Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) vazulka2800 válasza Mond (#900) üzenetére


vazulka2800
tag

Küldenék róla videót mert felvettem screencastal de videót nem lehet mellékelni de ezt írja ki:Error loading m3g rr_track16.m3g. Break here? és ezt is :error with rr_track16_sun.m3g Break here? és itt ha no-t nyomok kidob 1 másikat ha pedig yes-t akkor lefagy a gép.

Samsung C3050 -->Huawei U8500 -->Samsung Galaxy Y -->Sony Xperia J -->Sony Xperia SP ->Sony Xperia Z1 Compact -->HTC One M7-->Sony Z3C

(#902) Mond válasza vazulka2800 (#901) üzenetére


Mond
senior tag

Kipróbálom, majd írok!

[ Szerkesztve ]

(#903) vazulka2800 válasza Mond (#902) üzenetére


vazulka2800
tag

De ez csak akkor van amikor a gépről teszem rá az adatokat az apk nem tölt le semmit.

Samsung C3050 -->Huawei U8500 -->Samsung Galaxy Y -->Sony Xperia J -->Sony Xperia SP ->Sony Xperia Z1 Compact -->HTC One M7-->Sony Z3C

(#904) Joker88


Joker88
őstag

ma vettem végül egy ilyen készüléket.. mivel a neten csak facebookozok,meg hírportálokat böngészgetek..
kérdések :
1- első használatkor mennyi ideig kell tölteni az akksit ? mert már 2 órája van töltőn ( hálózati adapteres töltőn) és még csak 10%-os... (legalábbis ezt mutatja )
2- milyen játékok mennek el rajta ?
3- Gyártó/készülék weboldala ?

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#905) vazulka2800 válasza Mond (#902) üzenetére


vazulka2800
tag

tettem fel youtube-ra videót [link]

Samsung C3050 -->Huawei U8500 -->Samsung Galaxy Y -->Sony Xperia J -->Sony Xperia SP ->Sony Xperia Z1 Compact -->HTC One M7-->Sony Z3C

(#906) Alastair' válasza vazulka2800 (#905) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Én a Modern Combat 3-at vettem meg nemrég, de se szó, se beszéd, úgy kidob mint a sicc. A korábbi 1.0.1-es verzió működik, de van pár apró bug, amit gondoltam a frissítés javít. De tévedtem.
Most a 4 van leárazva, azt is megvettem, működik is, de már kevés hozzá a gép.

Alister from Hell

(#908) androidzero


androidzero
csendes tag

nos egyenlőre mükszik a letöltés a play áruházról de elég sok mindenre azt irja,hogy nincs elég helyem az sd kártyán és fényképezni sem enged továbbra sem:O:O:O

„Mortui vivos docent”A halottak tanítják az élőket

(#909) kanyi51 válasza #78232832 (#907) üzenetére


kanyi51
senior tag

A sötéteket kipróbáltad már?

(#910) Alastair' válasza Alastair' (#906) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Az áruházban vásárolt Modern Combat 3 akkor indul el, ha a tablet angol nyelvre van állítva. LoL, magyar nyelven kidob mint a fene.

Alister from Hell

(#911) Canloud


Canloud
csendes tag

Sziasztok! Most vettem egy DPS Dream 7-et (JB). Az a problémám, hogy amikor USB kábellal csatlakoztatom a számítógéphez (Windows 7) az "android.process.media" folyamat leáll, és a számítógép nem ismeri fel. Van rá megoldás? Köszi a válaszokat.

(#912) hodostamas válasza Canloud (#911) üzenetére


hodostamas
addikt

Wipe cache recoveryben, ha nem segít akkor wipe data is. Valami félrement a gépbe.

(#913) androidzero


androidzero
csendes tag

na most van nekem egy sérült dream7-em is(rácsüccsentem és betört az lcd kijelzője)Eljutottam ma odáig hogy szétbontsam az LCD-panel-ha valaki keres(és persze nem tudja:))akkor így kell keresni AT070TN90 V.1
Úgy néz ki hogy eby-en kapok is de majd kiderül mennyiért...viszont a problémám továbra is fenntáll a másik ugyanilyen tabletemnél:nem enged fényképezni azt írja nincs elég hely az sd-kártyám:O pedig nincs tele tettem bele sd-kártyát is de úgy sincs hely:O:O:O

„Mortui vivos docent”A halottak tanítják az élőket

(#914) dzsidzsas válasza androidzero (#913) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Gyári visszaállítás, valamelyik program meghülyítette.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#915) androidzero válasza dzsidzsas (#914) üzenetére


androidzero
csendes tag

az sem segített:O:O:O

„Mortui vivos docent”A halottak tanítják az élőket

(#916) Mond válasza androidzero (#915) üzenetére


Mond
senior tag

Rootolt?

(#917) androidzero


androidzero
csendes tag

nem

„Mortui vivos docent”A halottak tanítják az élőket

(#918) Mond válasza androidzero (#917) üzenetére


Mond
senior tag

Akkor rootold, majd írj, ha kész!

[ Szerkesztve ]

(#919) androidzero válasza Mond (#918) üzenetére


androidzero
csendes tag

azt nemtudom hogyan kell:(

„Mortui vivos docent”A halottak tanítják az élőket

(#920) Mond válasza androidzero (#919) üzenetére


Mond
senior tag

http://android-forum.hu/viewtopic.php?f=137&t=665

(#921) androidzero válasza Mond (#920) üzenetére


androidzero
csendes tag

köszönöm rávetem magamat:O

„Mortui vivos docent”A halottak tanítják az élőket

(#922) moli.hu


moli.hu
őstag

sziasztok!
Kaptam egy ilyen tabletet azzal, hogy november ota belassult, javitsam meg.

Utanaolvastam (ezt a teljes topikot es a teljes android-forum alforumot), vilagos, hogy gyari tamogatas nincs, igy kenyszeritett vagyok megserteni a garanciat. Ehhez megkaptam a jovahagyast.

Mar regebben is szemeztem a flashelessel es a rootolassal, mikor a Nook tabletek utan olvastam, de aztan sose jutottam el odaig. Igy ismereteim csak elmeletiek. Ezert kerem segitsegeteket.

Mindenkepp le akarom menteni a konkret tablet konkret rom-jat, de ugy, hogy teljesen eredeti maradjon, tehat se cwm, se rootolas - hiszen ezek mind valtoztatnak az eredeti romon. Ezt hogy lehet?

(#923) poero válasza moli.hu (#922) üzenetére


poero
aktív tag

Igazából már megvan a full gyári rom mentése a tablethez, amit a LiveSuit progival tudsz felrakni, mint a legtöbb főzött romot. Azzal minden gyári lesz ha szervizbe szeretnétek vinni a későbbiekben. Ezt a fórum elején található összefoglalóban találod Gyári Rom alatt.

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#924) moli.hu válasza poero (#923) üzenetére


moli.hu
őstag

Es az teljesen megbizhato? Eleg bizalmatlan vagyok.
Honnan tudom, hogy az, ami nekem kell? Az enyem 1 hangszoros, android 4.0-as.
Biztos, hogy peldanyonkent nem valtozik a firmware tartalma?

[ Szerkesztve ]

(#925) poero válasza moli.hu (#924) üzenetére


poero
aktív tag

Ok, ahogy gondolod.
De az hogy ICS vagy JB az teljesen lényegtelen, mivel hivatalosan van JB-is a tabra.
Jó mentegetést.

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#926) moli.hu válasza poero (#925) üzenetére


moli.hu
őstag

Koszonom valaszod, de hogy kell menteni? :)

(#927) hodostamas válasza moli.hu (#926) üzenetére


hodostamas
addikt

egy hangszórósra jó a nálunk lévő gyári rom, annál jobban/másképp te sem fogod tudni lementeni.

(#928) moli.hu válasza hodostamas (#927) üzenetére


moli.hu
őstag

istibizti?

hogy tudom kitomoriteni az allwinner imageeket windows nelkul, csak linuxszal?

(#929) hodostamas válasza moli.hu (#928) üzenetére


hodostamas
addikt

iztibizti, sehogy.

(#930) poero válasza moli.hu (#926) üzenetére


poero
aktív tag

Azt az okosok tudják...de a google biztos segítségedre lesz. Én nem foglalkoztam vele, nekem tökéletesen megfelelt az amit megosztottak velünk.

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#931) üszök


üszök
őstag

Ennek a készülékbek kifejezettentörékeny az érintője? Annyi törött kijelzős van eladó mint a tenger.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#932) hodostamas válasza üszök (#931) üzenetére


hodostamas
addikt

Hát, nem igen bírják ha ráülnek, leejtik stb... :))

(#933) moli.hu


moli.hu
őstag

probalok felrakni cwm-en keresztul egy .zipbol romot, nem megy: "E:can't open /sdcard/update.zip (bad) Installation aborted."
probaltam:
-2 sd kartyaval
-3 formatalasi moddal: linux, windows, sdformatter
a zip hibatlan, teszteltem: test of update.zip OK
rendesen ejecteltem (linuxon:synceltem)
cwm recovery v6.0.1.2

Mi mas lehet meg a baj?

(#934) Mond válasza moli.hu (#933) üzenetére


Mond
senior tag

Szia!

http://android-forum.hu/viewtopic.php?f=137&t=746

(#935) moli.hu válasza Mond (#934) üzenetére


moli.hu
őstag

szia, nem ertem, mit akarsz ezzel mondani. kerlek, fejtsd ki.

(#936) hodostamas válasza moli.hu (#935) üzenetére


hodostamas
addikt

(#937) Mond válasza moli.hu (#935) üzenetére


Mond
senior tag

A lényeg, hogy rakjál fel egy másik cwm-et

(#938) vazulka2800


vazulka2800
tag

Segítség kellene a wi-fi vel van baj router csere volt és elérek néhány oldalt de a google play azt írja hogy nethiba van a youtube hibát ír de betölti még a facebookot sem de ezt az oldalt elérem ezt a hozzászólást is a tabletról írta m nem értem a helyzetet.

Samsung C3050 -->Huawei U8500 -->Samsung Galaxy Y -->Sony Xperia J -->Sony Xperia SP ->Sony Xperia Z1 Compact -->HTC One M7-->Sony Z3C

(#939) Redpapa


Redpapa
csendes tag

Még karácsony előtt vettem a tabot. Gyárilag rootolt ICS. Semmi gond nem volt vele, nem is volt hozzápiszkálva az agyához, de tegnap óta nem akar bekapcsolni. Az android logó megjelenik és kész, annyi. Valami ötlet? Vagy egyszerűbb ha visszaviszem a boltba?

(#940) Mond válasza Redpapa (#939) üzenetére


Mond
senior tag

Rakd rá töltőre és várj vele 5-10 percet!

[ Szerkesztve ]

(#941) Alastair' válasza Redpapa (#939) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Recovery-ben wipe cash, ha akkor sem indul, akkor wipe data, de ez töröl minden adatot, és visszaállítja a gyári állapotot.

Alister from Hell

(#942) moli.hu válasza Alastair' (#941) üzenetére


moli.hu
őstag

cache. bocs a nacizasert, de mar masodjara.

(#943) Alastair' válasza moli.hu (#942) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Örülök, hogy te is válaszoltál a kérdésre.

Alister from Hell

(#944) moli.hu válasza Alastair' (#943) üzenetére


moli.hu
őstag

1. valaszoltam volna, ha tudnam a megoldast. de szerintem amit te irtal, az NEM megoldas. hanem egy kerulout. ami visszavisz 0-ra. szerencsetlen srac elvesziti minden adatat. rossz tanacs. karosabb, mintha inkabb nem mondanal semmit. ugyanis igy mindenki azt hiszi, hogy a problema megoldva, es nem foglalkozik tobbet vele, gyakorlatilag (nem elvileg!) elveszed mastol a lehetoseget, hogy jobb megoldast ajanljon, sot arra masokat is megtanitson. aki nem ert a szamitogepekhez, az szokta mondani, hogy "kapcsold ki, kapcsold vissza".

2. attol meg cache.

[ Szerkesztve ]

(#945) üszök


üszök
őstag

Szerelt már szét valaki ilyen gépet?
Egy rövid leírás róla vagy egy videó esetleg?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#946) Alastair' válasza moli.hu (#944) üzenetére


Alastair'
nagyúr

1: Gondolom a te tanácsod az, hogy vigye vissza a boltba, mert nem tölt be a rendszer. Beveszi garabciába, 3-4 hétig üldögélnek rajta, majd valamelyik "szerelő" megcsinálja a recoverybe a visszaállítást, és 1 hónap múlva ugyan azzal az eredménnyel visszakapja a gépet. Amit én tanácsoltam, viszont azzal 3 perc alatt végez. 1 óra alatt visszarakja a korábbi cuccokat az áruházból és megy tovább a gépe.

De ismételten köszönöm a topik nevében is a a messzemenően segítőkész okoskodásaidat.

2: én nem köteleztem, hogy csinálja meg, és arra is figyelmeztettem, hogy ha megcsinálja, mi a végeredmény.

3: ha ez még most is rossz tanács várom a jobbat, mert eddig kb. feleslegesen jöttél ebbe a topikba, ha csak azokat osztod, akik megpróbálnak a másiknak segíteni.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#947) Mond válasza moli.hu (#944) üzenetére


Mond
senior tag

Osztom Lord Vader kolléga véleményét!!!

(#948) moli.hu válasza Alastair' (#946) üzenetére


moli.hu
őstag

Gondolom a te tanácsod az, hogy vigye vissza a boltba

rosszul gondolod, az en tanacsom az, amit leirtam neki.

mert eddig kb. feleslegesen jöttél ebbe a topikba

ez eleg szomoru, nem?
foleg, hogy kerdeztem a topikban.

(#949) Atek1213


Atek1213
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,(bár lehet hogy elsiklottam felette).Azt szeretném megcsinálni, hogy a memoriakártyát lássa a belső memoriának. Van erre megoldás? DPS dream 9- 4.1.1 root-olt gépem van.
Előre is köszi a válaszért.

(#950) kanyi51 válasza Atek1213 (#949) üzenetére


kanyi51
senior tag

Szerintem ezeket nézd meg :

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.codlab.int2ext&feature=also_installed#?t=W251bGwsMSwxLDEwNCwiZXUuY29kbGFiLmludDJleHQiXQ..

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.slf.ListglApp&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zbGYuTGlzdGdsQXBwIl0.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hala01.apptosdexternalstorage&feature=also_installed#?t=W251bGwsMSwxLDEwNCwiY29tLmhhbGEwMS5hcHB0b3NkZXh0ZXJuYWxzdG9yYWdlIl0.

NEM ismerem egyiket sem , nem próbáltam !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.