Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DNS beállítás - FORPSI (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) feenty


feenty
aktív tag

Üdv minden hozzáértő szakinak!

Segítséget szeretnék kérni, mert ebben a témában csak vakon tapogatózok a sötétben. Röviden a történetem:

Adott egy synology szerverem itthon amit eddig tökéletesen elértem DDNS szolgáltatással kívülröl, de egy hirtelen felindulásból regisztráltam magamnak egy .hu -s domain nevet a FORPSI-nál.

Jelen pillanatban ott tartok, hogy ha beállítok egy dns rekordot náluk, hogy az a szerverem IP címére mutasson akkor rendben be is jön aminek jönnie kell, viszont azt nem tudom megoldani, hogy a valami.hu:XXX porton lévő szolgáltatást elérjem pl.: szolg.valami.hu címen.

Lehet teljesen rossz irányba mentem eddig, de addig jutottam, hogy egy SRV rekord lenne erre a megfelelő, viszont fogalmam sincs, hogy azt hogyan állítsam be.

Próbálkoztam még CNAME rekorddal , de a kezelőfelületükön nem enged a célállomásnál portot megadni a címekhez.

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#2) kabelmania27 válasza feenty (#1) üzenetére


kabelmania27
félisten

Üdv!
ITT vagy ITT megfogod kapni a választ.

(#3) feenty


feenty
aktív tag

:R

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DNS beállítás - FORPSI (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.