Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Deep Rock Galactic

Hozzászólások

(#1) Busterftw


Busterftw
veterán

ROCK and STONE!

A Deep Rock Galactic egy 1-4 player kooperatív shooter a dan Ghost Ship Games studiotol, egy hete lepett ki 2 eve tarto Early Accessbol es megjelent az 1.0 verzio. A roadmap is kint van egeszen oszig.

PCGuru teszt

Gondoltam nyitok neki egy topikot, en csak az 1.0 verziotol kezdtem el jatszani de nem tudjuk haverral letenni.
Steam oldal: Overwhelmingly Positive :)

Solo-ban is lehet jatszani, ilyenkor kapsz segitsegul egy repulo dront, Bosco-t amit lehet iranyitani, de co-op az igazi. Tarsakat gyorsan talalni a kuldetesekhez, vagy mar meglevo kuldetesekhez csatlakozni is pofon egyszeru.
4 class van: Scout, Driller, Gunner, Engineer kulonbozo kepesegekkel es fegyverekkel, ezek modolhatok.
Gondoltam csinalok neki egy topicot, hatha valaki kedvet kap es itt ki lehet beszelni class buildeket stb.

Lehet osszeszedek par dolgot, osszefoglalot hogy tudok letrehozni?

[ Szerkesztve ]

(#2) qad


qad
senior tag

Nagyon jó játék, azonnal megveszem amint 15-20 euró lesz az ára a steam nyári vásáron.

(#3) humilislupus válasza qad (#2) üzenetére


humilislupus
tag

Én amikor olvastam az értékeléseket ,akkor találtam egy olyat: "Ha azon gondolkodsz ,hogy megéri-e az árát,akkor ne olvass tovább ,azonnal vedd meg!" Erre én azonnal megvettem, és már 1200 órát tett bele akinek ajándékba vettem. Több év alatt természetesen.

(#4) humilislupus válasza humilislupus (#3) üzenetére


humilislupus
tag

Azóta már két másik fiókra is megvettem.

(#5) qad


qad
senior tag

Na jó hát ez már a fanatizmus határát súrolja... :D Nem is a 2 csóka akivel ma találkoztam egy küldetésen, na azok az igazán fanatikusok. Kb. fél éves a játék és nekik 3 csillagos a portréjuk és 200-as szint felett voltak. Ritkán szoktam megdöbbenni főleg amióta a kis kínaiak napi 24 órában váltják egymást és úgy boostolják a karaktereiket a játékokban, de ebben a játékban nem lehet pénzt farmolni de mos sokkolt a látványuk. Ha eggyel találkoztam volna akkor azt mondom no life, na de kettővel? Erre már kevés a fantáziám.

(#6) humilislupus válasza qad (#5) üzenetére


humilislupus
tag

A hivatalos debütálás elött évekkel ,már lehetett kapni a steam-en,mi is 2 éve vettük az elsőt.Persze a 2év is csak 700 nap ,tehát az 1200 óra tényleg fanatizmus. Egyébként az unokaöcsém is 330-as szintű már. Én szeretem ugyan ,de annyira ügyetlen vagyok ,hogy általában én vagyok a leggyengébb láncszem a csapatban.

(#7) qad válasza humilislupus (#6) üzenetére


qad
senior tag

Ahha, ezek szerint nekem csak a hivatalos rajt időpontjában került a látókörömbe a játék, viszont early access idő alatt ha cikkeztek is róla akkor elkerülte a figyelmem. ...330-as szintű, no comment.

(#8) humilislupus válasza qad (#7) üzenetére


humilislupus
tag

Örülök ,hogy itt is van fóruma,ennek a játéknak,és hogy idősebb generáció is játszik vele.(Úgy értem ,hogy nem csak gyerekek.)Csak mert az említett 330-as szintű gyerek akkor született amikor te regisztráltál a prohardverre(Bocs hogy megnéztem,szokásom,mert valahogy oldottabb vagyok ha saját generáciommal beszélek.
Jó lenne népszerűsíteni ezt a játékot itt a prohardveren is....

(#9) Busterftw válasza qad (#7) üzenetére


Busterftw
veterán

Pontosan igy volt, a jatek mar 2018-ban jatszhato volt Early Accessben, csak nemreg kerult ki belole mint 1.0-as verzio. :)
En megjelenes napjan vettem meg, azota is imadom. A kozosseg jo, barmikor becsatlakozok mashokhoz, szerintem ugy a legjobb.

Most kezdtem el a Deep Dive-okat, az Elite eleg kemeny.

Nekem Scout a mainem, nem is nagyon huztam mas classot, nehez megszokni a mozgast/arzenalt a Grappling Hook utan. :K

[ Szerkesztve ]

(#10) humilislupus válasza Busterftw (#9) üzenetére


humilislupus
tag

Igen,elsőre a scout a legizgalmasabb karakter...A felfejlesztett mérnök ,vagy fúrós óriási érték a csapatban. Általában akkor a legkönyebb nyerni ha mindegyik karakter van....Bányászásnál pl. a scout +mérnök páros nagyon gyorsan halad,de ha van velül egy gunner akkor a bogarakkal sincs annyi gond... Ha gyorsan biztonságosan vissza kell menni a rakétához akkor meg a fúros felbecsülhetetlen kincs...

[ Szerkesztve ]

(#11) Busterftw válasza humilislupus (#10) üzenetére


Busterftw
veterán

Eheti Deep Dive-hoz mit szoltok?
A sima nem volt nehez egyaltalan, lement elsore, de az Elite 3. szint csak 3. probalkozasra sikerult. :DDD

(#12) Xalderon


Xalderon
tag

Udv!

Tegnap, Steam akcio kereten belul megvettem a jatekot.
Meg regebben lattam rola egy random stream-et es elegge megtetszett a jatek koncepcioja, de akkor meg nem ugrottam fejest, mert sem a shooter, sem a co-op mokak nem az en vilagom. Azonban a tegnapi PS-relevans hirek lattan elegge felspannoltam magam es miutan vilagossa valt szamomra, hogy nem csak premade csapattal lehet jatszani a jatekot, hanem random emberekkel is, vegul beadtam a derekam es megvasaroltam.

Alabb alljon itt egy kis beszamolo az elso lepesekrol, amik inkabb voltak egy helyben toporgas es bukdacsolas. :)

A jatek a legelso akadalyt a tutorial formajaban gorditette elem.
Rohejes, tudom, de vagy elsiklottam felette, vagy csak nem emlitette a tutorial, hogy hogyan lehet a zipline-rol lejonni. Par perc szenvedes es mergelodes utan kenytelen voltam rakeresni a neten, pedig igy utolag belegondolva eleg trivialis, hogy melyik billentyuvel lehet ezt megtenni.

2 kuldit mentem solo-ban, 2-es nehezsegen, persze buktam mindkettot. :DDD
Az elsonel kifogytam a loszerbol es megettek a bogarak, de ezt betudom tanulopenznek, mert nem tudtam, hogy lehet supply drop-ot kerni egy bizonyos nyersanyagbol megfelelo mennyiseget osszegyujtve.

A masodiknal teljesen jo voltam, volt loszerem, meg minden, mindent osszegyujtottem, amit csak lehetett (ahogy egy jo torphoz illik), viszont olyan kacifantos volt a kornyezet, hogy egyszeruen nem talaltam vissza a megadott idon belul a droppod-hoz. Pedig a wiki szerint ennel a fajta kuldinel csak egy linearis barlangrendszert kell vegigjarni. Probaltam kovetni a deposit-os robotot, meg a vilagito poznakat, amit hatrahagy, ami ment is egy darabig, de aztan a kovetkezo 2 poznat a barlang falara, ill. tetejere fejjel lefele tette, es ido szukeben eselyem nem volt mar a droppod kozelebe sem erni.

A ket meghiusult kuldetest kovetoen vegul tovabbi ido hianyaban morcosan, kicsit rossz szajizzel hagytam abba tegnap a jatekot, de igy utolag vegiggondolva a kudarcok ellenere is jo moka volt. Kiprobalom majd a tobbi 3 class-t is, meg solo helyett majd megprobalok sajat jatekot hostolni. ill. becsatlakozni masokhoz. :))

(#13) SaJtQaC


SaJtQaC
csendes tag

Esetleg akinek van kedve tolni, ps en jelöljön nyugodtan. :))
Ps: Bomdi18

(#14) humilislupus


humilislupus
tag

Most féláron a Steamen ajándék. Évek óta érkeznek a tartalmak és egyik sem dlc,hanem az eredeti játék növekszik .
Ha valaki kezdő akkor érdemes coopban játszani ,és utána olvasni pár dolognak.

(#15) humilislupus válasza humilislupus (#14) üzenetére


humilislupus
tag

Június 23-ig 67% kedvezménnyel lehet megvenni a Steamen! Ennyiért ajándék. Rengeteg a tartalom a játékban.

(#16) humilislupus válasza humilislupus (#15) üzenetére


humilislupus
tag

A 67%-os akciót meghosszabbították július 7-ig.

(#17) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

o2 küldetés elviselhetetlenül idegörlő még soloban is. Le kellett törölnöm a játékot.

/s

(#18) wjbhbdux válasza wjbhbdux (#17) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Szerencsére ma indul a Season 3 így újra is telepítem :C trailer

/s

(#19) humilislupus


humilislupus
tag

Egyszerre írtunk ,ezért nem láttam a posztod! Én is a season 3 érkezéséről írtam,csak nem ennyire viccesen! (szerkesztve)

[ Szerkesztve ]

(#20) Rowon


Rowon
veterán

Örülök, hogy van a játéknak topicja. :R Rock and stone, it never gets old. :C

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#21) humilislupus


humilislupus
tag

Újra akciós. Harmadáron ajándék ez a játék.

(#22) Rowon


Rowon
veterán

Sziasztok,

Csak gondoltam bedobok ide egy random "ROCK AND STONE"-t.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#23) Busterftw válasza Rowon (#22) üzenetére


Busterftw
veterán

Ujra fel kellett fedeznem a topikot ha mar en inditottam :D
Probalok aktivabb lenni a jovoben.

Neha latok (HU) hostokat vagy magyar neveket a jatekban akkor eszembe jut a topik. :)

Ki mit gondol S04-rol?
Megmondom oszinten nekem nem tetszett ez az egesz corruption tema, egy ido utan unalmas takarito brigadot jatszani :D (Viscera Cleanup Detail simulator ugye).

A mutaciok nem rosszak, bar nekekem a Rivals sem jott be, jobban orultem volna valami inteligens Glyphid fajnak.

(#24) Busterftw


Busterftw
veterán

Oktoberfest 2023
ends on October 3rd at 1pm CET

(#25) Rowon válasza Busterftw (#23) üzenetére


Rowon
veterán

Elmentem a kedvencek közé a topikot, mert nem láttam a hozzászólásodat. :)

Nekem nagyon nem jön be ez az új boss fight. Nem azt mondom, hogy nehéz, hanem inkább olyan szüttyögős. Az új bogárfélék viszont jó adalékok lettek, a piros trutyit köpködő és a skorpió is sokszor az idegeimre megy. Megy az arcukba a cryo azonnal. :D

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#26) Rowon


Rowon
veterán

Én szoktam hostolni mindig. Ha azt látod (vagy bárki, aki ezt a hozzászólást olvassa) a szerver címeként, hogy "Nutellás palacsinta", akkor az én leszek. :)

Nutella pancakes cut in half and stacked on a white plate.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#27) Busterftw


Busterftw
veterán

Uj DRG jatekot jelentett be a Ghost Ship Games, egy roguelite spinoff lesz.
Steam page mar el, early access majd csak 2024 novembereben varhato.

Roadmap

Kulon topik is kesz, szerintem az eltero jatekmechanika miatt jobb nem itt vegyiteni, aztan lehet osszevonjuk. (DRG:Survivor teljesen hidegen hagy egyelore) :)

[ Szerkesztve ]

(#28) Busterftw


Busterftw
veterán

Az uj jatek miatt a Season 5 kesni fog, 2024 juniusra tippelik, adtak ki egy frissitett roadmapot. Lesz Season 6 is, elvileg a Season 5 azert kesik mert az kesziti elo a bevezetest az uj jatekhoz.

(#29) Rowon válasza Busterftw (#28) üzenetére


Rowon
veterán

:C

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#30) Busterftw


Busterftw
veterán

Par napja mar megy a Halloween event, egeszen november 9-ig.
A rewardokban megszerezheto iden az osszes eddigi Halloweenes sisak, aki esetleg kihagyott volna parat! :)

Hoxxes Halloween 2023

Most home office van, neki is ugrok :D

(#31) Rowon válasza Busterftw (#30) üzenetére


Rowon
veterán

Nekem tegnap meglett mind. ;) A koponyavadászat is jó, tetszik, hogy minden eventnél van valami plusz tárgy, amit gyűjteni lehet.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#32) Rowon


Rowon
veterán

Viszont az Elit Mélymerülésnél csúnyán elhasaltunk a 3. pályán... Morkit csővezeték bekötéses pályákat nagyon utálom, ha nem én vagyok a fúrós. Tudom, hogy normális alagutakat tudok ásni és mindig a legrövidebb pontot keresem a kút és a rakéta között.

RNG csapatnál meg persze ki tudja előre, hogy éppen kikkel fogsz játszani.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#33) Busterftw válasza Rowon (#32) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem az EDD nem kerult sorra, de csutortokon delelott nekiugrok, kivancsiva tettel :)
A Halloween event tegnap lement egybol :D

Drillerkent mi a loadoutod?
En a Flamethrower/Wave Cooker (Exothermic Reactor) combot nem tudom elengedni :D

(#34) Rowon válasza Busterftw (#33) üzenetére


Rowon
veterán

Most láttam, hogy írtál, nem raktam kedvencek közé a topikot... :) Attól függ, hogy milyen pályán játszok. Másodlagos fegyvernek a Wave Cooker, gránát helyett pedig a dobófejsze. Elsődlegesnek meg igazából a helyzet adja. Szabotázs pályákon lángszóró, mert a robotokat és a tornyokat gyorsan le lehet vele hentelni.

Dreadek és makterák ellen a fagyasztó nagyon jó... ugyanígy az savpumpa is jó a lassítás fejlesztéssel (most meg nem mondom az angol nevét).

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#35) Rowon


Rowon
veterán

Update! [link]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#36) Rowon válasza Rowon (#34) üzenetére


Rowon
veterán

Fagyi build így néz ki:






Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#37) Busterftw


Busterftw
veterán

Akit esetleg erdekel a 2023 statisztika :)
A harmadik legtobb halalt tavaly is a friendly fire okozta :D

(#38) Rowon válasza Busterftw (#37) üzenetére


Rowon
veterán

Jah, be is írtam nekik, hogy soha ne bízzatok a leaf lover csapattársaitokban lol. :))

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#39) Rowon


Rowon
veterán

Kezdődik a Lunar Festival!

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#40) Busterftw


Busterftw
veterán

Ha esetleg valakit erdekel a Deep Rock Galactic: Survivor megkapta a launch trailert es a megjelenesi datumot, Februar 14. :)

Bonusz hogy a legjobb zenet raktak a trailer ala :D

(#41) Rowon válasza Busterftw (#40) üzenetére


Rowon
veterán

:C Jól néz ki madárnézetben is.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#42) Rowon


Rowon
veterán

Egyik jelenlegi kedvenc modom: [link]

Ha szeretnéd azzal szórakoztatni a csapattársaidat, hogy meccs közben fingasz és böfögsz, vagy egyéb vicces hangokat játszol le, akkor neked való.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#43) Busterftw válasza Rowon (#42) üzenetére


Busterftw
veterán

Lattam en is par hete, na meg jatekban :D
Holnap otthonrol dolgozom, lesz idom "dolgozni", megnezem :)

(bar ma jelenik meg a Helldivers 2, szoval holnap azzal is kell foglalkoznom :K )

(#44) Busterftw


Busterftw
veterán

6 eves lett a DRG, jovo hettol uj event indul!
February 28th at 13:00 CET, and the event will run until March 14th at 13:00 CET.

Kapunk uj MK6 armort, lesz par uj sisak, dupla XP esatobbi. :)
Tobb info Steamen!

(#45) Rowon válasza Busterftw (#44) üzenetére


Rowon
veterán

Lassan itt a húsvéti event... megint... újra eltelt egy év. :((

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#46) Busterftw válasza Rowon (#45) üzenetére


Busterftw
veterán

Jah, konkretan a DRG a szemelyes naptaram :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Deep Rock Galactic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.