Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Az azért nagy boldogság lenne mindenki részére, ha sikerült volna a hőelvezetést végre jól megoldani!
Szuper jó telefonnak tartom a Sony-t!

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#2) rigoberto


rigoberto
őstag

És mennyi lesz az ára? 1m?

(#3) pengwin


pengwin
addikt

Az utolsó értesülésem a Sony mobiltelefonos üzletágáról az volt, hogy kivonultak az országok 50+%-ából. Ez változott bármit is, vagy továbbra is egy nem létező, fiktív brand a Sony?

Üdv, pengwin

(#4) hito válasza pengwin (#3) üzenetére


hito
nagyúr

Hibernálva voltál az elmúlt néhány évben?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#5) pengwin válasza hito (#4) üzenetére


pengwin
addikt

Nem, csak letojtam, mert minden gyártó ugyanazt csinálta, és az én igényeimmel ellentétes irányba változott és fejlődött kb. minden.

Egyébként FY2020 nem volt olyan régen még mobilos szemmel sem, azóta egyébként is megállt gyakorlatilag az érdemi fejlődés. Ha nem avultatnák el a 3 évvel ezelőtti felső- és felső-közép kategóriás készülékeket szoftver és biztonsági frissítések hiánya révén akkor nagyon kevés indok lenne váltásra az átlag felhasználó szemszögéből.

Üdv, pengwin

(#6) hito válasza pengwin (#5) üzenetére


hito
nagyúr

A Sony pont az a gyártó, aki különutas politikát folytat. Ilyen kuriózumok találhatók a készülékeikben:

- jack kimenet
- mindenféle kameralyuk, sziget és kameracsepp mentes kijelző
- háttértár bővíthetőség

Szoftveres támogatás kérdése már más tészta. Azért jellemzően a 3 év letelte előtt megunja, elveszti, le gtk-za a user a készüléket, úgyhogy szerintem felhasználói oldalról sincs túl nagy igény erre a dologra.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7) Xpod válasza hito (#6) üzenetére


Xpod
addikt

Azért 4-5 évig lehetne rá támogatás.
Tudom fehér hollónak számítok, de pl a céges telefonom egy Samsung S7 Edge ami lassan 7 éves, a magán telefonom meg egy 4 éves Asus Zenfone max M1.

Idén sajnos az Asus-t le kell cserélnem, és nagyon úgy fest, hogy Sony Xperia 10 IV vagy V lesz helyette a jack és a vezeték nélküli töltés miatt. (Nincs más az én szememben normális gyártó aki ezt a kombót adja a készülékeihez. Talán csak az Asus Zenfone 10 lesz ami hasonló feature kombót ad.)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.