Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) Stavi válasza ps2k (#5398) üzenetére


Stavi
tag

:C

köszönjük!

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#5402) diablo1984 válasza ps2k (#5400) üzenetére


diablo1984
veterán

:R

(#5403) Sianis válasza ps2k (#5398) üzenetére


Sianis
addikt

Nem úsztam meg! Legalább 3 képen ott vagyok!

Köszi a képeket. :R

Sianis

(#5404) misu


misu
aktív tag

Hy!

Én is itt vok, kissé megkésve...mert melóhelyről netezek...legyen ingyennet,legyen ingyennet, legyen ingyennet! ;] :R

Finom volt a babgulya, azóta is(1,5 napja..:D) szép emlék visszagondolni rá, nem külömben a társaságra!
Én is jól éreztem magam, bár kissé meghajoltam hajnaltájba..:)
De kellemesen...:DDD

A költségekről annyit, hogy én is örzök egy 6-os borsodi kockát és egy 2l baracklevet, amire számítsatok a legközelebbi talira...(na, nem pont ezekre..:DDD)

Itt szeretnék Olynak köszönetet mondani a fuvarért és hogy nem rakott ki a város szélén, hanem házig vitt! :R

Oly:
Amúgy vasárnap láttam a RTL klub hiradóban, hogy a gyerek aki után 4-5 rendőrkocsi ment az tényleg üldözés volt..:)


Szal olyan fél kettőre már fogmosás+zuhany után az ágyban vótam..:)
Az asszony időben rámvert rendesen, mert negyed ötre ért haza a Vianból...lánybulit tartottak a barátnőivel...érzésem szerint többet ittak, mint Mi összesen a talin ;] ...pedig csak 5-en voltak..:DDD

Aztán szolidan fél kettőkor ébredtünk... :B

Mégegyszer köszönöm Mindenkinek a bizalmas belémvetést!..:)
Sajna most nagy levegő június végéig, nem mehetek sehova mert szakdolgozat+államvizsga! :O

Szép napot!

Bye!

u.i.: képeim sajnos nincsenek, de a ''legyen ingyensör'' a csengőhangom... ;]

Bűn az élet.

(#5405) szandisas válasza Oly (#5388) üzenetére


szandisas
senior tag

azthiszem mondtam MSN en, hogy nem járulok hozzá a publikáláshoz, de már mindegy :P :)

aláírás

(#5406) bobace válasza ps2k (#5398) üzenetére


bobace
őstag

Kösz, én is rajta vagyok 2-n. De háttal ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5407) Borosz válasza doktor úr (#5368) üzenetére


Borosz
senior tag

Szép vagy a képeken ne aggódj. :D Az viszont kérdéses, hogy mikor tudom feltölteni... :( Ma este megpróbálkozom vele. Az apukás frakción még gondolkodom. Nem rossz ötlet.


[Szerkesztve]

(#5408) Borosz válasza beencee (#5346) üzenetére


Borosz
senior tag

Én is köszönöm, bár nem sokáig maradtam. Érdekes látni, hogy mi okoz örömöt az embereknek. :U Ti biztos tudjátok, hogy miért jó ez (szandi meg pláne tudja miért jó neki az, ami történt) én vagy megöregedtem, mint simonzé vagy megváltoztam. Inkább utóbbi.

gyerekeseknek lehet srácokat is hozni.
Ezen még azért erősen elgondolkodom, hogy lenne-e értelme kitenni őket annak, hogy részeg embereket nézegessenek ráadásul úgy, hogy én viszem oda őket. Szerintem azzal kezdene Beni fiam, hogy mindenkinek szólna: ''szokjál le a cigiről mert ebbe simán bele is lehet ám halni.'' és ''ne igyál annyit mert részeg leszel...'' satöbbi...
Annyira ezek a dolgok nekem sem viccesek akár csak simonzének. De lehet, hogy mégis megöregedtem. :(

(#5409) xuldar válasza szandisas (#5405) üzenetére


xuldar
őstag

Tanulság: legközelebb nem kell leinni magad, és nem lesz mit publikálni. Amennyire láttam, egyedül te rúgtál be (21:30-ig legalábbis).

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#5410) doktor úr válasza Borosz (#5408) üzenetére


doktor úr
tag

Szerintem a gyerekes szekciót korábban kellene rendezni, esetleg a főzéssel egybekötve. A lányom biztos szívesen rohangálna egy ilyen kertben :) vagy valahol a természet lágy öliben, mert sajnos nem sok lehetősége nyílik rá itt :(

(#5411) Whaskes válasza Borosz (#5408) üzenetére


Whaskes
senior tag

itt nem azzal volt a baj hogy szandisas ivott, hanem hogy nem bírta :P és nem rókázott sárgarépát a kis ''fideszes'' ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#5412) Sianis


Sianis
addikt

Ha már úgyis vannak gyerekes emberek, akkor legközelebb lehetne délelőtt taratni a bulit és akkor nem kell korán hazamenni a családosoknak. Avagy nem kell feltétlenül éjszakábanyúlón bulizni, lehet azt délelőtt - délután szakaszban is. Vagy a sörözéshez mindenképpen kell a holdvilág?

Sianis

(#5413) xuldar


xuldar
őstag

Képek erre: [link]

Esetleg ha valahogy mindenki eljuttatja hozzám az anyagokat, kiteszem valahova torrentben. Oly és ps2k cuccai már megvannak.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#5414) Whaskes válasza Sianis (#5412) üzenetére


Whaskes
senior tag

símán! a hold fényénél egészen más a színe a hányásnak mint napközben. :DD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#5415) Oly válasza Sianis (#5412) üzenetére


Oly
senior tag

Legközelebb nem lesz Paintball...
És akkor reggeltől lehet szervezni a programot.
Bábelőadás a gyerekeknek
Szkander verseny a férfiaknak
Lángos-sütő verseny az asszonyoknak
Ugrálóvár, céllövölde, Dodgem... :C

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#5416) misu válasza Oly (#5415) üzenetére


misu
aktív tag

:DDD :)) :DDD :C :C

Bűn az élet.

(#5417) Borosz válasza doktor úr (#5410) üzenetére


Borosz
senior tag

Ez nem lenne rossz ötlet. Habár túl sokan nem vagyunk ''gyerekesek''... Te, beencee, jani71, simonzé. Van még...?

(#5418) Borosz válasza Whaskes (#5411) üzenetére


Borosz
senior tag

De. Azzal van a baj, hogy iszik és ráadásul jó sokat. De nem csak vele kapcsolatos ez a probláma/mám/. Sajnálatos dolognak tartom, hogy az emberek sokszor csak az alkohol segítségével tudnak kapcsolatot teremteni egymással. :(

(#5419) Sianis válasza Borosz (#5417) üzenetére


Sianis
addikt

Ha egy ember van aki jönne, de gyerekek miatt nem éjszakázhat, már több, mint elég ahhoz, hogy lángos-party-t rendezzünk nem? :) Sör mellé a jó kis sajtos-tejfölös-fokhagymás lángos...hmm jobbat kitalálni sem lehetne.

Sianis

(#5420) Sianis válasza Borosz (#5418) üzenetére


Sianis
addikt

Ööö a barátnőmmel tudunk mutatni egy alternatív megoldást ...

(18) [link] (18)

Sianis

(#5421) Borosz válasza Oly (#5415) üzenetére


Borosz
senior tag

Kinek mi a fontos...

[Szerkesztve]

(#5422) Borosz válasza Sianis (#5419) üzenetére


Borosz
senior tag

Ha tényleg így gondolod...akor igen. De ennyire azért nem kellene kivételt tenni mert mi vagyunk ugyebár a kisebbség.

(#5423) Borosz válasza Sianis (#5420) üzenetére


Borosz
senior tag

He-he.. Szex és pia. Szép...mondhatom. :)

(#5424) Sianis válasza Borosz (#5422) üzenetére


Sianis
addikt

Táborban is söröztünk délelőtt....öööö.... egész nap :DD
Mondjuk lángos nem volt, szóval akkor méginkább. Csak legyen aki megcsinálja. Hunci már úgyis nagyon rajta van a fokhagyma pucoláson, szóval egy része máris adott.

Sianis

(#5425) Borosz válasza Sianis (#5424) üzenetére


Borosz
senior tag

De legközelebb kötelezően felveszi a fekete kesztyűjét és úgy hámoz/pucol. :DDD

(#5426) szandisas válasza Whaskes (#5411) üzenetére


szandisas
senior tag

ha nem lettem volna másnapos akkor is, akkor jobban ment volna... ez így jött össze sajnos, legközelebb nem iszok... már elkezdtem a nemivós korszakom :R

aláírás

(#5427) ngabor2


ngabor2
nagyúr

maradt meg füge. ha valakinek kell, jelentkezzen. csomagolást nem tudok mellé adni, úgyhogy az igénylő hozzon majd magával :DDD

(#5428) Whaskes válasza szandisas (#5426) üzenetére


Whaskes
senior tag

''már elkezdtem a nemivós korszakom'' :DD persze-persze.... azért küzdesz az ingyen sörért, mi?

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#5429) beencee válasza Borosz (#5408) üzenetére


beencee
senior tag

Valóban, azt (gyakran) ''érdekes látni, hogy mi okoz örömöt az embereknek'', erre egész iparág épült rá ;] , illetve ''...megöregedtem, mint simonzé...'' ez már egy állandósuló szókapcsolat, no de komolyra fordítva:

A gyermekfrakció sztem jó dolog, lehet akár korábban, akár párhuzamosan kezdeni, akik akarnak lőni menni, az odamegy, más jöhet főzni, gyerekezni, versenyt rendezni nekik, stb. Sztem ezeket biztosan élveznék... Ráadásul ez a frakció nyilván folyamatosan bővülni fog - ez már csak így van... -, különösen ha Sianisék (és persze a többiek is) rendszeresen gyakorolják a linkelt figurát, illetve a hasonlókat...
Én még talán ha egy talin voltam együtt Szandival, így aztán nem tudom megítélni, mennyire gyakori ez nála, de egyrészt nem is tisztem megítélni, másrészt végigélve jónéhány orvosi egyetemes bulit is (amelyek azért egyfajta etalont képviselnek kollégium- és eszközrombolással, poroltó készülék tűz nélküli és éppen szeretkező párokra való használatával, újságosbodé villamos után való kötésével, villamos fordulójába való sz@rással, stb.) ez annyira nem volt vészes, harmadrészt pedig lehet, hogy neki ez tartozik hozzá az útjához, hogy megtalálja azt, ahogy az életét élni szeretné. Ezt a dolgot majd ő végigharcolja.
Az valóban egy jó kérdés, hogy mennyire tegyük búra alá a gyermekünket, erre különben én is bőven hajlamos vagyok. De próbálom azt az okoskodást, magamévá tenni, hogy mivel nem lehetek majd (sőt már most sem) mindig mellette (ráadásul nem is kell, hiszen ez az ő kalandja, már most is), ezért sajnos nyilvánvalóan találkozni fog részegekkel, drogosokkal, kommunistákkal, nácikkal, köpönyegforgatókkal, újságírókkal és egyéb, itt nem említendő furcsa lényekkel, ettől megvédeni nem tudom. De minél inkább fel kell tudnom készíteni érvekkel, beszélgetéssel, személyes példamutatással, hogy ha majd megkínálják egy tablettával/litel vodkával/LÖM-mel, stb.-vel, akkor tudja és merje visszautasítani, sőt, ha erre azt mondják majd rá, hogy ''hulye kocsog'', akkor merje otthagyni azokat, akik ezt mondják és világosan tudja, hogy nem ő a ''hulye kocsog''. Ráadásul mivel én sohasem dohányoztam és jónéhány éve egyáltalán nem iszom alkoholt, talán ebben (is) hiteles vagyok nála és hidd el, az ilyen buliknál - mint mindenben ebben a korban - a szülőket utánozzák, nem a vendéget.
Lehet kicsit zavaros lett, de talán érthető, mit is szerettem volna mondani...

De lazításképpen két szakmai gyöngyszem:
1. Délelőtt az OEP-ben (Országos Egészségbiztosítási Pénztár) volt megbeszélésem, most hallottam, hogy ismét majdnem sikerült botrányt és pánikot kelteni az európai WHO központban. Ugyanis az elmúlt két hónapban drasztikusan megemelkedett a Mo-ról jelentett kolerás esetek száma (több, mint 4000 esettel) és ők ezt Genfben komolyan veszik és majdnem el is hitték. Kellett közel egy hét míg kiderült, hogy az áldásos eü reform egyik melléktermékeként néhány egészségügyi informatikai rendszer az adatbázisban a kód szerint első helyre indexelt diagnózissal jelentett, amely: ''A0000'' kód, azaz ''Cholera (Vibrio cholerae 01, cholera biovariáns okozta''...
2. Esetenkénti 57Ft-ra emelték egyik kedvenc járóbeteg beavatkozásom eü. intézményi finanszírozását, melynek kódja és neve: ''89071'', azaz ''Próbaszopás''...

(#5430) Whaskes válasza beencee (#5429) üzenetére


Whaskes
senior tag

''Én még talán ha egy talin voltam együtt Szandival, így aztán nem tudom megítélni, mennyire gyakori ez nálla''

elég ritka. minden 24 órában csak egyszer fordul elő vele ilyen ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#5431) beencee válasza Whaskes (#5430) üzenetére


beencee
senior tag

Nono, már majdnem megijedtem, de én azért én egy ''l''-lel írtam ;]

(#5432) Whaskes válasza beencee (#5431) üzenetére


Whaskes
senior tag

hát igen.... a kapkodás és a nyelvtanórák hiánya.... :U

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#5433) kamerun


kamerun
csendes tag

Üdv. mindenkinek!

Nagyon fasza volt a szombati nap. Én azon kevés ph-sok közé tartozom, aki előbb volt találkozón és aztán regisztrálta magát. A swatos csapatban voltam jani71 kollégája.
További kellemes napot.

Amúgy a jani71 marhalábszár pörije sem akármi, ajánlom legközelebbre.

:DD

Aláírás

(#5434) Borosz válasza beencee (#5429) üzenetére


Borosz
senior tag

Igazad van. Azt még hozzá tenném, hogy én igyekszem más értékrend szerint vinni az életem mint, ami általánosságban a világban jelen van és igyekszem a srácokat is arra vezetni, hogy ne eszerint a gondolkodás szerint éljenek. Igen, az az egyik legfontosabb dolgom, hogy jó példa legyek előttük és elegendő időt és figyelmet szánjak oda rájuk, hogy tudják azt : - amiben nekem nem volt részem - van apjuk, aki bármit megtenne értük, hogy nekik jó/jobb legyen - nem csak anyagilag ill. fizikálisan. Érett, becsületes felnőtteket kell belőlük faragni addig, ameddig erre mód van a tinédzser korig - és lehetőleg utána is - mert a világ dugig van nem érett és nem becsületes jellemtelen emberekkel, akik ráadásul még vezetnek is /országot, vállaltot, bármit/.
Egyenlőre nem lenne könnyű azt megmagyarázni a fiúknak, hogy miért töltök időt olyan emberekkel, akik jócskán szeretnek a pohár/üveg (és az összes hölgy) fenekére nézni és szívják/fújják a füstöt, káromkodnak és rondán beszélnek. (Ezt nem sértésnek szánom senkinek sem!!!) De tudom, hogy mégis érdemes mert ''nem az egészségeseknek van szükségük orvosra, hanem a betegeknek...'' mondta egykor Valaki... Persze nem mindenki tartja magát ''betegnek''. Ez már más kérdés.
Érdekes volt hallani nemrég egy fórumtársat, hogy beszélt a barátnőjével: kuss legyen. Én éreztem magam rosszul. Mindegy... Ez nem az én dolgom, csak fáj ez is...

Búra alá nem teszem őket, inkább fokozatosan a nekik megfelelő módon engedem őket közel olyasmihez, amire azt mondom: rendben, mivel ismerlek tudom, hogy ezt már el tudod viselni és tudod hová tenni.
Azt gondolom, hogy az emberek ilyesféle mélyre ható dolgokról nem szeretnek beszélgetni. Ettől olyan felszines sok kapcsolat és sok élet. :(

De tudom, hogy ennek a topiknak sem erről kell szólnia. ;)

(#5435) Hunci válasza beencee (#5285) üzenetére


Hunci
aktív tag

Hibátlan volt a találkozó .Köszönöm , hogy résztvehettem :)
Kicsit hideg lett estért ( kellett oda a kesztyű :DDD ) , de egyébként le a kalappal a szerevők felülmúlták magukat :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#5436) Hunci válasza Borosz (#5408) üzenetére


Hunci
aktív tag

Nekem csak annyi jut szembe erről az egészről , hogy mindent szabad , csak ésszel .
Lehetett vlna ezt másképpenis csinálni , s lásd szandi bánja is .
Szerintem ez egy megbocsájtható bűn volt tőle , mert nem nekünk esett , hanem leitta magát , s leült kicsit elmerengeni :U .
Legközelebb biztos okosabban fog cselekedni ;)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#5437) doktor úr válasza Borosz (#5434) üzenetére


doktor úr
tag

Igen, ez a ''Kuss legyen!'' engem is szíven ütött, azt hiszem, együtt hallottuk...

Jó hír: megrendeltem a saját, drágaszágosz kamerámat, úgyhogy a legközelebbi taliról készül majd film :D [link]

(#5438) szandisas


szandisas
senior tag

remélem a szombat esti emlékek a feledés homályába fognak veszni hamarosan... mégeccer bocsi mindenkitől :( :R

aláírás

(#5439) ngabor2 válasza szandisas (#5438) üzenetére


ngabor2
nagyúr

asszem nem lesz ez olyan gyors, lajos barátunk lassan 2 éve ejtett el egy mondatot... azóta is szállóige :D whaskes tavalyi beszólásáról nem is beszélve (szétesik, széttörik, meg a faszom...)

(#5440) pisti666 válasza Feedoo (#5378) üzenetére


pisti666
tag

feedoo onna hogy ezert vissza is lott halal utan :DDD
ng megettek a jo paleszen erlert fuget :DDD

[Szerkesztve]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#5441) Borosz válasza doktor úr (#5437) üzenetére


Borosz
senior tag

:Y
Ez most komoly? Már a kamera...

(#5442) Whaskes válasza ngabor2 (#5439) üzenetére


Whaskes
senior tag

egy moderátor hogy írhat le ilyet? ez nem fórumra való! ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#5443) misu válasza kamerun (#5433) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

Isten hozott..:D
Gyere majd a mélyvízbe is a Debreceni adok-veszek, beszélgetekbe!
Jó PH!-zást! :)

Szép napot!

Bye!

Bűn az élet.

(#5444) Borosz válasza Hunci (#5435) üzenetére


Borosz
senior tag

de egyébként le a kalappal a szerevők felülmúlták magukat

Sz@revők vagy szervezők akart lenni? Nem mindegy... ;]

(#5445) doktor úr válasza Borosz (#5441) üzenetére


doktor úr
tag

Komoly. Mondhatjuk, hogy meguntam a hülyéskedést, és a kínlódást a felsőoktatás alulfinanszírozottságával :(
Ha színvonalas módon akarunk oktatni, akkor magunk próbálunk összehozni valamit. Ez van, de ez már nem ide való. Meg aztán a saját filmjeim se haladnak eszköz nélkül.

(#5446) marsu válasza Borosz (#5444) üzenetére


marsu
addikt

Még nem józanodott ki ...

Még elszaladnak a gombok az ujja alatt billentyűzeten ...

:D :DDD

Vagy a kesztyüben nehéz nyomkodni a gombokat.

Press any key to continue ...

(#5447) beencee válasza Borosz (#5434) üzenetére


beencee
senior tag

Egyetértünk.
Illetve csak majdnem, mert én azt tapasztaltam (aztán persze lehet, hogy ez nem általános), hogy egy adott társaság előbb-utóbb nagyon szeret ilyen dolgokról (is) beszélgetni. Itt is többször hallottam, hogy az ilyen összejövetelekben a legjobbak a tűz körüli beszélgetések és néhányat hallottam is elkezdődni. Lehet, hogy a következőn, lehet, hogy amikor nem lesz ilyen hideg, stb. akkor majd folytatódnak ezek a beszélgetések, újak kezdődnek, stb. Azért ez nagyon heterogén társaság ahhoz, hogy ilyen témák túl gyorsan felmerüljenek, de ha többször összejön a csapat (értsd: lesz rá igény), akkor lehet, hogy lesz ilyen is.
A ''szerevők'' c. kifejezésen én is elgondolkoztam, de feltételezem Hunciról (is) a legjobbakat. ;)
Már csak azt nem értem, hogy-hogy senki nem kérdezte meg idáig, hogy mi az a Próbaszopás, amit még az OEP is támogat Mo.-n...

(#5448) beencee válasza Borosz (#5434) üzenetére


beencee
senior tag

Érdekes, kétszer ment el :F No, de inkább kétszer, mint egyszer se.

Marsu, fogok írni a VW topikba is, különösen, hogy személyesen is meghívtál, illetve, hogy láttam a honlapodon egy ezüst Passat-ot... Egy olyat hajtottam én is 6 évig.

[Szerkesztve]

(#5449) Borosz válasza doktor úr (#5445) üzenetére


Borosz
senior tag

Hö... Látom véresen komolyan gondolod. Sok sikert hozzá mindenesetre...

(#5450) Borosz válasza beencee (#5447) üzenetére


Borosz
senior tag

Egyetértünk. :D
Annyira belemrültem, hogy el is felejtettem megkérdezni: mia az a Próbaszopás, amit még az OEP is támogat? :DDD

Rossz az 56k-s analóg modemed vagy mi a baj...? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.