Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#818) Oranos válasza VANESSZA1 (#814) üzenetére


Oranos
tag

De mi tesz akkor egy gépet Gamerré? A konfigban ezek a gépek tudják amit kell. Kijelzőben szerintem jobbak is. A játék fut. Akkor ez miért kompromisszumos? Mert a Gamer notiban minimum harman karbon van? És minek? Minden gémer kb 5.1-es fülest használ. Én személy szerint játékra is ilyen gépet vennék, mert legalább nem sárga-piros meg nem 10 kontroll led világitja ki az arcom:) Nekem egy gépnél nem az számít mire gyártyák és mit cimkéznek rá, hanem hogy mire használható. És egy ilyen precision sokkat több élethelyzetben használható mint bármelyik Gamer gép, ezzel vitatkozni sem vagyok hajlandó senkivel:) Kezdhetném a váz merevségével anyagminőséggel tartóssággal, folyatathatnám az akár 4-5 év garokkal és megfelelő supportal, a visszafogott design-al, a válogatott és minőségi alkatrészekkkel, pl precisionban még nem láttam pixelhibásat...stb.

Vagy attól gamer hogy extravagáns a design? Ez olyan mintha minden sportkocsinak úgy kéne kinéznie mint egy fölmatricázott japán sportkocsi neonnal. Holott tudjuk hogy a Porsche és Ferrari a királyok, nem olyanok..

Szóval nem egy kategória valóban, csak szerintem pont a gamer gépnél kell kompromisszumot kötni, amiért te is eladtad az előzőt. Tárgyaláson például ahogy mondtad is ciki tud lenni. Ellenben Lanpartira ha beállítanék egy M6600-al nem lógnék ki a sorból, sőt..

Szerintem:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.