Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Dummyblog

Hozzászólások

(#1) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Üdv Kedves Olvasó!

Sokat hallok erről a ''bloggolás''-ról, meg minden ... bevallom kicsit érdekelt is a dolog ... végre rászántam magam, gondoltam belekukkantok ... teccik :)

Mondjuk lusta disznó vagyok, nem hinném, hogy hosszú életű lesz, de addig is majd figyelem a számokat és elgondolkodom rajta, hogy van vagy nincs értelme ...

Különben is ... megy vele az idő :)

Csak nem tudom hol kezdjem ... magamról? Itt bármit írhatnék: Magas vagyok, izmos, jóképű és okos ... ugye minden relatív ... 170cm magasabb mint 1 méter, ráadásul elég bonyolult lenne izmok nélkül létezni, úgyhogy izmaim is vannak, bár itt-ott kedves kis zsírréteg (csak pár centi ugyan ...) alakulgat ki Kedvesemnek köszönhetően, aki azon kevesek közé tartozik akik nem csak szeretnek, hanem tudnak is főzni! Ráadásul jól :) Valamint biztos vagyok benne, hogy a sárgolyón van nálam csúnyább és butább ember is, úgyhogy (Előre is elnézést kérve ettől a kis számú közösségtől!) fent hozzájuk viszonyítva írtam a dolgokat ...

Komolyabbra fordítva a szót: Egy teljesen hétköznapi srác vagyok, piros haj, sárga szemüveg és ami még ezzel jár ... dolgozom, (multinál, és emiatt sok érdekes dolog történik velem! :) ), mellette élem az átlagos monitorfejűek mindennapjait ...

Most épp melózok ... éjszakás műszak van és nyugi ... az előbb voltam vacsizni ... elromlott a mosogatógép, gumikés, gumipohár ... jó kis fííling volt ...

A mai menü: valami fehér fokhagymás lötyi, tésztával ... később kiderítettem,karfiolkrémlevesnek hívják, valamint rántott csirkecomb + rizs ... rólam köztudott, hogy bár kicsi vagyok, de nagyétkű, ráadásul csak olyan ételt eszem ami küzd az életéért elkészítés előtt, ezért a rántott csibelábnak előre örültem ... aztán persze jött a medvebőr effekt :( Ugyanis amint sikerült harmadik nekifutásra beledöfnöm a gumivillát a betonkemény kazánlemez-panírba, már törölhetgettem is a vért a szemüvegemről ... hurrá ... Van ugyanis egy új, hipermodern konyhánk, ahol az eddigi kettő ''kajaelb@szó'' gép mellé beépítettek egy harmadikat is ...

Szóval miután bőséges ''ebédemet'' elfogyasztottam, visszatértem egyik kedvenc, bár kissé illegális tevékenységemhez ... nekiálltam netezni... ekkor jukadtam ki ide!

Elég régóta nyomom, ezért elég céltudatosan nyomom ... fórumozgatok, híreket olvasok ésatöbbi ... na meg bost bloggolok, ugye :) Amikor már nem találok olyan fórumtémát ami annyira érdekelne, akkor szétnézek a többi között ...

Most éppen olvasgatom az aranyköpések topicot, virul is a búrám tőlle ... de asszem egyenlőre ezt lezárom ... majd folytatom, elsőre úgyis elég hosszú, pedig semmiről sem szól ...

Üdv!

Life is shor...

(#2) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Jó reggelt mindenkinek!

Éjszakás műszak után most lenne elméletileg reggel :) Most ébrednék ... de ma nem aludtam! Jelentősségteljes nap a mai! Ugyanis reggel elmentünk életünk első kisautójáért :)

12 óra meló után elég érdekesen alakult ... 130 km autókázás, majd vissza ugyanennyi .. közben persze Teccsó áruház, ''vegyünk bulihordót'' intermezzó ...

Ugyanis mi kis naívak azt hittük, hogy valamilyen szinten egy árakon mozognak a különböző Teccsók ... és emiatt nagy boldogan vettünk egy Radeberger hordót (AZ EGYETLENT!) 3800 HUF-ért, majd mikor valami okból betértünk egy másik Teccsó Hypermarketbe,már kevésbé boldogan vettük tudomásul, hogy itt már csak 2999 HUF ... na mindegy, végülis elég volt egy is ... Én kis butus majdnem vittem sört Komárno-ba ... még jó hogy eszembe jutott, hogy kb.:akkora értelme lenne mint benzint átvinni ... :)

Lassan belecsapok a 30-ik éber órámba ... szóval kezdek kissé ''punnyadt'' lenni közben ugyan az előbb volt egy órás szundi, de Kedvesem majdnem a hátamon ugrált hogy felébresszen ... de belefér, mert most hosszú szabi jön ... itt a karácsony ...

Karácsony: Ez olyan mint a majális :) Hisz ez is a szeretet ünnepe :) Egy világméretű bevásárlóünnep :( Eccerűen tippem nincs, hogy mivel lepjem meg a szeretteimet ... (Bár az valamilyen szinten vigasztal, hogy ez fordítva is igaz :) )
Nem vagyok mai gyerek, de ez lesz az első karácsonyom úgy hogy nem találkozok édesanyámmal ... érdekes lesz, bár biztos felhívom, ez teljesen természetes ... Sajnos necces a hazaút (260km, 3 napos elfoglaltság ...), így idén kihagyjuk ... viszont meglesz életünk első Saját karácsonyfája!

A tavalyi karácsony felejthetetlen volt! :( Igazi élmény ... Akkor is éjszakás voltam ...
Idén a szilveszter lesz a hasonló ... dec. 31-én este 6-kor teszem le a lantot ... Örülök ... na mindegy ... mindjárt vége a Zikszaktáknak, úgyhogy asszem lépek, nyomok egy szunyát!

Jó éjt mindenkinek! (Jééé most látom csak ! Fanatikus tag lettem! :) )

[Szerkesztve]

Life is shor...

(#3) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Helló!

Már csak 3-at alszunk és szenteste ... még mindig nem tudom ki-mit kap majd ... Kedvesemnek is kellene még valami kis aranyos meglepi ... Ő már megkapta az ajándékait, de azért valami jó lenne :)

Ma nem sok mindent csináltam, döglés volt, boltbajárás, megvettem a szilveszteri műhajakat meg ökörségeket! A konfetti már 4 éve abszolút száműzve van a szilvesztereinkből, ugyanis azt még a hányásnál is nehezebb takarítani :)

Most remélem szolíd buli lesz ... bár a zúzós brigád most máshol szilveszterezik :)

Hálistennek kinőttem az IHB bulikból (Iszunk, hányunk, belefekszünk ...) inkább szolidabban mennek a partik ... hiába öregszünk ... talán emiatt is fekszem le most ... fellőtték a pizsit :)

Jó8!

Life is shor...

(#4) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Üdv!

Mivel a tegnap estémet nem netközelben töltöttem, ezért a tegnapi nap kimarad a ''naplómból'' ...

Csütörtököt nem szeretnék mondani :) , de azért egy pár szösszenet ...
Kicsit csalódtam az amúgy meglepően gyorsan és jól teljesítő Okmányirodánkban :(

Szóval a tegnapi nap legmagasabb prioritású feladata az volt, hogy elmenjek a Polgár Jenőhöz, mivel mára igérték az új jogsimat ... a hölgy kedvesen meg is jegyezte, még szám sem kell majd, bejövök és átvszem ... Na én bementem, így lett a hivatalban tartózkodók összlétszáma 1 ... olyan koki üres volt az egész, el sem hittem ... aszittem bombariadó van, vagy valami hasoló ... na mind1, csúszik, még bírja az ideiglenes, asszem 30 napig jó ...

De a nap koronája az volt mikor lakótársam felhívott Pestről, (Elment a megrendelt memóriáimért ...) hogy itthon maradt a számla ... majd 28-án kapok új memeket :(

Szóval szépen telt a nap ... a mai azért már szebben telt ... belógtam karácsonyi ajándékért a városba ... ettől függetlenül a leányzó majdnem kiszedte belőlem, mit vettem neki ... tavaly majdnem össze kellett vesznem vele, hogy ne áruljam el neki hogy ajándékért megyek, idén sem volt surlódásmentes a dolog, de megoldottam ... majd holnap este megkapja :)

Kikapcsolódásképpen játszottam egy kicsit ... POP:WW (Imádom ezeket az idióta névrövidítéseket, haverokat úgy szoktam kiakasztani, hogy elküldöm nekik így a játéklistámat :) ), sajnos ugyanúgy az enyészeté lett a játék, mint az elődje :( Nagyon jó, nagyon szép, érdekes, de engem úgy felhúznak az idióta részek, amikor valami nullaméter főellenfél, már 2x-edik alkalommal megszivat ... én szórakozni akarok, nem idegeskedni egy játékon ... Alig van időm játszani, akkor ha lehet ne anyázzak, hanem pihenjek :)

Ráadásul egyre kevesebb olyan játék van ami leköt egy picit ... Megyek is keresek egyet, most épp van időm!

Kellemes Karácsont Mindenkinek! Még 3 perc és ''Szenthajnal'' van ... :)

Life is shor...

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Dummyblog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.