Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  DSLR választás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Fuller79


Fuller79
újonc

Sziasztok!
Szeretnék tanácsot kérni! Van egy nikon d5200 -am. Szeretném lecserélni, csak nem tudom hogy melyiket válasszam a d610- et vagy a d7200- at. A meglévő obikat tudom mind a két géphez használni majd?

(#2) szecsgeri válasza Fuller79 (#1) üzenetére


szecsgeri
tag

Üdv! Árakat nézve D610. Csak egy FF. :) Viszont az obipark nem biztos, hogy jó lesz, ha DX-es obijaid vannak. Persze felmennek a D610-re, csak akkor átvált DX módba. Szerintem szükség megoldásnak jó, de hosszú távon szép lassan kicseréled az obikat FF képkört kirajzoló obikra és boldogság van :D. Persze csak ha bele akarsz ölni egy valag pénzt, mert ha nem és elégedett vagy ''csak'' a DX-el akkor megfontolandó a D7200. :)

[ Szerkesztve ]

Monumentális gondolataim manifesztációi, melyek mondatok formájában realizálódnak, limitált mentális képességeid számára nem mind akceptábilisak, így dialógusunk kontinuitása megszakad, nem jön létre az argumentumok szintézise.

(#3) Muerte68 válasza Fuller79 (#1) üzenetére


Muerte68
addikt

Erre ott a melyik cserélhető objektíves gépet válasszam meg a nikon topic

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#4) Intruder2k5 válasza Muerte68 (#3) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Pontosan, ezt zárom is.

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  DSLR választás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.