Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) ngabor2


ngabor2
nagyúr

névcímke kell? ha igen, nyomtatok.

(#4952) Oly


Oly
senior tag

BREAKING NEWS!!!

Az Anti-féle játszató (Miskolcról) sajnos nem tud jönni!
Így csak Répáék maradtak 12 markerrel! :((
Saját felszerelés 3 embernek van!
Az azt jelenti, hogy 14 (+1 tartalék) markerre lehet számítani.

7-7 fős csapatok szerintem kényelmesen elférnek a helyen!
28 játékos esetén pont kijön egy rotációs dolog...

Maszk és fegyver átadással! Ruhát pedig, aki tud hozzon!

Intézkedjünk további felszerelésről, vagy elég lesz ez?

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4953) ngabor2 válasza Oly (#4952) üzenetére


ngabor2
nagyúr

imho a házikó le lett tesztleve nagyobb létszámmal is. tehát ha valaki tud még szerezni markert, szóljon. ha nem... akkor ennyien fogunk játszani.

tényleg, a nyíregyi paintballt ki szervezte? lehet, hogy nekik kellene szólni? (most juttatta eszembe pisti.)

másrészt a sör mennyisége... valóban úgy tűnik, hogy szaporodik a nép, 4 tálca nem biztos, hogy elég lesz. lorcsi felvetette a 3 kozel + 2 ászok dolgot. ellenvetés? egyéb ötlet?

alkoholmentes cuccok, mert van, aki azt akar inni. valaki olcsó helyet jó minőség mellett tud? vagy ''mennyünk e teszkóba, oszt jól vásároljunk be''?

főzéshez, pontosabban a babgulyáshoz kenyér is kell. ha valaki tud jól bevált pékséget, akkor ott vesszük meg. ha nem, akkor nézünk egyet. előzetes számítás szerint hány kenyér fog kelleni? 4-5 ember betermel szerintem 1 kilósat. szeleteltet vegyünk, vagy egyben, és felszeleteljük olyanra, amilyenre mi szeretnénk?

(#4954) Oly válasza ngabor2 (#4953) üzenetére


Oly
senior tag

Amúgy mennyi az az ennyi?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4955) ngabor2 válasza Oly (#4954) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az ''ennyi''-nél a 14+1 markerre gondoltam. tehát ennyien fogunk egyszerre játszani. hogy pontosan hányan jönnek, azt még nem tudom, mert vannak, akik eléggé inaktívak a feliratkozás óta. vasárnap megy mindenkinek egy pü, aki a listán van.

(#4956) Whaskes válasza ngabor2 (#4955) üzenetére


Whaskes
senior tag

akkor én a paintballról le is íratkoznék. :B persze ha lesz elég fegyver mindenkinek akkor megyek. ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#4957) ngabor2 válasza Whaskes (#4956) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem iratkozhacc le. jössz. kész. irgum-burgum.

(#4958) Whaskes válasza ngabor2 (#4957) üzenetére


Whaskes
senior tag

ha hozol pálinkát.... ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#4959) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Nekem bármi jó amúgy a nyíregyi panitball Bővebben:[link]



[Szerkesztve]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4961) distvan1


distvan1
tag

[Törölve. Mindent a maga helyén, ha kérhetem. - peterkeT]

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#4962) Peet210 válasza distvan1 (#4961) üzenetére


Peet210
őstag

Ezt inkább itt [link]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#4963) Oly


Oly
senior tag

BREAKING NEWS!!!

Ma este kapok visszajelzést egy itteni (Kazincbarcika) szervezőtől, hogy tud-e jönni!
A helyzet az, hogy szombatra már van játékuk 12 fővel, de 28 felszerelésük van!
Ma megbeszélik, hogy ketté tudnak-e válni.
Ha igen, akkor kapok egy ajánlatot.

Itt úgy szoktak játszani, hogy
- alapdíj 1000 Ft
- golyó 1000 Ft/100 db
- 500 golyó után elengedik az alapdíjat!
- természetesen kiszállási díj is lesz :((

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4964) SAMYka válasza Oly (#4963) üzenetére


SAMYka
aktív tag

És nálluk lehet saját golyóval nyomulni?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4965) ngabor2 válasza SAMYka (#4964) üzenetére


ngabor2
nagyúr

látatlanban mondom: nem valószínű... ők is a golyóból élnek...

(#4966) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a kör-pü kiküldése előrehozva. hamarosan érkeznek, aztán a többit a topikban folytatjuk.

(#4967) diablo1984 válasza ngabor2 (#4966) üzenetére


diablo1984
veterán

mindkettő :C

(#4968) Hunci


Hunci
aktív tag

Megkaptam a körlevelet :)
Rajtra vok a dolgon s írjatok fel , hogy biztos megyek .
A zsrtont odaadom Gábornak .
( ihi ) a helyszínt pedig megnézem , hogy holis van konkrétan .
Köszönöm a segítőkészseget

Oly : BREAKING OLDS :P

[Szerkesztve]

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#4969) Oly válasza Hunci (#4968) üzenetére


Oly
senior tag

De hova jössz?
Miután még 2-3x figyelmesen elolvasod a körüzit, válaszolj lécci a feltett kérdésekre!!!!!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4970) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Ha nem halok meg ott leszek talán egy nappal hamarabb is.
Bográcso viszek esetleg szétnézek vizes kanna után de nem garantálom hogy lesz.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4971) ngabor2


ngabor2
nagyúr

mindenki megkapta, aki a listán szerepelt, plusz még 1-2 ember. várom a visszajelzéseket.

ja, hogy itt is meglegyen a szöveg (mert nem titok):

Üdv!

A debreceni találkozóval, és az előtte levő paintballal kapcsolatban kaptad ezt az üzenetet, az időpont erősen közeleg. Ezért kérnék mindenkit, különösen azt, akik mostanában nem néztek be a topikjába, hogy nézzenek be, és válaszoljanak a következő kérdésre: paintball, főzés, mindkettő, egyik se?

Először is a költségek:
Paintballnál a jelenleg biztos csapat 12 felszerelést tud hozni. ez markert, maszkot, védőruhát jelent. A golyó kb. 15ft/db áron van, ekkor a felszerelésnek nincs bérleti díja (csak eleget vegyünk...). Van még egy csapat, akiket csak akkor hívunk, ha min. 25 fő jelzik, hogy jönni akar lövöldözni, az alatt nem éri meg. Az árak hasonlóak lesznek. Paintballra nem szedünk ''közös költséget'', nincs értelme.

A délutáni/esti főzés és sörözés: helyszín beencee zártkertje Pallag és Bocskaikert között, a 4-esen. Beton tanya, Homok utca. Képek és útmutatás a topikban, sűrűn linkelve lesznek. A menü babgulyás lesz, Jani által főzve. bevált, megtartjuk :D Sört tudunk baráti áron szerezni, hogy miből mennyit, azt még pontosítjuk, a résztvevőktől és igényeiktől függ. Mivel itt a kaját és a sört közös pénzből kell megoldani, ezért felnőttenként 1000ft beugrót szedünk, fizetés nálam személyesen, vagy a helyszínen. Utalással nem érdemes foglalkozni. Családokat is várunk, hely lesz a gyerkőcöknek is. Villany van, folyóvíz és wc jelenleg nincs. Vizet viszünk kannában, a wc-t megoldjuk. A kertben van egy ház, 1 szobával, ahol kb. 10-15 ember el tud aludni, ha hoz matracot/hálózsákot. Az udvarra meglehetősen sok kocsi be tud állni.

Ha jössz, és valami hasznos dolgot (vizeskanna, ülőalkalmatosság, stb) tudsz hozni, jelezd.

A szervezés segítése érdekében légyszíves minél előbb jelezd a topikban, hogy mi a válaszod.

Ez egy körüzenet, amit azért kaptál, mert a debreceni találkozó listáján szerepelsz.

(#4972) Hunci válasza Oly (#4969) üzenetére


Hunci
aktív tag

ÖÖÖ hogy hova ?
Ja ja .
Én menni akarok mind a Paint Ballra , mind a Kerti PH!arty-ra !
Ezért mondom ,hogy a zsetont perkálom .

'' paintball, főzés, mindkettő, egyik se? '' :)

[Szerkesztve]

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#4973) Oly válasza SAMYka (#4970) üzenetére


Oly
senior tag

Mégegyszer nyomatékosan felhívnám a kedves résztvevők figyelmét arra, hogy a kérdésre tessék válaszolni!!!!
Nem arra vagyunk kíváncsiak, hogy jössz-e, vagy nem?
Hanem, hogy hova jössz!?
És, ha már itt járunk egy saccperkábés sör ill. egyéb folyadék igényt is adhatnátok!

Tudom Samy... te jössz lődözni is! De akkor is tessék már értelmesen megnyílvánulni, ha már tesszük.

dorcsics és Oly jelentkezik mindkét-három eseményre.
Szállításban részt veszek, ha kell. Vizet viszek, ha ad valaki kannát! :DD
Főzéshez a hozzávalókat szállítom (ezügyben Janival már egyeztettem), de a csapat létszáma is kellene, hogy mennyi cucc legyen!
Sörre nem tartok igényt... Üdítőre kb 2 lityi elég kettőnknek!
Kaját kérünk majd... valszeg dupla adagot, mert fincsi lesz! :R

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4974) SAMYka válasza Oly (#4973) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Igen én megyek mindenhova :P
Hova megyek: Paintballra a kastélyhoz a főzésre meg a füst után de fogalmam sincs hogy hol lesz. ;] :DDD
Szerintem a víz a kissebik gond inkább valami olyat kéne szerezni amiben vinni lehet. Igaz van itthol egy 270L-es tartály de abból permetezünk vagy 10 éve szerintem nem lenne semilyen szempontból jó választás. Mivel hogy lusta vagyok ezért ma már nem nézem meg de holnap délután valószínüleg keresek kannát lenni kéne vagy 1-2-3db 20L-esnek
Sörből meg mind1ha nem borsodi akkor vagy 6-8 doboz szerintem elég lesz ha meg nem akkor majd valakivel üzletelek.

Ja kaja adag: nem tom mennyit fogok enni de ha finom lesz (ez biztos) meg ha nagyon éhes leszek akkor duplát kérnék de ha nem leszek csak kicsit éhes akkor egy szimpla adag is elég
:DDD

[Szerkesztve]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#4975) diablo1984 válasza Oly (#4973) üzenetére


diablo1984
veterán

akkor én is kifejtem a véleményem bővebben:

személy szerint én megyek a paintball-ra és a főzésra ill. sörözésre is! barátnőm a paintballon ott lesz, de nem játszik, főzésnél is szintén ott lesz, és eszik is!

sörből szerintem nekem bőven elég 6 doboz, mert tegnap este is benyomtam vagy 8-at és még most is fáj a fejem tőle.... :DDD

kenyérből, nemtom, gondolom pár szelet elég személyenként, és szerintem praktikusabb a szeletelt!



[Szerkesztve]

(#4976) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Úgy néz ki a dolog, hogy egyik ismerősömmel mennék, de csak dél-délután érnénk Debrecenbe... Ezért a paintball nem tervezem, csak a vacsit és az esti bulit. Sört lehet nem iszunk, mert aki vezet, az ne igyon ugye, de majd pár doboz redbull-t viszek... hátha más is szereti :D

Press any key to continue ...

(#4977) Rover623 válasza ngabor2 (#4971) üzenetére


Rover623
félisten

Még mindig feltételes vok...:B

Ha megyek, akkor csak a party-ra...a lövöldözés (már) nem vonz...no meg nem lenne fair az amatőrökkel szemben ha beszállnék...;]

Alkoholra nem tartok igényt...:DDD


[Szerkesztve]

primus inter pares

(#4978) #96302336 válasza ngabor2 (#4971) üzenetére


#96302336
törölt tag

Üdv.
Sajna nem tudok ott lenni, egyrészta távolság, másrészt meló okokból

(#4979) ngabor2 válasza Rover623 (#4977) üzenetére


ngabor2
nagyúr

alkoholmentes cuccból mik az igények? kóla, narancs, tonik, gyümölcslé, tej, kakaó, hígított ásványvíz, motorolaj... mondjatok konkrétumokat.

(#4980) lorcsi


lorcsi
veterán

szerintem már tudod, de azért beírom


csak party, délutáni órákban...olyan 16 fele szerintem felhívlak Gábor hogy valaki kivigyen
sör...olyan 6-7 doboz no meg egy jó adag gulyás kenyérrel :)

(#4981) marsu


marsu
addikt

Igény esetén, Budapestről tudok indulni 3 főt el tudok vinni .... Ha valakinek csak a távolságon múlik. De nem maradnék éjszakára, tehát csak a kajára és némi alkoholnemtes italra szálnék be ... Ez csak akkor lehetséges, ha tutira megvan a 3 fő, így velem együtt 4 felé osztjuk a benzinpénzt!

:R

Press any key to continue ...

(#4982) xuldar


xuldar
őstag

Mint ahogy lorcsival korábban jeleztük, mi csak a partyra mennénk, pistikét most megkíméljük, szitává lövését kihagyjuk ;]
Italnak mindegy, mi lesz, szőke kóla, barna kóla jöhet, piát viszek magamnak. Kajából simán megeszek 2 adagot, és ahogy elnézem, már akkora mennyiségre lenne igény, hogy a konyhai előkészítésbe is besegítenék (krumplipucolás, zabhegyezés, ilyesmi).

lorcsi: megbeszéltük, hogy együtt megyünk, nem? Van még nálam 3 hely, aki csak a partyra jönne (csak debreceniek!), az küldjön PM-et, aztán egyeztetünk, kiért hova és mikorra menjek.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#4983) lorcsi válasza xuldar (#4982) üzenetére


lorcsi
veterán

ment pm

(#4984) jani71


jani71
csendes tag

Üst+üstház fejlemények:

Megkérdeztem, akinél számítottam, hogy tud adni, az nem jött össze, viszont a munkahelyemen van ilyenféle műszer együttes! :)
Hétfőn ha megyek melózni, tárgyalok a főnökkel a kölcsönvételt illetően... :R

Üdv mindenkinek!

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#4985) Peet210


Peet210
őstag

A lövöldözésre biztos, hogy nem tudok menni.
A főzésre viszont majdnem biztos, de azt jó lenne tudni, hogy kb. mikor kezdődik a főzés.
A pénzt akkor helyszinen vagy hely és időpont egyeztetéssel még előtte megoldhatjuk.

Ja igen folyadékigényemet kielégítené vmi alkoholmentes dolog(ezen a téren nincsenek nagy igényeim tehát lehet bármi), de ezt én is viszek magammal.

[Szerkesztve]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#4986) Stavi


Stavi
tag

hali!
tömören röviden:
kaja: naná! 1-1,5 adag elég lesz :)
kenyér: szvsz minnél nagyobb szeletelt... nagy kenyers vagyok, egy fél kilót biztosan bevágok :DDD
paint: naná! saját felszerelésem nincs.
pia: a sört szvsz kihagyom, kólás vagyok (abból 2 liter pepsi/coca)
lóvé: a helyszínen fizetném.
ööööö volt még kérdés? :B


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#4987) Stavi


Stavi
tag

jah igen: alvás, erről még nemtudok nyilatkozni... :(

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#4988) Oly válasza Stavi (#4986) üzenetére


Oly
senior tag

lóvé: a helyszínen fizetném.

Kedden beadom neked! ;)

gy. k.: Kedden megyek Debrecenbe és találkozok ngabor2-vel. Oda adom neki az 1k közköltséget! ;] ;] ;]

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4989) #65675776 válasza Rover623 (#4977) üzenetére


#65675776
törölt tag

Téves, priv akart lenni.

[Szerkesztve]

(#4990) Montesz


Montesz
csendes tag

Hellóka!
Én oda megyek ahová Samy. Tehát lövök is meg eszek is. ;)
Sör az nem kell!!! Valami szénsavmentes jöhet. Pl.: Őszilé.

[Szerkesztve]

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#4991) dorcsics


dorcsics
újonc

Akkor én is beírom:

Jövök - Lövök - Eszek - Leszek - Alszok - ... Erre nem tudtam rímet ;]

Lőni nincs felszerelésem
Enni sokat
Inni bubimentes valami

:R

Dr Golyó

(#4992) xuldar válasza dorcsics (#4991) üzenetére


xuldar
őstag

Semmi.

[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#4993) bobace


bobace
őstag

Partyra megyek, eszek, iszok sörtöt meg ivólétet, helyszinen tejelek.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4994) Whaskes


Whaskes
senior tag

én megyek lődözni-->inni-->inni-->inni.

és most megyek el nagyon csúnyán berúgni.... meghalt a 2*512mb corsair pc4000 es ramom..... a gari decemberben lejárt róla.tudna valaki segíteni hogy kéne visszaküldeni a gyártóhoz? ott elméletileg garis... :R

nem sokat leszek mostantól fent... :(

[Szerkesztve]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#4995) Oly


Oly
senior tag

[kép]

Ez 13 PHaintball-ost jelent!
Erre elégnek tűnik a 15 felszerelés...
Ellenvetés?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4996) simonzé válasza ngabor2 (#4791) üzenetére


simonzé
addikt

A körlevelet megkaptam, elolvasás után megettem.
Jelezni szeretném, hogy a Paintballra nem tudok menni, a babgulyára viszont nagyon szeretnék. Viszont ha már családi program, akkor valszleg vinnám dárga nejemet, és a nagyobbik fiamat is. :) Jut nekik is sör? :D Az egész még nagyon bizonytalan, így ne vegyétek kp-nek. Azért egy főre beadnám a pénzt, a másikat meg a helyszínen. Két tányér, két kanál, 4 szelet kenyér, meg adag barack (tisztán) rendel! - már ha ott leszünk

I don't fit in. I fit out.

(#4997) simonzé válasza ngabor2 (#4979) üzenetére


simonzé
addikt

Most nézem, hogy az igényeinket konretizálni kéne: Tehát nejem+én rostos barackot/narancsot, ilyesmit fogyasztunk, Péterem anyatejet. Na most hogy ebből szénsavast hoztok, vagy szésavmentest...

Hozzá tudok járulni a készülődéshez 2db 5literes flakonnyi Cívis csapH2O-val. A Flakonokat pedig utána felajánlom a Hontalan Alkoholisták Egyletének. Ha kell magammal viszem a vizet, ha kell átadom a Flakont Gaborinhonak a perkálással összekötve.

I don't fit in. I fit out.

(#4998) beencee válasza simonzé (#4997) üzenetére


beencee
senior tag

Welcome, de akkor Gábor készítsen egy simonpé-s névtáblát is :D

Sztem valamikor tartani kellene egy logisztikai megbeszélést, hogy hogyan vigyük ki a dolgokat, ki mit hoz pontosan, stb.

(#4999) ngabor2 válasza beencee (#4998) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mihelyt beregel simonpé néven, már készítem is :D

a logisztikát valóban meg kellene oldadni. Samy péntek délután már itt lesz. addigra remélhetőleg a cucc nagyrésze meglesz, tehát szép lassan oda is szállítmányoznánk. egy időpontot majd egyeztetünk, legfeljebb pénteken korábban lépek melóhelyről. este tárgyalok az italbeszerzővel, hogy mit és mennyit.

a kiccsapat létszáma alapján szerintem maradjunk 2 tálca kozel + tálca arany ászoknál sör tekintetében, emellett 1 zsugor kóla, 3 ü narancs, 3x2l baracklé, 3x2l narancslé, 2x2l vegyes gyümölcslé. ha bárkinek egyéb javaslata van, várom, és változtatunk a rendelés összetételén.

rövidet és bort nem veszünk, feltételezzük, hogy elég sokan hoznak. én pl. viszek egy ouzo-z, meg egy fél literes keserűlikőrt. meg egy üveg fügés-mézes vilmost, csak whaskes-tól óvjátok, amennyire bírjátok, mert képes lenne az egészet meginni :D

(#5000) Oly válasza ngabor2 (#4999) üzenetére


Oly
senior tag

Paintball kérdés:
Hívjam a másik csapatot?
Stratos-szal besszéltem az imént... ha minden igaz, ismét jönnek a munkatársai
Ami + 6-10 főt jelentene!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.