Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SzGee


SzGee
aktív tag

Sziasztok !

Hallottatok már a Dugósugóról? Nekem nagyon tetszenek az árai, de szerintetek hol itt a buktató...?
valahogy nem bízom már az ilyen dolgokban... két év pedig sok idő

[link]

[Szerkesztve]

If you leave me, can I come, too?

(#2) Viktor0610 válasza SzGee (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semmi extra nincs benne...
Szerződést kötöttek a Vodafone-nal, ők (Dugósúgóék) adják az előfizetőket (ezen keresztül a havi fix bevételt a szolgáltatónak), a Vodafone pedig a kedvező percdíjakat.
Van ilyen T-Mobile-osban is (sőt, val.sz.leg Pannonosban is), az ő nevük NetControll -[link].

Természetesen van belépési díj (minél több előfizetést kötsz, annál kevesebb) és a havidíjon kívül fizetendő ''szolgáltatási díj'' is, de még így is megéri sz.tem -bővebb infó: [link].


A hasonló pannonos cégről egy kis infó: [link].

Samsung Galaxy A54

(#3) SzGee válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


SzGee
aktív tag

na ez a szolgáltatási díj az egyik buktató, ezt valahogy nem találtam meg... köszi

If you leave me, can I come, too?

(#4) Gebriel válasza SzGee (#3) üzenetére


Gebriel
veterán

na ez a szolgáltatási díj az egyik buktató, ezt valahogy nem találtam meg...
Nem is tudom.... :U
1000ft kell fizetnem azért hogy nem üljek dugóba és tudjam merre érdemes mennem és hol van trafipax..Nos ha Budapesten dolgoznék akkor minden képen jó lehet,de igy :P
1000ft-ért ma már jóformán nem nagyon kpasz semmit.

[Szerkesztve]

(#5) Viktor0610 válasza Gebriel (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kedvező percdíjakról nem is beszélve...

Samsung Galaxy A54

(#6) neemtudomka


neemtudomka
csendes tag

Én voltam bent a dugósúgóknál az irodájukban, mert hiába megnyerő egy honlap, a személyes tapasztalat az igazi.
Tök megnyugodtam, ez egy korrekt cég, semmi piramisjáték vagy ilyesmi. Az az ötletük, hogy a közlekedőktől begyűjtik mobilon az infókat és azt továbbadják a többi közlekedőnek szintén mobilon, baromi jó ötlet, mert így mindig pontosak az infók. Nyilván azért álltak össze a vodával egy flottára, mert ez csak akkor működhet a gyakorlatban, ha ingyen lehet hívni őket.
Az pedig egy ''mellékes'' előny nekünk, hogy ezzel a flottával az egyéb telefonálás is egész jó. Az igazi csúcs persze az benne, hogy az összes, egymástól független előfizetőjük ugyan abban a flottában van benne, így aztán nem kell kényelmetlenül összeállni ismerősökkel, hogy egy 0 percdíjas flottát kisajtoljon az ember magának. Ha a büdös életben nem kérek dugóinfót tőlük, akkor is nyerő a dolog! Főleg, ha belegondolok abba, hogy még meddig tudják majd lenyomni a flotta percdíjait, mire eljutnak 3000 előfizetőig. :) !!!

(#7) neemtudomka


neemtudomka
csendes tag

Ja, és a netkontrolnál is jártam, de ott az a gáz, hogy nem te vagy az előfizető és a számodat se hordozhatod. (Sőt ha jól vettem ki, ott haszonkulcsuk van a számládon.)
Persze itt is kell fizetni a havi szolgáltatási díjat, de valamiből azért fent kell nekik is tartaniuk a szolgáltatásukat.
Én egyébként eldöntöttem, hogy ügynökölni is fogok nekik, mert minden beszervezett új ügyfél után vagy kb.1000 kedvezményt adnak a ha vi díjadból (13 beszervezettel egy évre le van tudva a díjam!), vagy ha tudsz számlát adni - mint én pl. - akkor egyszerűen kifizetik és jól lehet keresni vele. Ha a 450 iwiwes ismerősömből csak 100-t meggyőzük róla, hogy ez milyen frankó, az 100 rugó! (Ráadásul még be sem csapom őket, mert tényleg frankó.)

(#8) Viktor0610 válasza neemtudomka (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Ha a 450 iwiwes ismerősömből csak 100-t meggyőzük róla, hogy ez milyen frankó, az 100 rugó!''
Fő a pozitív szemlélet! ;)

Samsung Galaxy A54

(#9) bod101


bod101
aktív tag

Ez most, hogy müködik?
Van egy vodás előfizetésem + megkötöm ezt és máris mindenkit havi 1000+áfáért hivhatok 0ft percdijjal?

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#10) Gebriel válasza bod101 (#9) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem teljesen.
Azokat csak akik csatlakoztak a Dugósúgó-hoz.

Ezen felül olvasd végig
Mert itt van egy: reg dij+havi dij+szolgáltatási dij-új belépők utáni kedvezmény


[Szerkesztve]

(#11) SzGee válasza bod101 (#9) üzenetére


SzGee
aktív tag

ha jól láttam a havi 1000+áfa mellett ki kell csengetni a havi 1800-at is a telefon előfizuért (aminek a felét lebeszélheted - 36 perc alatt) tehát kb. havi 2800 Ft
és nem mindenkit hívhatsz ingyé', hanem csak akinek szintét dugósúgós előfizuja van

megelőztek egy perccel :))

[Szerkesztve]

If you leave me, can I come, too?

(#12) bod101 válasza SzGee (#11) üzenetére


bod101
aktív tag

Ezt hol találtad meg mert nekem nem sikerült megtalálnom a percdijakat :F

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#13) bod101 válasza Gebriel (#10) üzenetére


bod101
aktív tag

Ha nekem van egy régi előfizetésem amiben van már egy ilyen flotta ezt már nem vehetem igénybe úgy, hogy a régi flotta is megmaradjon?
Tehát én csak a havi 1000ft+áfás szolgáltatási dijat fizetném ki ezért dugós lennék :DD + használnám az én előfizetésemet a másik flottával?

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#14) Gebriel válasza bod101 (#13) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem legjobb ha felhivod őket és megkérdezed.
Sajnos nem tudok erröl semmit mondani :(

(#15) Viktor0610 válasza bod101 (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:F

Nem egészen értem, mire gondolsz... :o
Amennyiben arra, h. van már egy Dugósúgó-előfizetésed, és szeretnél mégegyet, sz.tem a válasz: igen, megoldható, viszont előfizetésenként fizetendő a ''szolgáltatási díj'', tehát 2400 Ft + a két havidíj.

Amennyiben arra, h. egy másik flottában vagy benne és ez mellé szeretnél egy Dugósúgó-előfizetést is, a válasz sz.tem ez esetben is igen, hiszen a két előfizetést nyújtó cég nem kell tudjanak egymásról.

További ötleteim nincsenek. :U

Samsung Galaxy A54

(#16) bod101 válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


bod101
aktív tag

A másodikra gondoltam azaz már benne vagyok egy flottában és mellé szeretném a dugósat :)) .

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#17) neemtudomka válasza bod101 (#16) üzenetére


neemtudomka
csendes tag

Én egy kicsit nem értem, hogy mit akarsz. Ugyan arra a számodra akarsz egy másik flottát is ráhúzni, hogy olcsóbb legyen, vagy egy tök új előfizetéssel egy újat.

Az elöbbi tuti nem megy, a második pedig biztosan igen. Már amennyiben nem azonos néven akarsz előfizetni, mert egy szolgáltatónál biztos nem lehet két külön előfizetése egy embernek. Rokonod vagy céged nevén semmi gond nem lehet ez esetben, mert nem kötik össze az infókat. Meg egyébként is lehet valaki magáneber is meg cégember is egy személyben.

(#18) Gebriel válasza neemtudomka (#17) üzenetére


Gebriel
veterán

mert egy szolgáltatónál biztos nem lehet két külön előfizetése egy embernek

De lehet.

(#19) KBear válasza Gebriel (#18) üzenetére


KBear
tag

De azonos számon nem lehet...
két flottája semmiképp

szerintem

[Szerkesztve]

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#20) Gebriel válasza KBear (#19) üzenetére


Gebriel
veterán

Azonos számon persze hogy nem lehet.

(#21) neemtudomka


neemtudomka
csendes tag

Most akartam mutatni egy barátomnak a tarifa táblázatot a honlapon, de eltűnt. Úgy néz ki a Voda a fejükre koppintott, hogy ne tegyék ki közszemlére. :(

(#22) Viktor0610 válasza neemtudomka (#21) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valóban nem elérhetőek a tarifák.
Viszont, ami engem zavar, h. meglévő 70-es számot nem lehet bevinni a flottába...
Most akkor a másodlagos számomra intézzek egy post->pre majd egy pre->post migrációt, h. igénybe tudjam venni számcsere nélkül v. ez is halott ügy? :F

Samsung Galaxy A54

(#23) Gebriel válasza Viktor0610 (#22) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem megy a beváltás a Te esteben.
Valoszinüleg a hüségnyilatkozatosknak nem engedélyezet a beválltás.

(#24) Viktor0610 válasza Gebriel (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó volna, ha így lenne -majd megkérdezem a 1270-et.

Nálunk (Pannon) a hűségszerződés sem szokott problémát jelenteni.

Samsung Galaxy A54

(#25) neemtudomka


neemtudomka
csendes tag

Amikor bent voltam az irodájukban, pont telefonált valaki és csaj beszélgetéséből azt hallottam ki, hogy a voda kikötése volt, hogy csak számhordozással, vagy új előfizetéssel lehessen bejutni a flottába. Végülis érthető, nekik az az érdekük, hogy minél több elszeretett, vagy új előfizetőjük legyen.
Mindemellett ha most odahordozol valamelyik másikhoz, majd egy hónap múlva vissza, akkor már számhordozott vagy, semmi gond. Nekem mondjuk ennyit nem érne meg a számom, ha már eddig is vodás lennék, egyszerűen lemondanám a régi számom és új előfizető lennék.

(#26) bod101


bod101
aktív tag

Köszi mindenkinek a segítséget! :R

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#27) neemtudomka válasza bod101 (#26) üzenetére


neemtudomka
csendes tag

Na én kivártam és leszerződtem velük egy hónapja.
Egy röhely lett a számlám az eddigiekhez képest!!!!

[Szerkesztve]

(#28) neemtudomka


neemtudomka
csendes tag

Ahogy elnézem, nem sokakat érdekel ez a Dugósúgó flotta, pedig jó hírem van!
Mint előfizetőjük tegnap kaptam értesítést arról, hogy a jövő hónaptól már csak br. 18,50 a mobil hívásuk bármelyikbe és csak 9,60 az ország összes vonalasa. Mindez 10 másodperces alapon és természetesen 0-val egymás között. És nem függsz a többi flottatagtól!! :)

(#29) koob válasza neemtudomka (#28) üzenetére


koob
senior tag

Ez eddig is íennyi volt nálunk :)

(#30) neemtudomka válasza koob (#29) üzenetére


neemtudomka
csendes tag

Hol az a nálunk?

(#31) neemtudomka


neemtudomka
csendes tag

Emberek! Kitört a parasztgyalázat a Netcontrollnál. Egy barátomnak tegnap egyszerűen elhaqllgatott a telefonja, mert a T-mobile letiltotta az összes Netcontrollos előfizetést. De jó, hogy én a dugósúgóba mentem !! :) :) :) :)
Mivel itt mindenki önálló előfizető, ez nálunk nem is fordulhat elő!

(#32) Viktor0610 válasza neemtudomka (#31) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:Y

Ezek szerint becsődölt a cég? :D

Samsung Galaxy A54

(#33) neemtudomka


neemtudomka
csendes tag

Azt hiszem nem becsődöltek, csak a T-mobile rájött a turpisságukra így aztán ultimátumot kaptak. Nem vették komolyan, erre a T kikapcsolt. Azóta már a rendőrség is elvitte az összes számítógépüket és iratukat.

Ezzel ellentétben viszont jó hír, hogy tegnap kaptam egy körlevelet dugóéktól. Tovább csökkent a tarifánk és már a számlázási egység is a végállapotba került.(1 sec.)

[ Szerkesztve ]

(#34) plázatitán


plázatitán
csendes tag

Hát az itt elolvasottak után én szerintem maradok a jól bevált DPI flottánál.

(#35) igo2006


igo2006
csendes tag

Én egy új dugósúgó partner vagyok, de már most jó hírt kaptam: decembertől tovább csökken az eddig is jó tarifa. A netcontrollos szívásomra remek gyógyír volt, hogy ide jöttem, másnak is ajánlom! (Persze szívás nélkül is :) )

(#36) guest666


guest666
aktív tag

Hali !
Mennyi most a tarifa új belépőknek ? Havert érdekelné mert az asszony 3 hónapja 28-ezres számlákat telefonál a barátnőjével... esetleg valami más megoldás ?

(#37) Blaise válasza guest666 (#36) üzenetére


Blaise
veterán

asszonyt letiltani a telefonról :D

(#38) neemtudomka


neemtudomka
csendes tag

Nettő árak.

mobil 15.2

vonalas 8

a flotán belüli díjat kivéve 100%-ban lebeszélhető havidíj

mindez sec. alapon

[ Szerkesztve ]

(#39) csemberlen válasza neemtudomka (#38) üzenetére


csemberlen
őstag

Elmondanád akkor, hogy milyen költségek vannak?
Az egyszeri a honlapon rajta van, de az egyebek elég titkosak
Ha jól látom havi 1200 a "tagdíj" aztán 1800 az alapdij......... de mennyi a perc meg egyebek?
Ha más szolgáltatótól megyek át lehet kedvezményesen telót kapni?

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#40) Gerasz


Gerasz
aktív tag

Sziasztok! Nagyon megköszönném, ha vki privátban bővebb tájékoztatást tudna adni a tarifákról. Előre is köszönöm

(#41) ezso válasza Gerasz (#40) üzenetére


ezso
tag

Gerasz!
Pü ment.

Kérdés: feljebb írtátok, hogy csak új előfizetés és számhordozásnál lehet megkötni.

Én most pont Vodás előfizető vagyok, mert egyszer már áthordoztam a 20-as számom hozzájuk.
Ezek szerint én nem válthatok erre a tarifára, a számom megtartásával, mert már Vodás vagyok?

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#42) Viktor0610 válasza ezso (#41) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy tudom, így van.

Sebaj! Elhordozol majd vissza... ;)

Samsung Galaxy A54

(#43) ezso válasza Viktor0610 (#42) üzenetére


ezso
tag

Köszi! Csak a macera........ 1x is elég volt hurcolni, most meg 2x? Jajj!!!

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#44) Viktor0610 válasza ezso (#43) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt hiszem, az is megoldás lehet (és lényegesen egyszerűbb), ha migrálsz (átváltasz) feltöltőkártyásra, majd vissza.

Mivel nem biztos, mielőt belekezdesz, nézz utána mindenképp'! ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#45) ezso válasza Viktor0610 (#44) üzenetére


ezso
tag

Felhívtam a Dugósúgót és a Vodafone-t.

A helyzet a következő: A dugónál az a hivatalos álláspont, hogy csak hordozással, vagy új előfizetéssel lehet. (ennek ellenére a hölgy azt mondta, hogy volt akinek sikerült a vodás előfizetését átvinni) Ez kissé bizonytalan, bár az Ő kapcsolattartójuk egy középvezető vodás.

A vodánál (ügyfélszolgálat) azt mondták, ha nincs lejáratlan hűségem, akkor minden további nélkül mehet a régi számomra, akár előfizetés, akát Vitamax.

Ha lesz időm, bemegyek a vodához és írásban, vagy emailben megpróbálok állásfoglalát kérni.
Itt tartok most.

Ha nem lennének ilyen jók a percdíjak, inkább hagynám a fenébe...............

[ Szerkesztve ]

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.