Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodHeart


GodHeart
senior tag

Naszóval, egy ilyen gép vásárlását tervezzük, és foggalmam sincs, hogy melyik lenne a megfelelő modell tapasztalato hiánya miatt! Nem lenne rosz, ha tudna 3-5x optika zoom-ot, és az lcd kijelző mérete is megfelelő legyen. Ha van valakinek tapasztalata vagy javaslata az írja le, vagy hallgassa el örökre! :)

(#2) GodHeart


GodHeart
senior tag

up
nemigaz, hogy senkinek sincs tapasztalat!? :F

(#3) hm válasza GodHeart (#2) üzenetére


hm
aktív tag

20-30k-ért ne várj csodát. Én két hete vettem egy ImpressCam DSC 33-at 29990 ft-ért, de ez csak a gép volt maga. 2*256 MB SD RAMmal, 6 akksival, 43000 ft-n álltam meg. Kezdő szinten, ahol én vagyok, teljesen megfelel. Jobbat nem tudok a piacon jelenleg.

(#4) domedee válasza GodHeart (#1) üzenetére


domedee
senior tag

el kell keserítselek... nem nagyon kapni egyáltalán gépet ennyiért, mármint normálisabbat...esetleg használtan találsz. esetleg valami aiptek/mustek masina, digitzoomal :(

mdo: most láttam:Kodak cx7330, 30e, + a hozzávalók, de jobbat olcsóbban nem igazán fogsz találni, ennyit viszont érdemes rászánni.

[Szerkesztve]

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#5) tibibi válasza GodHeart (#2) üzenetére


tibibi
őstag

ez pl.teljessen jó kezdésnek Bővebben: link

(#6) reddragon válasza GodHeart (#1) üzenetére


reddragon
aktív tag

Kezdő gépnek is szánj rá legalább dupláját.Ennyiért semmit nem kapsz

(#7) GodHeart


GodHeart
senior tag

van itthon már egy komoly, ez csak olyan lenne, hogy más tagok is használhassák! :)

mod: megnézem azokat a készülékeket amiket ajánlottatok, köszönöm mindekinek, ha van még javaslat jöhet!

ui.: memkártya az van, azt nemkell venni!

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.