem kérdezd meg az infoboxot, hogy mennyiért néznék meg, vagy próbálkozhatsz a chiplanddel, de az szerintem drága!
A multkor voltam a Computer Praxisnál( asszem Trojan vagy projen számítástechnika névan fut) na ott 1500ft volt a bevizsgálás,de nem tudták megcsinálni a kormányom! Utánna megcsináltam visszavittem, hogy én bezzeg szétszedtem aztán saját magam megcsináltam! Korrektek voltak, mert visszaadták a lóvét!

(#4) strike-force válasza domedee (#2) üzenetére


strike-force
őstag

figyi, én nemrég vettem egy lg dvd olvasót garilevélel havernak. asszem azon rajta van a kelet-mo-i számgépalkatrész szervíz címe ami asszem pont Miskolcon van. ha kell meg tudom nézni holnapra.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#5) domedee válasza strike-force (#4) üzenetére


domedee
senior tag

Azt nagyon megköszönném.

köszike előre is

dömedee

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#6) strike-force válasza domedee (#5) üzenetére


strike-force
őstag

felhívtam telon, igy megvan a cím

Computer Praxis KFT
Miskolc
Széchenyi út 79.
46-501080

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#7) domedee válasza strike-force (#6) üzenetére


domedee
senior tag

Allah növessze hosszúra életedet.:))

köszike

dömedee

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd-rom javítás miskolcon (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.