Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) ngabor2


ngabor2
nagyúr

főzésre elviszem a vágányzártól névnapi ajándékként kapott csípős parasztkolbászt is :DDD aki az eddigi kisszámú írásából nem ismerte volna: ez tényleg ilyen...

(#5252) xuldar


xuldar
őstag

Gáz van, az autómnak pár napja lejárt a műszakija (sajnos tegnap este vettem észre), így nem tudok azzal menni. Így engem is szállítani kellene. Ugyanígy lorcsit és bobacet is.
Ha valaki 16 óra körül menne ki, akkor beszállnék.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#5253) lorcsi válasza xuldar (#5252) üzenetére


lorcsi
veterán

Köszi hogy szóltál :R , szerintem lesz valaki aki megszán minket egy jó fuvarral úgy 16 körül :)

(#5254) jani71


jani71
csendes tag

Most értem haza, minden elő van készítve(utánfutón az üst+üstház, kaja megvéve,a csülköt odaraktam főni.....asszem lefekszek egy kicsit aludni :D )

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#5255) ngabor2 válasza jani71 (#5254) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha felébredtél, majd pü-ben dobhatnál egy eddigi kajaköltséget. csak hogy tudjak számolni nagyjából az üdítőkre.

(#5256) jani71 válasza ngabor2 (#5255) üzenetére


jani71
csendes tag

na akkor gyorsba még összeszámolom...

megvan:

egészen pontosan 9430 pezeta

[Szerkesztve]

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#5257) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ja, helyszínen fizetők! ha valaki 100-asokba akar fizetni, annak csak örülök :D de tényleg, gyűjtöm őket (a 20k-sok gyűjtése nem jött össze...)

ha 200-asokban, az se probléma, mert beváltatom nagyszakállú barátommal fizetés után.

no, az anyagi jelenlegi állása:
- műanyag étkészlet: 1234ft
- sör: 13000ft
- kaja: 9430ft
eddig ez 23664ft. a kenyér kb. 2k lesz, és olyan 30-35k ''bevételre'' számítok, ami egy kissé(?) időjárás-függő lesz. egy biztos: nem minuszba jövünk ki. ha fennmarad pénz, akkor én visszaosztás helyett azt javaslom, hogy a köv. tali ''alapjába'' tegyük be. most 100ft-okat visszaosztani elég macerás lenne. tudom, hogy a köv. talin biztos, hogy nem ez lesz az összzetétel, de legalább van kiindulási alap.

viszont hogy ezt az alapot minimalizáljuk, lehet, hogy lesz egy utóvásárlás, ha valaki vállalkozik rá. hogy mit, azt nem tudom, de valami olyasmit, amiből mindenki fogyaszt, vagy mindenkinek jó. a lényeg: ez a pénz tényleg közösen kerüljön felhasználásra. ha egyetértetek, akkor majd ott kitaláljuk, hogy mit, ha nem, akkor visszaosztom a fennmaradó pénzt.

a paintballra is veszek közös innivalót, sört oda nem viszek. sőt, megkérnék mindenkit, hogy paintball előtt/alatt ne igyon alkoholt. utána lehet.

(#5258) jani71 válasza jani71 (#5256) üzenetére


jani71
csendes tag

Ja bocs, ez privátba kellett volna? Majd leragad a szemem, mindegy jó éjt!!! :F

....Hja kérem! Az élet nem egy habostorta....

(#5259) diablo1984 válasza lorcsi (#5253) üzenetére


diablo1984
veterán

én ki tudok vinni 1 vagy 2 embert,a paintballra, a paintball után én a főzésre is megyek, oda is max 2 embert(kényelmesen 1-et, mert antimátrix kisportolt teste mellett legfeljebb 2 anorexiás cicababa férne el hátul anti komám nem kis örömére)! :DDD :DD

(#5260) lorcsi válasza diablo1984 (#5259) üzenetére


lorcsi
veterán

ha jól tudom nem Debrecenből jössz
hátha lesz valaki aki a belvárosban fel tud majd venni

(#5261) diablo1984 válasza lorcsi (#5260) üzenetére


diablo1984
veterán

hb-ből, de mivel át kell menni a városon, így belvárosi téma is lesz! tehát böszörményi úton keresztül a tesco mellett, a szoboszlai vonalán fel tudok venni bárkit!

(#5262) beencee válasza ngabor2 (#5257) üzenetére


beencee
senior tag

Szerintetek mikor várhatóak a tali helyszínére az első fecskék? Hányra menjek ki, vagy találkozzunk valahol Debrecenben és menjünk ki együtt?

Ja, 4 ember hozzám is befér.

[Szerkesztve]

(#5263) diablo1984 válasza beencee (#5262) üzenetére


diablo1984
veterán

hát én paintball után egyből mennék, mert csaknem ''ugrok'' haza Hböszörménybe.... :DDD

(#5264) Slax válasza Antimatrix (#5248) üzenetére


Slax
senior tag

Bakker, hát nem lelőtted a poént? :DDD Maszkot majd ngabortól kérünk, a többivel rendelkezem. :D

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#5265) lorcsi válasza diablo1984 (#5261) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem olyan 16 fele lenne jó, eddig úgy néz ki borosz kolléga ki tud vinni :)
ha nincs közelebbi vele megyek

(#5266) vágányzár válasza ngabor2 (#5251) üzenetére


vágányzár
tag

Szarvaska, a kóbászt ne ''hasznád'' a főzésig.............., persze enni ehetsz belőle..... :U

felsővezeték

(#5267) ngabor2 válasza vágányzár (#5266) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mire használnám? csípős kolbászt vettél...

(#5268) vágányzár válasza ngabor2 (#5267) üzenetére


vágányzár
tag

az az orrot is dugíccsa.... :DDD

felsővezeték

(#5269) ngabor2 válasza vágányzár (#5268) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az ip-d alapján úgy tűnik, hogy még mindig benn szeretkezel azzal a bizonyos színesfémmel. apuci benntartott? holnap mikorra tervezed a szabadulást? vagy vöröske bemegy helyetted?

a sörpad probléma úgy tűnik, meg lesz oldva, a szállító ismeri az utat.

(#5270) vágányzár válasza ngabor2 (#5269) üzenetére


vágányzár
tag

Mikor gyün a cuccosért?
A szívóág nem lett elágaztatva, egyedül nyelem a kását...........

felsővezeték

(#5271) ngabor2 válasza vágányzár (#5270) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hogy pontosan mikor megy, azt nem tudom. a paintball után. majd megcsörgetlek.

(#5272) vágányzár válasza ngabor2 (#5271) üzenetére


vágányzár
tag

hónap délelőtt összepakolom

felsővezeték

(#5273) simonzé


simonzé
addikt

Ember tervez - Isten végez... Bizonytalanná vált a részvételem. Ha tudok menni, akkor is csak egy villámlátogatásra 6 után, de maradni tutira nem tudok. :( Ej, pedig már igencsak rákészültem... Akik fuvart igényeltek, azoktól elnézést kérek, de inkább mégsem vállalnám, nem szeretném ha bárki hoppon maradna miattam. Ha kimegyek, viszek egy sátrat, meg egy hálózsákot, hátha kelleni fog. Keretes székem, meg fekete fóliám nincs, de ha segít, felkínálok egy tekercs folpackot. Takarni nem takarja az ürítő embert, de legalább a széltől védi, és melegen is tartja az üvegházhatás miatt.

Szóval sajna kimaradok a jóból :(, mondjuk egy másik jó miatt.

I don't fit in. I fit out.

(#5274) Borosz válasza simonzé (#5273) üzenetére


Borosz
senior tag

:(

Én még úgy néz ki megyek. Ha a szél el nem fúj el és nem fog esni az eső. Mondjuk akkor is jó lenne kimenni. Legalább egy pofavizitre. :DDD

15:00-kor indulok Józsáról, utasok: Xuldar, Lorcsi, Bobace. Így legalább kényelmesen elleszünk és ahogy elnézem nem sok mindenki kapott az alkalmon, hogy egy metálkék Wagon R+ -ban utazzon. :DDD
Na jó pihenést és jó célzást holnapra. Ja és kevés véraláfutást...

[Szerkesztve]

(#5275) pisti666 válasza simonzé (#5273) üzenetére


pisti666
tag

ha ijen jo ido lessz akkor ketseges hogy megyek paintballra havazas az ok-é lenne meg hideg de az ne mhogy ha szelle szemben lovok akkor megemet lovom le :( az ugy nem poén sry all

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#5276) bobace válasza Borosz (#5274) üzenetére


bobace
őstag

kösz hogy gondoltál rám :U :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5277) Stavi


Stavi
tag

hali!

reggel fel 8-8 magasságában indulok nyiregyről autóval... ha van még aki nemtud, de szeretne autóval jönni az szoljon!
bocsi, h cska ilyen későn szolok, de csak most derult ki,h nyíregyről, és nem otthonról indulok...

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#5278) marsu válasza Borosz (#5274) üzenetére


marsu
addikt

Én reggel indulok, szerintem dél körül már Debrecenben leszek ... Megnézem azt a Józsát ...

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#5279) xuldar válasza Borosz (#5274) üzenetére


xuldar
őstag

Csak zárójelben szeretném megjegyezni, hogy mindhárman kis kezdőbetűvel írjuka nevünket, és nem kisebbségi komplexusból ;)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#5280) ngabor2


ngabor2
nagyúr

szeszmentes italok megvéve, itt pihen az udvaron Samy kocsijában. a végösszeg holnap, a pontos létszám ismeretében derül ki. eddig olyan 9k körül van, tehát a tervezett költségvetésen belül.

(aki csak villámlátogatásra jön, az nem fizet. szomorúak leszünk, de csak azért, mert nem tud maradni. a másik jó dologhoz meg gratula, bár nem tudom, mi az.)

(#5281) Oly válasza xuldar (#5279) üzenetére


Oly
senior tag

Én sem szeretem, ha nem pontosan írják a nick-eket!
Főleg egy olyan helyen, ahol a motor különbséget tesz a nagy-kis betűk közt! ;]

ngabor2: Pedig még a szülés utáni sex-mentes idő sem telt le! :P

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#5282) Peet210


Peet210
őstag

Franc vinné el ezt az esőt.Pont most kellett esnie.Remélem holnap nem ragadok bele a sárba és oda is találok, bár az odatalálás a kisebbik gond :)
Holnap minden kiderül, remélem az idő is :D

Today's record, is tomorrow's motivation

(#5283) beencee válasza Oly (#5281) üzenetére


beencee
senior tag

Hogy te miket nyilván nem tartasz :DDD (Mármint simonzééknél a szülés utáni ilyen-olyan idő...)

Szóval urak, délután holmikor találkozzunk?

(#5284) Oly válasza beencee (#5283) üzenetére


Oly
senior tag

Maradjunk annyiban, hogy a Paint vége előtt fél órával rád csörgök!

Nem lehet még +/- 2 órára sem meg becsülni, hogy mikor fogy el a pénzünk! :DD

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#5285) beencee válasza Oly (#5284) üzenetére


beencee
senior tag

Oksa, ez így tökéletes.

(#5286) Stavi


Stavi
tag

ugylatom holnap egyedul utazom...
jó éjt mindnekinek, meek aludni, holnap koran kellesz kelni...

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#5287) Sianis válasza Oly (#5284) üzenetére


Sianis
addikt

Ng azt mondta, hogy 15 felé befejezzük a dolgot! :DDD

16:26-kor asszony leszáll a vonatról, szóval addigra vagy végzünk, vagy végeszakad

Sianis

(#5288) Peet210


Peet210
őstag

Akkor kb. 16:00-ra lehet menni ki találkozóra?
Estleg előbb vagy később csak, hogy tudjam mégis mikor induljak.
Lesz-e már ott ilyenkor valaki?

Today's record, is tomorrow's motivation

(#5289) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ilyet még nem láttam: whaskes berúgott!

ja, és úgy tűnik, övé az esmein vándordíj is... ilyen kocsmárost :U

(#5290) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no és valami fontos is: akik elsőként mennek ki a ltali helyszínére, azok próbáljanak már keríteni valami cuccost, amire 2 A3 lapot fel lehet tenni ( a lehajtóhoz), meg valamit, amivel egy A4-es lapot a villanyoszlophoz lehet rögzíteni. a lapok megvannak, csak konkrét rögzítési mód nincs...

(#5291) Oly válasza ngabor2 (#5290) üzenetére


Oly
senior tag

Stavi elvileg hoz olyan kartont amiről beszéltünk!

Én most indulok!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#5292) Oly


Oly
senior tag

Kicsit megkésve, de elindultunk.
Painthez is hozzatok vizet... kezet mosni!
Ha véletlenül nem esne az eső! ;] :O

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#5293) diablo1984


diablo1984
veterán

apropó, a paintballnál lesz szuszpenzor?? mert érzékenyen érintene, ha betalálna a golyó! :O

(#5294) ngabor2 válasza diablo1984 (#5293) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem. de 2 nadrág esetén nem érzed... annyira ;]

amúgy eddig egyetlen lődözésen se volt, és nem is volt rá szükség.

(#5295) diablo1984 válasza diablo1984 (#5293) üzenetére


diablo1984
veterán

látom mindenki lázban ég már, én is lassan megyek! :R

(#5296) Hunci


Hunci
aktív tag

Indultam :)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#5297) Borosz válasza xuldar (#5279) üzenetére


Borosz
senior tag

Ah, bocsánat. :DDD

(#5298) xuldar válasza Borosz (#5297) üzenetére


xuldar
őstag

Egy fuvarral még jóváteheted súlyos bűnödet :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#5299) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Itt vagyok Debrecenben, Józsán ....

:D

Press any key to continue ...

(#5300) simonzé


simonzé
addikt

Na milyen volt? Kékül a banda? :D

I don't fit in. I fit out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.