Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Mond válasza Reiker (#350) üzenetére


Mond
senior tag

Modern combat 3-mat is kérték! Kérdezzétek az újoncot, aki most tôltôget! Bocsi nem áll szándékomban videózgatni, inkább próbáljátok ki!
Bocsi a N.O.V.A3 kérték!

[ Szerkesztve ]

(#352) Mond válasza vazulka2800 (#347) üzenetére


Mond
senior tag

Hali!

Letöltenéd a N.O.V.A 3-mat, és megosztanád a véleményed róla v. Modern combat 4-et?
Előre is kôszi!

(#353) hodostamas


hodostamas
addikt

(#354) Reiker


Reiker
csendes tag

a Bruce Lee: Dragon Warrior-t raktam fel a minap,bejött menü ,minden,de mikor játékra kerül a sor a textúrák feketék,bill gombok bejönnek, + néha egy két kéz vagy kar fehéren látszódik....nagyon játszani szeretnék ezzel a játékkal,van olyan akinek rendesen futott?

(#355) vazulka2800


vazulka2800
tag

Az android 4.0.4-es verzió miéért kapcsol ki magától ha lezárom a kijelzőt? :F

Samsung C3050 -->Huawei U8500 -->Samsung Galaxy Y -->Sony Xperia J -->Sony Xperia SP ->Sony Xperia Z1 Compact -->HTC One M7-->Sony Z3C

(#356) kakukkmarci válasza hodostamas (#353) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Ez tetszik !
Gondolom, gyári ROM-ra kell előtte a root, ugye ?

noob... rooter... geek

(#357) hodostamas válasza kakukkmarci (#356) üzenetére


hodostamas
addikt

Nem, legalábbis nem írta szornyu..

(#358) Syl


Syl
nagyúr

Van itt valakinek Dream 9 gépe?

Egyszerűen kikészülök ettől az ipari hulladéktól! Nem az enyém, én csak megpróbálom használhatóvá tenni.
Semmit nem lehet rá play-ről telepíteni! Weben nem látszik az eszköz, a táblán található play-ből indított telepítés pedig hibát ad. Az 1. hozzászólásban leírt módszer semmit nem segít.
Rootolni ugyanúgy nem lehet.
Win7-re rádugva semmi nem látszik, csak a hibaüzenetek az usb driverek telepíthetetlenségéről. Teljesen mindegy milyen üzemmódba állítom (mass storage, mtp, ptp).

Valami segítség jól jönne, mert lassan földhöz csapom! :((( :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#359) Mond válasza Syl (#358) üzenetére


Mond
senior tag

Pedig ugyanúgy kell rootolni, dream 7-et tudtommal!
Próbálgasd sikerülni fog!

(#360) Mond válasza Mond (#359) üzenetére


Mond
senior tag

Syl: Írd le lépésről lépésre hogy csinálod!

[ Szerkesztve ]

(#361) Syl válasza Mond (#360) üzenetére


Syl
nagyúr

pü.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#362) GŐZEKE


GŐZEKE
csendes tag

UPC stik-et szeretnék csatlakoztatni milyen beállításokat kell végezni?

(#363) kakukkmarci válasza GŐZEKE (#362) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Szerintem csatlakoztasd, és kövesd a gép utasításait !

noob... rooter... geek

(#364) Syl válasza GŐZEKE (#362) üzenetére


Syl
nagyúr

Mi két sticket próbáltunk.
A telenoros azonnal, kérdés nélkül működött.
Digi (szintén telenoros hálózatot használ) egy istennek sem hajlandó menni.
A PIN kód kérést mindenképpen ki kell kapcsolni a SIM-en.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#365) Syl


Syl
nagyúr

Van valakinek működő, telepíthető ADB drivere?
Mert ami ebben a leírásban található (0. Az ADB driverek rendesen legyenek fent. (itt találod őket: https://www.box.com/s/xp547q179uubitudnl02)) az egy konzolos vicc. :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#366) hodostamas válasza Syl (#365) üzenetére


hodostamas
addikt

Kérdezd meg itt. Több gép lett már frissítve problémamentesen...

(#367) Alastair' válasza GŐZEKE (#362) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Semmit nem kell beállítani. Ha bedugod és 10-15 mp-en belül nem jelenik meg a térerő és a 3G felirat, akkor nem fog vele működni. Pin kód kérés ne legyen.
Az újabbik vodás modemet sem ismeri fel, a régebbi hüvellyel pedig megy rendesen. Bár néha amikor tárcsáz szétesik a kép, becsíkozódik, majd elmegy, és annyi. Resart vagy reset kell. ilyen jelenség van másnál is, vagy ez csak a hüvely stick-re jellemző?

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#368) GŐZEKE válasza Alastair' (#367) üzenetére


GŐZEKE
csendes tag

Autómatikus keresésnél azt írja:regisztrálva a hálózaton.megnyomom a hálózatkeresést, azt írja:hiba a hálózatkeresésben. pin ki van kapcssolva

(#369) Syl


Syl
nagyúr

Mond-nak hálás köszönetem, sikerült rootolni a Dream 9 gépet! :R

Viszont továbbra is van vele egy komoly probléma:
Play-ről semmit nem lehet rá telepíteni. Hibát dob.
Az 1. hozzászólás szerint kilőttem a play beállításait és a build.prop-ban is átírtam a gép nevét.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#370) csajszihh


csajszihh
csendes tag

Sziasztok! azt szeretném kérdezni hogy hogyan tudom beállítani az órát a tableten mert mindig visszaugrik ..:/ tudom hogy valahova le van írva ide de nem találtam meg . Valaki írj le nekem újra :)

(#371) boni7


boni7
csendes tag

Esetleg, ha valaki szeretne olcsón jó minőségű tokot vásárolni itt megteheti:
[link]
Rendeltem egyet minőségben és méretben is tökéletes.
Üdv.

(#372) racskop


racskop
csendes tag

Tisztelt Fórum!

Még '12 őszén vettem egy ilyen készüléket. Az USB töltőaljzat gyorsan (kb. 2 hónap után) el is romlott. Garanciában javították ugyan, de most egy újabb problémám van. Mielőtt újra visszaszaladok a boltba, szeretnék tájékozódni, kérdezni a tapasztaltaktól.
A tablet PC-re csatlakozásakor nem jelenik meg semmilyen lehetőség (emlékeim szerint "azelőtt" automatikusan ki lehetett választani a kapcsolat típusát). USB-ről tölt és ennyi.
Sajnos azt sem találom, hogy Android 4-ben hol lehet állítani a kapcsolat típusát, így nem tudom ellenőrizni, hogy az állítódott-e el.
Amit próbáltam: több USB kábel. Egyikkel sem megy, viszont a telefonommal (HTC Android 2.3) működnek jól. Amit ezelőtt sohasem próbáltam, most viszont igen. A tablethez kapott USB átalakítóval pendrive-ot kapcsolni hozzá. Semmi. Ennek kellene valahogy működni?
Külső USB billentyűzet az átalakítóval. Semmi. Ennek kellene valahogy működni?
Szerintetek mi az esélye annak, hogy az aljzat rossz? Vagy mit lehetne még próbálni, mielőtt visszaviszem újra?
A segítséget előre is köszönöm.

(#373) Alastair' válasza racskop (#372) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Tuti, hogy rossz az aljzat, működnie kellene mindennek amit soroltál.

Alister from Hell

(#374) racskop válasza Alastair' (#373) üzenetére


racskop
csendes tag

Köszönöm a gyors választ. Ezek szerint vihetem újra vissza a boltba. :((

(#375) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Lenne egy problémám a tablettel illetve 2 de összefüg gondolom.
Egyik az idő folyamatosan elállítodik ha nincs wifin a készülék, a másik meg a naptár alapból FC-zik 4.1 concorde rom-al.

(#376) Mond válasza ADAM1337 (#375) üzenetére


Mond
senior tag

Hali!

Hát persze, hogy elállítódik, ha nincs wifi, mivel hálózat álltal megadottra van állítva! Beállítások/dátum és idő, és felül vedd ki a pipát mind a kettőnél.

[ Szerkesztve ]

(#377) ADAM1337 válasza Mond (#376) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Esetleg az hogy a naptár mitől fc-zhet van tipp ?
Bármilyen naptárat rakok fel.
És a vicc hogy a google naptáros sync meg jelet hogy esemény van, ahogy megnyitom fc.

(#378) Zsolaf válasza ADAM1337 (#377) üzenetére


Zsolaf
addikt

Wipe volt mielött feltetted a concordot vagy utána? Ha nem akkor az nem árt neki.

(#379) Mond válasza ADAM1337 (#377) üzenetére


Mond
senior tag

Mentsd el, majd tôröld ki telepítettet, utána telepítsd a mentésből.

(#380) ADAM1337 válasza Zsolaf (#378) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Megcsináltam úgy is, újra raktam ahogy a build.prop-ban átírom a dpi-t 120-ra már jelentkezik.

(#381) Zsolaf válasza ADAM1337 (#380) üzenetére


Zsolaf
addikt

Az akkor baj, mert ilyen problémáról még nem hallottam itt, vagy más valami a tiédben (hardver) mert azért Kínában előfordul vagy hibás a concord rom amit feltettél, Én még azt tudom javasolni tőltsd le újra a romot a netről és húzd újra a tabra. Nekem volt régebben S2 egy romot feltettem 2x és mindig valami hiba volt majd ugyanazt leszedtem megint feltettem és minden ok lett. (ez csak tipp nem biztos ne engem szidj ha nem lesz jó) :DDD

(#382) ADAM1337 válasza Zsolaf (#381) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az a vicc hogy elsőre jó a calendar, utána hal be ahogy modosítom a build.prop-ot.
A leírásból raktam fel.

(#383) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

Szeretnék segíséget kérni.
A "fennhatóságom alá" tartozó két gép V2-es 4.1.1-el.
Az egyik nagyon rapszodikusan viselkedik, nehezen indul el, nem érzékeli a virtuális billentyűket és nem lép vissza a kezdőképernyőre, az óra következetesen elszáll.
Eddig gyári állapotban vannak, viszont most már raknék rá Concorde ROM-ot.
Így szeretném:
1. Root
2. Custom recovery
3. Gyári ROM mentése
4. Concorde ROM telepítése
ÉS mindezt úgy, hogy a mentés visszaállítható legyen garanciális igény esetén.
Az itt található és itt belinkelt leírásokat követve nem jött össze, már a legeleje sem.
Ha összefoglalnátok és lépésről- lépésre leírnátok, hogyan csináljam meg szépen megköszönném :) !

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#384) csajszihh


csajszihh
csendes tag

Segítsetek!!! Nem tudom mit szúrtam el. :// Volt egy olyan problémám,hogy a play áruház az írta ki hogy nincs internetkapcsolat mikor tökéletes volt a net..:/ jó akkor csináltam egy gyári visszaállítást az odáig oké utána betudtam lépni a play áruházba de akkor meg letölteni nem tudtam ... :/csináltam mégegy visszaállítást és mostmeg a wifit nem tudom bekapcsolni ...:/ ez mért van ??? mit szúrtam el ?nekem idáig a telefonomom a gyári beállítás megoldotta itt meg ellentétesen elrontotta vagy valamit én szúrtam el?? Valaki segítsen..!!! :(

(#385) vazulka2800 válasza csajszihh (#384) üzenetére


vazulka2800
tag

Nekem is volt ilyen hogy nem tudtam bekapcsolni a wi-fit nekem segített egy reset a reset-gombbal.

Samsung C3050 -->Huawei U8500 -->Samsung Galaxy Y -->Sony Xperia J -->Sony Xperia SP ->Sony Xperia Z1 Compact -->HTC One M7-->Sony Z3C

(#386) csajszihh válasza vazulka2800 (#385) üzenetére


csajszihh
csendes tag

Most több mint valószínű,hogy én vagyok a hülye de hol található a reset gomb ??:D

(#387) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

Az újabb verziójú gépre a gyári visszaállítás után készítettem rendszermentést.
Mivel több, mint egy giga, elküldeni nem tudom, de feltöltöm valahová, és onnan le tudja szedni, akinek kell.

(#386) csajszihh
A reset gomb a hátulján van, pici lyukban a hangszóró mellett.

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#388) Alastair' válasza kakukkmarci (#387) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ez remek lenne, páran biztos meghálálnák.

Alister from Hell

(#389) csajszihh válasza kakukkmarci (#387) üzenetére


csajszihh
csendes tag

Köszönöm.! Bár mostmár nem hiszem hogy szükségem lenne rá mert már mindent kiír a tabletem.. Szóval inkább holnap visszaviszem a boltba aztán majd meglátjuk mit szólnak hozzá.. :/

(#390) Kesztölczy


Kesztölczy
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy ilyen jó kis gépet, mindenki olyanokkal jön, hogy tegyem rá a concorde rom-ot. De mennyivel jobb az? Nálam minden megy, néha nyögvenyelősen, de 512 (ami ugye nem annyi) ram miatt nem vártam többet. Eldobálja a wifit, de mióta dzsidzsas tanácsát elfogadtam, köszi, sokkal kevesebbszer. Szóval megéri új romot rátenni? Olvasok, internetezek, zenét hallgatok, néha filmet nézek, ennyi.
Köszönöm

(#391) Alastair' válasza Kesztölczy (#390) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ha minden rendben van rajta, akkor felesleges rátenni.

Alister from Hell

(#392) Zsotti824


Zsotti824
tag

tegnap vettem egy ilyen dps dream 7-est v2 azaz 4.1es android stb. következő dolgon rágódok.előfordulhat e hogy nem 512mb ram van benne hanem csak 380 valamennyi.nézzétek már meg a tiétekben.a futó szolgáltatásokban ahol ki írja hogy x mb ram foglalt és y mb ram szabad azt ha össze adom az közel nincs 512mb ram csak olyan 380 körül.holnap még benne vagyok a 3 napban ezért sürgős lenne a válasz mert akkor viszem is vissza hogy ez nem a hirdetett 512mb ramos. cucc.

(#393) kakukkmarci válasza kakukkmarci (#387) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Itt a v.2 gép stock ROM-ról készült mentése:katt

noob... rooter... geek

(#394) Alastair' válasza kakukkmarci (#393) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ebből valami iso-t kell csinálni? Vagy, hogy lehet ezt felrakni vajon? :F

Alister from Hell

(#395) Mond válasza Alastair' (#394) üzenetére


Mond
senior tag

tudtál ebből valamit is letölteni?

(#396) Alastair' válasza Mond (#395) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Még nem. De ha le is tudnám, nem tudom mit kezdjek vele.

Alister from Hell

(#397) Mond válasza kakukkmarci (#393) üzenetére


Mond
senior tag

Szia!

Elárulnád nekünk, hogy ezt, hogy kell letölteni?
Mivel a mappák nem tartalmaznak semmit!

(#398) kakukkmarci válasza Alastair' (#394) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Még mindig folyik a szinkronizálás, várjatok egy kicsit.
Ha felrakod/felraktad a clockworkmod recovery-t ott a backup/restore menüben tudod visszaállítani a ROM-ot.

noob... rooter... geek

(#399) kakukkmarci válasza Mond (#397) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Itt egy jó link, zip-ként.

noob... rooter... geek

(#400) Zsotti824


Zsotti824
tag

nnna.sikeresen feldobtam a v2-es dream-re a concord jelly bean romját.hát sokkal jobban kezelhető.azonnal reagál mindenre.a képernyőt végre nem akarom szét verni 2 próbálkozás után mert azonnal reagál mindenre és ott ahol megérintem.rootolva is lett.meg csináltam hogy minden az eredeti méretben legyen a kijelzőn és ne olyan nagyítva mint amikor frissen fent volt az új rom.ezzel kapcsolatban csak egy kérdés hogy másnak is ilyen e.amióta megcsináltam hogy ne legyen felnagyítva a képernyő hanem eredeti méret legyen azóta ha bekapcsolom a tabot a concord tab felirat helyén csak fekete képernyő van.bekapcsol a gép úgy ahogy kell meg minden csak ez a felirat nincsen hanem helyette fekete kép.ez normális?ezen kívül minden úgy működik ahogy a nagy könyvbe meg van írva

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.