Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#2551) Tomdriver válasza atomeec (#2550) üzenetére


Tomdriver
őstag

Bill. vs. kormány nem pari! :)
Olyan bajnokságot keressél ahol mások is kormánnyal küzdenek, itt mi sajnos nem rúgunk labdába.
(amúgy a billel, paddal az egész játék tök árkád szerintem, persze van aki így szereti és ezt nem leszólásként mondom. :-))

(#2552) atomeec válasza Tomdriver (#2551) üzenetére


atomeec
senior tag

Köszi a megerősítést. Nem keresek, mármint nem játszom online, nagyon csalódnék, mert nincs annyi időm játszani, hogy nagyon jó legyek, valamint túl sok játékot játszom, így még kevesebb jut egy-egy címre. Ez most így arra jó, hogy magyarok tolják (a tudat :) ), aztán valakinek kell utolsónak is lenni. Végén meglátjuk, mondjuk megnéznék tényleg egy listát, hogy melyik résztvevő mivel játssza, mert anno G27-tel sokkal jobban ment, mint most, bár akkor még napi szinten játszottam vele. :R

(#2553) Sub-ZeRo válasza SheriffHUN (#2547) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Holnap belefér az egy óra, ma már nem. :C

De megyek! Kíváncsi leszek a walesi szakaszokra, mert azok nagyon mennek! :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2554) Gigi01 válasza Tomdriver (#2551) üzenetére


Gigi01
őstag

Én most toltam pár szakaszt: (kormány,oculus)
Hát min. egy hónapja nem nyúltam a játékhoz,utolsó is vagyok.
Monte C-t sose szerettem.Nem is az a lényeg,hogy nyerjek.Élmény volt,főleg gépfejlesztés után vagyok vr végett.

[ Szerkesztve ]

(#2555) SH4D0W2011 válasza SheriffHUN (#2544) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia/sziasztok!

Konzolos játékos csatlakozhat a bajnoksághoz? Már amennyiben lehetséges. :)

(#2556) Tomdriver válasza Gigi01 (#2554) üzenetére


Tomdriver
őstag

A 2-esben is lesz majd VR támogatás vajon, mit hallani erről? A Steam előzetesben nem látom.

(#2557) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

S.Roli néven megindultam görögön! 😁

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2558) SheriffHUN válasza Sub-ZeRo (#2557) üzenetére


SheriffHUN
csendes tag

okés, a wales nekem is nagy kedvenc xd lesz a hétre 8 pálya belőle

https://aduasz.com

(#2559) Sub-ZeRo válasza SheriffHUN (#2558) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Vagyis Sub-ZeRo hun g25 néven ír a játék. 😁

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2560) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Összegzés: Görögön végig mentem. Nem mondanám gyorsnak, de nem nagyon volt benne hiba.
Meglátjuk mi lesz. Fiesta rs wrc-vel vagyok.

Wales: Az utolsó 4 szakaszt meghagyom. A Geufron Forest-en volt egy pörgésem de így is egész jó lett az időm. Nagyon kíváncsi leszek ki milyen időket produkál!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2561) roliat válasza atomeec (#2552) üzenetére


roliat
csendes tag

Itt a liga adatlapja: [link]
Ezen meg lehet nézni, hogy ki játssza kormánnyal, és ki nem, meg hogy ki használ segítségeket, és kinek vannak kikapcsolva. Bár szerintem csak a játék által hivatalosan támogatott kormányokat veszi annak, minden mást controllernek érzékel. Pl. én 2-3 éve még egy Saitek R660-nal játszottam, azt controllernek érzékelte.

Egyébként most egy Logitech DFGT-vel tolom, segítségek off, váltó automatikus, így sikerült a 2. helyet elcsípnem. :)

(#2562) Sub-ZeRo válasza roliat (#2561) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Te vagy Peshul? Ha igen, akkor én vagyok előtted. :)

Én ezzel tolom:
G25, fél autómata váltó, assist off, abs minden off.
:))

Amúgy tényleg nem hoz téged kormánynál. Nekem a G25 miatt oda sorol a gép.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2563) Sub-ZeRo válasza Sub-ZeRo (#2562) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Na neki ültem az utolsó 4-nek. Volt vagy 2 kissebb hibám, annak ellenére nagyon élveztem!
Egyelőre én pihenek és nézegetem a listát, ki hogy végez!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2564) roliat válasza Sub-ZeRo (#2562) üzenetére


roliat
csendes tag

Nem, az első eventben lettem második, a másodikba még nem kezdtem bele. Amúgy szabop néven vagyok. Ahogy előbb is írtam, Logitech DFGT-vel játszom már jó ideje, ezt ismeri a játék hivatalosan is, úgyhogy engem is a kormányosoknál hoz a listában.

(#2565) Sub-ZeRo válasza roliat (#2564) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jah. hogy az előzőben voltál második, már éértem. :DDD
Azt hittem most vagy az. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2566) atomeec válasza roliat (#2561) üzenetére


atomeec
senior tag

Grat hozzá :)
Mindjárt nekiesek a görög résznek. Amúgy nekem is kontrollert ír, szóval, mindegy :D
Szoktatok állítgatni az alap beállításon pálya előtt?

(#2567) Sub-ZeRo válasza atomeec (#2566) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én a steam workshop-ból szedtem le beállításokat és azokat próbáltam ki.
Volt ami bejött, volt ami nem. Ami bejött azt használom. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2568) SheriffHUN válasza Sub-ZeRo (#2563) üzenetére


SheriffHUN
csendes tag

Ezt kár volt olvasnom, mert "túl" izgalmas eddig a veled való verseny. Az első négyen mentem és pályánként plusz minusz pár sec a különbség oda-vissza. Full stresszes voltam, hogy nehogy nagyot hibázzak és így hogy leírtad most már ez fog végig kísérteni még 12 pályán :D

https://aduasz.com

(#2569) Sub-ZeRo válasza SheriffHUN (#2568) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Na, ha néhány sec, az nagyon jó! A görög nem fekszik nekem, mert lassú vagyok rajta. Nem csipázom.
A wales-i szakaszokra leszek kíváncsi akkor. Azok jók voltak, kivéve a Geufron-on, ott volt egy pörgésem, de alig kaptam magamtól 6-8 sec-et. Ezt onnan tudni, hogy a Sweet Lamb meg a Geufron között minimális az időkülönbségem offline. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2570) atomeec válasza Sub-ZeRo (#2567) üzenetére


atomeec
senior tag

Kis elemzést kérek, mit rontok el? Te kormánnyal játszol, szóval hozzád tudom hasonlítani magam (nem mintha lényeg lenne, csak játék, de érdekel miért vagyok béna). Kicsit az autóra is fogom, de nem volt pénzem Fiestára vagy másikra (újrakezdtem a karrier módot anno és így minden el is veszett, mondjuk nem is értem hogy nem tudták ezt beletenni, hogy a megvett kocsik megmaradjanak...).
A 90 fokos bal kanyart picit benéztem, oké, de 30 másodperc??? :(

(#2571) Sub-ZeRo válasza atomeec (#2570) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát ha gondolod segíthetek, de hozzá teszem, nekem nem fekszik a görög, így csak azt tudom írni, amit látok a videóból, meg amit vissza emlékszem a pályáról.

Szóval, nekem a Fiesta jött be kormányzásilag, mert igen direkt, mint az igazi Focusom is, ami nekem nagyon tetszik a kocsiba. Egy kicsit a seggét dobja, de ha erre rájössz, nagyokat lehet autózni vele.
Szóval, ami fontos egy autót találj, ami neked bejön, vezetésbe, stb, meg egy jó set kell hozzá.
Én a Workshop-ból próbálgattam ki autó beállításokat és abból ami nekem bejött, az maradt, azokat használom.
Jah én cockpit nézetből játszom, máshogy nem is megy.
A másik, hogy kell az upgrade a kocsira. Sokkal jobb ECU lesz benne, sokkal könyebb lesz, jobban pörög, erősebb is lesz. Ez fontos.
Nekem például a Hyundai nem jön be. Alapból pörög mint a gép, de valahogy nem akar menni, nem szimpatikus nekem. Nem is fogom megvenni. Ez egyéni vélemény. :R

A videót lebontom percekre, mint rontasz el.
Ami megjegyezedő, hogy pályaismeret! Talán ez a legfontossabb!!!!!

Na akkor írom:

32-33 másodperc: Elveszed a gázt. Az ott full padló 6-ban.
51-54mp: Elveszed a gázt. Az ott padló megint vagy az 57. másodpercig.
A kanyarban volt egy kis grimbusz, de nem vészes.
1 percnél is elveszed a gázt.
1:03 környékén is. Az ott még padló, később kell a fék.
1:12-nél van a bukkanó, amin megtorpansz. Arra ha jó ívben mész rá padló.
1:26-nál a fék: Ott olyan féktávot veszel, mintha anyahajóval mennél. Sokkal később kell fékezni.
1:50-nél elveszed a gázt, az ott is padló. Utána a balos hajtű kicsit necces volt. (skandináv flick-et tanuld meg használni, sokat fogsz rajta nyerni a hajtűben.
Itt lefele a hajtűkben a féktávod nagyon sok. Nagyon korán kezdesz el fékezni. (az ABS-t kapcsold ki a játékban)
2:36-nál volt egy kis hiba, de ezen bármikor tudsz javítani.
3:05-06-nál látszik, hogy pályát nem ismered. Az ott teli gáz felfele. Onnantól végig a balos hajtűig.
A hajtűt ha bevetted padló lefele és a bukkanó után fékezel, mikor földet érsz. 3:29nél már a bukkanó tetején nyomod a féket, picit, hogy ha földet érsz, már kicsit fogja az autót és a kanyarig nyomod folyamatosan erősebben, hogy be tudd venni.
4:04-nél hiba, majdnem leestél az ívről. Sőt le is, mert ott meglassultál és izzadtál, hogy visszahozd. :)
4:40-nél tőre kell venni azt a kanyart, jobban balra kell húznod és akkor jobb kanyarsebbéseggel tudod bevenni.
4:43-nál nem tudom hogy kéziztél e, de ott nem kell.
4:58-nál is sok a féktávod és balra mész ki. Ott is kicsit közelebb kell menni jobbra a növényhez és jó lesz.
5:12-nél az ugratónál elveszed a gázt. Na ott is padló tiltásig.
Ott kb. 5:19-ig padló és 20 környékén kell egy pici fék.
5:29-nél is padló. Nem kell elvenni a gázt.
5:44-nél, meg kicsit átestél a másik oldalra, mert majdnem kicsúztál.
6:07-nél hogy csúszol ki, kb, 5-6 másodpercet vesztettél.
6:37 A kocsit majdnem eldobtad ott. Ott is tőre kell venni a kanyart.

Ezek a hibák csak arra utalnak, hogy a szakaszt nem igazán ismered. Hozzáteszem, nekem sem fekszik, de azért már lenyomtam offline vagy 6 bajnokságot azok küzül már 2-őt mester szinten. Van valamennyi ismeretem.

Ezt én vettem fel, (látszik, mert valamiért akadt a radeon felvevője :DDD )
Bidnoo Moorland reverse, track ir 5-el.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2572) atomeec válasza Sub-ZeRo (#2571) üzenetére


atomeec
senior tag

Jézus atyavilág! Ezt így nem gondoltam volna, de nagyon köszi, hogy ennyi időt szántál rám. Már alszom (reggel meló), de remélem holnap lesz időm átnézni ez alapján a videót.
Amatőr vagyok én ehhez képest, én sosem gyakoroltam be egy egy szakaszt, csak a karriert játszottam, ahogy jött, meg időnként a napi online pályát.
A kocsit sem ismerem, csak rányomtam, csak ehhez a ligázáshoz vettem meg, rossz választás volt. Nekem érzetben a MK1 Focus jön be (meg élőben is az van, csak nem RS :) ), illetve a régieket szeretem (B kategória és a többiek).

Köszönöm szépen mégegyszer! :R

(#2573) Sub-ZeRo válasza atomeec (#2572) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nagyon szívesen! Én kb úgy nyomom, ahogy a hibákat leírtam.
A focus mk1 egy jó autó a játékban, de a 2006-os rs ford az mégjobb. Szerintem. :R
Én azért tanultam meg egy szakaszt, hogy rájöjjek, hogy a különböző kanyarakoban mit kell tenni, hogy kell bevenni, hogy utána ne legyen baj. Ha ez megvan, akkor egy kis pálya ismeret és jó leszel. Meg fontos, hogy mesterre kell rakni a gépi ellenfél szintet, mert csak akkor fogsz igazán gyorsulni. :K

Nekem is mk1.5 focusom van, igaz kombi, se nem st, se nem rs. :))

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2574) atomeec válasza Sub-ZeRo (#2573) üzenetére


atomeec
senior tag

Nos, végignéztem a "problémás" részeket. Igen, nincs pályaismeretem, azért veszem el sokszor a gázt, mert a görögöknél csak az van meg fixen, hogy sok résznél nem belátható út, bukkanó és utána kanyar, ahol mindig elszállok :DDD

Így én spontán vagyok ennyire jó/rossz, illetve megnzétem ez a skandináv manővert, nem tudom tudatosan fogom-e tudni alkalmazni, meglátjuk. Mindenesetre sokat tanultam (elmélet, nem gyakorlat :) ) :R

Off: Nem tudom pályaautót játszol-e, ha igen, TrackIR ilyesmiben mennyire gáz? Oculus-t próbáltam, de a felbontás és szem melegítés miatt végül letettem róla, ennél meg azt olvastam zavaró tud lenni, hogy ellentétes irányba fordítod a fejed, mint amerre kanyarodsz.

[ Szerkesztve ]

(#2575) Sub-ZeRo válasza atomeec (#2574) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD

Ha kicsit gyakorlod, rá fog állni a kezed! Én már majdnem minden kanyart úgy veszek be. :D
Nagyon jó, nagy tempót tudsz a kanyarba bevinni. Ezt is gyakorolni kell. :B

Race 07-et nyomtam vele annó 2-3 éve. Nem zavaró, ha megszokod.
Inkább az zavaró, hogy kicsi a monitor. Kicsit kell mozgatnod a fejed, mert ha sokat mozgatod, akkor már a szemed kifordul. :DDD
Gondolkozom 3 monitoros rendszeren és akkor hátha jobb lesz a track ir. Amúgy megszokható ez is a rally-ba, de oda tényleg sokat kell tolni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2576) SheriffHUN válasza atomeec (#2570) üzenetére


SheriffHUN
csendes tag

Aha atomeec, ha többet mész a pályán és jobban berögzül akkor ott ahol most motorfékezel, ott gyorsulni lehet. A Hyundai autóval sosem mentem, de nem lassabb szerintem mint a többi. Ha nincs hozzá fejlesztés még, akkor szerintem percenként 2 mp-vel lassabb az autó mint ha meg lennének a fejlesztések. Az egy 6 perces pályán több mint 10 sec... A youtube-on van fent egy videó, hogy hogy lehet "pénz csalni" a játékban. Én azt használtam, mert amikor nekem is elveszett egy mentésem semmi kedvem nem volt elölről kezdeni.

https://aduasz.com

(#2577) atomeec válasza SheriffHUN (#2576) üzenetére


atomeec
senior tag

Gondolom majd lesz olyan is, csak nem tudom mikor lesz türelmem :)
Amúgy tegnap megeresztettem neki a következő két szakaszon, össze is törtem magam :(
Szóval erre a közös csapatásra megmaradok óvatos és jól mutató "versenyzőnek".
Boldog Karácsonyt amúgy mindenkinek ;)

(#2578) SheriffHUN


SheriffHUN
csendes tag

Eddig vezetsz Sub-ZeRo :C

A Walesen 1x sikerült 1 időt mennem veled, biztos azon pördültél meg :) A többin 12,10, 8,5,3,3 ilyesmi másodpercekkel előztél meg. A vége +40 valamennyi lett asszem. Gratula, tényleg gyorsan mentél a wales rally-n xd! De még nincs vége, remélem lefutjuk 6 an legalább ezt is. Nekem stresszesra sikerült a Wales :)

Szabop téged nem láttalak még, lépjed neki te is ha lesz időd és kedved. xd

https://aduasz.com

(#2579) Sub-ZeRo válasza SheriffHUN (#2578) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszönöm! :B

A geufron foresten pördültem meg. Igen, mondtam hogy fekszik a walesi szakaszok! :C

A német, megy, de nem vagyok olyan gyors rajta. A swéd lesz még talán, murva, az jó, csak ha úgy kell mennem, mint offline, akkor 3 szakaszon széthullik a kocsi alattam majd... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2580) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nyerte már meg valaki mester fokozaton a görög pályát 0/5 upgrade-del? Mert én ezt nem tudom. 1:57-et kapok a végére géptől... Volt szakaszom, ahol 30 mp-t kaptam a géptől, pedig maxra toltam amit tudtam a pályán...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2581) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Német beszámoló:

Elég jó voltam az utolsó előtti szakaszig. Ott lefulladt a kocsi menet közben. :DDD Ilyen még nem volt, de ott bent maradt pár másodperc.
Az utolsó szakaszban is volt egy kis grimbusz, de nem vészes. Összeségben ha rágyúrok sem tudok jobbat menni. Tudom, hogy hol kellene fékezni, de jóval előtte fékezem, mert nem akarom eldobni a kocsit. :D

A finnt még egyelőre. :)) Ott alattam széthullik a kocsi, tuti. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2582) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Van itt valaki, aki próbálta VR-rel és 3 monitorral is a játékot? Melyik tetszett neki jobban?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2583) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Hali!
Kormány, hogy kell beállítani, hogy úgy mozogjon ahogy én is forgatom?

(#2584) Sub-ZeRo válasza v!ct0y (#2583) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Wat?! 😂

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2585) v!ct0y válasza Sub-ZeRo (#2584) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én elfordítom a kormányt 90 fokkal a játékba csak 20 at fordul...

(#2586) Sub-ZeRo válasza v!ct0y (#2585) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A kormány szöget szeretnéd állítani.
Nekem a kormány 560 fokon fordul, a játékban nem tudom. De ha otthon leszek megnézem neked.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2587) Tomdriver válasza Polllen (#2582) üzenetére


Tomdriver
őstag

Ennél is elmondható mint a szimulátoroknál általában, hogy a VR-es élmény jobb!

(#2588) Sub-ZeRo válasza v!ct0y (#2585) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szögetnem találtam a játékon belül. Milyen kormányod van?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2589) v!ct0y válasza Sub-ZeRo (#2588) üzenetére


v!ct0y
veterán

T300

(#2590) Sub-ZeRo válasza v!ct0y (#2589) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem nézd meg a szoftverben mennyit fordul a kormány és ott állítsd be neked mi a szimpatikus.
A játékban válaszd ki a a kormányt és úgy jó lesz. Én 540 fokon használom és tökéletes. A játékon belül nem is állítottam semmit.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2591) v!ct0y válasza Sub-ZeRo (#2590) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja hogy cockpit nézetbe csak 90fokot animáltak le ha látszik a vezető keze is... Ha csak a kormánykerék látszik akkor forog rendesen.

(#2592) Sub-ZeRo válasza v!ct0y (#2591) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azt nem tudom, mert én egyből kapcsolom ki az ilyen hülyeséget. 😁

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2593) v!ct0y válasza Sub-ZeRo (#2592) üzenetére


v!ct0y
veterán

Najó de vr ban azért jó van ott valami :)

(#2594) Sub-ZeRo válasza v!ct0y (#2593) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

VR-om nincs ezért azt nem tudom. Kormánnyal játszom és ha úgy van track ir-rel.😁

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2595) SheriffHUN válasza Sub-ZeRo (#2581) üzenetére


SheriffHUN
csendes tag

A Finnel mi lett ? Lenuláztad a verdát ahogy jósoltad ? 8-an még a német után versenyben voltunk, de a finn lefelezte a mezőnyt :S Nem taktikázik senki ? :DD

https://aduasz.com

(#2596) Sub-ZeRo válasza SheriffHUN (#2595) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Le. Sikerült. Nem voltam jó passzban sem, mert betegen ültem neki, nem is gyakoroltam és az első szakaszon egy jobbos kanyarban kicsit kiestem balra és egy sziklát elkaptam a bal hátsó kerékkel és utána már keresztbe ment az autó. Inkább feladtam az egészet. :(
Amúgy meg élveztem minden percét, mert jó volt! :R :D
Jöhet a kövezkető! ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2597) SheriffHUN válasza Sub-ZeRo (#2596) üzenetére


SheriffHUN
csendes tag

Örülök, hogy neked is tetszett a versenyzés :DD

Most 1 hétig szünetel a bajnokság, utána 14.-étől, indul a 3. Addig maradnak a heti versenyek, amik most egész jók szerintem. Írok majd hétvégén, hogy minél többen legyünk!

https://aduasz.com

(#2598) Sub-ZeRo válasza SheriffHUN (#2597) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha van valami jó kis csapatós liga szólj!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2599) SheriffHUN


SheriffHUN
csendes tag

Indul a 3. Dirt rally hun bajnokság :) ! Várlak újra titeket is xd. Részletek és a bajnokság pályái

https://aduasz.com

(#2600) Sub-ZeRo válasza SheriffHUN (#2599) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Pont görög! :O

De már jelentkeztem! :R ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.